INTERPERSONNEL

Hvalstad

Opinie o INTERPERSONNEL

Spawacz 2010-06-17 13:12:27
Firma nie placi pełnego ubezpieczenia co znaczy ze nie wlicza sie praca w staz ani do zasilku .Ogólnie wporzadku można jechac smiało .Przynajmniej bylo wporzadku jak ja tam pracowalem tj 2008-2009 rok

pozdrawiam
spawacz 2011-07-20 15:01:25
firma nie zwraca za przejazdy autobusowe a obiecuje. malo tego oszukuje na stawce godzinowej i na godzinach.dla mnie to jedna z najgorszych firm z jaka sie spotkalem a ciagle pracuje za granica.
spawacz monter 2011-07-20 15:08:11
firma dziadowska oszukuja na godzinach i stawkach .a wspolpracuja z takimi samymi z Warszawy naganiaczami BSI.
porazka 2011-07-22 14:21:40
Najgorsza firma w jakiej udalo mi sie pracowac okradaja bez skropolow,naganiacze z BIS warszawa umywaja rece od wszystkich problemow
are 2012-02-02 09:52:44
dzien dobry panu chcviałbym zapytac czy ma pan moze numer telefonu do agencji interpersonnel albo do samego rogera bardzop dziekuej za jakąkolwiek pomoc (usunięte przez administratora)
texas61 2014-10-03 08:07:46
pracowałem przez dość długi okres z tą firmą i mogę powiedzieć nie jest źle pieniądze zawsze na czas i jak patrzę na te opinię powyżej tych pseudo fachowców których spotkałem wielu to ręce opadają bym mógł tu pisać i pisać całe historie jak ktoś chce jechać i zna się na robocie i nie chleje to polecam w ciemno.
no no 2014-10-05 22:08:14
Tak w ciemno to nie polecaj bo jest wiecej wad niz zalet. W biurze wszyscy maja gleboko w d... czy masz czym robic czy nie, twoim zadaniem jest zdobycie narzedzi, a kiedy juz jakies dostaniesz to z pewnoscia nie komplet. Musisz zalatwiac kupe spraw w godzinach pracy, albo w weekendy. Zapomniales o np 8-10 facetach mieszkajacych w jednym domku z jedna lazienka i kuchnia!? O transporcie firmowymi samochodami lepiej nie pisac, jest ich brak i srednio maja po 20 lat, nie pomylilem sie 20 lat. Trzepia nas na kasie 3500-4000 KR miesiecznie za co? 8-10 facetow na chacie policzcie jaka kase robia na tym kiedy wynajecie takiego domku to 20000 KR na miesiac.
powodzenia
kirk 2015-01-13 14:07:55
to naprawdę nie jest miłe kiedy w biurze maja wszytko gdzieś....przecież powinni bardziej byc na to uczuleni- dzięki temu mają pieniądz.A nie da się z nimi coś zrobić, gdzieś zgłosić;szukam pracy i myślałem to tej firmie, ale z tego co widac nie jest za ciekawie.Zastanawiają mnie tylko zarobki, ile tak można zarobić przez miesiąc u nich?
no no 2015-01-26 21:44:31
Dostaniesz najniższą stawkę jak wszyscy 171 Kr/h (jest to najniższa stawka dla nie wykwalifikowanego pracownika n Norwegii), nikogo tu nie interesuje, że masz papiery. Wiem że poszukują spawaczy, a jeżeli chodzi o hydraulików to baaaardzo cienko. Szukajcie pracy w innym kraju bo tu wycyckają z Was każdy grosz, a kiedy dostaniecie Loons to jeszcze dostaniecie w prezencie podatek od lotów do kraju.
Jednym słowem banda słodko pierdzących naganiaczy z wypchanymi portfelami.
nonie 2015-04-26 11:02:31
donek pisze, że jest firma z Katowic to nie firma z Katowic tylko z Norwegii i nie zajmuje się szkoleniami.
mirek 2016-05-15 10:29:04
A można z nimi w jakikolwiek sposób @max wyjechać z Polski? Wiem, że teraz bardzo dużo osób tam emigruje i później nie narzeka ani na zarobki, ani na mieszkania. Sam bym czegoś takiego chętnie spróbował bo słyszałem, że norweski nie jest trudny do nauczenia
Zostaw swoją opinię o INTERPERSONNEL - Hvalstad
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie INTERPERSONNEL