Opinie o BMZ Poland w -

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie BMZ Poland. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w BMZ Poland o rekrutacji.

Branże: Produkcja akumulatorów i baterii

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BMZ Poland w -

były

tak wiec najwyzszy czas by glos na forum zabral szanowny kierownik bo odkąd objął stanowisko kierownicze firma sie sypie..... no sluchamy Panie kierowniku co pan wyrabia ze pracy nie ma, ludzi zwalniacie a teraz juz sami odchodzą....

The Tiger@
@były

Ale który kierownik? W BMZ jest kilku kierowników... a nad nimi są jeszcze dyrektorzy.

Stek
@były

Jak to co wyrabia= NIC=juz drugi raz jest na wczasach.oczywiscie stac go niech jedzie.tylko ze produkcja w rozsypce zero jakichkolwiek informacji.polowa projektow STOI hala pustA.cale parcie na ratunek Sthilowi bo ciagle awarie a ten projekt głównie utrzymuje zaklad.Teraz sie zwolnić? To najlepsze wyjscie tylko dla zakladu nie musza oni zwalniac ani grupowych zwolnien robic z odprawami

@The Tiger@

99% wypowiadających się tutaj ludzi to produkcja więc na 99% chodzi o kierownika produkcji. A jest tylko jeden :)

The Tiger@

@Nick: Który w BMZ ma niewiele do powodzenia....

skrrrrt

No pięknie BMZ wyrabia sobie opinię ;) Zwalnianie pracowników, nawet tych co mają kilkuletni staż. A dlaczego? Bo im się nie opłaca, jeszcze trochę i firma upadnie to wtedy zacznie się płacz i lament. Dzisiaj zwolniło się kilka osób, bodajże 4 lub 3, a szkoda. Zwłaszcza, że w tej czwórce lub trójce(nie pamiętam) była jedna osoba za którą przepadałem, miło się rozmawiało, przelotne spojrzenia, uśmieszki, chyba coś więcej niż koleżeństwo co, Patrycjo? ;-P Hehe sam się zwalniam z tego bagna

Xyz
@skrrrrt

Szkoda,że odszedł Adam. Zawsze podszedł, pogadał. Eh... Szkoda

@skrrrrt

Chyba jednak się nie znamy.

Ona
@Xyz

Odszedł jeden z najlepszych pracowników z MM. Zawsze uczynny i pomocny. Powodzenia Adam

Szok

Ciekawe kiedy do prezesa coś dotrze,bo chyba nic nie widzi.

...
@Szok

Raczej nie licz na to, bo nigdy nie dotrze. Chociaż jak ludzie się dalej będą tak hurtowo zwalniać to wtedy jest jakaś szansa na to.

Jola

PRAWDA PRAWDA

Pracownik Produkcji

Rozmowa mila i trochę dziwna na różnych byłem ale takie gadanie dlaczego chce tam pracować itp. Obiecują ze zadzwonią po określonym czasie ale nie dzwonią . W takiej firmie myślałem ze to się nie zdaża . Nie chca Cię to dzwonić tez można żeby nikt nie czekał i nie tracił czasu

Dlaczego chce pracować właśnie u nich ?

Xxx

Dziwne że osoby chętne do pracy którym daje się namiary . Pisze mi że nie potrafi się dodzwonić bo nikt nie odbiera :D .

xyz

Są w tej firmie jakieś wolne i NORMALNE dziewczyny? Wiem to nie portal randkowy - ale chętnie zabrałbym na spacer wzdłuż hali :D W poniedziałek lece na łowy, a zwolnieniami się nie przejmujcie. Takiego syfu w firmie nie widziałem już dawno, masowo lecą ludzie którzy pracują od lat i dostają takie super podziękowanie. Polecom i pozdrawiam tylko nasze dziołchy a zwłaszcza jedną okolczykowną :P

Normalna, wolna
@xyz

dla Ciebie Roksa.pl

XBBXZKK
@Normalna, wolna

Nie potrzebuje portali internetowych dla zboczeńców. Coś dziwnego, że szukam koleżanki do towarzystwa? A koleżanek pełno u Reni :)

Xxx
@xyz

Hahaha wzdłuż hali szału nie ma aż taka wielka nie jest ????????

A ja pozdrawiam Panią B.J. liderkę z tego wiem. Więcej takich uśmiechniętych ludzi jak ta Pani.

