Opinie o BMZ Poland w -

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie BMZ Poland. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w BMZ Poland o rekrutacji.

Branże: Produkcja akumulatorów i baterii

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BMZ Poland w -

Pracownik produkcji

Moi drodzy, myślę że warto nadmienić jak bardzo pracownicy produkcji są źle traktowani i sprowadzani do roli zwykłych roboli. Koordynatorzy nie mają zbyt wiele do roboty więc potrafią chodzić i patrzeć Ci na ręce i zwracać uwagę za każdą pierdołę. To wcale nie ma na celu poprawy wydajności czy motywacji. To demotywuje i sprawia że człowiek czuje sie jak kompletne zero. Koordynatorzy patrzą krzywo na pracowników produkcji nawet jak wyjdą ze swojej linii 10 sekund przed dzwonkiem i zmierzają w kierunku drzwi a sami potrafią chodzić palić kilka razy dziennie co jest wbrew przepisom bo do tego jest wyznaczona przerwa ( jedna jedyna ) i obowiązuje każdego ! Byli liderzy którzy nie zostali koordynatorami również nie narzucają na siebie zbyt wielu obowiązków i czują sie jakby byli w starej roli. Mimo że są zastępcami koordynatorek i mają obowiązki pracownika produkcji potrafią stać i nic nie robić całe 8 h. Ewentualnie coś poudają a ty masz robić na akord bo przecież premia uznaniowa od normy. W każdej normalnej firmie można takie rzeczy zgłosić komuś wyżej postawionemu jak np. kierownikowi ale w tej firmie pan kierownik ma wszystko w głębokim poważaniu ;) Do czego to zmierza ? Niech kadry potem nie wnikają dlaczego się ludzie chcą zwalniać. Pozdrawiam.

Alfaiomega

Oby wizyta dzisiejszego "goscia" byla skuteczna :)

Alamakota
@Alfaiomega

No może Pan prezio w końcu spadnie ze stołka. Już się chyba ledwo trzyma!

Tobiasz
@Alamakota

Czemu ledwo się trzyma?

Nel

Pozdrawiam Stasia w zielonym... :) jestes mega pociagajacy jak wymieniasz elektrody

Bmz

Po raz kolejny nasze premie są źle policzone,normy niewiadomo skąd wziete,zlecenia niewiadomo skąd wzięte-oszukują nas jak się da .

Qwertyuiop
@Bmz

Ciekawe czy biurowców oszukują tak, a żebt było nałi obiecują kase dodtakową za to że pojdziesz na stihla - to jest żenada...Na innych liniach dajesz z siebie wszystko a i tak cie nikt nie doceni

Pracownik Produkcji

Rozmowa mila i trochę dziwna na różnych byłem ale takie gadanie dlaczego chce tam pracować itp. Obiecują ze zadzwonią po określonym czasie ale nie dzwonią . W takiej firmie myślałem ze to się nie zdaża . Nie chca Cię to dzwonić tez można żeby nikt nie czekał i nie tracił czasu

Dlaczego chce pracować właśnie u nich ?

Ona

Gnebieni są nawet ci pracowici.

~bmzetowa
@Ona

No a co, jak się nie myją to są gnębione!!!

~bmzetowa

Jak ktoś pracuje i zajmuje się tym co powinien, nie ma problemów z mobbingiem i innymi rzeczami. Jak ktos napisal kawki i ciastka tylko brak. Ludzie zajmijcie się pracą a nie obrabianiem tyłka innym.Albo zainwestujcie w perfumy lub się umyjcie bo wstyd same baby w szatni a śmierdzi że idzie paść trupem...

Joanna

@Penelopa proponuję wrócić do dyskusji merytorycznej o pracodawcy jakim jest BMZ Poland. Forum to służy do przekazywania treści odnośnie jakości pracy i sytuacji firm. Zatem daj znać jak Ci się tu pracuje, co wpływa na Twoje zadowolenie z pracy? Masz może jakieś wskazówki dla nowo zatrudnionych lub kandydatów poszukujących tu pracy?

