Opinie o REMBIS sp. z o.o. w Janikowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy REMBIS sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie REMBIS sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o REMBIS sp. z o.o. w Janikowo

mgła

czasy gzeli i trzepoka mineły a w osttatnim czasie zauważyliśmy że nasz były dyro womuje na sodzie no cóż szkoła rolnicza do podlewania sdię przyczyniła . krzychu a masz czym palić w piecu dzewo masz

wolny człowiek

jak dobrze już u was nie robić. jak tam frachol nadal płacą mu za to że nic nie robi ?

mgła
@wolny człowiek

jurek będzie robiłw niedziele udowodnie Ci to dobry człowieku krycha mu nie pomorze, a jak nie chce to niech (usunięte przez administratora) z kierownikiem czaja

do niedziel
@wolny człowiek

Generał gna ludzi a prezesi go podpuszczają gdzie on Pójdzie jak firma padnie a czeba żyć ,jest nauczony od tych złodzieji że jest panem po zawodówce w jajach dzwon h...uj stoi a panna krrrr ystyna czeka

wolność słowa

jurek będzie dobrze NIE chowaj gęby w piach bo jak za usługę płacą to ty pierwszy ręką wyciągasz a samochód kosztuje gdzie pójdziesz w soboty nie chcesz pracować bo podobno się uczyłeś jurek do przodu złoooodzieju

wychowanek trzepoka złodzieja

bjurek żebyś jutro mi tym obesranym rowerem do biura nie wchodził bo dosyć już smierdzi i nie pięć po siódmej do pracy tylko o pół godziny wcześniej

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
ehe ehe alkoholiku ehe

na szlifierkę go zobaczy jak to jest , zakaszle się w (usunięte przez administratora)

honda

Jurek głowa do góry będziemy razem kraść . jurek będzie dobrze czaja cię wyniesie apropo nie uciekaj z pracy bo krystyna jak kocha to poczeka jurek no coś ty w tych okularach schowałeś sie jak struś w piasek a ile rodzin popsułes jurek no co ty boisz się.

lipa

Trochę robię trochę widziałem. Kierownik z przypadku bo kolegę podsjebał rozumiem to stary kawaler dba o (usunięte przez administratora) ale zeby rowerem do roboty w tą pogodę jęzdzić a honda w garażu jurek komurkę CI BOIOŁY zabierze zobacz jak bhp owcowi zabrał kilometrówę

zawodówka to na tego kierownika w okularach to tak dużo ma więcej niżsiedem klas a ruchać umi?

dzięcioł

W ŚNIADANIA taki jurek i trzepok i jego szwagier z budowlanki chodzili i ludzi straszyli o robocie ,zero pojęcia o pracy tylko straszenie niestety tamći (usunięte przez administratora) j7uż na emeryturze tylko ten biedny jurek stsary kawaler po zawodówce został i straszy, jurek uważaj bo możesz dostać w dziub szacun dla ciebie za podpierdalanie

ok

doradztwo inżynieryjne k. czaja doradztwo w rozprowadzani napojów wyskokowych to jest to do celu

gorzkie

ŚWIĘCENIE NOWEJ hondy generała 0 23 30 pod kościołem generał z mamą i krychą bo to katolicy ucZ ciwie kradli

gwiazdor

życzenia dla stacha co komunę obLIŁ spermy w jajach życzem tobie i temu nieszczęśliwemu dziecku i pinindzy

piach

Prawda że białe...ki spał za kolumną a teraz wymaga od praownika a to stary komuch co go partia wyniosła i pijany jeżdzi a policja go nie tyka a w gaciach ma piosek

nietoperz

A nie mógł kupić malucha jak się wstydził jeździć nowym autem

solidarni 2016

Podobno ma brykę zagarażu a na jego miejsce ma przyjść syn stacha komucha

abraham

Sprawiedliwość istnieje bitym jeżdzi jak ja a ma dziecia albo wnuków czy tylko na koncie

OOOO

NIE MA KASY PAN PIERWSZY ZŁODZIEJ CO PRZEJOŁ NASZĄ FIRMĘ BITYM AUTEM JEŻDZI WSTYD ŻEBY CHŁOP KOMUNISTA TAKIE COŚ MIAŁ

ciekawy

dyrektor były narzeka na brak alkocholu a nasi nie umieją mu dać w dziub a w piecu zimno i w całym domostwie i warto było? na trzeżwo do 20 stej

rolnik

Prawda jest taka ze stary pan komuch boii się o chleb powszedni i gospodarzom dał komórki żeby wydzwaniali za swoimi potrzebami,a mało jeszcze mają dopłat żłodzieje z ue

tofiku lepiej jak u nas

bedzie lepiej tofiku lepiej jak u nas prosciej chodzisz

Zostaw merytoryczną opinię o REMBIS sp. z o.o. - Janikowo

• Jak się pracuje w REMBIS sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy REMBIS sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w REMBIS sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy REMBIS sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w REMBIS sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

REMBIS sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 733 ocen.
  • Przemysłowa 30
    88-160 Janikowo