Opinie o REMBIS sp. z o.o. w Janikowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy REMBIS sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie REMBIS sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o REMBIS sp. z o.o. w Janikowo

BOLEC

A co mam pisać WARSZTATOWIEC prawra jest niestety bolesna, mogą zarobić ale żeby robić w takim układzie trzeba być fachowcem i trzeba chcieć robić. Pewnie że niech przychodzą z Alstalu na cichej monterzy do Rembisu na warsztat tam fachowcy (usunięte przez administratora) po 12h za marne grosze u szczupaka a robiłem tam kruciutko ale faktycznie są tam mocni fachowcy i generalnie zrobili by karierę przy tym całym odpadzie i elemencie jaki tu pracuje a raczej się obija i ryja drze że mają biede. Nie generalizuje bo jak pisałem 30% ekipy to pracownicy co sie zowie ale olbrzymia część obróbki recznej bym zutylizował natychmiast rozdając wypowiedzenia,i zakład stary że po 24h od wypowiedzenia na kolanach do prezesa z kobietami by poszli w prośbę żeby ich do roboty przyjąć już tacy kozacy byli na warsztacie. Jak robię tu 2,5roku to tylko jeden monter do pracy przyszedł tai Mariusz z Kruszwicy,chłop z jajami dobry monter i jak bym miał coś do powiedzenia na tym warsztacie to już by chłop był brygadzistą wiecej takich ale Grupa tak zszargał ten warsztat że nikt już w takie zapewnienia o wynagrodzeniu nie chce uwierzyć... Panowie jak chcecie pracy za godziwe wynagrodzenie i pracy się nie boicie zapraszam na warsztat wystarczy pogadać z kierownikiem produkcji i sami się zorientujecie jaka jest rzeczywistość. Jeszcze raz polecam ja generalnie jestem mega pozytywnie wręcz zszokowany takimi wypłatami na tym warsztacie jak żyję szybciej bym uwierzył że kura odda mocz jak na tym warsztacie będą godne wynagrodzenia.

Warsztatowiec

No wreszcie bolec napisałeś prawdę jaka jest w realu, też robie już 5lat na warsztacie i jest dzień do nocy chłopy z kasiorą jak chceta robić i zarobić to tu idzie ino że nygusy zostanta tam gdzi€ jestesta bo tu tluc kasiore bedzie ten co robić chce. Kieras na produkcji to koleś co kombinuje żeby kapuste płacić ale za robote a nie za udawanie że robisz, sie dziwie że te chłopoki z alstalów jeszcze nie pytają o robote na Auschwitz bo tam fachury sa a tyrajom za grosza przychodzta monterzy na warsztat to może ta cala cholota nygusuw i pijaczkuw zostanie wypieprzona na zielona trawke zostanie im miotla w pgkim bo juz wszedzie robili i nikt ich nie zatrudni. Popieram poprzednika dobry warsztat dobra kasiora za dobra roboty

BOLEC

Kurcze ale wy macie opinie o firmie i ludziach to aż zatyka ludzie, ja was nie rozumiem chłopy bo robię na warsztacie i zarabiam tak jak ludzie zapierdal... w delegacji kasa mega (usunięte przez administratora) choć nieprzecze narobić się idzie ale po 18 latach roboty w tym 12lat na wyjezdzie śmiem twierdzić że naprawd (usunięte przez administratora) a to za sprawą nowego kierownika produkcji pana Chałupki chłop z jajami i pomysłami a ci co teraz jeszcze na wypłate płaczą to ci co nic nie potrafią i robić się pasożytom nie chce,bo nigdy nie popracowali trochę poza Rembisem albo robili alkocholicy wszędzie i wszędzie ich wyjeb... na zbity ryj nierobów. Oczywiście są też ludzie którzy na warsztacie robią dobrą robote ale to już towar deficytowy bo ledwie 30% stanu załogi ma fach w rękach. I ludzie serio nie słuchajcie głupot o warsztacie że to Auschwitz nie to warsztat ludzie gdzie zarabiam 5.000zł miesiecznie na tych robotach ale zapierda... bo albo olewka i śmieszna wypłata albo robota i porządne wynagrodzenie, kierownik który teraz rządzi to nie Grupa pozorant i kompletny złodziej co przez 17lat okradał ludzi i wyzyskiwał. Panowie monterzy z okolic jak chcecie zarabiać godziwe pieniążki i jesteście gotowi żeby popracować rzetelnie i z jajami to śmiało przychodzcie do roboty z czystym sumieniem polecam kierownik jest człowiek inteligentny mowa mega obrotny kór..co ma głowe na karku i chęć by kombinować jak tu dać zarobić, a ci co tych robót za godziwą wypłate nie chcą na warsztacie to nygusy i odpad bez żadnego fachu w rekach co z (usunięte przez administratora) siedzą i ciągle płaczą że terminy nie realne, jakoś ostatni fachowiec w CAŁYM REMBISIE PAN PROKOP robote zrobi i jeszcze innym robore rozgryzie. A to do tych wszystkich pozorantów co mi tu będą wypisywać że jestem (usunięte przez administratora) i jakiś pociotek czy lizidup,leje na was zasrańcy i pozoranci warsztat już nie jest taki jaki był z wynagrodzeniem ale tylko dla tych co robotę robią a nie się migają. Polecam prace na warsztacie w REMBISIE .

