Opinie o Kalmet Gliwice w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kalmet Gliwice. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kalmet Gliwice na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kalmet Gliwice w Gliwice

ciasny

Jestem spawaczem chciałbym podjąć pracę mam uprawnienia 111 135 136 141 proszę o informację czy tak naprawdę tak jest źle czy jest akord ponieważ pracowałem w akordzie

@ciasny

przyjdź do mecalux lepiej płacą

popek
@foka

a ile można tam zarobić

konkurencja

Bałagan w firmie to zasługa właściciela i następcy , którzy wprowadzają poprzez ciągłe zmiany wszystkiego totalny chaos. Tylko dzięki kompetencji części osób kierownictwa produkcja jeszcze idzie. Niezależnie - typowe dla fizoli podejście do pracy ( jak najmniej się angażować ) powoduje straty z tytułu reklamacji i niegospodarności. Podsumowując - braki narzędzi , wyposażenia i materiałów do produkcji to nie brak kompetencji tylko brak kasy.

zainteresowany 2
@konkurencja

A ja we Vlasku dostałem na starcie 22 zł więc na ręke bezdzie 3500

Mig&Mag
@konkurencja

Kto tam jest kompetentny ??

kerad

Witam chcialem sie dowiedziec jak wyglada praca jako operator cnc.

Julita

@Kiko, czy planujesz zatrudnić się w firmie? Wysyłałeś już dokumenty aplikacyjne? Napisz proszę, czy rekrutacja jest wieloetapowa, może się to okazać ważną wskazówką. @foka, rozumiem, że pracodawca stawia na osoby z doświadczeniem. Czy poza podstawą możliwe jest także otrzymanie premii? Czy w Kalmet oferowana jest umowa o pracę?

kiko
@Julita

rekrutacja to jakaś kpina brak słów. omijać szerokim łukiem.

@Julita

premie tylko dla mnie nikt tak nie pracuje jak ja.jestem najlepszy w tym co robię.

Monter Konstrukcji Stalowych

Głupia i jałowa rozmowa z wielką Panią Dyrektor

Kompletnie bzdurne i bezsensowne. Miała moje CV przed oczami więc 90% pytań nie powinna mieć miejsca. Pytanie o stawkę też, skoro po usłyszeniu odpowiedzi wzbrania się tabelkami i widełkami na dane stanowisko

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Dominik

Jeżeli coś potrafisz ,cenisz się i nie chcesz,aby ktoś tobą pomiatał lub nie chcesz co wypłatę sprawdzać czy nie brakuje Ci pieniędzy omijaj to (usunięte przez administratora) z daleka. Najgorsza firma w okolicy.

darex

Jak wygląda praca technologa w tej firmie? Zakres obowiązków taki jak w ofercie pracy czy to tylko pic na wode? Dział technologiczny ogarnia czy wszyscy z łapanki?

@darex

jakiego technologia jakieś burdy Ci pocisneli na rozmowie .Chłopie weż zimny prysznic i uciekaj z tej niby firmy

@darex

przekonasz się w co wdepńąłeś ja też się dałem odpuścić szkoda czasu na to (usunięte przez administratora)firmę

Krzysztof

brak wszystkiego .firma ogólnie żel zarządzającą

alojz

wyobraźcie sobie że zaproponowała mi ta Fiona 2100 .żenująca racja głosowa.poszedłem obok dostałem 1000 więcej.

konar

normalni Shrek i Fiona starałem się o pracę na utrzymaniu ruchu. nie podjąłem to jakiś cyrk a nie firma. Pani z kadr żenada i ten ogr z utrzymania ruchu. brak słów.

marek

chłopy uciekać strefa oferuje lepszą pracę za lepszą płacę

Sok
@marek

Powiedz gdzie,albo nie siej zamętu

POMOCNIK

TAKIE JAK TY

MŁODY

SPOKO

Kiko

Witam czy spawacz zarobi 3 tys. na rękę?

@Kiko

jak wpadniesz monetę grubej to masz 3500

@Kiko

jak potrafisz to zarobisz

Pani. L ma wyporność jak Titanic

Krzysztof

jak w waszej opinii wypadają miszczowie

slużący

stary otacza się naprawdę wykwalifikowany personelem. widzę potencjał w tej firmie. hektar pastwiska kilka uli i tyłek krasuli. Panowie szkoda waszego czasu i zdrowia.

slużący

racja zgadzam się z kolegą spawaczem (usunięte przez administratora).nie polecam brudno beznadziejne pieniądze. brak słów.jeszcze trochę i opuszczam tą tzw firmę.

@slużący

Dobrze gada :-) Ale się uśmiałem, pracowałem tam kiedyś, święte słowa i sama prawda ! POLAĆ AUTOROWI !!!

miszcz

szkoda czasu panowie .zresztą sami się przekonacie już na rozmowie z betoniarķą

spawacz

Stary o wszystkim wie doskonale to celowe zagrywki, wszystko w tej firmie toczy się do jednej kieszeni. Rękawic za zlotowki nie ma a poniszczone blachy za setki tysięcy za halami nikogo nie obchodzą. Świadczy to o pełnej kontroli i super oszczędności. Firma spadla z fachowców i dobrych osób,bedzie latami powoli spadać, jeszcze większe oszustwa beda ze stron finansowych

PIP
@spawacz

A kto zniszczył te blachy ,jak nie wy !!!!! Spawaczu od siedmiu boleści .

Spawacz

Teraz jest coraz gorzej nawet rękawic nie ma bo stary oszczędza i kłamią w żywe obiecują a potem udawana ze nic takiego nie mówili stary nie wie ze już zostało tylko paru fachowców o których wcale nie szanuje bo ta reszta zbieraniny to tylko reklamacje po nich są pozdrawiam bo za dwa miesiące mnie tu nie ma

wasyl

aż się boję iść na rozmowę. boję się tej pani Liski.chłopy mam pytanie jak wygląda praca na utrzymaniu ruchu. z góry dziękuję.

Zostaw merytoryczną opinię o Kalmet Gliwice - Gliwice

• Jak się pracuje w Kalmet Gliwice?

Zobacz opinie na temat firmy Kalmet Gliwice tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kalmet Gliwice?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 5 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kalmet Gliwice?

Kandydaci do pracy w Kalmet Gliwice napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kalmet Gliwice
2.5/5 Na podstawie 692 ocen.

Kalmet Gliwice