Opinie o BMZ Poland w -

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie BMZ Poland. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w BMZ Poland o rekrutacji.

Branże: Produkcja akumulatorów i baterii

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BMZ Poland w -

SzachMat

@Oserwator " Panie Kierowniku prosimy o pomoc..." no nie wytrzymam, kogo Ty prosisz o pomoc? Najbardziej zakłamaną osobę w zakładzie? No to brawo Ty. Lizustwem, a nie pracą do celu. Ałaaaaa... Żenada. Co do Księżniczek to jestem całym sercem za nimi, bo to najbardziej klatę i pracowite osoby jakie tam są. STIHL to najlepsza linia i ten kto tam nie był niech nie wypowiada się. Mobbing? Jaki mobbing, szczerość i pracowitość to dla Ciebie mobbing. Skoro nie podobało Ci się tam to oznacza tylko to, że jesteś nierobem i ślimakiem, a tam nikt nie ma zamiaru robić za czworo podczas, gdy ktoś spowalnia zespół. Nie wspomnę o "księżniczkach" przychodzących tam na gościnne występy i jeszcze wybredzające " Ja tego nie będę robiła", " Ja na kablach nie chcę stać". A co to koncert życzeń? Tam trzeba robić, a nie stać i pachnieć. STIHLówki jestem z Wami całym serduchem i trzymam kciuki. Sprawiedliwości w tym zakładzie nie ma, ale nie poddawajcie się. (usunięte przez administratora) BRAWO WY jesteście najlepsze. @Obserwator Tak, tak Panie Kierowniku niech Pan usunie wszystkich, którzy zwracają uwagę, bo Królewnie nie chce się pracować i do pracy przychodzi odsiedzieć 8 godzin. Jak nie umiesz pracować w zespole czy nawet w ogóle pracować to sama odejdź. Nie oczerniaj innych tylko dlatego, że Ci zwróci uwagę za nieróbstwo lub robienie na odwal, Królewno. Idź na skargę do mamusi, albo napisz do "Przyjaciółki".

Na STIHLu panuje Mobbing. Cały BMZ o tym rozmawia. Psychiczne znęcanie się nad słabszą koleżanką. Osoby, które powodują całą niemiłą atmosferę na linii najprawdopodobniej zostaną przeniesione na inne linie. Osoby, które nie nadają się do pracy w grupie nie powinny pracować na produkcji. To oczywiste.

Xxxxx
@Monika

Od dawna słychać o tym na produkcji. Dziwię się, że nikt jeszcze nie zrobił z tym porządku. Gdzie są Koordynatorzy i Pan Kierownik? Z resztą wątpię ,że zostaną one przeniesione bo w naszej firmie liczy się tylko norma, a z tego co słyszałam na zebraniu to w końcu ją wyrabiają. Wiem jedno mam nadzieję, że nie trafię na tą linię.

Wwwww
@Monika

Najgorsza linia nie zycze nikomu aby tam trafił

Obserwator
@Monika

Panie Kierowniku Proszę o rozwiązanie problemu Mobbingu na Stihlu. Dziewczyny z tego powodu planują przenieść się na inne linie bądź zwolnić z pracy. Osoby Konfliktowe, które Mobbingują powinny zostać usunięte z tych linii. Atmosfera jest bardzo napięta, odrazu widać, że pogorszyły się wyniki produkowanych sztuk. Jak można bać się przyjść do pracy? Bo Cię wyśmieją, bo zrobią Wszystko abyś poczuła się Gorsza. Mobbingowani są pracownicy świetnie wykonujący swoją pracę. W jakich My żyjemy czasach? Zacofania? Niewolnictwa? Przypominam, że Mobbing jest Karalny. Panie Kierowniku te osoby liczą na Pana pomoc.

Wera
@Wwwww

Ja nic nie słyszałam, a znam tam ludzi. O co chodzi? Która linia?

????
@Monika

Tylko o której zmianie piszesz????

