Opinie o Grupa Żywiec S.A. w Namysłów Bolesława Chrobrego 26

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Grupa Żywiec S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Grupa Żywiec S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Browary

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Żywiec S.A. w Namysłów Bolesława Chrobrego 26

Właściciele kont w ING już dziś otrzymują Ryanówki

reception
@troll

baaaaa a ja mam 2 razy ????

Niewierny_Tomasz

Gdyby nie ten nick......

@Niewierny_Tomasz

stawiasz browara jak sie info sprawdzi u Ciebie ...a sprawdzi sie bo nawet znam osobę która już dostała..

Niewierny_Tomasz

Perła? Lech?

@Niewierny_Tomasz

gorszych nie polecisz??

Ryan płaci

@troll

Nareszcie skończy się płacz o kasę bo już żałosne się to robiło...

Peter
@troll

Będą powroty pracowników do Namysłowa i Braniewa ???? Już widzę miny Dyrektorków którzy będą musieli odejść.

Peter
@troll

Będą powroty pracowników do Namysłowa i Braniewa :) Już widzę miny Dyrektorków którzy będą musieli odejść.

EBC
@Peter

Jacy dyrektorzy musza odejść?

Idź pan dyrekcja i inżynierowie wzywają

siema.Otrzymał już ktoś zwrotnego e-maila z chicagopolanding ??

ni9ki

nie

on

nie

@ja

Tak, napisali żebyście się w końcu za robotę wzięli a nie wylewali żale na goworku.

Orson
@ja

O co chodzi? Jak można uzyskać pieniądze, bo mi świnie zdychają z głodu...

Nikoś Dyzma z produkcji
@Anon

Anton, my się za robotę weźmiejmy a ciebie do końca roku wywalą biurowcu w krawacie. I kto na tym wyszedł lepiej. Pewnie się uczyłeś zamiast chodzić z kolegami na piwo. No to masz teraz, skończyły ci się wycieczki do Nowego Jorku. I jak się teraz czujesz??? Produkcja pyta. Ja ci odpowiem, jesteś dla nas, mniej niż zero. :)

Anton
@Nikoś Dyzma z produkcji

Ja przynajmniej byłem w Nowym Jorku, Ty zapewne najdalej byłeś na badaniach lekarskich z pieczątką Browaru.

krawaciasz
@Nikoś Dyzma z produkcji

Trzeba było się właśnie uczyć a nie chodzić z kolegami na piwo. Za nas się zabrali już. Za was już niedługo. Będziecie śmigac na produkcji aż miło. Skończy sie praca na pół gwizdka. Oj poznacie co to ciężka praca w browarze.

@krawaciasz

uswiadom mnie proszę co znaczy praca na produkcji na pół gwizdka......co maszyny są przykręcane na 50 % i resztę czasu się opalamy ?.nie wychylasz się zza biurka , pleciesz bzdury i żalisz się że dokręcili Ci śrubę.To jak robiłeś wcześniej ??.i zaznacze zę nie jestem z produkcji...

Leszno
Rolnik

My juz nie dajemy rady ... Kogo mamy pytać o pieniądze od Rayana ? Kiedy one będą ? Czy wogóle będą ? Prosze o konkretna odpowiedź czy one faktycznie będą ... Mam duzo wydatków , zepsuła mi sie maszyna do paszy a taka gotówka pozwoliłaby mi na naprawę i funkcjonowanie w okresie letnim .... Prosze o szczera odpowiedź

@Rolnik

7 Maja.

Maj
@Anon

33 Maja

Zdzichu
@Maj

(usunięte przez administratora)Jak żyć panie, jak żyć? Sprawa trafiła już do Jaworowicz.

Zulugula
@Rolnik

Gdybym miał spawarkę to bym ci ten śrutownik pospawał.

Zajączek????

"Browar Namysłów" JEDYNY taki zakład, który daje kasę na Święta po Świętach ????

@Zajączek????

Do grudniowych może zdążą....

Kleryk
@Zajączek????

Żenada... Może z obecnych stołków Żywiec posciaga i będzie lepiej. Co roku to samo oby to już ostatni

@Zajączek????