łukasz87

Witam, Jak wygląda praca na magazynie? Wszyscy piszą o produkcji a chciałbym się dowiedzieć jak atmosfera na magazynie i czy opłaca się składać cv bo tyle złych opinii o firmie. Pozdrawiam Łukasz

xxxx

Jestem nowym pracownikiem i muszę powiedzieć, że jestem trochę zawiedziona tym co się dzieje. Niby na ostatnim zebraniu sam Dyrektor produkcji powiedział że "nowych" nie wlicza się do normy, ale tak nie jest. Liderki nie biorą tego pod uwagę. Nowi muszą pracować jak pracownicy z doświadczeniem, a jak się coś odezwiesz to musisz się liczyć z tym, że będą się czepić. Masz niby 3 miesiące na naukę, jednak od samego początku pracujesz jak stary pracownik. Często jest tak, że Lider wybiera sobie osoby które mają fory, pomimo tego, że w oczy Ci powie " nie mam pupilków". Co do osób z którymi pracujesz, to też nie jest kolorowo. Starzy pracownicy niby z tobą rozmawiają, a jak się nie wyrabiasz to za plecami Cię obgadują. Tylko, że już chyba nie pamiętają jak to było jak oni się przyjmowali. Powiem szczerze, że na dzień dzisiejszy jestem pewna, że nie będę chciała przedłużać umowy.

Bergman
@xxxx

też wiesz ciężko żeby nowym pobłażali. trzeba robić i jak najszybciej się nauczyć. niektórym jak się powie 3 miesiące na naukę to myślą ze mogą sobie bimbać, a to nie na tym polega

@xxxx

Xxxx - wiem dokladnie co masz na mysli. Miałam identyczna sytuacje.

M.
@xxxx

Dokładnie pamiętam jak to było jak ja się przyjęłam do firmy. Było to kilka lat temu i dziwie się nowym pracowniką że narzekają... kiedyś bylo o wiele gorzej. Miałam tylko tydzień na naukę i premia w ogóle mi się nie należała. Pracowałam za najniższą krajową a pierwszą premię dostałam po pół roku pracy... także nie przesadzanie...

Joka
@M.

Tylko że czasy się zmieniły... teraz trwa walka o pracownika.

Joanna

@On czy sytuacja, o której wspomniałeś ma miejsce we wszystkich działach, czy tylko w tym w którym pracowałeś? Daj znać, czy byłeś zatrudniony na umowę o pracę z pakietem dodatków? Jak wyglądał tu system pracy i przerw oraz relacje między współpracownikami?

pracownica

z calevo rozgłosu co slyszy sie na hali postanowilam zajrzec na komentarze i faktycznie ludzie co piszą prawda, jako że jestem anonimowa dodam że pracuje 4 miesiące a zwalniają ludzi z kilku letnim doświadczeniem bo byli na l4, bądź lider ich nie lubił... pewnie mnie tez kiedyś tak potraktują ale póki co pracy nie ma większość czasu się stoi a wypłata jest..

On
@pracownica

Nie zwalniają ludzi z L4 to bzdura , zwalniają ludzi którzy nie podpasowali liderowi . Broń boże nie zwracaj uwagi liderowi (koordynatorowi) że coś jest nie tak , bo kończy się to wylaniem z pracy. Sam tego doświadczyłem. Miałem własne zdanie i dlatego poleciałem.

@On

niespodobasz liderowi fakt zwolnią ale za l4 również... i osobiscie znam 2 dziewczyny które tak zwolnili i to z długim stażem a przecież nikt sobie wakacji w szpitalu nie robi...

My-wy-oni

Witam, jestem pracownikiem od kilku lat i to co się teraz dzieje w tej firmie to jest nie do pomyślenia. Również na dniach planuję złożyć wypowiedzenie z pracy. Ogólnie ludzie są świetni, praca też nie jest ciężka. Ale to co dzieje się wyżej przechodzi ludzkie pojęcie.

newq
@My-wy-oni

zaczkejamy aż BMZ upadnie, nowy wlasciciel kupi i od podstaw poskłada nową firmę a wtedy kierownik i brygadzistki może zalapia na pracownikow i pokażą co potrafia:)

Chast

robię w tej nowej fabryce i jakoś nie narzekam. przyzwoite warunki te do pracy i same zatrudnienie. chwalę sobię ludzi, bardzo robotni

Były
@Chast

To miałeś szczęście Chast bo trafiłeś widocznie na fajna linie z fajnymi ludźmi bo większość to sami fałszywe i tylko do... obrabiają a szczególnie na dolnej hali u takiej czarnej liderki krótko ścietej

Ona2003

Lini nie można zmienić, ja chciałam bo nie mogłam już patrzeć na te fałszywe pańcie z mojej lini poszłam do brygadzistki to ta jak się na mnie wydarła co ja wogule chce od niej ze absolutnie się nie zgadza no i się zwolniłam i teraz mam fajną pracę z fajnymi ludźmi i nie żałuję NIE POLECAM Tej FIRMY

Opela
@Były

w każdej firmie bywają wyjatki ale ja też pracuję na całkiem w porządku linii, więc nie jest źle wszędzie. praca ciężka, ale nie mam problemów.