Młoda
@Monika

Tylko o której zmianie piszesz???

xxx
@????

Na drugiej zmianie

Maleństwo
@Obserwator

No i stało się!!! Sprawiedliwości stało się zadość!!! Dziękujemy za zrozumienie tematu Panie Piotrze. Każda z nas chce pracować w dobrej i miłej atmosferze a co za tym idzie? Stuprocentowa wydajność ,wyrobiona norma a przede wszystkim satysfakcja z pracy hmmm chce się żyć. Szacun

Jjjjjjj
@????

Zmiana Renaty W

bpp
@Jjjjjjj

Dziwię się, że jeszcze Pani (usunięte przez administratora) tam pracuje, już dawno powinni ją zwolnić, gdyby tylko góra wiedziała jaki ma szacunek dla pracowników i ile osób już doprowadziła bezpodstawnie do płaczu a tak nie powinno być :)

SzachMat

" Panie Kierowniku prosimy o pomoc..." no nie wytrzymam, kogo Ty prosisz o pomoc? Najbardziej zakłamaną osobę w zakładzie? No to brawo Ty. Lizustwem, a nie pracą do celu. Ałaaaaa... Żenada. Co do Księżniczek to jestem całym sercem za nimi, bo to najbardziej klatę i pracowite osoby jakie tam są. STIHL to najlepsza linia i ten kto tam nie był niech nie wypowiada się. Mobbing? Jaki mobbing, szczerość i pracowitość to dla Ciebie mobbing. Skoro nie podobało Ci się tam to oznacza tylko to, że jesteś nierobem i ślimakiem, a tam nikt nie ma zamiaru robić za czworo podczas, gdy ktoś spowalnia zespół. Nie wspomnę o "księżniczkach" przychodzących tam na gościnne występy i jeszcze wybredzające " Ja tego nie będę robiła", " Ja na kablach nie chcę stać". A co to koncert życzeń? Tam trzeba robić, a nie stać i pachnieć. STIHLówki jestem z Wami całym serduchem i trzymam kciuki. Sprawiedliwości w tym zakładzie nie ma, ale nie poddawajcie się. Kasia, Agata, Sabina, Mariolka, Baśka, Karolina BRAWO WY jesteście najlepsze.

Kropek

I trzeba było tak gwiazdorzyć ? Snikersów zabrakło i księżniczki wygnane ze stihla :D Brawo !!! Hue hue

@Kropek

Kropek, Ty lepiej idź do schroniska, albo niech ktoś Cię przygarnie, bo chyba gwiazdorstwo od szczerości i pracowitości nie odrużniasz. Płytki jesteś .

Pracownik Produkcji

Rozmowa mila i trochę dziwna na różnych byłem ale takie gadanie dlaczego chce tam pracować itp. Obiecują ze zadzwonią po określonym czasie ale nie dzwonią . W takiej firmie myślałem ze to się nie zdaża . Nie chca Cię to dzwonić tez można żeby nikt nie czekał i nie tracił czasu

Dlaczego chce pracować właśnie u nich ?

Leszno
stihl

A ja poszłam na sthila z własnego wyboru i nie narzekam a i za księżniczkę też się nie uważam :)

