Opinie o Kanita w Olkusz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kanita. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Kanita o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kanita w Olkusz

Anonim Nowy wpis

Jakiś adres e-mail na który można wysłać CV. Szukam po internetach od jakiegoś czasu i nie można znaleźć. Pod telefonem też nie można znaleźć

Paweł Nowy wpis

Dobrze działająca firma a przy tym dobry pracodawca trzeba jedynie mieć chęci do pracy.

Wiktor Nowy wpis

Czy tak dobrze się wam pracuje, że rzadko zaglądacie na forum? Czy warto aplikować?

Bartosz Nowy wpis

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje?

Czy po rozmowie w Kanita rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Lidia

Czy pracownicy firmy Kanita mają zapewnione zniżki pracownicze? Jakie dodatkowe korzyści może przynieść praca w tym miejscu? Czy pracodawca oferuje stabilną umowę oraz przyjazną atmosferę? Napiszcie proszę swoje opinie na ten temat.

Lidia

W sierpniu odbył się Festyn Rodzinny Osiedla Centrum w Olkuszu. W organizowanie wydarzenia zaangażowała się również firma Kanita, która była jednym z fundatorem nagród jakie można było podczas tej imprezy zdobyć. Czy firma oprócz działalności społecznej na rzecz lokalnej społeczności, zapewnia możliwości integracji również swoim pracownikom?

dziadek

Mam zamiar kupić jedną z kanap z Waszej fabryki, ponieważ mi się podoba. Wszedłem na forum Waszej Fabryki i czytam tak niesamowite rzeczy, że włos mi się jeży na głowie. Ma jednak swoje zdanie na temat pracowników. Chętny i ciekawy zawodu młody człowiek zawsze znajdzie pracę ponieważ nie jest kapryśny. Niedawno zasłyszałem opinię od swojego znajomego : przyjechał do niego na rozmowę wstępną o pracę wypasionym rowerem młody chłopak i przypiął go linką do 1,5 metrowego wolnostojącego słupka na ulicy. O wyobraźni tego młodego człowieka sami sobie dopowiedzcie. Jego interesowały wyłącznie pieniądze ! Ile zarobi !

gabi

Od dłuższego czasu poszukuje jakiejś pracy i co raz częściej trafiam na zdania , że akurat w tej firmie warto się zakręcić i szukać swojego szczęścia w życiu zawodowym. Już widzę informacje o umowie o pracę @pollos co bardzo mnie cieszy. Co raz ciężej o nią

A.

Wspominają Państwo o nieuczciwych metodach prowadzenia biznesu przez Właściciela. Proszę sobie zadać pytanie czy takie publiczne upokarzanie jest uczciwe... Ciekawe czy chociaż połowa z Was darmozjadów zarobiła na 1/2 swojej miesięcznej pensji nie licząc już opodatkowania... ale jak to w życiu najczęściej bywa... ten co najmniej robi jest pierwszy po pieniądze i najwięcej podburza i wyraża publicznie swoje niezadowolenie. Może gdybyście pożądnie pracowali, tak jak obiecaliście Właścicielowi w momencie rekrutacji, to by nie musiał być taki oszczędny i okruszków zbierać...żeby na wasze wypłaty odłożyć.... Każdy kij ma dwa końce....Ciekawe którą pracę już zmieniacie .... osobie która nie potrafi się dostosować i pokazać że umie pracować wszędzie będzie źle....

A.

Zupełnie zgadzam się z Przedmówcą. Najbardziej rozbawiła mnie opinia osoby, która wypowiedziała się jako osoba, która po raz pierwszy rozpoczęła swoją przygodę z pracą. Pojawia się ktoś taki w firmie, ktoś kto jeszcze zielonego pojęcia o życiu nie ma i tylko stawia wymagania, ma wizję swojej wymarzonej szczerze mówiąc nierealnej pracy jaką wyrobił sobie na podstawie oglądanych filmów i jak przyjdzie takiemu (usunięte przez administratora) do roboty ruszyć, to jeszcze wielce obrażony i bzdury publicznie wypisuje. Ludzie jakbyście mieli choć trochę godności, to takie sprawy załatwialibyście w cztery oczy. Pewnie żadnego z Was nie było stać na poważną rozmowę z przełożonym, ale za plecami to już coś innego...

j.

