Opinie o Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elementów elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. w Kraków

Witam wiecie cos o zmianach we wladzach zarzadu?podobno podwyzki szlag trafil nikt nie rozmawia z zwiazkami ale

Przyszły były

Każdemu odradzam robotę w kablach. Najgorsze to syf, zmiany, stan techniczny maszyn i wieloletni brak podwyżek.

Robol

Pracowałem w budowlance. Syf, pijaństwo, zimno albo upał ❗ Marna wypłata. Od roku pracuję w Telefonice i jestem szczęśliwy. Robota lekka, ciepło na hali, mistrzowie spoko a wypłata lepsza niż dotąd. Polecam pracę w Telefonice każdemu ❗

ex
@Robol

ja teraz pracuję przy tynkach też budowlanka do tfk nigdy bym nie wrócił pozdro dla tdl a zwłaszcza br c . rok wolności i wolnych sobót i niedziel

@ex

A jo się ciasze że procaje w systamie bu mom wolne w tygadniu a w tygadniu no torgu jast mniajszy ruch i łotwiej mi się przeciskoć z toczkom pełną ziemnioków.

@Robol

Jak cię czytam to od razu mi weselej :) ana TPP pała znów się przegina, normalnie w (usunięte przez administratora) się poorało. Lepiej by kierownictwo zrobiło coś z nieopłacalnością pracy w TFK. A tylko dokładają do garnka goryczy. Gratulację przebudowa w 0 minut tu już zwykły chapacz nie wystarczy tu potrzebny czarodziej.

Jasiek

wczoraj to chyba Kierownikowi gumowego przyszła kłótnia z małżonką bo jak się w niedziele pojawia w pracy ok godz. 17 i spaceruje po halach do 19 to nie jest normalne. schemat jak wszędzie. niema co robić to trza sie poprzypier... do pracowników.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
byly pracownik

7 lat pracowalem na wielickiej, okolo 2 lata temu sie zwolnilem sam. Nie pamietam wyplaty 2300 powyzej chyba ze wczasy aIbo 8 lat temu co nic nie umialem I spalem. Zobaczie na wypadkowosc I jakosc produktow. System 4 brygadowy, ciezko sie domyc czasami itp.

też były
@byly pracownik

dziadostwo - tyle Wam powiem roboty w ch_ a płacę jak za zboże i morda w kubeł bo inaczej brama brama legalnie bo na każdego jest zawsze jakiś hak ale nie ma wyboru w okolicy to człowiek jak ten zbity kundel lezie tam bo musi :(

Robol

Dubro wypłoto było w tym miesiańcu. Jutro wybierom się no torgowisko z mojom toczką, zomierzom się dubrze łopkupić. Uworzojto wy ze storego purtiero jok ten smor pudojeta łapomi bo norobiliście syfu kierowniakowi.

bida

z chorobowym idzie robić przekręty na przełomie miesiąca można wyciągnąć 7-8 dni bez utraty premii - do chorobowego liczą się dni robocze więc można mieć max 5 dni chorobowego w miesiącu. Jednak uważam że związki powinny dawno z tym robić porządki. ludzie chodzą chorzy i nie leczą się bo czasu niema i kasy szkoda. Większość roboli się nie szanuje i tu jest problem dlatego w tej firmie nigdy lepiej nie będzie

Robol

Ej były procowniku, tero się pozmienioło. Dubrze że niedłago wypłoto bo widziołem że no torgu zoczynojom się pojowioć te burdzo dubre pomorończe.

byly pracownik

do mrówka..co Ty bredzisz...brałem chorobowe np...łącznie 5 dni...w tym 3 dni mojej pracy i dwa dni wolne z grafiku...i jakoś premie miałem a płacone za chorobowe miałem za 5 dni chorobowego i wyszedłem tak samo jakbym pracował te 3 dni w pracy ale bez premii....pozdrawiam.

mrówka

Jeśli jesteś z Myślenic lub masz sąsiada kierownika to się nadajesz. Jeśli nie to 4 języki, specjalizacja w SAP i kupa innych. 10 pociotków z syfem zamiast mózgu w jakimś dziale wiele nie nawojuje więc potrzeba czasami szpeca na rok aby ich coś nauczyć. Po roku jesteś 5 kołem u wozu.

mrówka

Weteran gołym okiem widać że jesteś pracownikiem dniówkowym bo nie masz pojęcia o chorobowym w systemie. Otóż w systemie liczy się ilość dni L4. Może to być 2 dni z grafika pracy +2 dni wolnego( twoja sobota i niedziela) i premie widzisz jak świnia niebo. Nawet 3 dni chorobowego czasami to brak premii bo system ma premię uznaniową a nie stałą 50% jak biuro czy 30% jak nieliczni. Pracując w systemie nie dostaniesz więcej niż 15% od brutto. A co do detki. Jeśli w grafiku wypada ona w dniu w którym jesteś na L4 to normalnie ci tą detke wpisują czyszcząc cię z niej.

