REMBIS sp. z o.o.

Janikowo

Opinie o REMBIS sp. z o.o.

ciekawski 2016-05-05 20:29
GROBELNEGO KOMURĘ I KILOMETRÓWKĘ KTO MA
do krolo 2016-05-31 08:42
Na kierowniczych stanowiskach sobie krzywdy nie robia. Ludzie bez kwalifikacji siedza za biurkami a jak sie okaze ze są niekompetentni to daja im inne czasami nawet lepsze stanowisko...
bodo 2016-06-08 19:50
Najlepiej mi się podobają w firmie kierownicy co uciekają z roboty ,i podpuszczają ludzi że będzie gorzej .Kierowniczku gdzie zarobisz 4,5 koła w 150 godzinach z twoją wiedzą ps jak firma jebnie to stachu nie będzie mia ł nowego samochodu co dwa lata a jak widać zdrowie dopisuje
CIEKAWY 2016-06-19 11:12
Możliwe że prezesi doszli do tego żeby w firmie 10 kierowników usunąc w szczególnosci na serwisie połowę,ja bym proponował ich przenieść do brygad jako robotników bo mają rodziny a gdzie pójdą
9999999999999999999999 2016-06-19 12:13
ggDZIE naszlifierkę takie coś nie pójdzie bo łapy sobie poobcina a robotą będzie się interesował tak jak do tej pory wogółe
stach 2016-06-19 14:07
STACHU PLEWA niech dmuchnie jutro kominiarzowi zobaczymy jak kradnie oręzadę bez procentu na działki a złom swoją drogą ,, bioły ma ciemne okulory i nie widzi złodzieja po prawicy stachu obudzsię
ciekawski 2016-06-28 19:46
De facto gdzie można składać luż zło9żyć wniosek za orenżeradom kololowom bądz nie kololorolololowom bo ponoć dają figurantom bardzo biednym a tegoroczne lato zapowiadają ciepłe.A jak dostanę tę orenżadę co Przesiew nie chce tylko tą lepszą to gdzie wniosek na kilometrówkę żebym po okolicy miał czym jeżdzić (nie chcę tego rowera od tego pana co ma czerwony przepity kluk od picia wódki na działce )A jak to wszystko dostanę to chcę jeszcze komórkę (taki telefon do gadania)nie rzadną komurkę na działce. gdzie wniosek i do kogo złożyć
xxx 2016-07-04 21:52
Do Kominiarza vel Chętnie Pomogę :D
hikol 2016-07-09 17:23
stachu pomorze gaciow a kominioz to wyjrebane ma do firmy podpierdala do biołego a nie umie żarówki wymienić w aucie bo po co tak jak grobelny paaaan
Firmę swoją rozkurwił na niczym się nie zna i jeżd 2016-07-11 17:40
firmę swoją rozdupczył ,jeżdzi wczorajszy po zakładzie i znaku stop nie widzi bo po co następny szlachcic od biołego ... ile do emerytury jeszcze kolejka z alkocholikiem nie wytrzyma
h...u j 2016-07-12 17:19
czy stanisław b rozdupczył swoje auto.... Prawda jest że w organiżmie miał 0, 9 promila a nasi załatwili wszystko bo ponoć układy komucha złodzieja istniejąa mu się należy firma za zło9tuwkę.... złodzieju założ se okulory na ślepia
gnuj 2016-07-12 17:49
Anie mógł przed wyjazdem dmuchnąć tadziowi nie w dziub tylko tam 0,9 to dużo a tak to pieniążki pujdą na komendę powiatową w inie żeby było cicho lepiej jest jak za komuny
komuna 2016-07-16 19:57
Pan stanisław za swoje nie pije , ryby nawet mu noszono do wanny żeby z głodu chytrus nie padł a komuchy go szanują bo im wali w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
alos 2016-08-10 18:04
Prawda zę stary grobelny do firmy chodzi po karty do telefonu , słaba emerytura panie trzepaku trzeba było więcej złomu kraść a nie teraz na emeryturze..........................................
