Opinie o REMBIS sp. z o.o. w Janikowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy REMBIS sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie REMBIS sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o REMBIS sp. z o.o. w Janikowo

koledzy

JURAS zrób krychy 6 na 9 a chłopaków traktuj normalnie stare kawalery w tego typu firmach tak mają ,gdzie ty pójdziesz po szkole zawodowej skończysz jak tofik przy szypie a w tego typu firmach takich do gnania potrzebują i okradania firmy ludzie na ciebie narzekają a że tata ci robotę wydeptał to szanuj to bo na twoje miejsce biją sie lepsi i mądrzejsi a krysi w dupie wyliż

krystyna

A kilometrówe mu zabralia komÓRka też pójdzie bo limity na kurwy dzwonią, Juras gazu jeb chłopaków a bioły gówno Ci DA piniądze to nie wsztystko złodzieju jebany

kawaler

będzie dobrze jak pan grobelny z firmy odejdzie nie cóż już na emeryturę

wódka

kierownictwo w firmie może chorować i okradać firmę .... ale to do czasu trzepak jest tego przykładem ile ludziom złego narobił a flaki wódki pijokowi już nie przyjmuja

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
astra 3

A pan trzepak g NY ile jeszcze rodzin popsuje czy nie czas na emeryturę .... psów mamy dosyć w firmie a ty wnuków się nie doczekasz a po siedmiu klasach nie potrzebujemy kierowników

he he
@astra 3

Szkolony pies nie musi posiadać szkoły tylko rodowód swój muwi za siebie a takich większość firm potrzebuje , dużo narobił chłopina złego do ludzi a jeszcze (usunięte przez administratora) lud rano muwi dzień dobry panie trzepaku

lolo
@he he

czy u nas komuchy jeszcze są bioły trzepak a inni złodzieje

buuumm

granat na jakie stanowisko potrzebują tylko fachowców

ciekawy

jest dobrze chłop przeżył będzie nadal nam zabierał wypłaty czy bvioły go zwolni po tym incydencie, bo ponoć po przejsciach człowiek się zmienia a kuc by go wyżarł a do emerytury to jeszcze daleko

zebra

i pan z warsztatów jebnołby w kalindorz brawo zabrac ludziom wypłatę a bóg widzi z góry jesazcze trzepaka powinno dorwać

nie przeskoczycie tego niektórym się udaje po siedmiu klasach a niektórym nie mam tego pana z serewisu na myśli z janikosody porażka kto go zatrudnił do roboty

wiedza

do pana trzepaka idz kombinuje przed emeryturą bo złom na lewo sprzedawał

nie szkoda od stycznia nowy dyrektor będzie wraz z ogrodnikiem a niektórzy kierownicy to będą marzyć o tym jak było .Na bruk

sior

KASANDRA odszedł bo grobelne miało mu pomuc ale nie pomogło bo zobaczyli w radzie ile złomu sprzedał grobelny na lewo

kto ma tatę księdza w rodzie tego bieda nie ubodzie a wy róbcie na nich

wiedza

CZY u nas w firmie nie pracuje czasami syn księdza bo dużo pokazuje ostatnio. Rozbijane samochody wciąż co roku zmiana auta h....go ale innego, auto dom wczasy siedem razy do roku to norma wyprawy rowerowe z samochodami na dachu .Zasługa taty księdza? czy jakieś przekręty . Ado nadgodzin chłopina nie ma bo po technikum i co księże proboszczu

bóg rychliwy ale sprawiedliwy

Kombinuje przed emerytura bo mu się robić nie chce, ludzi zwalniał jak kombinowali tak jak on a teraz kombinuje na chorobowym ...ps czy nie chce iść do konkurencji za ka sa nną i ściemnia

REKLAMA

A temu panu co flaki wycinają. ALBO akumulatora szuka do auta

reklama

I co i kolegę pana trzepaka z montokwasu do złodziejstwa nie dopuścili i z wypłaty chłopina nie mógł przeżyć i się zwolnił

TYPOWY polaczek co się nie zna na robocie a ludzie na niego robią tak jak ich poprzednicy brawo robić kursy na zmywaki i do firmy walić polecam bo warto

alibaba

a derektor margines gdzie jest w kuchni warto było panie białecki ze zmywaka go śćiągnąc do polski z angleli warto nie piniądze robi

obserwator

Dobry pies nie musi posiadać żadnej szkoły tylko dobrze szczekać wokół swojego pana i owce dobrze pilnować żeby mało trawy żarły a dużo mleka dawały co będzie zyskiem dla pana...... a psior będzie dobry i będzie rósł przy panu..

Zostaw merytoryczną opinię o REMBIS sp. z o.o. - Janikowo

• Jak się pracuje w REMBIS sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy REMBIS sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w REMBIS sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy REMBIS sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w REMBIS sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

REMBIS sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 733 ocen.
  • Przemysłowa 30
    88-160 Janikowo