Opinie o Necks Imp Sp. z o.o. w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Necks Imp Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Necks Imp Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Necks Imp Sp. z o.o. w Toruń

Anka Nowy wpis

Hej, jak w tym roku operator CNC tu zarobi? chłopak mówił, że widział dodawaną ofertę na taki zewnętrzny portal ale już nie można w nią kliknąć. On akurat od dwóch lat pracuje na takich maszynach. Od jakiej podstawy by zaczął?

Hejka. ;) mam doświadczenie z pracy przy kontroli jakości a wiem, że kiedyś ktoś do niej był potrzebny. Taka oferta widniała w internecie. Czy praca będzie jeszcze opcjonalna? Ktoś pytał o staż, ja go raczej nie potrzebuje. Mimo wszystko jest okres próbny? Na jakiej ewentualnej stawce?

JJJ Nowy wpis

Przyślij CV .Przyjdź na rozmowę .Staż i doświadczenie jest OK ale jakie masz kompetencję VT,UT,MT to kluczowe.

Spawacz Nowy wpis

Witam ,jak wygląda praca spawacza?

Na stronie firmy znalazłem informację, że firma przyjmuje osoby chętne na staż. Trwa on od 3 do 6 miesięcy i jest wynagradzany. Powiedzcie mi, od czego zależy okres trwania stażu? Czy rozpoczynając go, od razu dowiemy się, jak długo na nim będziemy? Czy jego długość jest zależna od naszego zaangażowania i pracy? Zamierzam tutaj aplikować

Firma Necks Imp Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Inżynier produktu - Spawalnik. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Konstruktor
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Neo

Witam, Jak wygląda praca na produkcji? Jak traktowanie są pracownicy? Proszę o opinię.

Halina

Opowie mi ktoś o pracy operatora CNC w firmie? Na stronie jest informacja, że prowadzą stałe nabory tak samo jak na pozostałe dwa stanowiska. Widziałam wzmiankę o tym, że pracuje tu sporo osób z Ukr, obecnie też tak jest? Ilu operatorów w sumie się teraz zatrudnia i ilu z nich to Pl? Wszyscy dobrze się dogadują? Jak płacą od nowego roku?

@Halina

W większości firm pracują Ukraińcy operatorami CNC są Polacy i nie czytać wypocin innych ,tylko trzeba przyjść na rozmowę do firmy i zobaczyć samemu jak jest. Firma dobrego pracownika nie zwalnia a w szczególności spawaczy a nieprzychylne komentarze piszą BYLI pracownicy to o czymś świadczy.

Zuzia
@Waldi

A czemu są byli w takim razie? jakie są faktycznie najczęstsze powody odejść? firma nie próbuje zatrzymać pracownika? rekrutacje idą na tyle sprawnie, że nie mają co się przejmować brakami?

kkkkkk

Odniose się tu do stanowiska spawacza. -Zaczynając od tego że na rozmowie nikt nie wspomniał że pracuje się na czas. Każdy detal ma swoje kosmiczne niewykonalne czasy. -Większość czasu to szlifowanie a nie spawanie. -80% spawaczy to ukraińcy zatrudnieni na umowach które nie obejmuja ich ubezpieczenia ani nic takiego jawne robienie w ... - jak zrobiło się więcej pracy to stanowiska dzielą na 2 stanowiska a parawanów to im brak szlifierki jeden drugiemu zabiera nie ma czym robić ... o szlifierzach nie wspomne bo oni na stanowisko 5x5m robią chyba w 7 ... - Spawanie pod UT na czas... każdy spawacz wie co to za ciężka praca a oni tylko mało i wolno Wymieniać bym mógł dalej ale szkoda czasu

Danuta
@kkkkkk

No nie najlepiej to brzmi. A ludzie z doświadczeniem w tej pracy dają radę w tym czasie wykonać zadanie czy oni też mają z tym problem?

Janusz
@Danuta

Mają problem wykonać zadanie w czasie. Wiele operacji w technologii nie uwzględnia w założonym z góry czasie takich rzeczy jak czynności pomocnicze/logistyczne

@Janusz

Problem to mają spawacze zaraz po kursach. Co to jest czynności pomocnicze/logistyczne? prawidłowa nazwa to TPZ czyli czas przygotowawczo zakończeniowy i on jest wyliczony w operacji technologicznej jak i czas jednostkowy na wykonanie sztuki.

Czy Necks Imp Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Waldi

Tak są szkolenia i kursy podnoszące kompetencje

Karol

To prawda ze tak niskie macie podwyżki?

@Karol

Niestety , ale tak , większość dostała 0,50-1 zł . Pomyłka jakaś , ogólne niezadowolenie wśród pracowników

Olo

Po 2 latach doczekaliśmy się pseudo podwyżek od 0.40 gr po 1 zł tylko garstka dostała po 2zł (ale to może być ze 6 osób ) także Dareczek (dyrektorek) się nie popisał oddając Szwedom pulę przeznaczoną na podwyżki , bo za dużo byśmy zarabiali według niego . Administracja wogóle nie dostała podwyżki . Ogólnie nie polecam firmy -robi się coraz gorzej .

Magazyn

Jak wygląda praca magazyniera w firmie? Jak kształtują się tam zarobki? Warto zawracać sobie głowę składaniem tam CV?