Weteran

Chorobowe to się bierze od czwartku do poniedziałku,lub od piątku do wtorku.Do trzech dni to Ci wezmą premie za 3 dni,ale za sobotę i niedzielę płaci Zakład Usług Sanitarnych i wychodzisz na swoje.A w systemie najlepiej jak masz DD w ciągłości lub na styku miesięcy.Wogóle dziwne ,że pseudozwiązki jeszcze nie zrobiły z tym porządku.Co krok każdy kaszle ,ale tak trzeba,bo premia....I jeden łapie od drugiego

bida

A kolega powiedział CI że na te 3000 to trzeba pracować na odpowiedniej maszynie i to jako operator i akurat muszą być tzw. %. Większość zarabia te 2100-max 2500 są i tacy co mają mniej zwłaszcza modzi pracownicy co mają niskie stawi i często robią za popychadła tzn szpularki, złom itp. Wiele od tego zależy gdzie trafisz. Jednak nie licz że wiele będziesz miał z życia w 4-brygadówce. Jedni sobie chwalą inni narzekają. Jedno weź pod uwagę twoje zarobki nie są stałe. zależą od stawiki osobistej, maszyny, procentów, premii, chorobowego 4 dni chorobowego i tracisz premie. Podwyżki nie było już chyba 8-9 lat albo coś koło tego. Ja uważam że ta robota to syf ale idzie w nim żyć jeszcz.... Przyjdź sam ocenisz

Robol

No to sie nodojesz do ruboty u nos.

Bazik

Niezły rozstrzał...tu mi kumpel mówi co pracuje, ze robota w porządku...robisz swoje i tyle i że trójkę wyciąga...a na forum piszą że 2100 - 2500...? Teraz zasuwam w markecie za 1800 zł w niedziele po 10h, nieraz 10 dni z rzędu z popołudniówki na rano itd....tyle że nocek nie ma... i każdy zarówno przełożony jak i klienci traktują cię jak szmatę zatem odporność nabytą na chamstwo i (usunięte przez administratora) mam. Po czterech latach zarabiam o całe 70zł netto więcej niż szczyl z ulicy, który przychodzi towar dokładać i perspektyw żadnych, a są i tacy co po 4,5 roku mają tyle samo co swieżak zielony i do tego leniwy. Chcąc nie chcąc trzeba szukać czegoś lepszego...Jak to mówią "wszędzie dobrze gdzie nas nie ma"...Papiery złożone, na rozmowę iść można jeśli zadzwonią w ogóle.

Robol

Jo taż bym chcioł owonsuwać. Jo moge łoprowodzoć ołdyty. Jastem bordzo komunikotywnym człekem.

Robol

Wianc sum widzisz że worto. Dułondcz do nojlapszych. Dubra robuta.

Weteran

Jeszcze jedno,nie warto pokazywać,że się coś umie.Jeśli umiesz więcej niż inni to nie pokazuj tego-kasy z tego nie będziesz miał a poprostu będziesz robił swoje + to co umiesz.W tej firmie nie liczą się umiejętności tylko plecy.Plecak nic nie musi umieć a kasę trzepie.Jeśli jesteś poza układem to zapomnij o awansie.A zresztą przeważnie tak jest-jeśli awans dostaniesz to rypiesz kilka lat na swojej stawce.Znam przykład zdolnego chłopaka,który miał wysokie stanowisko,widział więcej niż przełożeni.Robił bardzo dużo i uczył przełożonych(tak-szkolił przełożonych w systemie),a gdy spytał o podwyżkę to powiedziano mu,że na tym stanowisku to trzeba mieć wyższe wykształcenie by dostać podwyżkę,a jeśli ma średnie to ma siedzieć cicho i cieszyć się że ma pracę.---Kurde ale robić to miał?bez kasy?---no i zrezygnował,i pracuje na niższym stanowisku...Szkoda zdolnych-dupki a mogli mieć fachowca...

BucCzyż

Jeszcze trzeba dodać, że jak dostaniesz socjal to zabiorą Ci premie, bo muszą wyjść na swoje takie to standardy TelePaniki. Praca do (usunięte przez administratora) 24/7.

wynagrodzenie 2100- 2500 na łapę

Zostaw merytoryczną opinię o Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 359.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 295, z czego 94 to opinie pozytywne, 101 to opinie negatywne, a 100 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.?

Kandydaci do pracy w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.