Pewnie za 2 miesiące dadzą, jak za wczasy po gruszą, wstyd.

Donkasjo
@Kleryk

Biura przyzwyczajiły wszystkich do tego jak umowy które pracownik dostaje dlugo po wygaśnięciu starej, do kłamstw i manipulacji jak impreza zakładowa która miała być w tamtym roku, kartach Multi sport ktore tez juz dawno mialy wejść do Browaru, tradycje swiateczne też są różne ostatnio krata piwa a teraz Żywiec przyszedl i juz nie ma problemu i dali 2 kraty, do urlopów które jak ktos sie nie zorientuje i sobie nie zapisze to mogą zniknąć szybciej niz je wybierze do pieniędzy na święta dostawanych po świętach

Zniesmaczony

Jeśli ktoś ma zamiar aplikować do browaru Namysłów, niech się zastanowi. Teraz gdy Grupa Żywiec przejęła Browar Namysłów atmosfera jest bardzo napięta. Magazynierzy się czepiają o wszystko teraz im się przypomniało o zasadach BHP. Dają dodatkowego pracownika na zmianę do porządków... Ale to co się dzieje na rozlewie to dopiero cyrk. Mistrzowie rozlewu przechodzą samych siebie. Trzepią tyłkami i chcą się przypodobać zmieniającej się górze... Przykre patrzeć jak zmieniło się podejście ich do pracownikow produkcji. W ogole wszyscy obrywamy za ich frustrację związana z nie pewna przeszłością. Jedno wiem na pewno za nie długo ludzie zaczną się zwalniać, a nie przyjmować... Takiego ganiania nikt na dłuższą metę nie zniesie... A opinia idzie.

Edzia
@Zniesmaczony

To prawda, mistrzowie obrobieni po pachy bojąc się o swoje stanowiska, jeden głupotą prześciga drugiego, tylko po to żeby przypodobać się nowej władzy, co odbija się na zwykłych pracownikach, którym tak na prawdę pracuje się coraz gorzej, a nie miła atmosfera w pracy gęstnieje. No ale cóż, pewnie kierownik naciska na nich, bo sam się boi. To nie żywiec nas wykończy tylko ci co nad nami do tej pory. Dobrze chociaż że kasa na święta jest zawsze na czas. haha

hejt

Witam. Moje wielkie pytanie co z obiecanymi pieniędzmi bo już początek kwietnia za nami. I co wy na to kolejna ściema zęby ludzie do czasu sprzedażny nie uciekli i nie zaburzyło produkcji. Dla hejtu od razu mówię ,że liczy się dla mnie każdy gorsz do wszystkiego doszedłem sam.

Troll
@hejt

Jutro

Kostek
@hejt

Jak zobaczę to uwierzę, bo słowa tych zakłamnych karierowiczow(usunięte przez administratora) nie są nic warte

Wiecie że Azor ma chłopaka ? :D

Kostek
@Paweł

(usunięte przez administratora) bez bolca dostaje pier..ca ????

alex
@Paweł

kto to jest Azor

troll

4 zgrzewy browara na święta...normalnie szok.....wszystko pijane będzie...

Azor
@troll

Jak ci nie pasuje to wypier

pozytyw
@troll

żenująca opinia!!! idź do sklepu i se kup!!!!!!!

Lkjhgd

Kiedy pieniądz ?

Azor
@Lkjhgd

Bo wyczuła we mnie piniądz Pi pi pi pi piniądz! Ona czuje we mnie piniądz

Były pracownik .

(usunięte przez administratora) weźcie się zwolnijcie i do innej pracy :) . Ja nie robię już w BN 2,5 roku , żyje jak chcę...co chcę to mam...praktycznie stać mnie na wszystko , zarabiam 5x tyle na miesiąc co w BN i cały czas rozwijam się żeby było więcej . Zwolnijcie się , poszukajcie pracy...moze jakiś interes...PRÓBOWAĆ A NIE PROSIĆ SKOMLIĆ o KASĘ !!