Tola
@Joanna

Większość nie ma co robić linie stoją a ludzie ss rzucani po całej hali i innych liniach na których patrzą na nich x nienawiścią w oczach bo jako nowi niewyrabiaja norm na czym traci cała linia premie.Pracowników mają za nic.Z tego tylko kłótnie wśród pracowników bo każdy chce całą premie .Kto sie wyrabia to zly na tych co spowalniaja Ci co spowalniaja tez nie dobrze sie z tym czują.Powrot do starego rozliczania premii byłby idealny.

on

Podobno Palma odeszła szkoda fajnie pachnie

Ktoścoś

Firma chyli się ku upadkowi przez nieumiejętne zarządzanie człowieka bez wykształcenia i bez doświadczenia... Ludzie najpierw masowo rekrutowani ... teraz po cichu zwalniani. Co mądrzejsi już się sami połapali i odchodzą. Pracy w Gliwicach jest w brud, to nie jest jedyna firma. Piękny budynek, niestety pusty w środku. Brak szacunku do ludzi, zły przykład idzie z góry. Jak to mówią ryba psuje się od głowy. No bo jak to ma funkcjonować ... przykro patrzeć co tam się dzieje. Wystarczyłoby zmienić zarząd i firma miałaby szanse na lepszą przyszłość.

The Tiger@
@Ktoścoś

Ale pół zarządu jest jednocześnie właścicielem 80%... więc jak to się ma stać?

Czarny bez

A ja chcialam pozdrowic jednego z chlopakow z UTR, Ł(usunięte przez administratora) jestes (usunięte przez administratora) :) szkoda ze nigdy nie zwrociles na mnie uwagi... ale wciaz mam nadzieje

Czupiradło <3
@Czarny bez

Hej, a ja bym chciała również pozdrowić jednego z chłopaków z UTR, B@rtka G. Uwielbiam jak jesteś taki rozczochrany jak byś dopiero co wstał z łóżka. Nie wiem za wiele na Twój temat ale mam nadzieję, że jesteś wolny i że za niedługo zaiskrzy między nami hehe

Zla Wrrrr
@Czarny bez

Czarny bez, Łukasz z utr jest muj!!! masz go zostawic!!! bo inaczej bedźemy gadac!

Widz
@Zla Wrrrr

naprawde ... naprawde "mUJ" aż mi szkoda chłopaka

Bpp
@Widz

Haha mi też go szkoda.. Aż za bardzo :D

Faza
@Czupiradło <3

Jak Ci B@rtek podlaczy uziemieniem to Na pewno zaiskrzy miedzy Wami.....:)

Penelopa
@Czupiradło <3

Serio? Czy to jest forum matrymonialne? Czy opinia o zakladzie pracy? Podejdz so niego i dotknij tych włosów, a daruj takie komentarze.

NN
@Penelopa

Ciebie tez moge? ;*

Czupiradło <3
@Penelopa

A Ty co, zazdrosna jesteś?! Jak byś chciała wiedzieć to mogę mieć z UTR'u kogo chcę! Domyślam się kim jesteś i wiedz, że nie tylko B@rtka G. mogę poderwać

Penelopa
@Czupiradło <3

Myślę, że nie masz zielonego pojęcia kim jestem. Ale z całą sympatią dla Panów z UTR'u, żaden nie znajduje się w kręgu moich zainteresowań. Może dlatego, że mam męża? A Ty skoro możesz mieć każdego to dlaczego jeszcze nie masz żadnego? Krowa która dużo krzyczy....

Szok

Panie Prezesie,to chyba najgorsze forum,czy Pan tego nie widzi,że w firmie źle się dzieje,że ludziom źle się tu pracuje.Kiedy zmieni Pan rządzących?jak będzie już za późno?

Napalona :P

Podczas przezbrojeń, Łukasz R wymyśla głupie rymy i twierdzi, że zostanie najlepszym raperem i mechanikiem na Śląsku i że będzie bogaty hihi! Jak będziesz bogaty to odezwę się do Ciebie ????

Świadek
@Napalona :P

Tak, byłam świadkiem jego występku! W dodatku jego kolega z działu Adam C podkłada mu bity beatbox'ując haha! Niech ktoś ich nagra

MaDka

Witam dziewczyny czy ma kturaś do odania naklejki na gank slodziakuf z biedronki za darmo chce dla mojego dziecka chcem bo hore a punktuw durzo czeba zbierac a ja na to nie mam czasu macie mi dać i dać informke hehe buziaczki

Bleblok

Przykre jest tylko to ze gora zrzuca wszystko na produkcje, nie mamy od nikogo wsparcia sami musimy radzic sobie ze wszystkimi problemami koordynatorzy maja teraz pelne rece roboty i za duza odpowiedzialnosc to sa jakies jaja

jp
@Bleblok

A inżynierowie produkcji albo chłopaki z działu tech. już was nie wspierają???

