Opinie o Carrefour Polska w Toruń Olsztyńska 8

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Carrefour Polska. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Carrefour Polska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carrefour Polska w Toruń Olsztyńska 8

abcd

http://forum.gazetalubuska.pl/ZWOLNIENIA-W-CARREFOUR-t43432-s620.html Poczytajcie

abcd

Ludzie żal mi was wszystkich. Najbardziej tych co bzdury wypisują a nic nie wiedzą. Potem tych ciekawskich co czytają i powtarzają i tak dalej i dalej. Dyrektor na długim urlopie a jeszcze nikt tego nie opisał. Z tą sprzedażą Carrefour to też wyssane z palca. Ludzie stałe umowy dostają a wy o zwolnieniach.

ems

przeciez juz wiadomo ze siec Carrefour jest sprzedana amerykanskiej firmie wiec co wy piszecie idzcice na spacer a nie glupotami sie zajmujecie.zygac sie chce jak sie czyta te glupoty co piszecie naprawde.

polska cz��� Carrefour ma byc sprzedana, we francuskiej centrali juz oficjalnie sie o tym mowi .

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Toruń
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Młodszy Projektant/-tka OZE
Green Capital S.A.
logo firmy Kierownik Salonu Change Lingerie
Toruń
Change of Scandinavia Poland Sp. zo.o.
klaudia

tragedia

Zozole

a ty pracujesz na sklepie czy na galerii ze tak ci ten pan wpadl w oko??

HAHAAH DOBRE JAKIES KABLE SIE PALILY?? NO CO TY \!!! POZAR BYL W NOCY TO NA SKLEPIE NIE BYLO KASJEREK I INNYCH ELEKTRYCZNYCH ............BUAHAHHAHAHAHAA SZKODA ZE ZDAZYLI UGASIC A JA JUZ ZE ZNICZEM SZLAM,..........

xxx

Kerf jest cały i zdrowy. coś tam sie na magazynie spaliło- jakieś kable tylko

ciekawy

Słyszałem, że kerf się palił. Zostało tam coś?

mmm

i bardzo dobrze. nic tylko bzdury takie tu są wypisywane, że przykro czytać. jestem zaaaaa!!!

Z twojego opisu wynika ze ten pan jest z ochrony??? A jak on wyglada opisz mniej wiecej go.Bo chyba myslimy o tym samym.

a jakie ty chcesz problemy rozwiązywać za pomocą forum internetowego? wstrzymać powódź? zatkać wyciek ropy w zatoce meksykańskiej? sprawić żeby wróciło lato zamiast tego cholernego deszczu?

zyx

uszy wiedna, gdy sie to czyta.zachowujecie sie jak dzieciaki, ale te wyrosniete, choc widac niedorosle do powaznych tematow.szkoda slow i czasu, zeby to sledzic na forum, ktore jest do rozwiazywania problemow, a nie ble ble ble

na tych kasach to się już w główkach poprzewracało od tego siedzenia na tyłkach i nie robienia żadnej konstruktywnej rzeczy zarówno dla siebie jak i firmy, w szczególności chodzi mi o kasjerki ze stacji które tutaj tak namiętnie wypisują posty - drobna prośba do was moje miłe panie:pozamykajcie [usunięte przez moderatora]

wsa

A co na to poradzisz. Cały czas zwalniają i dalej będa zwalniac. Pozniej zostanie Dema i Metropolis.ja mam tylko nadzieje,że kiedyś im to kołkiem w gardle stanie

obok

hej!co sie z wami dzieje?trudno czytac te bzdury o ochronie lub kasach.czy inni nie maja nic do powiedzenia?znowu przeciez zwalniali,tasowali,a wy milczycie?juz was nic nie denerwuje,poddaliscie sie?

:d

A na jakim dziale pracuje??

heh

jak chcesz wiedzieć co z nim to sobie zadzwoń do niego! Mało kogo obchodzi że go niema w tej firmie już a raczej ludzie sie cieszą

zakochana :)))))))))

co z R. Ciećwierzem z ochrony ?

es

Zostało tylko paru chłopaków w porządku,ale oni przeważnie robia na magazynach. A na linie coraz lepsze asy przychodza. Nie wiadomo czy się śmiac czy płakać z nich. Skąd oni ich biorą-nie wiadomo. no ale pan szef ochrony ze swoimi [usunięte przez moderatora] zajmuja sie [usunięte przez moderatora] wie czym, zamiast dokładniej sie im przyjrzeć

Zostaw merytoryczną opinię o Carrefour Polska - Toruń

• Jak się pracuje w Carrefour Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Carrefour Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carrefour Polska?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Carrefour Polska?

Kandydaci do pracy w Carrefour Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Carrefour Polska