Temat stary co prawda, ale odpowiadając niezawisłemu: (Jestem osobą w pełni zewnętrzną i niezależną). Nawet jeśli opinię napisał ktoś z firmy, to co, nie może? Pracownicy mogą wylewać wiadro pomyj, obsmarowywać, krytykować, a jak pracodawca cokolwiek napisze to już jemu nie wolno bo autoreklama. Jemu to już w ogóle nie można być człowiekiem. Nikt nie weźmie pod uwagę, że może pracownik się spóźnia nawala, obija, ma pracę w czterech literach. On sam również w swojej opinii tego nie napisze, no bo gdzieżby, on zawsze biedny pokrzywdzony. A pracodawca musi na niego zarobić, plus jeszcze na wszystkie jego ZUSy, miejsce pracy i milion innych kosztów. Dość mam darmozjadów, leniów, którzy wypisują bzdury, nie chce im się pracować. Ich opinie nie jest to sprawdzane w żaden sposób, kompletnie nieobiektywne i jednostronne bez możliwości obrony. Bo zawsze pracodawca zły, a pracownik biedny. Prawda jest taka, że praktycznie większość pracodawców dobrego, efektywnego pracownika dba i główną ich winą jest to, że za długo trzymają śmierdzących leniów, którzy potem tylko chodzą i pieprzą głupoty. Nie podoba Ci się praca? Idź do innej, łaski nikomu nie robisz.

niezawisły

Ta wypowiedź, droga '' fakturko'' jako żywo obrazuje mi metodę autoreklamy poprzez kontrolowaną krytykę. Jestem pewny, nie będąc stroną, że sami nakręcacie temat i w podły sposób prowokacyjnie Go wygaszacie. Coś słyszałem o metodach właściciela tego zakładu jako wysoce niewłaściwych, [usunięte przez moderatora] wobec współpartnerów byznesu jak i własnych pracowników, którzy skazani na pracę muszą znosić z cierpliwością godną straceńców [usunięte przez moderatora] . Myślę, że dyskusja w tym wątku rozwinie się ku poszanowaniu przynajmniej prostych praw pracowników tam zatrudnionych i klientów firmy robionych "po bokach" ,a to już będzie coś, by takie coś wyeliminować wreszcie z rynku.

Pracowałem w Kanicie tylko miesiąc, szkoda gadać, właściciel to tak oszczędza że pewnie przy śniadaniu to nie pozwoli żeby jeden okruszek mu upadł.... W ogóle nie da się z tym człowiekiem dogadać, tylko obiecuje dużo, zresztą nasłuchałem się o nim samych złych rzeczy od starych pracowników Kanity. Widać że koleś ściska pieniądze [usunięte przez moderatora]

fakturka

Jak się nic nie robi tylko cały miesiąc siedzi i czeka na wypłate i zamiast rozwijać się cofa w rozwoju to można mieć żal tylko do siebie.

Praca w kanicie była dla mnie bardzo uciążliwa, szefem umawiałem się na 8-10 godzin pracy... a gdy zbierałem się do domu po 11 godz. szef nic nie mówił, ale za to patrzył na mnie krzywo ;( ... A wypłata, szkoda gadać. W połowie drugiego miesiąca pracy musiałem się nachalnie upominać o swoje UCZCIWIE zarobione pieniądze... MASAKRA (tak mniej więcej wyglądała moja praca w Kanicie- pierwsza praca)

Zostaw merytoryczną opinię o Kanita - Olkusz

• Jak się pracuje w Kanita?

Zobacz opinie na temat firmy Kanita tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kanita?

Kanita
  • ul. Wiejska 18