REMBIS sp. z o.o.

Janikowo

Opinie o REMBIS sp. z o.o.

honda 2017-01-17 17:44
Jurek głowa do góry będziemy razem kraść . jurek będzie dobrze czaja cię wyniesie apropo nie uciekaj z pracy bo krystyna jak kocha to poczeka jurek no coś ty w tych okularach schowałeś sie jak struś w piasek a ile rodzin popsułes jurek no co ty boisz się.
ehe ehe alkoholiku ehe 2017-01-17 18:12
na szlifierkę go zobaczy jak to jest , zakaszle się w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
wychowanek trzepoka złodzieja 2017-01-17 18:44
bjurek żebyś jutro mi tym obesranym rowerem do biura nie wchodził bo dosyć już smierdzi i nie pięć po siódmej do pracy tylko o pół godziny wcześniej
wolność słowa 2017-01-26 17:06
jurek będzie dobrze NIE chowaj gęby w piach bo jak za usługę płacą to ty pierwszy ręką wyciągasz a samochód kosztuje gdzie pójdziesz w soboty nie chcesz pracować bo podobno się uczyłeś jurek do przodu złoooodzieju
wolny człowiek 2017-01-26 22:17
jak dobrze już u was nie robić. jak tam frachol nadal płacą mu za to że nic nie robi ?
mgła 2017-01-27 15:46
czasy gzeli i trzepoka mineły a w osttatnim czasie zauważyliśmy że nasz były dyro womuje na sodzie no cóż szkoła rolnicza do podlewania sdię przyczyniła . krzychu a masz czym palić w piecu dzewo masz
mgła 2017-01-28 14:47
jurek będzie robiłw niedziele udowodnie Ci to dobry człowieku krycha mu nie pomorze, a jak nie chce to niech [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z kierownikiem czaja
będzie dobrze 2017-01-28 20:00
A MUWILIŚMY DO BYŁEGO DYREKTORA ,,, CHŁOPIE NIE PIJ TAK wódka to nie woda kapuchę umieszsadzić dogóry girą gdzie krzychu pójdziesz, opanój się ,a teraz no proszę krzysztof na wo,mie na sodzie sobie womuje a jak schudł , mało tego o 17 w sobotę trzeżwo chodzi oj krzychuuuu
do niedziel 2017-01-30 17:46
Generał gna ludzi a prezesi go podpuszczają gdzie on Pójdzie jak firma padnie a czeba żyć ,jest nauczony od tych złodzieji że jest panem po zawodówce w jajach dzwon h...uj stoi a panna krrrr ystyna czeka
robotnik 2017-02-06 19:10
dociśnijmy pasa niech kierownicy i brygadziści rozbijają się nowymi autami a my zarobimy na nich
gleba 2017-02-11 17:03
Żyj teraz z truskawek jak?
walentynka 2017 2017-02-14 18:44
I CO Stachu krzyczał i co W tego typu firmach dobrze jest i co kierownikom obiecał , żłodziejami się obstawił to niech ma będzie dobrze do przodu stachu to nie komuna pamiętasz jak udyndany syrenką do roboty jeżdziłeś , w stół jebałeś że na kolumnie było Cię słychać stachu kto narobił tych nierobów ,stach myśliszże ktoś obalił firmę zniszczył więcej pomoże nie kradnie na maksa kierowników po siedmiu klasach magistrami to jest kula od nogi te tofiki złdzieje trzepoki wszystko wie co jak było i się śmieje z tego nierobstwaa o wołku to nie wspomnę a ten nowy dyro to tylko [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ci głupoty bo już kradnie
anonim 2017-02-15 18:27
BĘDZIE DOBRZE , KOMURA WCZASY POD GRUSZĄ KAWA ŚNIADANIA , lappop kilometrówka żyć i nie umierać niech ludzie robią na złodzieji uczciwych zza komuny a wrócił zaopatrzeniowiec czy choruje no cóż za 3, 8tysiaka to się nie dażyć w tego typu firmie
co nie 2017-02-18 17:47
Gleba .... robie tutaj i widziałem trochę ale zęby za zło..e..ja zaopatrzeniowca się wżiąść to już porażka chłop brał w łapę na prawo i lewo, a zobacz ile u nas gospodorzy robi i nic nie ma ,temu truskawki obrodzały co nie, DOstał posadę placowego i zachorował dziwne co jak tu żyć opłaty [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] samochodziki co nie, się nie opłaca a blachy przychodziły w kosmicznych sumach tak trzeba takich ludzi gn...oić w tego typu firmach
gaciowy 2017-02-18 20:39
Idzie się dorobić w rębisie na złodziejstwie w biurze , kierownicy fuchy trzepia na maksa nie wspomne o trzepoku trzepoł
niech jej ziemia lekką jest 2017-02-21 17:42
sYN kochanki byłego zaszkodził co duzo widzi ludzie z chukiem uciekają ale chłopak nie wie że mama mu dupą robotę wydeptała
Pączek 2017 2017-02-22 18:59
Dziwne że ktoś wyżej zobaczył że zaopatrzeniowiec się dorobił z truskawek , z wypłaty nie da się żyć za 4 tysiaki, a samochody i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kosztują telefon,laptop, kilometrówka nikt tego nie widział wyżej po 25 latach przewodniczący firmy zobaczył ,że pączek z biedronki za złotówkę zaopatrzeniowiec kupił za 50 zł, dziwne to, a na kucyka nie narzekajcie, bo firmę wyciągnie z dołku już widzimy zyski w kupnie, panie w okularach z monterki kierowniku z tej nowej Hondy uważaj i miej się Na Baczności będziesz kolejny wiemy o tobie dużo jesteś dobry do podjebania.