Monter

Praca ogólnie zła nie jest. Mam na mysli rzeczy które trzeba robic podczas pracy na produkcji. Ale o ile wszystko jest tak jak powinno. MM nie zawsze donosi komponenty, trzeba się prosić. Teraz możemy sami chodzić po taśmę itp ale jak byli jeszcze liderzy to trzeba było się prosić żeby dostać. Zleceń nie ma, jak są to tylko na chwile, przychodzimy do pracy i nie wiemy gdzie pójdziemy pracować. Zakres obowiązków pracowników się zwiększył, zarobki wcale. Firma szykuje się na audyt 2 dni przed, zamiast robic tak żeby było zawsze dobrze. Testery to stare komputery z Niemiec które tam już ledwo działały. Firma zatrudnia na stanowiska utr, qs, inżynierów, samych debilów. My pracownicy produkcji wiemy więcej niż nie jeden co więcej zarabia od nas. Już nie wspomnę o faworyzacji. Od przyjścia na nowa hale, wszystko dzieje się gorsze. Firma ciagle dostaje kary, reklamacje. BMZ ma same problemy jeśli chodzi o finanse. Pracy nie ma, zarobków nie ma, ogłoszeń o prace coraz więcej bo ludzie się zwalniają. Idiotyczne wymysły BHP na temat palenia, idiotyczne wymysły kierownika o „pracy” do ostatniej sekundy. Wszyscy mogą, ale robole na lini nic. Już nie mówię o tym co się dzieje na STIHLU czy HILTI. Prowadźcie ta firme tak dalej, a ogłoszenie upadłości będzie szybsze niż jej założenie.

Paula
@Monter

nic dodać nic ująć!!!!

A ja chcialam pozdrowic wszystkie ksiezniczki ze stilla, ktore reszte dziewczyn traktuja z gory i czuja sie najwazniejsze w bmz.

Księżna stihl

Dziękuję za pozdrowienia

warcaby

sie naucz pissssssssssac klólewno!!!

Księźna

A ja jestem jedną z księźniczek ze sthilla i w imieniu swoim i koleźanek księzniczek dziękuję za nadanie nam tak zaszczytnego tytułu bardzo nam miło paszteciku????????????????????????????????????????????????????????????

Wrednaaa
@Księźna

Słuchaj ksiezniczko z stihla . Jesteś osobą wredna zarozumiała nie sympatyczna i w dodatku z wielka zaleta potrafisz każdego (usunięte przez administratora) Moje zdanie jet takie to że coś potrafisz to super pokaż to innym i naucz ich tego a nie swicisz cienta riposta . Powiem ci tak takich rzeczy się nie robi ale jak trafisz na moją linie to nauczymy cię klasy i szacunku do drugiej osoby a jeśli nie to szybko się poddasz gwarantuje ci to. ????Pozdrowienia .

×××

To prawda ,zwalniają się resztki osób z długoletnim stażem ,ogolnie atmosfera beznadziejna,aż się robić odechciewa.We wrześniu to zostaną sami koordynatorzy i Nepalczycy.Ci najbardziej pracowici i zaangażowani nie zostali docenieni i teraz muszą się zwalniać. Przykre!!!

@×××

A ludzie z długoletnim stażem dalej będą się sami zwalniać, bo są coraz mniej doceniani tylko ciągle muszą zapier****c za "pupilow" liderów.

Orzeł Stalowego
@Anonim

Trza było się Óczyć tuku.

Eryk

Ja słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy. Czyżby konkurencja inspirowała?

dorota
@Eryk

dobry oracodawca kest wtedy gdy ma zlecenia daje prace ludziom a nie zwalaniaja masowo niezaleznie od stazu pracy.... wiec sam odpowiedz sobie... może jeśli firma zacznie bardziej dbać o jakość produktów, będzie mniej reklamacji to praca znów będzie

tik
@Eryk

firma wydaje sie byc w rozsypce,koordynator ma nie sprecyzowane obowiazki , niby zastepca-prawa reka koordynatora wykonuje prace bylego lidera i dodatkowo prace na swoim stanowisku produkcji ze stawka pracownika produkcji.jezeli prace lidera wykonuje prawa reka to za co bierze kase koordynator,to jakies sztucznie stworzone stanowisko -20 stanowisk.p.dyrektorze B .to bodgata firma jest 20 koordynatorow podniesienie stawki i premii ,20 zasstepcow wykonuja prace bylego lidera tez chyba nie za darmo .pasowaloby podniesc stawke.to gdzie oszczednosc.zamiast 5 brygadzistow powstalo 20.

@tik

Koordynator bierze kasę za regularne wychodzenie na papieroska-srednio 4 razy na godzinę.