sn

Będzie dobrze bioły dostał siekierą w łeb za 93 rok wie co jak porwać

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
na boku

w zaopatrzeniu to zarabiają rafałek chyba na boku dorabia idzie po przyzakładowej szkole się dorobić

huj

a bioły legalnie sie dorobił firmy na koncie montokwasy wy...jebał w powietrze a w jajach pioch piotr wzywa a tu nima kumu zostawić piechulskiemu zostaw stachu talerze jebał z k8uzynem był tam a tu brawop piechulski

siol

A majstra grobelnego ściągli na postój? , czy tylko majster grupa znowu dostanie premi tylko ze 20 tysiaków A chłopców okradnie

Pypeć
@siol

Chłopoku co ty tam się tak martwisz o 20tysi pana grupy vel BRYŁKA POMYŁKA.Chłop tłucze premie jak złoto a co ma se żałować jak byś miał tyla niewolników na warsztacie co za grosza własnej godności nie mają i zap...dalają a ten robi z nich chłopców 6 dnia każdego miecha. A serio zapierdalaja ludzie bo to Auschwitz ino tam niech ich kto z tych majstrów co to zero pojęcia o robocie zlukają to zaraz ludzie podjebani, jak szczur szczura podgryza no ale co jak pojęcia o robocie nie mają to jakoś punkty zbierać muszą. Brawo panie BRYŁKA dymaj niewolników, i jak co miesiąc resztę z puli wypłaty oddawaj biołymu. A pan bioły co już nad grobem stoi i przydałby się bilet nadal płaci żenade, nie wie chłop że do nieba za postawienie kościoła nie pujdzie a ludzie jebiooom i beczą co miesiąc bo wstyd się kobiecie pokazać na oczy. Panie bioły za płacz i rozterki wielu rodzin,co miesieczną żenadą a nie wypłatą przez ostatnie 17lat bedziesz się pan kąpał w gorącym kociołku i żadne miliony i wybudowana katedra Rotterdam w Janikówku mizernym nie pomoże. A rzeby cie chłopie upewnić że to nie żadne pierdoły to zacytuje tu samego onego pana naszego,, prędzej wielbłąd przejdzie przez ucho igielne jak bogacz wejdzie do Królestwa niebieskiego" a i coś od autora, ja ci tych twoich milionów na koncie nie zazdroszcze bo są okupione potem, krwią,ludzką (nie jedną) śmiercią pracowników i płaczem skrytym rodzin co po żenadzie comiesięcznej muszą trwać jak szczury, autentycznie stary ja dogłębnie ci współczuję tylu brudnych pieniędzy których nawet nie masz człowieku komu zostawić.

huj

smichy chihy a majster o=piechulski osrany chodzi a piniądze na konto wpływają

komuch tata

widać że w rembisie żądzą ludzie ze zmywaków .. pawełek i wojtek lepiej jak za granicą podoba się gdzie pójdziesz wojtek na zmywak podpierdalaj i gnaj obywateli

kolega ogrodnik

ogrodnika dać na alkomat do kominiarza z rana to dopiero się zdziwi kluk przepity

................................

