Opinie o Interpersonnel Sp. z o.o. w Złotniki Kujawskie

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Interpersonnel Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Interpersonnel Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Interpersonnel Sp. z o.o. w Złotniki Kujawskie

mirek Nowy wpis

A można z nimi w jakikolwiek sposób @max wyjechać z Polski? Wiem, że teraz bardzo dużo osób tam emigruje i później nie narzeka ani na zarobki, ani na mieszkania. Sam bym czegoś takiego chętnie spróbował bo słyszałem, że norweski nie jest trudny do nauczenia

nonie Nowy wpis

donek pisze, że jest firma z Katowic to nie firma z Katowic tylko z Norwegii i nie zajmuje się szkoleniami.

no no Nowy wpis

Dostaniesz najniższą stawkę jak wszyscy 171 Kr/h (jest to najniższa stawka dla nie wykwalifikowanego pracownika n Norwegii), nikogo tu nie interesuje, że masz papiery. Wiem że poszukują spawaczy, a jeżeli chodzi o hydraulików to baaaardzo cienko. Szukajcie pracy w innym kraju bo tu wycyckają z Was każdy grosz, a kiedy dostaniecie Loons to jeszcze dostaniecie w prezencie podatek od lotów do kraju. Jednym słowem banda słodko pierdzących naganiaczy z wypchanymi portfelami.

kirk Nowy wpis

to naprawdę nie jest miłe kiedy w biurze maja wszytko gdzieś....przecież powinni bardziej byc na to uczuleni- dzięki temu mają pieniądz.A nie da się z nimi coś zrobić, gdzieś zgłosić;szukam pracy i myślałem to tej firmie, ale z tego co widac nie jest za ciekawie.Zastanawiają mnie tylko zarobki, ile tak można zarobić przez miesiąc u nich?

Firma Interpersonnel Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
no no

Tak w ciemno to nie polecaj bo jest wiecej wad niz zalet. W biurze wszyscy maja gleboko w d... czy masz czym robic czy nie, twoim zadaniem jest zdobycie narzedzi, a kiedy juz jakies dostaniesz to z pewnoscia nie komplet. Musisz zalatwiac kupe spraw w godzinach pracy, albo w weekendy. Zapomniales o np 8-10 facetach mieszkajacych w jednym domku z jedna lazienka i kuchnia!? O transporcie firmowymi samochodami lepiej nie pisac, jest ich brak i srednio maja po 20 lat, nie pomylilem sie 20 lat. Trzepia nas na kasie 3500-4000 KR miesiecznie za co? 8-10 facetow na chacie policzcie jaka kase robia na tym kiedy wynajecie takiego domku to 20000 KR na miesiac. powodzenia

texas61

pracowałem przez dość długi okres z tą firmą i mogę powiedzieć nie jest źle pieniądze zawsze na czas i jak patrzę na te opinię powyżej tych pseudo fachowców których spotkałem wielu to ręce opadają bym mógł tu pisać i pisać całe historie jak ktoś chce jechać i zna się na robocie i nie chleje to polecam w ciemno.

are

dzien dobry panu chcviałbym zapytac czy ma pan moze numer telefonu do agencji interpersonnel albo do samego rogera bardzop dziekuej za jakąkolwiek pomoc (usunięte przez administratora)

porazka

Najgorsza firma w jakiej udalo mi sie pracowac okradaja bez skropolow,naganiacze z BIS warszawa umywaja rece od wszystkich problemow

spawacz monter

firma dziadowska oszukuja na godzinach i stawkach .a wspolpracuja z takimi samymi z Warszawy naganiaczami BSI.

spawacz

firma nie zwraca za przejazdy autobusowe a obiecuje. malo tego oszukuje na stawce godzinowej i na godzinach.dla mnie to jedna z najgorszych firm z jaka sie spotkalem a ciagle pracuje za granica.

Spawacz

Firma nie placi pełnego ubezpieczenia co znaczy ze nie wlicza sie praca w staz ani do zasilku .Ogólnie wporzadku można jechac smiało .Przynajmniej bylo wporzadku jak ja tam pracowalem tj 2008-2009 rok pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Interpersonnel Sp. z o.o. - Złotniki Kujawskie

Interpersonnel Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Wiosenna 6
    88-180 Złotniki Kujawskie
  • NIP: 9542747384 REGON: 093190525 KRS: 0000209712

Interpersonnel Sp. z o.o.