Łabędź
@Były pracownik .

Kierowniku, popilnować Ci auta jakieś drobne?

@Były pracownik .

to po (usunięte przez administratora) tu zaglądasz na tę strone?

Były
@ja

Pośmiać się z Ciebie :) . Mam takie prawo..... koleżko niewyżyty browarniku..... A można zajarać coś już po przejęciu ?? :)

Moniaki

Hello pracownicy here is Rajan, pierwsze money wypłyneło kontenerem z Czikago. Podzielić się równo po trochu. Greetings

Saszka
@Moniaki

helou tu szasza z bn . tenk ju wery macz !

Bro

To ze ktoś nam obiecał pieniądze inne niz te które otrzymujemy za wykonywaną prace to tylko jego dobra wola, natomiast wy zachowujecie sie tak jak gdyby należały się one wam jak psu kość lub jak gdybyście przymierali z głodu. Jak prezes, dyrekotorzy, kierownicy maja nas szanowac skoro wy sami sie nie szanujecie, skomlecie o te pieniądze jak zbity pies prostacy.

@Bro

Każdy czeka na tą kasę, więc po co się dusisz jak nie musisz.

Szczęśliwy
@Bro

Mówiłem o tym jakiś czas temu, ale same sępy bez honoru pozatrudniali... Wstyd że ludzie którzy nas kupili to czytają... Ale jak to napisałem od razu szambohejt się ukazał że jak tak można... Ale taka prawda nic nie muszą. Dadzą to dadzą nie dadzą to nie dadzą, a ty robolu rób na uczciwy pieniądz a nie jak biedak na jałmużnę czekasz...

@Bro

Sam jesteś (usunięte przez administratora)! My tylko chcemy godnie żyć ! A że (usunięte przez administratora)Robisz kase masz za nic to nie znaczy że masz prawo wyśmiewać nas ze cieszymy sie z dodatkowej gotówki ! Bo my wiemy jaki leser z ciebie

Garniak
@Bartek

Trzeba było się uczyć, a nie piwko, imprezki w czasach szkoły. Ja wolałem sobie wtedy odpuścić patologiczne imprezy do porzygu, uczyć się. Teraz mnie stać na prace od 8 do 16 weekendy wolne z żoną, wycieczki dobry alkohol i wcale mi nie żal was. Jak sobie pościeliłeś tak teraz się wysypiasz, każdy miał taką samą szanse w szkole a teraz wychodzą efekty. Życie.... tak dostaniecie po 500 zł od Rayka i tyle wam się należy, to tylko jego dobra wola, a wy przeżywacie jak psy nad kością więc nigdzie na papierze wam trgo nie dał, wyjechał zapomniał o hienach co, co chwile pragną podwyżki gdzie ukrainców zaraz przyjedzie autobus i was wymienią a za tą stawkę to będą cieszyć się jak polaczki w Niemczech czy Holandii, a jeszcze dostaniecie w tym okresie wypowiedzenie to nic nie dostaniecie więc do szczot i jazda od ściany do urządzenia co by żywiec was oszczędził i ma błyszczeć.

@Garniak

Taki byłeś w szkole i taki jesteś dziś ... Bez zmian ... Szkoda mi ciebie , nie masz za grosz kultury w sobie . Jakim prawem wmawiasz mi ze sie nie uczyłem tylko imprezy alkohol koledzy .... Nie masz prawa oceniać mnie kiedy mnie nie znasz . A głowie mam wiele wiecej niż ty zapewne .... Mogę być prostym człowiekiem ale uczciwym . Mnie stać na wycieczki w ciepłych krajach 3 razy w miesiącu bo mam dobra wypłatę . I sie tym nie chwale . Wstawiam sie za pracownikami bo skoro słowo było rzucone to należy im sie kasa jak psu buda . Nie ciesz sie z wypowiedzenia bo dostaniesz je pierwszy . Sorry .. Ale mam większe wtyki niż ty

Bartek

Tacy wykształceni sa najgorsi ! Lalusie myślą ze wszystko im mozna .... A moze on jest nikim w rzeczywistości o zgrywa tutaj Kozaka kim jest co ma

