Opinie o Techno Marine Sp. z o.o. w Malbork

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Techno Marine Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Techno Marine Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pojazdy specjalistyczne - produkcja statków i łodzi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Techno Marine Sp. z o.o. w Malbork

PozbawionyZłudzeń

Firma - porażka. Nie traćcie czasu. Ludzie generalnie są spoko (mimo, że specyficzni), ale szefostwo jest bardzo ciężkie we współpracy. Szefowa wiecznie "zapomina" płacić kontrahentom, a szef uwielbia pastwić się nad pracownikami. Do tego stawki wcale nie są "atrakcyjne" jak na ilość obowiązków i presję mobbingu. Słynna na pół Malborka jest sytuacja, gdzie "pan prezes" szarpał jednego z pracowników (I.K.) w złości albo po pijaku wydzierał się na podwładnych. Kontrole z PIP to norma, bo pracownicy, którzy odchodzą lub są zwalniani chcą odzyskać choć część poczucia sprawiedliwości po traktowaniu jak łajno. Krzyków (zwłaszcza tuż przed wypłatą, żeby zabrać jakiekolwiek szanse na premię) to nikt tam nawet nie liczy, bo darcie japy to norma. Podobnie jak praca w wiecznym odorze rozpuszczalnika, co zwłaszcza przy zimowej aurze, eliminowało jakąkolwiek wentylację (ale jak się jest "przyjacielskim" do urzędników, to kontrole się przechodzi). Rotacja jest tam nieprzypadkowo duża, bo kto zniesie takie warunki i atmosferę wiecznej nerwówki? Zwłaszcza, że szef nie wylewa za kołnierz (potrafił nawet w takim stanie jechać z firmy do domu po publicznej drodze). Co do jakości ich produktów to tylko kwestią czasu jest jakaś tragedia, bo ilość "druciarstwa" przekracza wszelkie rozumowanie. Ale to już materiał dla urzędów, które zamawiają tam łodzie ;-) Są pracownicy, którzy mogą o tym wiele opowiedzieć. I pewnie w odpowiednim czasie to zrobią.

@PozbawionyZłudzeń

Nie rozumiem jednego , dlaczego nikt nie zainteresuje się tym że ten prezes jeździ po pijaku autem, pies go drapał , jeśli by zrobił sobie krzywdę, gorzej jak na drodze skrzywdzi innych. Gdzie jest Policja?

Jojon
@PozbawionyZłudzeń

Ja nierozumiem skoro jest takie przegiecie czemu nikt tego nie zglasza tylko ludzie wypisuja na forum. To juz nie jest komuna,teraz zglaszasz lamanie przepisow, a tymbardziej anonimowo jakby wiecej niz jedna osoba zglosila do pipu to pozamiatane beda mieli.

RychuFachowiecXD
@Jojon

PIP tam jeździ i się zapowiada z wizytą, posiedzą pewnie przy kawce w biurze nad papierami i pojadą. Widziałeś kiedyś taką "kontrolę"? Kupa śmiechu. Kilka osób zgłosiło, ale nie wiem na czym sprawa się skończyła.

Plp
@Jojon

Coś takiego jak anonimowy donos do PIP nie istnieje.

Umeczony
@PozbawionyZłudzeń

Coś o tym wiem, najgorsze że ludzie teraz się pchają bo lipa jest z pracą, a ten pseudo szef wykorzystuje to, nic tam się nie zmieni ten gość niczego się nie nauczy... pozdro

odpowiedź

Nie, nie są. Niektórzy (jak Rysio czy Jaruś) mieli aż za dobre wypłaty jak na swoją pracę, ale to koledzy prezesa. Inni musieli dopraszać się o swoje, mimo ogromu pracy, który mieli na głowie. Było tu już o tym, ale widzę, że pracownicy GoWork muszą zarabiać rozkręcaniem dyskusji ;)

Czy jest możliwość pracy w Techno Marine Sp. z o.o. na część etatu?

A po co chcesz tam pracować? Jak znów prądu nie mają.

Maradona

A dlaczego niema prądu?

Robsonik
@Maradona

Jak to czemu? Bo żona prezesa "zapomina" zapłacić xD czy to już nie świadczy dobitnie o jakości tej firmy?