Malina18

Koordynatorzy, inni pracownicy z MM i UTR również wychodzą na papieroska...

@Malina18

Zacznij pracowac a nie patrzec na innych bo widze ze tylko w tym jestes najlepsza (usunięte przez administratora) wiesz w nogach spisz

Zodiak
@Malina18

Nie w kazdej z wymienionych dzialow tak jest w jednym sie nie zgodze MM nie ma czasu na papierosy chyba ze to jest przerwa tak samo musi tyrac jak i produkcja a po za tym wiekszosc osob z MM nie pali papierosow tak dla twojej wiadomosci

Orzeł Stalowego
@Malina18

Co masz ból (usunięte przez administratora) :) Ja wychodzę 3 razy na fajkę w ciągu godziny a 4 razy to tylko w soboty. Do mojego działu przyszły 2 nowe osoby które szkole i zaczynają chwytać temat. Jestem z tego Dumny.

Nn

Jak wyglada teraz praca na produkcji ? Ile jest zmian ? Po ile godzin sie pracuje ? Dziekuje bardzo za pomoc.

@Nn

Od pon. do pt. po 8 godzin soboty pracujace tylko po rannych zmianach zapraszamy jak bedzie rekrutacja

Nn
@Zgrywus

A jak wyglądają zmiany,na którą godzine ? Chodzi mi o produkcje? Czy pracujecie po 12 h?

@Nn

Praca po 12 godzin trafia sie bardzo ale to bardzo rzadko w zaleznosci od potrzeb klientow a tak to pierwsza zmiana od 05:50 do 13:50 a popoludniowka jest od 13:50 do 21:50

ona

ja pracuje w tej firmie od prawie 3 lat i właśnie szukam pracy jak większość bo jest co raz gorzej.Wiem że na liniach STIHL dziewczyny pracują pod presja a zarabiają tyle co na innych liniach więc tam tez odejdzie sporo osób bo atmosfera do tego jest nie do zniesienia. Nawet Dyrektor nie ma wstydu i wchodzi na halę 10 min przed końcem patrzeć czy ludzie jeszcze pracują czy juz aby nie szykują się do domu.Szoda że tak nie sprawdzają pracowników z biur którzy na papierosa chodzą kiedy chcą i na stołówce siedzą dłużej niż my.Do tego to pierwsza firma która zmusza ludzi do pracy w sobotę na nadgodziny a jak nie chcesz przyjść to zabierają dzień urlopu.To chyba do PIP się nadaje.Coś mi się wydaje że ci w białych fartuchach nie długo sami będą bateryjki se składać jak ludzie zwłaszcza z dolnej hali zaczną masowo odchodzić we wrześniu,bo zarabiaj,a najmniej nawet magazyn czy market maja większe stawki wiec nie dziwne ze mamy dość

@ona

Magazyn i Market zarabiaja wiecej bo maja o wiele wiekszy zakres obowiazkow wy macie wszystko podstawione pod nos i trzepiecie jedno i to samo stojac w miejscu a biura to przesadzaja 60% pracy spedzaja z papieroskami i siedzeniem na przerwie (stolowce)

BB

halo halo Kia na firmo czy w wrzesniu bedzie huczny festym rodzinny jak w zeszłym roku tak na bogato z zespołem i darmowym jedzeniem??? hehehe taka ciekawość a swoją drogą czy bmz zainteresował sie już konkurencja z naprzeciwka..... dobrze bybylo patrząc na zarobki i prace...

@BB

Najgorszy Jankowski... I jego zonka

Malina18
@Iwona

Tzn ?