@Były

Były - chyba mieliśmy styczność z tą samą liderką

pracus
@Chast

to zaczekaj jak potraktują Cie jak wieloletnich pracowników teraz wyrzucając na bruk to zmienisz zdanie...

przez to że "góra" narobiła przekrętów i sami pozwalniali to cierpią na tym teraz pracownicy, zleceń nie ma to trzeba zwalniać i to osoby z długim doświadczeniem.... widocznie nie zależy firmie na stałych doświadczonych pracownikach ....

bolo
@pracownik

tak pracownikow zawsze mieli gdzies,ale to nie wina ludzi tylko firmy ,ze od czasu nowego kierownika idzie w dol-tragediabrak zamowien,komponetow nic nie dopilnowane co ten kierownik robil tyle miesiecy do niczego sie nie nadaje.

Q
@bolo

To nie wina kierownika, że firma nie ma zamówień, ani pieniędzy na komponenty trzeba winić osoby nad kierownikiem bo kierownik sam nie rządzi tą firmą.

bolo
@Q

tak zgadzam sie ze kierownik sam nie odpowiada ale odpowiada za produkcje i nie powinien zajmowac sie niczym innym ,Jezeli tego nie robi to powinni go zwolnic,Kombinuje i wprowadza nowe struktury zarzadzania ,ktore nie wplyna na poprawe plynnosci dostaw komponentow a tym samym ciaglosci produkcji .Od samego poczatku pracy kierownik zajmowal sie tym czym nie powinnien mianowicie ustalaniem premiowania i rozliczeniem pracownikow co przez siedem lat dzialalo bez zarzutu i czym powinny zajmowac sie kadry.Wszystkie zmiany wprowadzane przez niego maja katastrofalny wplyw na produkcje i kondycje firmy to wszystko sugieruje,ze osoba piastujaca stanowisko kierownika produkcji jest niekompetentna.

Ulka

Jestem rozczarowana pracą w BMZ. Nigdy nie nauczą się szanować pracownika. Po urlopie składam wypowiedzenie. Sam (usunięte przez administratora) i bałagan. Jeśli chodzi o Panie kordynatorki to czekam na efekty ich pracy bo większość jako liderki zdecydowanie się nie sprawdziły.

onaon

A tak z innej beczki, gorąco na hali jak diabli a wody od dwóch dni nie ma bo co na kubeczki was nie stać ? Obowiązkiem pracodawcy jest zapewnić wodę pracownikom jak jest gorąco, poczytajcie jakie macie obowiązki wobec pracowników , przyda się bo chyba zapomnieliście...

Joanna

@Nickkk co rozumiesz pisząc "pracuje się dobrze"? Jesteś zadowolony z warunków płacy i standardów pracy? Możesz coś więcej napisać na temat wynagrodzeń i premii dodatkowej, jeśli taka jest do osiągnięcia. Jak wyglądają relacje z pracownikami i przełożonym w Twoim dziale?

Nickkk

Nie znam wielu liderów wiec nie osadzam wiem tylko ze kilka z nich zostało koordynatorami zr wzgledu na to ze ma sie dobre uklady z kierownikiem.. co wszyscy chyba wiedza..co jest wogile jakas porazka bo sa liderki ktore pracuja normalnie na linii i wszystlo zalatwia a nie sa doceniane.. ale wiadomo nikomu nie dogodzisz.. jeszcze dodam o niesproawiedliwosci jaka panuje, sa n ktorzy maja przerwy doslownie podwojne i ktore moga sie (usunięte przez administratora) a my pracownicy minuty nir mozemy sie spóźnić.. szok pracuje sie dobrze ale przeraża to co sie dzieje wokol. Tyle dzieki za uwage

a ja jestem ciekaw czy brygadzistki tez zdegraduja bo nie wszystkie sa uczciwe do pracownikow... zwodzic do ostatniego dnia czy dostanie sie urlop a nawet żądaniówkę... wielką łaskę robi taka jedna....

Jakaś tam

Sa zwolnienia bo teraz byłe liderki muszą wejść na linie trzeba zrobić im miejsca , przyczyny zwolnień śmieszne kłamliwe i bezpodstawne argumenty wyssane z palca i to przez własne liderki właśnie zrobiłam miejsce dla jednej niech sie cieszy chyba jest z siebie dumna , jeszcze tyle kłamstwa na swój temat nie usłyszałam co wczoraj przy zwolnieniu . Życze powodzenia .

Jdjdjd
@Jakaś tam

Czemu mnie to nie dziwi ;D.

Zostaw merytoryczną opinię o BMZ Poland - -

• Jak się pracuje w BMZ Poland?

Zobacz opinie na temat firmy BMZ Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 144.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BMZ Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 101, z czego 13 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BMZ Poland?

Kandydaci do pracy w BMZ Poland napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BMZ Poland