Opinie o Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elementów elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. w Kraków

Jaskółka

Praca w systemie 4-zmianowym nieadekwatna do wynagrodzenia jakie dostaje się na produkcji. Brak możliwości uczciwego awansu, które do chwili obecnej są tylko dla rodziny dyrektora, kierowników. Nie ma reguły, czy to są zakłady w Krakowie czy w Myślenicach wszędzie liczą się tzw. plecy rodzinne. Poupychane niepotrzebne stanowiska tzw. zielone kamizelki. Wielka nadzieja jest w tzw. inkwizycji która robi bardzo dobrą robotę. Od czerwca również tzw. inkwizycja ma zawitać do Myślenic, jest nadzieja że zrobi porządek po biurach tzw. fikcyjnych etatach, a na maszynie nie ma kto robić!!!! Tf to taki napompowany balon gdzie nie ma pieniędzy na podwyżki a są na duperele takie jak telewizory po hali. System zmianowy wyniszczający pracownika. Weekend wolny raz na 3 miesiące szkoda zdrowia.

Jaskółka

To w Biedronce jest lepiej niż w tf . (usunięte przez administratora)

vic

Ta firma to dno Na święta wielkanocne nie dali pracownikom nawet złamanego grosz Nie dziw że ludzie masowo się zwalniają

Tosiek
@vic

A ,która firma robi prezenty pracownikom na święta?. Związki zawodowe za to dają szynkę konserwową i z tego trzeba się cieszyć. Lepiej żeby godziwie płacili za robotę ,a co potrzebuję kupię sobie sam.Tosiek

@Tosiek

Prawie każda większa firma lub korporacja robi takie prezenty Nie wspominając o całej budżetuwce gdzie mają premie świąteczne i 13 pensje jakbyś nie wiedział

Tosiek
@sic

Nie rozumiem, dlaczego pracujesz tutaj,a nie w korporacji,lub w budżetówce? Tylko chcę powiedzieć,że w budżetówce płacą rządzący, i gdyby źle płacili ich kolesie,też mieli by mało.Tosiek

Misiek

W trakcie jest coraz gorzej. Pieniądze nie adekwatne do systemu pracy, ani do stażu pracy. Zero możliwości awansu. Awans jest tylko dla pociotków tzn. dla rodziny i znajomych dyrektorów i kierowników. Tak jest w Krakowskich zakładach jak i w Myślenicach. Dla zainteresowanych firma blachotrapez otwiera nowy zakład, może tam będzie lepiej. http://ogloszenia.miasto-info.pl/praca/53561,operator-maszyn-pracownik-produkcji.html

vinci
@Misiek

Idzie wiosna W tej firmie mogą się bardzo zdziwić jak dziesiątki ludzi złoży wypowiedzenia i przejdzie do innych firm

Mam
@Misiek

Prawda Dno

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Jersey

Witam, wysłałem swoje cv na pracownika produkcji I pytam tutaj czy warto czy się opłaca jak praca wygląda są w sobie zmiany I atmosfera czy jest fajna, pozdrawiam

Rafalala

Dobrze że (usunięte przez administratora)czuwa nad awariami można czuć się bezpiecznie

Czy w tej pracy jest naprawdę tak źle jak wszyscy piszą? Jak wyglądają zarobki? Czemu nikt nie zgłasza złego traktowania przez przełożonych i złych warunków pracy? Czy nie popada to pod mobbing i PIP? Gdzie jest bhpowiec? Może czas na jakiś związek zawodowy który wstawiałby się za szeregowymi pracownikami?

niedawny były pracownik

Wszystko stopniowo zaczyna sie (usunięte przez administratora) Nie jesteś z Myślenic to masz (usunięte przez administratora) bardziej. Niektórzy majstrowie mają cie za(usunięte przez administratora) ukraińcy muszą mieć robote a ty zamiatasz albo idziesz do domu. jak coś on (usunięte przez administratora) to sie nic nie stało a jak ty to ci u góry najchętniej by ci całą wypłate zabrali. przy zwolnieniu też robią problemy. Tak na wszystkich wydziałach. (usunięte przez administratora) firma

skunks

wy z tpg takie głupoty piszecie ze szkoda gadać...... a najwięcej to piszą pupilki zeby odreagowac

Murzyn
@skunks

A oczym mamy pisać? Że jest super zarobki świetne ha ha a kierownik chodzi z całą świtą za pięć druga i opie,....la o porządki

Szybki

Czy już wszyscy widzieli zdjęcia tej kurewki suki Ludmiły na Fejsie ? Jak nie to warto zobaczyć