ben 2017-02-22 19:36
Jak w filmie (GANG OLSENA) wszyscy wiedzieli kto kradnie ale nie pan i dawał mu wypłaty a debił 3 truskawki spleśniałe mu przyni [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] go mać nie miałem 2 tysiaków i robie a te [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kradną

gnuj 2017-02-24 17:58
a ten drugi zaopatrzeniowiec co z nim ...połytki za 15 zł a rafałek za 30 oferuje co firma nbie załaci a garaż raałka rtafał nie podzieiłęs śie przy nas
serwis 2017-02-24 18:05
komp mi siadł ..... rafałek płytki za 30 oferuje a kosztyją 15 zeta a po zawodoejj szkole okrada firmę, zero dyzuru
anonim 2017-02-24 18:24
osrabny chodzi bogdan chce się powiesić .. raty bogdan nie ttzaskaj się perfum z swini ci sprzdedam za 2 tysiaki
zaopatrzenie 2017-02-25 18:25
JEST dobrze, wilk syty i owca cała pieniądze już się odnajdują, tak pracę stracić no nie dobrze się dzieje w firmie a premię i paczki świąteczne z bombonierką to kto weżmie
zaopatrzenie to kpina 2017-02-25 22:01
jaki stary taki syn podpier - dalanie we krwi maja bioly taki slucha ale jak sie nic innego nie umie to na te 3 patole musza jakos zarobic wiec podpier- dalaja
widze cie 2017-02-25 22:40
wiadomo kto to pisze
janek84 2017-02-26 15:48
jakie zarobki dla spawacza w magu na poczatek i czy potrzebuja ????
Widzę cię 2017-02-27 18:37
Spawacze dużo nie mają w 8 godzinach od 2,5 tysiaka do 3,5 jak będziesz lody robił kierownikowi kawalerowi dostaniesz tysiąc więcej i chłopaków będziesz podpieprzał,ale nie warto za te pieniądze robić lody, bo oni penisów nie myją oszczędzają na wodzie i na swoim zdrowiu zauważyłeś jakie mają fury
janek84 2017-02-27 21:22
hehehhehe nspokojnie bez lodow sie obedzie :) a potrzebuja ogolnie na chwile obecna, wiesz cos ????/
znawca 2017-03-09 19:00
a nasi kierownicy nie kradną już a pan jurek uprawia sex ze sprzątaczką wykorzystuje firmę do zapłodnienia potomstwa
zmiany 2017-03-12 11:47
Zamieniliśmy marzenia o wolności i sprawiedliwości na coś niedobrego, przestaliśmy walczyć, poddając się tym, co po obaleniu "komuny" przez ćwierćwiecze okłamują nas, że musimy oszczędzać, przemilczając, że po to, by im było coraz lepiej. W ostatnim czasie coś się zmieniło zaczęto dobierać się do skóry osobom tzw. nie do ruszenia widać że za pensję 3, 8 tysiaka nie da się widocznie żyć chłop albo zdurniał albo honorem się wyniósł . Kłamią nas i kłamali ten wygrał w toto lotka na samochód, tamtemu kochanka kupiła auto no to już przesada. Najbardziej boli nas to że Ci uczciwi tzw. ludzie są już na emeryturze dosyć już nakradli a firma cierpi przez nich a o tym panie z byłej budowlanki nie ma co ... bo inna bajka , i chodzą dumni po świecie a firma jako tako jest w miarę dobra na rynku wystarczy paru zwolnić i wszyscy nasi przełożeni zaczną ze wstydu rowerami jeżdzić, Kiedyś parkowali auta pod strażą bo wstyd im było rdzę pokazać a teraz to już nic nie można pojąć samochód za 120 tysiaków żeby w garażu stojał.