kur wa go ma ć 2016-08-28 21:46
komuna złodziejkanie nauczyła pokory gdzie pójdzie stary trzepok kilometrówe brał chłopakom a głupi byl
NIE TE CZASY 2016-09-07 19:08
DZIsiaj TRZEPOK BY NIE ROBIØ BO TRZEÆWYM TRZEBA CHODZI© DO PRACY,aOD MLEKA CHYBA FLAKÓW NIE WYCINAJÁ BRAWO Z ZASKOKIEM W CZASIE
anonim 2016-09-23 19:18
Że my nie wiedzieliśmy że młody trzepok się zwolnił ....... Taty brak tata już nie pomógł i się zwolnił a rembis złodziejom co mieszkanie wyremontował to wyremontował brawo trzepaki... apropo a młody umi gniażdko podłączyć
flek 2016-10-04 18:56
Jurek nie bój się my za ciebie robotę zrobimy a ty w sobotę nie przychodz bo po co zero podejscia do roborty,,, a okulary załóż żebyś rysunek widział a kawa to nie do ciebie
budowlani 2016-10-14 20:02
Dobrze się dzieje w firmie nowy kierownik budowlanki (nie to co za garbusa) będzie lepiej jak ktoś chce wrócić to droga otwarta . Firma oferuje pełen pakiet socjalny na dzieci 3 paczki świąteczne w roku umowa nie na czarno albo na działalności tylko normalnie , Fachowcy są szczególnie poszukiwani tylko fachowcy ( deputat na wczasy pod śliwą )nie bójdzie się chłopaki i zostawcie garbatygo bo zdechnie bez was my wam oferujemy pracę po 14 nie po 18 na początek
ogólny 2016-11-12 14:13
Teraz wam pokarze jurek ogurek flek umie okraśc firmę nie co to wołek matołek garbus on umie z tej elity tylko zosatał a ma ...bez ubrawnie ń a gienek Za co kupił to za górę
tofiku lepiej jak u nas 2016-11-12 20:30
bedzie lepiej jak oni...... smiech tofiki
tofiku lepiej jak u nas 2016-11-12 20:31
bedzie lepiej tofiku lepiej jak u nas prosciej chodzisz
rolnik 2016-11-18 19:09
Prawda jest taka ze stary pan komuch boii się o chleb powszedni i gospodarzom dał komórki żeby wydzwaniali za swoimi potrzebami,a mało jeszcze mają dopłat żłodzieje z ue
ciekawy 2016-11-22 17:36
dyrektor były narzeka na brak alkocholu a nasi nie umieją mu dać w dziub a w piecu zimno i w całym domostwie i warto było? na trzeżwo do 20 stej
OOOO 2016-11-23 19:21
NIE MA KASY PAN PIERWSZY ZŁODZIEJ CO PRZEJOŁ NASZĄ FIRMĘ BITYM AUTEM JEŻDZI WSTYD ŻEBY CHŁOP KOMUNISTA TAKIE COŚ MIAŁ
abraham 2016-11-23 20:08
Sprawiedliwość istnieje bitym jeżdzi jak ja a ma dziecia albo wnuków czy tylko na koncie
solidarni 2016 2016-11-30 18:06
Podobno ma brykę zagarażu a na jego miejsce ma przyjść syn stacha komucha
nietoperz 2016-12-01 19:15
A nie mógł kupić malucha jak się wstydził jeździć nowym autem
piach 2016-12-09 19:31
Prawda że białe...ki spał za kolumną a teraz wymaga od praownika a to stary komuch co go partia wyniosła i pijany jeżdzi a policja go nie tyka a w gaciach ma piosek
gwiazdor 2016-12-24 15:53
życzenia dla stacha co komunę obLIŁ spermy w jajach życzem tobie i temu nieszczęśliwemu dziecku i pinindzy
gorzkie 2016-12-24 16:35
ŚWIĘCENIE NOWEJ hondy generała 0 23 30 pod kościołem generał z mamą i krychą bo to katolicy ucZ ciwie kradli
ok 2016-12-27 17:13
doradztwo inżynieryjne k. czaja doradztwo w rozprowadzani napojów wyskokowych to jest to do celu
dzięcioł 2017-01-06 13:28
W ŚNIADANIA taki jurek i trzepok i jego szwagier z budowlanki chodzili i ludzi straszyli o robocie ,zero pojęcia o pracy tylko straszenie niestety tamći [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] j7uż na emeryturze tylko ten biedny jurek stsary kawaler po zawodówce został i straszy, jurek uważaj bo możesz dostać w dziub szacun dla ciebie za podpierdalanie
anonim 2017-01-06 15:39
zawodówka to na tego kierownika w okularach to tak dużo ma więcej niżsiedem klas a ruchać umi?
lipa 2017-01-12 17:45
Trochę robię trochę widziałem. Kierownik z przypadku bo kolegę podsjebał rozumiem to stary kawaler dba o [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ale zeby rowerem do roboty w tą pogodę jęzdzić a honda w garażu jurek komurkę CI BOIOŁY zabierze zobacz jak bhp owcowi zabrał kilometrówę
honda 2017-01-17 17:44
Jurek głowa do góry będziemy razem kraść . jurek będzie dobrze czaja cię wyniesie apropo nie uciekaj z pracy bo krystyna jak kocha to poczeka jurek no coś ty w tych okularach schowałeś sie jak struś w piasek a ile rodzin popsułes jurek no co ty boisz się.