@Szybki

Je....ć. Ukrainki w damskim kiblu aż się deska sedesowa roz.....erdoli wtajemniczeni wiedzą o czym piszę

@Szybki

A ta mała z wielką (usunięte przez administratora) jak ma naimię ja bym wolał ją puknąć albo zginąć w czeluściach wielkiej pipy

Kutasisko

Daj namiary

tpg
@Szybki

Daj namiary która to, chętnie bym coś zamoczył

tpg
@Szybki

a tak w ogóle to dawaj znaka które się dobrze prują

Dej
@Szybki

Szybki dałbyś namiary na ludmile

Logistyk logistyki wewnętrznej też wygląda ciekawie. Proszę powiedzcie coś o tych stanowiskach, tylko proszę o konstruktywne i obiektywne opinie

@anonymous

Tylko na papierze jak wiadomo papier wszystko przyjmie ogólnie szkoda gadać i tracić czas na taką prace 3 zmiany swiątek piątek i niedziela dziadoatwo jakich mało :) szczerze nie polecam zwialem po 3 moechach probnych beud amród i ubóstwo.

@Bomba

Raczej Cię zwolnili bo analfabetów niepotrzeba

Я не рекомендую!
@Śruba

Śruba, jeżeli nazywasz kogoś analfabetą to pisz poprawnie! Przed "bo" powinien być przecinek a "niepotrzeba" piszemy oddzielnie! Zgadzam się z wypowiedzią Bomba.

@Я не рекомендую!

Dziękuję za wsparcie :) śruba obrabia flety i ma za dużo mleka w ustach dlatego nadaje się tylko na wózek a tu mu dali pare złoty dorobić to pisze jak to w tfk jest cudownie hehehe trzeba mu dać prawo głosu na forum w tfk na do powiedzenia tyle co gołębie które mu srają na łeb ==))))

Maćko z Bogdańca
@Śruba

To ciebie zwolnilo z biuta tumanie po zawodówce i przyszedłeś tyrać do narzędziowni i na wózek hahahahaha

@Maćko z Bogdańca

A co to jest "biuta"

@Śruba

A chcesz znowu dostać w mazak pajacu ??? Malolat cie osmieszyl gnoju honoru ci brak.

Kmwtw

Najgorsze jest to. Że co chwile są wypadki i dalej nic z tym nie robią ani przeglądów tych przestazałych maszyn ani nic. W dzisiejszych czasach to jest nie mozliwe ze takoe rzeczy soe dzieja w tal duzej formoe jak kablarstwo ale jak widać dzieją się. Kasa zdziala cuda i podpis nagle jest hahaga

mondrystolec
@Kmwtw

ziomie jakich obrażeń tam można sie doigrać napisz mi bo nie wiem czy sie zatrudnić

@mondrystolec

Urazu kregoslupa dloni (usunięte przez administratora) w pucach urazu rak nóg itd niebezpieczna robota jak polowy krabow.

Hugo

Panowie zbieram zapisy na ruchanie Ukrainek .Kto chętny to do damskiej garderoby 50 Zeta za numerek

Dyrygent
@Hugo

A Adamka pytałeś o zgodę ze zmiany A?

@Hugo

Na Bieżanów poprosimy pare podrzucić bo chłopaki niewyrzyte

Lolek
@Hugo

Jeśli to prawda z tymi ukrainkami to ja się pisze

MBJB
@Hugo

To na której zmianie się tak ruchają. ????

@MBJB

Na każdej miedzy 2 a 5 nad ranem

@Hugo

Ja bym puknął Ine z. Brygady A tylko slyszalem ze zielarz sie po niej ślizga więc odpada noe chce dziada złapać ::(((

moze by tak najpierw sie dyrekcja zastanowila co robi bo wywalajac ze stanowisk polakow i wkladajac tam ukraincow a polacy sie poniewieraja po roznych stanowiskach to predzej czy puzniej ludzie beda sami szujac innej pracy gdzie nie beda sie szwedac po calym zakladzie jak niechciane (usunięte przez administratora)

@pracownik

Czlowieku a przecież dyrekcji oto chodzi żebyśmy się sami pozwalniali niebędą musieli płacić odpraw obudzcie sie mili koledzy

@pracownik

Za zatrudnienie ukrainca zaklad dostaje osiem stuwek od państwa dopłaty

Dawid
@pracownik

Poznien pisze sie o z kreska kretynie...ale jedyna kreske jaka znasz to chyba tylko ta ktora karta mozesz rozdzielic...ale idiota i prymitiw z Ciebie..

W końcu ktoś do...bał wkrętakowi .Brawo Ty

Fajna robota?