widze cie 2017-03-13 21:35
juz kadry sprawdzaja kto tu bredzi o 11.47 kto ma dostęp albo urlop
msza 2017-03-14 19:32
ale firma w niedziele urlopy biorą porażka i9 kominiażowi w niedziele dmuchają po sumie
trzepok 2017-03-14 20:29
Bełkot pisany przez jakieś popierdółki ! Prawdziwy facet nie wypłakuje się w necie , jak to mu źle i niedobrze, tylko bierze się do pracy. Wynocha ćwoki z forum i do roboty!
anonim 2017-03-18 15:29
MY widzimy jacy nasi kierownicy po podstawowych szkołach mają pojęcie , ćwokiem jesteś ty bramę zamkniesz i bioły będzie ci pieniądze płacił
trzepok 2017-03-18 21:39
...kto cię trzyma! szukaj sobie pracy i kierowników po studiach , jeśli ci, po podstawówkach nie pasują. Czyż nie jesteś wolnym człowiekiem? A może jesteś nieudolny... wtedy to inna sprawa! Wtedy wpisy na go-work gotowe.
serwisanci 2017-03-20 17:16
pRZesiewa do serwisu dać i będzie ok chłop złom z firmy wywozi kalarafiory trzepie i dobrze jest
anonim 2017-03-20 18:07
A papier do dupy kto Ci wyda , na serwisie dosyć ludzi jest niech tam trzepie jest dosyć pracy do gaciowego zaje...eeeb
inwestor 2017-03-20 21:19
Szukając referencji i opinii na temat firmy, trafia się na durne wpisy jakichś idiotów, którzy nie wiedzą jakimi są szkodnikami! Jaki inwestor zleci robotę firmie, w której pracują sami złodzieje i kierownicy bez wykształcenia? Ludzie co wy robicie? Podcinacie gałąź na której siedzicie! Na co liczy jeden z drugim, dając wyraz swojemu niezadowoleniu, w pożal się boże mało gramatycznych wpisach? ...Chyba tylko na płacę zbliżoną do najniższej krajowej , albo na upadek firmy. Tak przecież nie można! Nie wolno!
Szanujcie innych , to sami będziecie szanowani.
M 2017-03-23 20:03
REMBIS TO BARDZO DOBRA FIRMA
tata z mleczarni 2017-03-24 18:42
popieram rembis to bardzo dobra firma tylko te kierownicy myślą że komuna była do nich tata mleczarnię obalił to ja rembis wykończę ,grabie trawa itp ..... ps niedobry jestem co
odpowiedzialny pracownik 2017-03-26 20:07
Rembis to super firma! Większość kadry kierowniczej legitymuje się wyższym wykształceniem. Nawet babki w burze w większości są magistrami. Średnia kadra kierownicza to doświadczeni technicy.
Turbulencje, które w ostatnim czasie dokuczały firmie, to trudności związane z podejściem inwestora do "niechcianych" , acz koniecznych remontów. Panom w Wa-wie wydaje się , że "prowincja" zrobi wszystko za najniższą krajową. Taka postawa to okradanie firmy z zysku, czego skutkiem są niskie płace.
Na to wszystko nakładają się nieudolne próby naprawy sytuacji poprzez właściciela - emeryta, który metodami z lat 80-tych próbuje się zmierzyć z tymi problemami. Obsadzanie ważnych stanowisk w firmie ludźmi ... a jakże wykształconymi , lecz bez charyzmy nie przynosi i nie przyniesie efektów!
Firma z takim potencjałem i dorobkiem , nie może tak działać! Należy wiele rzeczy przemyśleć i przewartościować priorytety. Konsolidujmy siły i szukajmy nowych rozwiązań, bo warto!