Pet

Witam, czytam i czytam te opinie. Czy ktos z obecnych pracownikow moglby powiedziec cos o pracy np. Na magazynie ??? Ale tak obiektywnie, dzieki

odp
@Pet

Nie wiesz chyba co znaczy "obiektywnie". Opinia z definicji jest subiektywna. Jak ja tam pracowałem to było 3 magazynierów: dwóch Piotrów i Paweł. Obu Piotrów wywalono, a robota spadła na najmniej doświadczonego w firmie, pozostawionego samemu sobie. Oprócz magazynu, wprowadzał też faktury, zamawiał rzeczy - istny zapieprz. Ludzie ciągle im włazili na magazyn, pobierali rzeczy i nie szło utrzymać porządku Do tego wieczny smród chemii (rozpuszczalniki i żywica), a wentylacja słaba. No i kwestia " kultury" szefostwa oraz współpracowników, ale to już widzę, że inni przewałkowali na dziesiątki sposobów.

Ark
@Pet

Subiektywnie było chyba ok, ale nie robiłem długo (przejściowo), więc nie mogę się wypowiedzieć jakoś bardzoej

Mam pytanie jaką bym dostał stawkę ...dodam ze pracowalem przy laminacie w straszynie .czt w ogule potrzebują do pracy ?

Kamil
@Tomek

Oczywiście że cię przyjmą dziś dzwonisz za godzinę pracujesz haha stawka jak stawka ale co tam się dzieje to nie polecam nikomu chleja cpaja i prezes ten nie pogardzi alko zakład powinien nazywać się zakład psychiatryczny Starogard

@Tomek

W ogóle haha, to takiego inteligenta potrzebują, tam zresztą sama inteligencja????

Obecny

Moje zdanie jest takie...jezeli praca nie odpowiada zawsze można ja zmienic 'no chyba'ze z techno brał ślub .wiec nie gadac tylko robić...pozdrawiam :)

Z całego serca radzę w ogóle do nich nie aplikować.. Jarek z prezesem chleja dzień w dzień a potem pijani wyzywają się na pracownikach, prezes startuje z łapami.. Jarek (usunięte przez administratora) lepiej mu nie ufać. W biurze żonka prezesa to w ogóle brak słów. Kolosalne opóźnienia w płatnościach, dzwoni co chwilę windykacja z różnych firm.. ogólnie nie wolno ze soba rozmawiać bo zaraz każdy zgarnia po łbie.. wmawianie że kazali ci coś zrobić chociaż tak nie było i (usunięte przez administratora) że o tym zapomniałeś, albo (usunięte przez administratora) za cos co niby zrobiłeś źle a tak naprawdę nawet tego nie dotykales... Jak komuś nie szkoda psychy to polecam. Sławę mają już nawet wśród lekarzy i to wcale nie dobrą. Trzy razy radzę się zastanowić zanim się do nich pójdzie. Rotacja ogromna

Olo

To prawda rotacja bardzo duża, ostatnio zwolnili nawet z biura dziewczynę, tylko za to że nie dawała sobą pomiatać, przed nią wyleciał młody chłopak i dziewczyny z laminatu i jeszcze jedna dziewczyna od sprzątania łodzi. To się tylko nadaje do inspekcji pracy, zwalniają ludzi bez powodu. Masz (usunięte przez administratora) i nie masz prawa nic powiedzieć.

gosc
@Olo

a najlepsze ze nie maja rak do roboty i nic sobie z tego nie robia. beda kolejni naiwni po ktorych bedzie mozna jezdzic, i tak w kolko. ta firma to terror psychiczny. jesli ktos chce tam pracowac to prosze bardzo, wasz przyszly pracodawc jak zobaczy ze pracowales w techno to uzna ze jestes naprawde dobry, skoro tam wytrzymales , wszedzie (usunięte przez administratora) w papierach, platnosciach, w zarzadzaniu. nie mam na to słów

gosc
@gosc

w zyciu nie wsiadlabym na ich lodke bo zatrudniaja zoltodziobow nie majacych pojecia o budowie lodzi a tych, ktorzy znaja sie n robocie nie szanuja, przez co tacy specjalisci szybko koncza przygode z techno

Ona 32
@Olo

Dziewczynę z biura wyrzucili akurat bo była głupia jak but. Wzięła się za coś o czym pojęcia nie ma. I na drugi dzień na fv już wystawiła specjalista. Zero rozumu. Rozdala kwitki z wypalatami dla jakiegoś kolesia a ten rozgadal ile kto zarabia. Woec tutaj akurat zwolnienie słuszne. Jeśli chodzi o pracę w tej firmie. Masakra. Psychiatra nie jeden w Malborku leczył pracowników. Ucinanie premii, szczególnie teraz przed świętami, żeby było na premie świąteczne ???? nic sobie nie robią z opóźnień, a w następnym kroku oberwa pracownicy. Jak zwykle. Jareczka już nie ma. Zwolnił się. Prezesowa... Wygląda jak białoruska baba... I w głowie totalna sieczka... W ogóle nie powinna tam być. Nie ma pojęcia o zamówieniach, ani o życiu ???????????? nadaje się do tego od czego awansowała ????????????????