Niewolnik z obozu TFK!

NIE!

Życzliwy

Ty Judaszu pijesz znami po pracy piwko na parkingu rękę podajesz szpiegu jeden uwazaj żeby ci kolanka i jajka wytrzymały bo mogą ci sie zatrzeć

@Życzliwy

Ty życzliwy konfidencie sprzedawczuku z jabolem w kieszeni pisze jak jest niedlugo będziesz tyrał na 3 maszynach jak murzyn i co wtedy niewydymko??? Tez bedziesz pisal o ttm jak w tfk jest cudownie pajacu ???

Pracownij
@Bomba

Haha gorzkie żale w necie wylewacie zamiast się zgrać i nie zgadzać na zmiany. Jak pokazujecie że się da j... na więcej niż jednej maszynie to możecie mieć wyłącznie sami do siebie największe pretensje!!!

Życzliwy
@Pracownij

A kto Ci sie zgra może ten co już wcześniej robił na 13 i na skrecarce. Na txlu czy ten co robił na skrecarce i na 10 albo ten co robil na 2 i 4

Pracownij
@Życzliwy

Wszystkich was nie zwolnią, jak się dacie to będziecie pracować za dwóch za te samą kasę lub parę groszy więcej i produkować więcej złomu. Zresztą jestem ciekaw co zrobią z ludźmi którzy zostaną sciagnieci z maszyn co pilnują gume itp.

Pracownik.

Do riczi 011.Jeżeli ktoś wstaje o 4-tej tzn.dojazd do pracy zajmuje mu dwie godziny.Jeżeli wyjdzie z pracy o 23-trzeciej to łatwo obliczyć o której będzie w domu.Pomijając drobny fakt,że nie wszyscy mają samochody a gro ludzi dojeżdża od Limanowej,Laskowej, Trzciany,Żegociny,Łapanowa,Gdowa ostatni bus z Kamieńskiego odjeżdża o 22,20.Nie chcę wspominać o tym,że MPK Kraków kursuje mniej więcej do 23-trzeciej co im proponujesz?może taksówkę?Twój pomysł jest "świetny" może dla Ciebie ale zupełnie beznadziejny dla całej masy osób.Więc zanim ogłosisz kolejny pomysł ,który uzdrowi sytuację w tej firmie proponuję zaglądnąć szerzej niż własne podwórko a wtedy i Tobie piszącemu i nam czytającym te bzdury będzie lżej.Pozdrawiam.Pracuję 27 lat w tej firmie.

@Pracownik.

Oczywiście że nie wszyscy mają samochody(faktycznie 1% nie ma) to ci co dojeżdżają busami to 99 % może się z kimś zabrać samochodem Poza tym jak wiesz jak Bus ma zapełnienie to dostosuje się do godz. pracy Bzdurami nazwałbym to co Ty napisałeś Pozdrawiam Ja pracuję w firmie jeszcze dłużej

@sic

sic 13.10.2018 19:03 Myślę,że MPK też się dostosuje i cały swój rozkład "przerobi" pod pracowników kabla.Busy, które wożą głównie pracowników kabla dostosują się, ale busy kursowe mają to gdzieś! Ale żeby "śpiochom"iść na rękę, to ja proponuję wystartować o 8.00 tak jak dyrekcja potem 16-sta i 24-ta, bo Koledzy z samochodami rozwiozą wszystkich pod domy po północy.Co z tego,że wszyscy mają samochody jak nie wszyscy muszą nimi jeździć a już na pewno brać obcych pasażerów.Pozdrawiam dłużej pracującego pewnie to już ze 40 lat w kablu.Dzięki,że piszesz Ty z dużej litery ale ja pisz z małej.

@sic

Przestań wymyślać glupoty. Można to porównać co najmniej do pytania typu a może tak puścić dwa kable jedną rurą

Nana na

Tim tim. Rimtim dziś wszyscy dostawali sraczki nowy program Tomek zrozpedu omaly włos nie przestawil mawijarki a technolog za nim jak zaszczuty piesio.A. mina Kasprzyckiego bezcenny widok

outsider
@Nana na

możesz jaśniej? co się dzieje?

KierownikMaszynyTPG

Dlaczego nie dali dodatku za wysokie temperatury. Zawsze dawali

@KierownikMaszynyTPG

Bo takich mamy związkowców Są widoczni tylko przed wyborami A wywieżć ich w (usunięte przez administratora) na taczkach poza zakład

Zostaw merytoryczną opinię o Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 358.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 294, z czego 93 to opinie pozytywne, 101 to opinie negatywne, a 100 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.?

Kandydaci do pracy w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.