Jak ze studentami w Necks Imp Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Były student

Prawie wszyscy wychowankowie poprzedniego dyrektora odeszli. Czekamy jeszcze na odejście głównego specjalisty ds. robienia bubli i nieterminowych realizacji zleceń produkcyjnych

@Kalefi
@Były student

Były studencie, wszyscy niemal odeszli gdyż nie chcieli być właśnie "wychowankami". Widzę ,że cieszy cię fakt że odeszli, czekasz jeszcze na odejście kolejnej osoby. To co? teraz raj na ziemi? Życzę Ci spektakularnej kariery, czuję że tylko ty wiesz jak dobrze pracować. Masz czysty teren i pole do działania! do czynu!

Darek

@Endrju a wiesz kiedy planują przeniesienie? I czemu akurat do Lubicza?

Endrju
@Darek

Darek nie myśl o tym przed świętami.

Mlody

Czy ktoś wie czy firma dalej będzie miała siedzibę w Toruniu?

Endrju
@Mlody

Do Lubicza mają się przenieść.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Necks Imp Sp. z o.o.?

Domyśl się

Umowa o prace

Zmiany, zmiany, zmiany....

Jeżeli nie wymienicie pseudo Kierownika Produkcjil, a Panom Ł. nie podziękujecie, to (usunięte przez administratora) będzie ten sam i nic tego nie zmieni.

Zmiany, zmiany, zmiany....
@Zmiany, zmiany, zmiany....

Tak, nie zrobią z szamba perfumerii...

mati
@Zmiany, zmiany, zmiany....

jesteś w błędzie za czasów starego chociaż premia świąteczna była teraz nic! szukają tylko powodu by Cię uwalić i zabrać wszystko!!(usunięte przez administratora)

Kalenji
@mati

Moim zdaniem poprzednik doprowadził do tej sytuacji i dlatego go nie już ma. Zgadzam się, że nie podniosą się z kolan. Bez cynkowni i z rozbudowaną administracją to tylko kwestia czasu

Czy Necks Imp Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

mati

omijaj tą firmę z daleka, lepiej było za czasów poprzedniego dyrektora, zarobki równe prawie najniższej krajowej, szukają powodów by zabrać Ci wszystko, nawet kasę na święta tzw premię świąteczną, granda !!! Tylko patrzą jak utrudnić pracownikom życie, zero szacunku jesteś traktowany jak robol dosłownie. Jak Ci mało informacji to zapytaj się ludzi kończących pracę jaką mają opinię na temat tej firmy!!

Agnieszka

@On o czy jesteś pracownikiem tej firmy? Jeżeli tak, to napisz nam proszę co sądzisz o niej pod kątem miejsca zatrudnienia. Każda opinia bazująca na osobistym doświadczeniu jest cennym źródłem informacji dla osób poszukujących pracy. Proszę Cię jednak, byś nie podawał imion ani innych informacji pozwalających na identyfikację konkretnej osoby. Jest to zabronione przez regulamin, a komentarz który go łamie może być usunięty.

BIDA
@Agnieszka

Pani administrator niszczy Pani całe forum czytam Panią praktycznie wszędzie usuwa Pani opinie pracowników to niedopuszczalne kto dał Pani prawo do takich działań. Prawo człowieka jest do wyrażenia własnej opinii.A Pani zachowuje się jakby była na usługach pracodawców a nie ludzi pracujących.

@BIDA

Zgadzam się, że każdy użytkownik forum ma prawo do wyrażenia własnej opinii, a wszystkie merytoryczne wpisy są na forum cenne. Jedyna sytuacja, w której komentarz może być usunięty, następuje wtedy gdy łamie on regulamin. Jeżeli masz wątpliwości co to tego, jakie treści są zabronione, korzystając z okazji pozostawiam link do naszych zasad: https://www.gowork.pl/regulamin

Nowy Dyro
@Agnieszka

No cóż, to koniec. Wódz spadł z konia. Poczekajmy, niedługo pojedzie do Chin załatwiać robotę. Mam nadzieję że firma przetrwa te trudne chwile.

BIDA
@Agnieszka

Od kiedy jesteśmy na Ty widać jaką masz kulturę kobieto i to właśnie jest twoją wizytówką

Bida
@BIDA

I co nie przejdzie przez gardło słowo przepraszam,Jeśli odpisujesz kobieto to pisze się Pan/Pani i się tego naucz .

On o

Co tam się dzieje? Endrju zostanie już nie długo sam. Kogo on będzie uczył o godz. 8.00 zasad prawidłowej produkcji?

Agnieszka

@piso a czy możesz rozwinąć swoją opinię o firmie? Co konkretnie na nią wpłynęło? Póki co, ciężko wysnuć konkretne wnioski, a jeżeli napiszesz coś więcej, twój komentarz będzie pomocny dla osób, które rozważają złożenie tam cv. Każda sprawdzona informacja, jest na forum na wagę złota.

Zostaw merytoryczną opinię o Necks Imp Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Necks Imp Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Necks Imp Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Necks Imp Sp. z o.o.?

Necks Imp Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 28 ocen.
  • Na Zapleczu 25
    87-100 Toruń