Demark sp.j. Wojciechowski & Krzywdziński

1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Demark sp.j. Wojciechowski & Krzywdziński

No mnie tez ciekawi temat pracy kobiet w firmie, czemu do teraz jeszcze nikt otwarcie się do niego nie odniósł? Czy jedynie samo biuro „wchodzi w grę”? Jak ciężka może być praca teraz na tej wycinarce laserowej, o której piszą w zakładce z karierą na stronie? Są szkolenia?

Nowy wpis

W firmie pracują kobiety. Do tej pory do działu lasera na produkcję nie aplikowały kobiety. Zakres obowiązków wskazywany był w ogłoszeniu o pracę.

Moni ka Nowy wpis

Czy kobiety też pracują w firmie? Czy to praca głównie dla mężczyzn?

Nowy wpis

Aktualność
Szanowni Państwo
witamy na naszym profilu w serwisie GoWork.

Jesteśmy sprawdzonym partnerem handlowym, dostarczającym stal nierdzewną i węglową do wielu kluczowych branż w Polsce, takich jak przemysł chemiczny, petrochemiczny, rafineryjny, maszynowy, stoczniowy i offshore.

Oferujemy również wycinanie laserowe blach w zakresie grubości do 30 mm (Laser Fiber o mocy 10 KW, szerokość stołu roboczego 2500 x 6000 mm).

Zapraszamy do tworzenia razem z nami przestrzeni do dzielenia się rzetelnymi i merytorycznymi opiniami na temat pracy w naszej firmie.

Przypominamy, że prawo gwarantuje ochronę dobrego imienia, dlatego informujemy, że komentarze zawierające treści niezgodne z nim oraz naruszające regulamin serwisu będą archiwizowane przez Administratora.

Zachęcamy do śledzenia naszego profilu.

W tym wypadku jednym z wymogów zatrudnienia była dobra znajomość języka angielskiego. Dla sprawdzenia kompetencji językowych kandydaci otrzymali tekst do tłumaczenia.

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Demark sp.j. Wojciechowski & Krzywdziński padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. marketingu.

Cześć, widziałam na stronie że szukają operatora cnc, no i pisali tam o atrakcyjnych warunkach związanych z wynagrodzeniem. z tego co widzę na forum ktoś pisał o okolicach najniższej krajowej... to jak z tym w końcu jest? Do tego była wzmianka o opóźnieniach w wypłacie, faktycznie występują?

@Marta

Warunki nie są wcale atrakcyjne chociaż finansowo nie jest najgorzej ale tego można dowiedzieć się na rozmowie. Jak chodzi o wypłaty to praktycznie zawsze są nieterminowo a prośby żeby były na czas nie pomagają.

@Ostrzeżenie

A powód tej nieterminowości to jaki by był tak konkretnie? firma ma po prostu jakieś problemy z płynnością? wspominasz tutaj o rozmowie a widziałam wzmiankę o tym że rekrutacja składa się z 2 etapów, jakich tak właściwie? same rozmowy?

@Marta

Jakie są powody trzeba spytać prezesów bo bywało tak że niektóre osoby dostały a inne musiały czekać nawet tydzień. Dwa etapy i same rozmowy. Pierw poglądowa a później jeśli się zdecydują. Z tym że bylii pracownicy wytrzymali tam ok roku a jeszcze poprzedni nie wiele więcej.

@Marta

Warto dodać że praca operatora to nie tylko stanie przy maszynie ale też ogarnianie magazynu i nie raz walenie ciężkim młotem przez kilka dni. Wiec niech stanowisko operatora Cię nie zmyli.

Firma Demark sp.j. Wojciechowski & Krzywdziński poszukuje pracowników na Magazynier w mieście Toruń. Czy ktoś brał już udział w rekrutacji w tej firmie i może wypowiedzieć się na jej temat? Z ilu etapów się składa?

Ostrzeżenie

Składa się z dwóch etapów ale każdemu odradzam aplikowanie do tego miejsca.

Przestroga

Brak słów na tą firmę,(usunięte przez administratora) i to wszystko za niewiele większe pieniądze od najniższej krajowej (jedyny awans jaki dostaniesz to awans obowiązków). Jeśli pracujesz ponad normę to już tak zostaje , spróbuj kiedyś coś źle zrobić to (usunięte przez administratora) Cię od góry do dołu w prost jesteś zniszczony, wybielanie się pracownikami i ukrywanie błędów kierownictwa przed prezesem o kosztach 5,15,17 tysięcy . Nie ma się do kogo zgłosić o pomoc PREZES mówi ci że kierownik rządzi , idziesz do kierownika to ten zaś twierdzi że jest takim samym pracownikiem jak ty i ma ręce związane . Co do wypłat to na 12 miesięcy 3 były na czas firma tonie w długach .Codziennie upokorzenie ,codzienne spięcia, codziennie przed praca zastanawiasz się w stresie co dziś kierownik Gebels wymyslił. Współpracownicy mega w porządku, ale kierownik i ludzie wyżej zachowują się jak komendanci.

Zostaw merytoryczną opinię o Demark sp.j. Wojciechowski & Krzywdziński - Toruń

• Jak się pracuje w Demark sp.j. Wojciechowski & Krzywdziński?

Zobacz opinie na temat firmy Demark sp.j. Wojciechowski & Krzywdziński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Demark sp.j. Wojciechowski & Krzywdziński