@Garniak

Na co cie jeszcze stać ? Chwal sie. Stać cie na nocne kluby w centrum warszawy ? Ba ! A skąd.... Heh

Garniak
@Bartek

Haha o gościu jaka afera :d szczerze to robię tam gdzie robię i to moja sprawa. Czy siedzę w BN czy w Velux czy w Żywcu. Po prostu tak czytam to co piszecie tutaj czasami to grosz by nie wypadł z saszetki. Jak chcecie coś dostać to nie piszcie o tym tutaj ktoś jest kim i co obiecał, bo to jest publiczne forum to logiczne i gadacie na jednego czy drugiego, fajnie że po to jest gowork ale sami sobie biede klepiecie Ps. Nie obrażaj któryś tam mnie bo ja Cię nie obraziłem ani nie atakowałrm dosłownie tylko powiedziałem jak to jest w polskiej mentalności

Administracja

Witam wszystkich pracowników Browaru. Jakie macie wrażenia po piątkowej prezentacji GŻ? Jakie odczucia - bardziej pozytywnie czy negatywnie podchodzicie teraz do przejęcia? Jak zapatrujecie się na plany? Z tego co rozmawiałem z innymi w administracji, to różnie się na to ludzie zapatrują. Proszę o Waszą opinię.

@Administracja

Żadnych konkretnych odpowiedzi...same niedomówienia...odpowiedzi typu-może,jesli będzie potrzeba,jeśli to będzie konieczne.....nawet wspominając o naszym diamenciku czyli pilsie nasz przyszły pan prezes nie przekonał mnie do końca ze nie będzie lany gdzieś indziej.....plany na 2 mln hekto bardzo ambitne..ale bez nowej linii nie do zrealizowania....Ale nadal wierzę w sukces

Nbr
@troll

a co mają Ci odpowiedzieć jeżeli nie maja żadnych informacji czy wglądu do tego jak funkcjonuje browar ?

Administracja
@troll

Też zauważyłem brak konkretów, chociaż już się tak nie kryją z tym, że będziemy niezależnie działać od 2020 (skoro mamy już być jedną spółką). Chociaż na plus trzeba dodać, że po połączeniu będziemy podlegać pod ich fundusz socjalny i te wszystkie programy pracownicze (ile są warte, okaże się w praniu). Nowa linia raczej powstanie, po prostu wynegocjują lepszą cenę i trochę się to opóźni. Poza tym chcą wprowadzić butelkę zwrotną, to i nowa linia będzie musiała mieć taką możliwość. Osobiście widziałbym jakieś inwestycje w kegi, aż się prosi żeby rozwijać ten kanał sprzedaży (w wielu miejscach, zwłaszcza turystycznych, można byłoby zamienić lub dostawić pilsa tam gdzie już jest GŻ). Sam też jestem ciekawy, jak będzie wyglądał nasz nowy zarząd od kwietnia - kto tam będzie oprócz Mike'a, co z naszym obecnym Prezesem? Póki co dostaną dopiero dostęp do szczegółowych informacji po finalizacji umowy i wtedy będą podejmować konkretne decyzje. Mam też nadzieję, że nasz diamencik będzie tylko rozlewany w BN, Braniewo zostanie w BB (osobiście widzę je jako niezłe piwo eksportowe) - nie zrobiliby mądrze, gdyby zrobili inaczej. My tu w administracji/sprzedaży mamy większe obawy niż produkcja, ale trzeba patrzeć na to jako na szansę. Co ma być to będzie, póki co trzeba się przygotować na sezon, pogoda już dopisuje. Pozdrawiam wszystkich!

@Nbr

Taka.kupujesz coś za 500 baniek i nie wiesz co z czym się je ???? Ogarnij się troche

NBR

jeszcze nie kupili to nie wiedzą a czy ty byś zdradził sekrety firmy dla konkurencji ? która nagle mogła by zmienić zdanie i jednak nie chcieć sfinalizować Transakcji ?

tomasinos277
@troll

A tak z ciekawosci się zapytam to czy w Braniewie przyjmują jeszcze do pracy w browarze?