@Ona 32

Haha faktycznie ta Monika to jakieś nieporozumienie. Jareczek się zwolnił, a taki był z niego wielki dyrektor, niech teraz zobaczy jak to jest, sam zwalniał ludzi, praktycznie bez powodu. W życiu za żadne pieniądze, człowiek tam do pracy by nie poszedł. A swoją drogą to zostały tam lizusy i ci którzy potrafią prezesowi alkoholikowi grzecznie donosić na innych.

miro
@Ona 32

ja tam lubilem ta laske, zawsze pomagala jak bylo trzeba. z tego co wiem to sama sie zwolnila. dobrze wiedziec ze ta lysa (usunięte przez administratora)juz nie meczy ludzi swoja osoba. sam najlepiej wiedzial co mam robic a jak robilem wedlug jego, to potem nagle zle. firma porazka

Rupert zrezygnował z usług Techno, zostało 30 łodzi, jak dobrze pójdzie to dział gum zamkną. Dziewuchy szukajcie roboty

Jacek

Miałem swój etap z Techno Marine i w zasadzie nie miałem na co narzekać, pod względem pracowniczym byłem traktowany fair, a sama robota też nie była zła.

@Jacek

Dobrze, że dołożyłeś coś od siebie na temat Techno Marine jako pracodawcy. Ale skoro byłeś tam przez jakiś czas zatrudniony, to chętnie poznalibyśmy trochę więcej szczegółów o specyfice pracy tam. Jak opisałbyś tamtejszy system wynagrodzenia, a także premiowania?

Lester
@Marta

Ja od siebie dołożę i potwierdzę - atmosfera w pracy jest świetna. Jest to dla mnie istotny element, który trzyma mnie w robocie dłużej niż miesiąc.

Rysiu
@Jacek

To dlaczego tam nie pracujesz jak tak fajnie tam jest?????

Jak wygląda podstawa w Techno Marine Sp. z o.o.?

Kamil

W tym (usunięte przez administratora) jeszcze ktoś pracuje patola i tyle wam powiem

Podpowiedzcie czy firma ma jakieś braki kadrowe i warto składać cv?

Anty
@Paweł

To nie ta sławna firma z mobbingiem, gdzie szef szmaci i wyciąga ręce do pracownika?

Gosc
@Anty

Tak to standard w tej firmie

Adrian
@Gosc

Opowiesz może co takiego dzieje się w firmie, że piszecie o mobbingu? To bardzo poważne oskarżenie i przede wszystkim powinno być sprawdzone i dokładnie uargumentowane. Jeśli nadal tam pracujesz, to będę wdzięczny za opisanie obecnej sytuacji pracownika w Techno Marine. Dzięki.

@Adrian

dzieje się dokładnie to co piszą ludzie, nic dodać nic ująć. A dlaczego nikt z tym nic nie robi, to nie mam pojęcia, wiem jedno że pewne urzędy w Malborku o tych sytuacjach wiedzą .

Ewelina

To dobrze, że nieodpowiednie zachowania przełożonych Techno zostały jednak gdzieś zgłoszone. Ale byłoby świetnie, gdybyś podał jakieś konkretne przykłady. A powiedz, jaka jest atmosfera między pracownikami w tej pracy?

@Ewelina

Atmosfera wśród pracowników??? Jeden drugiego z zazdrości utopił by w łyżce wody, cudowna atmosfera na gumach, dziewczynki lubią kablować. Nawzajem obrabiają sobie (usunięte przez administratora) Dno i wodorosty. Jakie szefostwo tacy pracownicy.

Witek

@Były pracownik Dla mnie opinia byłego pracownika nigdy nie jest obiektywna. A tak w ogóle to jest dobry pracodawca!!

@Witek

Bo jesteś tempakiem

Gosc

Tak

Workflow

Jeśli szukasz pracy jako spawacz zgłoś się do BASE GROUP.

@Workflow

W tym wątku są wystawianie opinie o firmie Techno Marine. A dlaczego by nie pracować właśnie dla nich? Byłeś ich pracownikiem?

@Marta

Matra to się tam zatrudnij, i wtedy zobaczysz , dlaczego nie warto tam pracować.