ehe ehe alkoholiku ehe 2017-01-17 18:12
na szlifierkę go zobaczy jak to jest , zakaszle się w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
wychowanek trzepoka złodzieja 2017-01-17 18:44
bjurek żebyś jutro mi tym obesranym rowerem do biura nie wchodził bo dosyć już smierdzi i nie pięć po siódmej do pracy tylko o pół godziny wcześniej
wolność słowa 2017-01-26 17:06
jurek będzie dobrze NIE chowaj gęby w piach bo jak za usługę płacą to ty pierwszy ręką wyciągasz a samochód kosztuje gdzie pójdziesz w soboty nie chcesz pracować bo podobno się uczyłeś jurek do przodu złoooodzieju
wolny człowiek 2017-01-26 22:17
jak dobrze już u was nie robić. jak tam frachol nadal płacą mu za to że nic nie robi ?
mgła 2017-01-27 15:46
czasy gzeli i trzepoka mineły a w osttatnim czasie zauważyliśmy że nasz były dyro womuje na sodzie no cóż szkoła rolnicza do podlewania sdię przyczyniła . krzychu a masz czym palić w piecu dzewo masz
mgła 2017-01-28 14:47
jurek będzie robiłw niedziele udowodnie Ci to dobry człowieku krycha mu nie pomorze, a jak nie chce to niech [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z kierownikiem czaja
będzie dobrze 2017-01-28 20:00
A MUWILIŚMY DO BYŁEGO DYREKTORA ,,, CHŁOPIE NIE PIJ TAK wódka to nie woda kapuchę umieszsadzić dogóry girą gdzie krzychu pójdziesz, opanój się ,a teraz no proszę krzysztof na wo,mie na sodzie sobie womuje a jak schudł , mało tego o 17 w sobotę trzeżwo chodzi oj krzychuuuu
do niedziel 2017-01-30 17:46
Generał gna ludzi a prezesi go podpuszczają gdzie on Pójdzie jak firma padnie a czeba żyć ,jest nauczony od tych złodzieji że jest panem po zawodówce w jajach dzwon h...uj stoi a panna krrrr ystyna czeka
robotnik 2017-02-06 19:10
dociśnijmy pasa niech kierownicy i brygadziści rozbijają się nowymi autami a my zarobimy na nich
gleba 2017-02-11 17:03
Żyj teraz z truskawek jak?
walentynka 2017 2017-02-14 18:44
I CO Stachu krzyczał i co W tego typu firmach dobrze jest i co kierownikom obiecał , żłodziejami się obstawił to niech ma będzie dobrze do przodu stachu to nie komuna pamiętasz jak udyndany syrenką do roboty jeżdziłeś , w stół jebałeś że na kolumnie było Cię słychać stachu kto narobił tych nierobów ,stach myśliszże ktoś obalił firmę zniszczył więcej pomoże nie kradnie na maksa kierowników po siedmiu klasach magistrami to jest kula od nogi te tofiki złdzieje trzepoki wszystko wie co jak było i się śmieje z tego nierobstwaa o wołku to nie wspomnę a ten nowy dyro to tylko [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ci głupoty bo już kradnie
anonim 2017-02-15 18:27
BĘDZIE DOBRZE , KOMURA WCZASY POD GRUSZĄ KAWA ŚNIADANIA , lappop kilometrówka żyć i nie umierać niech ludzie robią na złodzieji uczciwych zza komuny a wrócił zaopatrzeniowiec czy choruje no cóż za 3, 8tysiaka to się nie dażyć w tego typu firmie
co nie 2017-02-18 17:47
Gleba .... robie tutaj i widziałem trochę ale zęby za zło..e..ja zaopatrzeniowca się wżiąść to już porażka chłop brał w łapę na prawo i lewo, a zobacz ile u nas gospodorzy robi i nic nie ma ,temu truskawki obrodzały co nie, DOstał posadę placowego i zachorował dziwne co jak tu żyć opłaty [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] samochodziki co nie, się nie opłaca a blachy przychodziły w kosmicznych sumach tak trzeba takich ludzi gn...oić w tego typu firmach
gaciowy 2017-02-18 20:39
Idzie się dorobić w rębisie na złodziejstwie w biurze , kierownicy fuchy trzepia na maksa nie wspomne o trzepoku trzepoł
Zostaw swoją opinię o REMBIS sp. z o.o. - Janikowo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie REMBIS sp. z o.o.