nie u nas 2017-03-27 17:40
U NAS JARUZELSKI OKULARY ZMIENIA na rysunku zero pojęcia tyen koło piekarni ten to jest to .. tata to kto niemożliweże unas jurek mgr od seksu chyba
gość 2017-03-27 17:56
ZWOLNIĆ OGRODNIKA ALE TEN KOMUCH TEGO NIE ZROZUMIE BO MA 6 TYSIAKÓW BRUTTO I NIE WI KIM JEST PO JANIKOWIE NA DZIAŁKI JEŻDZI A PIENIĄDZE TO NIE MOJA BROCH A ALE KTOŚ ĆIERPI CHCIELI GO NA SERWISIE ALE JUŻ NIE CHĆĄ ZERO TOLERANCJI TAKI CZŁOWIEK TO TYPOWY CHAMULEC W FIRMIE ,BIOŁY MYŚLI ŻE TE OBRYSKANE POMIDORY MU PRZYNIESIE ALE NIE TĘDY DROGA NA TEGO CZŁOWIEKA CZEBA ROBIĆ I ZAROBIĆ A ON UCIEKA Z FIRMY NIE MA NORMALNYCH GODZIN PRACY ALE FIRMA PROMUJE I SZANUJE TEGO TYPU LUDZI I JEST OK,nielepirej póść do warzywniaka niż na takiego tyrać
................................ 2017-03-27 19:17
CHyba nie jestem na tej stronie bo u nas kierownictwo chodzi do pracy i tylko myśli o... a ten pan emeryt od tego francuza to nie wiem co on robi bo ponoć tylko na szkodę firmy, ale my tego komunistę z tej epoki lat o80 tych też obejdziemy, niech mu ziemia.......
kolega ogrodnik 2017-03-28 17:52
ogrodnika dać na alkomat do kominiarza z rana to dopiero się zdziwi kluk przepity
komuch tata 2017-05-17 18:32
widać że w rembisie żądzą ludzie ze zmywaków .. pawełek i wojtek lepiej jak za granicą podoba się gdzie pójdziesz wojtek na zmywak podpierdalaj i gnaj obywateli
huj 2017-05-18 18:50
smichy chihy a majster o=piechulski osrany chodzi a piniądze na konto wpływają
siol 2017-05-18 20:35
A majstra grobelnego ściągli na postój? , czy tylko majster grupa znowu dostanie premi tylko ze 20 tysiaków A chłopców okradnie
Pypeć 2017-06-03 18:46
Chłopoku co ty tam się tak martwisz o 20tysi pana grupy vel BRYŁKA POMYŁKA.Chłop tłucze premie jak złoto a co ma se żałować jak byś miał tyla niewolników na warsztacie co za grosza własnej godności nie mają i zap...dalają a ten robi z nich chłopców 6 dnia każdego miecha. A serio zapierdalaja ludzie bo to Auschwitz ino tam niech ich kto z tych majstrów co to zero pojęcia o robocie zlukają to zaraz ludzie podjebani, jak szczur szczura podgryza no ale co jak pojęcia o robocie nie mają to jakoś punkty zbierać muszą. Brawo panie BRYŁKA dymaj niewolników, i jak co miesiąc resztę z puli wypłaty oddawaj biołymu. A pan bioły co już nad grobem stoi i przydałby się bilet nadal płaci żenade, nie wie chłop że do nieba za postawienie kościoła nie pujdzie a ludzie jebiooom i beczą co miesiąc bo wstyd się kobiecie pokazać na oczy. Panie bioły za płacz i rozterki wielu rodzin,co miesieczną żenadą a nie wypłatą przez ostatnie 17lat bedziesz się pan kąpał w gorącym kociołku i żadne miliony i wybudowana katedra Rotterdam w Janikówku mizernym nie pomoże. A rzeby cie chłopie upewnić że to nie żadne pierdoły to zacytuje tu samego onego pana naszego,, prędzej wielbłąd przejdzie przez ucho igielne jak bogacz wejdzie do Królestwa niebieskiego" a i coś od autora, ja ci tych twoich milionów na koncie nie zazdroszcze bo są okupione potem, krwią,ludzką (nie jedną) śmiercią pracowników i płaczem skrytym rodzin co po żenadzie comiesięcznej muszą trwać jak szczury, autentycznie stary ja dogłębnie ci współczuję tylu brudnych pieniędzy których nawet nie masz człowieku komu zostawić.
huj 2017-06-08 16:58
a bioły legalnie sie dorobił firmy na koncie montokwasy wy...jebał w powietrze a w jajach pioch piotr wzywa a tu nima kumu zostawić piechulskiemu zostaw stachu talerze jebał z k8uzynem był tam a tu brawop piechulski
na boku 2017-07-06 17:22
w zaopatrzeniu to zarabiają rafałek chyba na boku dorabia idzie po przyzakładowej szkole się dorobić
Zostaw swoją opinię o REMBIS sp. z o.o. - Janikowo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie REMBIS sp. z o.o.