@tomasinos277

cały czas tak

Bn
@NBR

Proszę Cię karty są rozdane. Głupiec tylko może wierzyć w teksty, że dopiero będą się przyglądać.

@Administracja

Moja opinia jest taka , żeby zwolnić mistrzów gdyż jest ich za dużo , za mało pracy na tyle aby każdy mistrz miał pełne ręce roboty , natomiast zamiast X powinny być dni płatne a nie wolne do odebrania .... Parodia ... Dlaczego pracownicy nie dostali karnetów do dziś ? Dlaczego nie ma rabatów dla pracownika ? Mistrzowie sie bawią , góra bierze kase jeździ na wycieczki a pracownik raz ze dostaje ochlapy a dwa ze jest nie doceniany , gdyż powinny być większe premie dla osób z produkcji ze względu na to iż te osoby wykonują największy kawał dobrej roboty . Piwo ma taka sprzedaż ze czyja to zasługa .... Produkcji .... Czy tam u góry nie wstyd wam ze nie dacie pracownikowi większej premii ?......

to znowu ja

Obiecana kasa w przyszłym tygodniu.....

@to znowu ja

a potem zaczniemy odliczać czas ..bo na bank nas zamkną.po co wpiepszać dziesiątki milionów w stary browar gdy mozna przejąć markę[[bo tu o to chodzi]] i rozlewać np w żywcu[[wydajnosć 5 mln ht]] czy Elbląg[ok 2 mln ht]]i nie piszcie ze się nie da..jak się chce i ma się kasę to wszystko można

@ja

Juz raz kupili Braniewo i zamknęli od razu spadła sprzedaż piwa EB . Jesteś pewien ze popełnia ten sam bląd ? Ludzie są wybredni ijak by zobaczyli ze namysłów został zamknięty to na pewno zaprzestali by kupowania piwa .

Me
@NBR

Jak ma się kasę? Przecież Żywiec kupuje Browar ZA KREDYT. Piszą o tym w każdym artykule.

@Me

Grupa Żywiec w 2018 r. miała 3,324 mld zł skonsolidowanych przychodów.teraz wszyscy wszystko biorą na kredyt .W przypadku takiego gracza i gdy mowa o takiej gotówce na pewno nie są brane pod uwagę odsetki w wysokości ok 10 % RRSO...a żywą gotówkę lepiej trzymać przy tyłku tak na wszelki wypadek

troll

to już jutro....nieświadomość tego co nas czeka jest straszna

@troll

Jak to mówią co ma być to będzie. Po co sie martwić na wyrost ?

Umowa podpisana...witajcie w grupie Zywiec

Wrzód

Siema ????

Koledzy w Braniewie macie dziś spotkanie z przyszłymi właścicielami ?

napiszcie co się dowiedzieliście

Abc

I kiedy Was zamykają?

Jutro

już niedługo.zaraz po was

Spawacz Zulugula

A kiedy impreza?

a więc stało się https://biznes.interia.pl/gieldy/news/grupa-zywiec-ma-zgode-uokik-na-zakup-browaru-namyslow,2604301,1844

@ja

No i co z tego ? Wiadome to było . Czy żywiec czy namysłów jeden grzyb . Ważne aby płacili

Abc
@NBR

Ciekawe ile będą wam płacić jak pozamykaja zakłady ????

@Abc

zamkną to zamkną życie ... Poza tym dlaczego mieli by zamykać ?? Od tak wywalić 500 milionów w bloto ? ahaha

@NBR

Braniewo pokazało że jest w stanie nawet lać naszego pilsa...mają większe możliwości rozwoju a Namysłów......no cóż...resztę dopowiedz sobie sam

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Żywiec S.A. - Namysłów

• Jak się pracuje w Grupa Żywiec S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Żywiec S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Żywiec S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 4 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Żywiec S.A.?

Kandydaci do pracy w Grupa Żywiec S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Żywiec S.A.
2.1/5 Na podstawie 379 ocen.

Grupa Żywiec S.A.