Techno Marine to na prawdę nie najgorsza praca ,paczki na święta dla dzieci ,koperty szatnie nie najgorsze ,może przeszkadac tylko hałas i krzyki ,ale w takiej pracy ciężko nie krzyczeć ,

Olman
@8252927

Możesz powiedzieć kiedy pracowałeś? Ponieważ nie pamiętam takich rzeczy za czasów mojej kadencji :)

@8252927

Ty chyba z biura jesteś, że piszesz takie brednie? Napisz prawdę jak jest w Techno, siedzicie tam po parę lat, po kątach obrabianie (usunięte przez administratora) prezesowi i Jareczkowi, ale żaden z was nic nie zrobi w tym kierunku żeby nie dać się (usunięte przez administratora). Biedne ludki, dalej obgadujcie ich za plecami i dalej róbcie z siebie szmaciarzy.

Ante

Trochę mnie dziwią te negatywne opinie, jak dla mnie firma dostarcza, podejście do pracownika jak najbardziej fair.

Olo
@Ante

Kto ci zapłacił, żebyś pisał takie kłamstwa? Gdzie podejście do pracownika jest fair.?

K......

Ta firma to totalne dno!!!!!co miesiąc okradają z pensj!sebastian traktuje ludzi bez szacunku .Nie radzę tam pracowac idzie wykaczyć się psychicznie przez Sebastiana i Jareczka!jedna wielka porażka wiecznie pija w krzakach dra ryje

Pieter
@K......

Widzę post z 2017.. nie wydaje mi się żeby wtedy tak było, a przynajmniej na pewno teraz nie jest.

Wolna noga

Firma się rozwija i z roku na rok wydaje mi się, że podejmują coraz lepsze decyzje. Również jeśli chodzi o podejście do pracownika.

@Michał W pełni masz rację - nie należy sugerować się wszystkimi wypowiedziami, gdyż różni ludzi zabierają głos w dyskusji. Dobrze, że firma Techno Marine nie zalega Wam z płatnościami. A czy pracodawca motywuje Was, oferując Wam na przykład możliwość uzyskania premii?

Karol
@Marta

Pracodawca jest całkiem fair i wyrozumiały, więc nie jest to nic, czego nie można obgadać :]

Być może coś się w firmie zmieniło od tego czasu, ale ja osobiście nie mam na co narzekać. Pracuję od kilku miesięcy, środowisko pracy jest przyjazne, poznałem sympatycznych ludzi. Wypłaty przychodzą na czas, co tez jest istotne, ponieważ mój poprzedni zakład miał z tym spory problem. Nie sugerowałbym się zbytnio opiniami na necie, nigdy nie wiadomo kto pisze i czy naprawdę tam robił.

Robson
@Michał

To prawda, pracując tam nie pamiętam żebym słyszał od kogokolwiek jakichkolwiek negatywnych komentarzy, a pracowały tam osoby ze sporym stażem, zdecydowanie dłużej ode mnie.

Almodovar
@Michał

Potwierdzam, dopiero jakiś czas temu zmieniłem zatrudnienie (zakładamy ze szwagrem firmę), ale cały swój okres w techno marine odbębniłem radośnie :D

Kordex

Najlepiej zrobić tak jak ja - zamiast czytać opinii w internecie, które mógł pisać każdy z byle powodu, najlepiej samemu sprawdzić u źródła. Dopytałem faktycznych pracowników i potwierdzić większości z tych negatywnych opinii tutaj niestety nie mogli.

@Kordex

Oczywiście - informacje uzyskane w sposób bezpośredni są nieocenionym źródłem wiedzy. Ale chyba jednak nie doceniasz ważnej roli, jaką pełni właśnie to forum. Z całą pewnością można tu bowiem znaleźć rzetelne wiadomości o firmie Techno Marine. Postanowiłeś tam aplikować?

Welo
@Marta

Masz rację, ja swój research postanowiłem zrobić i tutaj i bezpośrednio, opinie były różne. Większość była jednak pozytywnych, było kilka osób, które narzekały, ale jednak większość nie żałowała stażu. Sam właśnie aplikuję, więc wypowiem się za jakiś miesiąc, gdy będę miał swoją opinię :D

@Welo

W takim razie bardzo się cieszymy, że treści zawarte w postach na tym wątku okazały się dla Ciebie pomocne. To jest przecież tak naprawdę istotą tego forum. A powiesz, o jakie stanowisko ubiegasz się w Techno Marine? I oczywiście nie zapomnij poinformować nas o wynikach rekrutacji. Życzymy Ci powodzenia!

Zostaw merytoryczną opinię o Techno Marine Sp. z o.o. - Malbork

• Jak się pracuje w Techno Marine Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Techno Marine Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Techno Marine Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Techno Marine Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Techno Marine Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Techno Marine Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 93 ocen.
  • Daleka 103
    82-200 Malbork