Nieznany
@jp

Jak ich pozwalniali to nie ma kto...v

Nickolas
@Nieznany

To dział techniczny jeszcze istnieje?

Kkkkkkk
@Nickolas

Z działu technicznego to kojarzę najbardziej pozytywną i pomocną osobę tej firmy Michała :)

@jp

A czy oni nas kiedykolwiek wspierali?

tratra
@Kkkkkkk

(usunięte przez administratora)już chyba nie pracuje!

Szara myszka

Jak juz mowa o chlopakach z UTR pojawilo sie niedawno dwoch nowych, jeden z tatuazmi a drugi jego kolega chyba M i G ? :) jestescie bardzo przystojni przynajmniej mozemy pocieszyc troche oczka na produkcji, szkoda ze pracujecie tylko na jedna zmiane...:( mam nadzieje ze bedzie nam dane sie blizej poznac :)

Pośrodku

Domowe przedszkole.. tak można teraz podsumować co się dzieje w firmie i tu na forum :( szkoda że ludzie zapomnieli że mogą rozmawiać i rozwiązywać problemy między sobą a dopiero gdy to nie działa to iść wyżej. Dużo mówi się o Stihlu ale o sytuacji na innych liniach to nikt nie wspomni. Każdy ma swoją normę do wyrobienia a niestety nie każdemu na tym zależy. Jednym zależy za bardzo a innym trzebaby podać kawkę i ciasteczko :( osoby którym zależy za bardzo nie zawsze potrafią to odpowiednio przekazać i potem tylko słyszą jakie to są złe i nie dobre, że niby mobbing i tak dalej.. po prostu brak odpowiedniego podejścia i komunikacji. To że wam zależy nie znaczy że macie warczeć na innych. A osoby które myślą że moga przyjść do pracy na kawę lepiej niech przemyślą czy produkcja to odpowiednie stanowisko dla nich. Nikt tu was na siłę trzymać nie będzie, bo gdy ktoś wam zwróci uwagę że na hali się pracuje to rozwiązaniem nie jest oskarżanie tej osoby o mobbing. Niektórzy przychodzą tam do pracy a nie po to żeby wikłać się w jakieś konflikty i wybierać 'strony'

VERUM

Witam Panie Piotrze, z zasady celem nowego kierownika obejmującego stanowisko jest wdrożenie nowych pomysłów mających na celu zapewnienie firmie podniesienia zysków i wydajności oraz jakości produkcji. W Pana przypadku można jednak odnieść wrażenie, że Pan powoli, ale systematycznie doprowadza firmę do upadłości. Pozbywanie się jednych z najlepszych pracowników z linii i wysłuchiwanie bezpodstawnych oskarżeń osób uprzedzonych to raczej nie jest dobra decyzja. Dobrych pracowników należy raczej nagradzać, a nie traktować przedmiotowo. Nie uważa Pan, że powinien przynajmniej przed ukaraniem danych pracowników wysłuchać i pozwolić im przedstawić ich wersję i postrzeganie na daną sytuację. Dlaczego Pracownicy/Pracownica rzucająca takie oszczerstwa w ich stronę nie ma odwagi powtórzyć tego przy nich. Kłamstwo, pomówienie - każdy tak może anonimowo, ale żeby od razu podejmować takie kroki. Może jednak problem tkwi w tych/tej osobie, która nie potrafi pogodzić się z systemem pracy danej linii? Na Pana też jest wiele skarg wiec Pan też powinien zmienić stanowisko, pracę? Skoro takie ma Pan metody. Byłam jedną z Pana podopiecznych i nie wysysam tego z palca tylko są to wielomiesięczne obserwacje i opinie większości pracowników z którymi pracowałam. Okłamywanie pracowników, żeby odczepili się i mieć problem z głowy to nie jest wyjście. Jeśli będzie Pan wszystko zamiatał pod dywan to kiedyś Pan się o ten dywan zaczepi, a upadek może być bolesny. Może trochę mniej sztucznego uśmiechu i żelu na głowie to myślenie będzie jaśniejsze. Pozdrawiam