CHyba nie jestem na tej stronie bo u nas kierownictwo chodzi do pracy i tylko myśli o... a ten pan emeryt od tego francuza to nie wiem co on robi bo ponoć tylko na szkodę firmy, ale my tego komunistę z tej epoki lat o80 tych też obejdziemy, niech mu ziemia.......

nie u nas

U NAS JARUZELSKI OKULARY ZMIENIA na rysunku zero pojęcia tyen koło piekarni ten to jest to .. tata to kto niemożliweże unas jurek mgr od seksu chyba

odpowiedzialny pracownik

Rembis to super firma! Większość kadry kierowniczej legitymuje się wyższym wykształceniem. Nawet babki w burze w większości są magistrami. Średnia kadra kierownicza to doświadczeni technicy. Turbulencje, które w ostatnim czasie dokuczały firmie, to trudności związane z podejściem inwestora do "niechcianych" , acz koniecznych remontów. Panom w Wa-wie wydaje się , że "prowincja" zrobi wszystko za najniższą krajową. Taka postawa to okradanie firmy z zysku, czego skutkiem są niskie płace. Na to wszystko nakładają się nieudolne próby naprawy sytuacji poprzez właściciela - emeryta, który metodami z lat 80-tych próbuje się zmierzyć z tymi problemami. Obsadzanie ważnych stanowisk w firmie ludźmi ... a jakże wykształconymi , lecz bez charyzmy nie przynosi i nie przyniesie efektów! Firma z takim potencjałem i dorobkiem , nie może tak działać! Należy wiele rzeczy przemyśleć i przewartościować priorytety. Konsolidujmy siły i szukajmy nowych rozwiązań, bo warto!

gość
@odpowiedzialny pracownik

ZWOLNIĆ OGRODNIKA ALE TEN KOMUCH TEGO NIE ZROZUMIE BO MA 6 TYSIAKÓW BRUTTO I NIE WI KIM JEST PO JANIKOWIE NA DZIAŁKI JEŻDZI A PIENIĄDZE TO NIE MOJA BROCH A ALE KTOŚ ĆIERPI CHCIELI GO NA SERWISIE ALE JUŻ NIE CHĆĄ ZERO TOLERANCJI TAKI CZŁOWIEK TO TYPOWY CHAMULEC W FIRMIE ,BIOŁY MYŚLI ŻE TE OBRYSKANE POMIDORY MU PRZYNIESIE ALE NIE TĘDY DROGA NA TEGO CZŁOWIEKA CZEBA ROBIĆ I ZAROBIĆ A ON UCIEKA Z FIRMY NIE MA NORMALNYCH GODZIN PRACY ALE FIRMA PROMUJE I SZANUJE TEGO TYPU LUDZI I JEST OK,nielepirej póść do warzywniaka niż na takiego tyrać

tata z mleczarni

popieram rembis to bardzo dobra firma tylko te kierownicy myślą że komuna była do nich tata mleczarnię obalił to ja rembis wykończę ,grabie trawa itp ..... ps niedobry jestem co

M

REMBIS TO BARDZO DOBRA FIRMA

inwestor

Szukając referencji i opinii na temat firmy, trafia się na durne wpisy jakichś idiotów, którzy nie wiedzą jakimi są szkodnikami! Jaki inwestor zleci robotę firmie, w której pracują sami złodzieje i kierownicy bez wykształcenia? Ludzie co wy robicie? Podcinacie gałąź na której siedzicie! Na co liczy jeden z drugim, dając wyraz swojemu niezadowoleniu, w pożal się boże mało gramatycznych wpisach? ...Chyba tylko na płacę zbliżoną do najniższej krajowej , albo na upadek firmy. Tak przecież nie można! Nie wolno! Szanujcie innych , to sami będziecie szanowani.

A papier do dupy kto Ci wyda , na serwisie dosyć ludzi jest niech tam trzepie jest dosyć pracy do gaciowego zaje...eeeb

serwisanci

pRZesiewa do serwisu dać i będzie ok chłop złom z firmy wywozi kalarafiory trzepie i dobrze jest

trzepok

Bełkot pisany przez jakieś popierdółki ! Prawdziwy facet nie wypłakuje się w necie , jak to mu źle i niedobrze, tylko bierze się do pracy. Wynocha ćwoki z forum i do roboty!

msza

ale firma w niedziele urlopy biorą porażka i9 kominiażowi w niedziele dmuchają po sumie

Zostaw merytoryczną opinię o REMBIS sp. z o.o. - Janikowo

• Jak się pracuje w REMBIS sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy REMBIS sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w REMBIS sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy REMBIS sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w REMBIS sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

REMBIS sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 733 ocen.
  • Przemysłowa 30
    88-160 Janikowo