@BB

Ten festyn z zespolem to bylo otwarcie firmy tak dla twojej wiadomosci imprezy rodzinne mamy zupelnie inne spokojniejsze i skupiamy sie glownie na tych najmlodszych a zarobki sa jakie sa nie najgorsze

MM

To prawda, koordynatorzy mają za dużo wolnego czasu,dlatego tak często chodzą palić. Nie kryją się z tym, bo jeden drugiego głośno woła nie bacząc na resztę pracowników. Szkoda tylko, że to my pracownicy liniowi musimy szukać UTR gdy zdarzy się awaria lub marketu, gdy braknie czesci do produkcji. Powinniśmy być wtedy na wirtalu, a w rzeczywistości musimy takie sytuacje nadrabiać. Po co koordynator ma się z tego tłumaczyć , no i tez nie wypadałoby wkopywac tych z którymi się razem było. Są zakłady na strefie, gdzie lider czy koordynator pracuje przez kilka godz. na linii i tylko część czasu ma na zadania związane z nadzorowaniem linii.

gość
@MM

a po co mają a pracowac skoro nie muszą a hehe a renatka na to zezwala. módlmy się by w niedlugim czasie znalazł się ktoś kto postawi tą firmę z powrotem na nogi...

Andrzejekk

Witam Nie polecam pracy na stanowisku magazyniera, przede wszystkim przymus pracy po 12 h, kierownik wywiera silna presje na pracowniku,doslownie potrafi nad kims stay . ODRADZAM! Robia Co chca

Jankowskiiiii DNO

CALA PRAWDA O BMZ

Zatrudniając się myślałam, że to najlepsza praca jaka miałam.. Ogłoszenie o pracę: - 2 zmiany, - może się zdarzyć potrzeba pracy w soboty, ale to bardzo rzadko, - w soboty na popołudnie nie pracujemy, - praca po 12h też może być jeśli będzie za potrzebowanie - o 3 zmianach nie było mowy ( MOGLI ZAPOMNIEĆ!*..) Umowa jest tak skonstruowana że nie jest napisane praca w systemie 2 zmianowym tylko 8 godzinna gdzie mogli zrobić 3 zmiany po 8 godzin.. Pierwsze zebranie z P.D : - zero zwolnień pracowników, - nie będzie 3 zmian do końca roku ! To były pierwsze KŁAMSTWA! Wszystko zaczyna się od braku zleceń i pracy! Przymusowe wybieranie swojego urlopu! Mieszanie ludzi na liniach. Pierwsze zwolnienia ludzi w biurze. Redukcja etatów! Liderzy zostają koordynatorami (z 25 osób tylko 10, reszta wraca na linie jako pracownicy produkcji, potraktowani jak śmieci za marną stawkę). Praca w soboty ! A gdy ktoś powiedział, że są wakacje i ludzie nie mają z kim zostawić dzieci pan K. Odpowiedział : WAKACJE MAJĄ DZIECI A NIE WY !.. Na samym końcu masowe zwolnienia z bardzo śmiesznych powodów.. Dziękuję, że mnie zwolniliście to była najlepsza decyzja w moim życiu! I szkoda mi ludzi którzy tam pracują i w każdej chwili mogą stracić pracę!

Xd
@CALA PRAWDA O BMZ

Mnie też potraktowali jak śmiecia

bolo
@CALA PRAWDA O BMZ

poprawka z 55 liderow wraz z brygadzistami zostalo 25

Hhic
@bolo

Masakra oszukują ludzi na każdym kroku:/ najgorsza firma w której pracowałam!

@Hhic

Jak był Alek KIEROWNIK, BYŁO OK, TERAZ TEN (usunięte przez administratora) BIŁ JANKOWSKI I JEGO ZONKA.... FUJJJ

Joanna

@Eryk na jakiej podstawie w ten sposób oceniasz tego pracodawcę? Czy możesz opisać obecną sytuację BMZ Poland oraz wspomnieć o jakości pracy w tym miejscu? Jak wyglądają warunki socjalne? Poleciłbyś pracę tu innym zainteresowanym kandydatom?