Ą
@VERUM

O czym Ty mówisz?Ja nie wierzę!!!Jak można dać wiarę tym zadufanym w sobie dziewczyn.Przecież one nie wyciagają jakichkolwiek wniosków .Sama byłam świadkiem na śniadaniu i Te gwiazdy nieświadome tego że wszyscy je obserwują i podsłuchują napinają się niczym pawie jak to o sobie mówią jakie są za..jefajne , wszystko umieją i tylko czekają aż wypłynie skąd i od kogo wpłynął donos to im zrobią z życia niezły armagedon. Dokładnie takie słowa padły i gdzie tu skrucha!!!! Wstyd bo czyta nas cała Polska.

Ó

I bardzo dobrze Pan kierownik zrobił, kiedyś sama byłam jedną z tych "księżniczek" i teraz jak czytam te wszystkie opinie to aż mi jest wstyd się przyznać, że kiedykolwiek tam pracowałam.. "księżniczki" (oczywiście nie wszystkie mam tutaj na myśli, bo niektóre są naprawdę w porzadku) nic nie robią tylko narzekają i naprawdę myślą, że są najlepsze z całej hali.. A już nawet nie wspomnę o pupilach, które przegadaja cała zmianę a drugie osoby muszą za nie zap******** tylko po to żeby chociaż norma była.. Powinny być mocno karane za mobbing w pracy, a co jest w tym najlepsze? Że się wszystkiego wypierają.

@VERUM

Zgadzam sie z opinią.

ĘĄÓ

Gosia Ty masz żal do wszystkich, którzy pozostali na liniach, z których Ciebie usunięto. Jednak byłaś tam i wiesz, że fala hejtu została wylana na nieodpowiednie osoby. Jeśli wstydzisz się, że tam byłaś to szkoda, bo tam nadal o Tobie by tak nie powiedziano.

Ąąa

Zadufanym ? O czym Ty mówisz? Zadufana w sobie jest SPARTA, a nie stihlówki. Przy złym stoliku stałaś i źle podsłuchiwałaś. Ustaw radar na odpowiednią częstotliwość.

@ĘĄÓ

Wybacz ale nie jestem Gosią, już od bardzo dłuższego czasu tam na szczęście nie pracuję, pozdrawiam:)

@ĘĄÓ

Niestety ale nie jestem Gosią, już od jakiegoś czasu tam na szczęście nie pracuję, pozdrawiam????

Absolwent

Witam,czytam wasze komentarze dotyczące pracy w bmz.... DZIEWCZYNY dajcie sobie spokój z tą firmą jest tyle miejsc pracy że można przebierać jak tylko się da na samej strefie w Gliwicach Szkoda życia i nerwów dla takiej pracy.

Jak nie ma (usunięte przez administratora). To zaraz inaczej się pracuje

Bfuznjw

Zdecydowanie lepiej i bez stresów.

Znajomyznajomego

Może w końcu ktoś zrobi porządek(usunięte przez administratora)Przez tego bezmozga który przypadkiem rządzi ta firma bardzo dobrzy i wykształceni ludzie się zwalniają bo mają dość (usunięte przez administratora)i kolesiostwa. Panie prezydencie Gliwic przy kolejnej kadencji proszę zrobić z tym porządek bo ten (usunięte przez administratora)nie może rządzić rozwojową firma na Pana terenie.

Xxx
@Znajomyznajomego

O co chodzi z tym zboczencem?

Orzeł Stalowego
@Znajomyznajomego

Ty nawet nie wiesz kto i na jakim stanowisku pracuję. Na Twoim miejscu bym się nie wypowiadam bo żal.

The Tiger@
@Znajomyznajomego

Prezydent Gliwic nie ma nic do BMZ. Jedynie przy okazji może porozmawiać ze Svenem Bauerem... ale TJ ze Svenem się dobrali i ten ostatni wychodzi z założenia, że jeśli jakoś to działa, to nie ma sensu tego zmieniać. W Niemczech nie działa wcale lepiej...

Zostaw merytoryczną opinię o BMZ Poland - -

• Jak się pracuje w BMZ Poland?

Zobacz opinie na temat firmy BMZ Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 144.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BMZ Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 101, z czego 13 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BMZ Poland?

Kandydaci do pracy w BMZ Poland napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BMZ Poland