Opinie o REMBIS sp. z o.o. w Janikowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy REMBIS sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie REMBIS sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o REMBIS sp. z o.o. w Janikowo

sieniak

ale stanowiska szefów szefa będzie po wieczorówce i won z tąd robole

gość

i do tego jak kończysz Technikum wieczorowe lub zaoczne w Strzelnie to nie musisz posiadać żadnej wiedzy

brat y

będzie lepiej jak (usunięte przez administratora) odejdą i przydupasy co kradli a gdzie ty pójdzesz jak technikum skończyłeś w strzelnie

abraham

Prawda że pan stasiu wszystko niszczy i pali i wybiera się już do góry nmłody jest jak na górę

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
ciekawy

ATAK apropo a przetarg na zlewy gdzie wygraliśmy do angli gdzieś?

obserwator

a dero gdzie idzie na masaże do przczółki maji jak pasikonik to chyba tam albo do żab bo to samo co na zmywaku woda bo mózg ma słaby i warto go trzymać za tę jego wypłatę

syn i trzezepak

PAN trzepak gdzie ma w inie myjkę bo ptak mi na auto narąbał

dino

BĘDZIE dobrze SPOKO ALSTAL NAS PRZEJMUJE BIOŁEGO JUŻ CZASY KRZYCZENIA MINEŁY NAWET PAN przesiew (GACCIOWY)do złomu gombu idzie A RESZTA TO DNO TOTALNE

ciekawy

stary czasami nie zmienił orientacji ??? kręci się koło tyłka kucharza jakby chciał ...

ciele

A na to koń się wykazał

komuch

kasandra ze trzepakiem do ochrony chcą iść bo za nic kasandra nie może roboty znależć a gro...lny złomu pilnuje. no cóż po podstawówce to mu ochrona została a grunt pod nogami się pali

tri

Ze zmywaka w inie nie potrzebują, gadał głupio w szpitalu i koplo mu kopa w dupe i obraził się zmywacze

roz

Nie wiem o kogo chodzi ale ktoś podobno uciekł z tego szpitala. Chcieli zostawić go na dłużej

ciekawe

dyrektor jak tam cały po szpitalu okrada firmę nadal budowlankę rozdupczył i nadal siedzi na krześle, czy nie jest czyimś synem tu w firmie? bo jego wiedza to.....

Kasandra ile dostał za postój stary montokwasowiec>?

tofikomania

tofik chce odejść posrałem się ze śmiechu . Gdzie to coś pójdzie jak to garbate tylko kraść potrafi

cienki

ADMIN taki tofik brał grubą kasiorę za wynajem koparek i nas na wypłatach jebał a teraz mu się usrało i jest dobry dobry kierownik koparki stały i było po kosztach dobry kierownik pytanie do ciebie okradał firmę na maksa

typowa polska

pewnie niech firmę rozwalą i ściągają a ludzie na bruk

admin

art. 216 § 1. Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. § 2. Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. § 3. Jeżeli zniewagę wywołało wyzywające zachowanie się pokrzywdzonego albo jeżeli pokrzywdzony odpowiedział naruszeniem nietykalności cielesnej lub zniewagą wzajemną, sąd może odstąpić od wymierzenia kary. § 4. W razie skazania za przestępstwo określone w § 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego. § 5. Ściganie odbywa się z oskarżenia prywatnego. Ludzie mają rozmaitą wrażliwość, dlatego nawet wpisy drobnej wagi, nieobraźliwe, ale np. ośmieszające mogą być uznane przez ich adresata za naruszające jego dobra osobiste. I to do niego należy wybór drogi do ochrony swoich praw i dochodzenia roszczeń — stwierdził Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie (II SA/Wa 569/14).

hiena morska

Dostał podwyżkę bo budowlankę rozwalił teraz ma rozwalić warsztaty razem z panem (usunięte przez administratora) do alstalu nas sprzedadzą

Zostaw merytoryczną opinię o REMBIS sp. z o.o. - Janikowo

• Jak się pracuje w REMBIS sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy REMBIS sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w REMBIS sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy REMBIS sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w REMBIS sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

REMBIS sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 733 ocen.
  • Przemysłowa 30
    88-160 Janikowo