Obserwator

Od jakiegoś czasu czytam wasze wpisy. Oprócz narzekania na tą firmę nic nie widzę Czy to jakieś miejsce waszych żali? W kółko narzekacie jak wam źle a tu zwolnienia a tu Kierownik pierdoła, nie ma pracy tylko lizo-dupy mają tutaj dobrze. Czy tylko potraficie narzekać i nic więcej. Jak wam się tam tak nie podoba to zróbcie coś z tym zacznijcie działać macie dużo opcji do wyboru i dużą silę tylko nie wierzycie w siebie. Zjednoczcie się zorganizujcie jakiś strajk albo masowo zwolnijcie się to pracodawca to odczuje w swoich portfelu. Chyba że nie macie jaj i potraficie tylko płakać jak wam źle jeżeli tak to jesteście żałośni. I ŻAL MI WAS

TJ
@Obserwator

Gdybyś spojrzał na opinie o BMZ ok. roku temu zobaczyłbyś mnóstwo pozytywnych opinii i komentarzy. Zmiany które ostatnio zachodzą w firmie, zwolnienie oraz nieracjonalne decyzje sprawiły, że ludzie zaczęli być niezadowoleni i odchodzić z firmy. Jeszcze pół roku temu firma płaciła pracownikom za polecenie do pracy, teraz chcąc uniknąć płacenie odpraw płaci trolom internetowym do podburzania ludzi do strajku, choć wiadomo, że dałoby to kierownictwu BMZ podstawę do zwolnienia z winy pracownika.

To co się teraz dzieje w firmie to przekracza ludzkie pojęcie .Ludzie zaczeli odchodzic a ci jeszcze wywierają presje to jakaś masakra Dziaiaj sam szanowny Dyrektor zszedł na halę o godz 13;45 żeby sprawdzić czy ludzie pracują do samej 13;50 bo przeciez trzeba nas wycisnąc do ostatniej sekundy .Otworzą im sie oczy od września jak ludzie wrócą z urlopów i grupami walną wypowiedzenia ,sami bedą se te bateryjki składać ,aa nie sami z Nepalkami

Zdegradowali liderów z najdluzszym stażem,potraktowali ich jak śmieci!!Myślą,że teraz wszystko zacznie hulac.

Xyz

U bardzo dobrze.

tola
@123

szkoda tylko nie liderow ale tego ze odchodza znaja produkcje od podstaw i sa byliby bardzo dobrymi pracownikami,niestety firmie nie zalezy na dobrych pracownikach.zostali tylko lizo--d--py kierownika.przyjada Nepalczycy a to pewnie oni beda zap....za naszych pracownikow --zobaczymy ile to wyprodukuja -- .wtedy razem z kierownikiem pojdzie firma na dno.

Zdegustowany pracownik
@tola

Z mojego punktu widzenia wygląda to tak że praxowników produkcji zwalniają z błachych powodó, spora cześć odchodzi lub planuje sama odejść, likfidują linie zespoły zgrane a ludzi rozsyłają po innych liniach.Rzucają ludźmi tych ktorzy „nie”zostali wspisani na listy ... jakby byli śmieciami tylko po to żeby zapchać nimi dziury, ludzi ktorzy są na urlopach. Suma sumarum bedzie taka że zwolnią ich przy najliższej okazji, bo przexież najkrocej byli na liniach, zrobią miejsca nepalkom. Panie brygadzistki zrobiły sobie listu- ciebie lubie ciebie nie ty bedziesz tu pracowal ty nie , bo panie lideki lizodupy muszą gdzieś wrocić, a reszta zajmuje miejsca na magazynie i l9gistyce. Ogolnie firma patrzy na swoich popilkow lizodupow tylko reszta to śmieci

myopinion
@123

Szkoda niektórych, zwłaszcza tych rzetelnych i pracowitych.

Zostaw merytoryczną opinię o BMZ Poland - -

• Jak się pracuje w BMZ Poland?

Zobacz opinie na temat firmy BMZ Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 144.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BMZ Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 101, z czego 13 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BMZ Poland?

Kandydaci do pracy w BMZ Poland napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BMZ Poland