Opinie o Sienkiewicz Mat-Bud Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Sienkiewicz Mat-Bud Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sienkiewicz Mat-Bud Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja wyrobów betonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sienkiewicz Mat-Bud Sp. z o.o. w Warszawa

Nicola

@... a macie socjal dalej, benefity jakieś ?

...

Są premie, ale podczas pandemii wynoszą one ok. 17/21%, ale mają wrócić jak z przed pandemii (podobno już za maj) 25/40%- informacje z Babska, w Warszawie nie wiem jak jest...

Y

Oni szukają hiba strusia a nie pracowników to jakieś dziwna załoga albo sekta coś tam jest nie tak ?

Leon

Ja jestem zadowolony ze w tej firmie można legalnie walić w gaz. W poprzedniej nie miałem takiej możliwości. Bardzo sobie cenię za to firmę mat-bud. Bo nie ukrywam że cwiartka z rana to dla mnie być albo nie być.

Pitbull
@Leon

Ile zarobić można w tej robocie???

Cichy
@Pitbull

Zarobisz tyle co nic średnia wypłata w tej firmie 2400 na rękę

Firma Sienkiewicz Mat-Bud Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Dam prace. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Cichy

W tej firmie pracują dziwni ludzie, dają soba pomiatac za najniższa krajową. Gdyby kierownik naplul im w twarz to jeszcze by się oblizali powiedzieli by że słodkie i chcieli by jeszcze. Przez takich ludzi w tej firmie nic się nie zmieni.

Leon
@Cichy

A najgorsze to są te dwa lizusy że studni legionista i gooofik. Mało orgazmu nie dostaną na widok kierownika

Pitbull
@Cichy

A ja się umówiłem na rozmowę w sprawie pracy w tej firmie muszę się chyba grubo zastanowić.

Mat-Bud to firma z dobrą opinią pracowników jak również w internecie. Trzeba znać się na pracach i nie będzie narzekania.

Ola
@Paweł

Znać się na pracach? Myślę, że pracodawca powinien się znać na godziwych stawkach

Patrycja

@nieszczyscie, rozumiem, że wiele aspektów może Ci nie odpowiadać, a czy widzisz też pozytywy pracy w tym miejscu? Może pracodawca wypłaca również premię? Jeśli tak, od czego jest ona zależna? Wspomniałeś o pracy w weekendy, czy wtedy stawka jest wyższa? Jak oceniasz ogólną atmosferę?

DannyDann

Cześć. Ile w tej firmie zarabia się z nadgodzinami?

nieszczyscie
@DannyDann

Witam Jeśli pytasz się o zarobki w zakładzie w babsku to 2400 powinieneś wyciągnąć, ale zaharujesz się jak wół jest gorzej niż kamieniołomach, w lato będzie skwar i będzie sezon na elementy, a jak będzie ulewa to kierownikowi zachce się zalewać jakieś elementy na dworze, jak będzie zima to będziecie robić pod namiotem przy średniej temp. -15 i jest rada na taką temperaturę dyrektor da wam fajne kalesonki i odda wam 50% za obiady zupka gratis. I to wszystko pod czujnym okiem kierownictwa i kamerek:) a jeśli przyjdziesz nawet wszystkie soboty to kierownik stwierdzi że należny ci się 25% choć zawsze wykonałeś normę. A jeśli przypadkiem będziesz chciał wziąć urlop to nie dostaniesz go wtedy kiedy ty chcesz tylko kiedy chce kierownictwo i to też będziesz musiał wtedy opowiedzieć po co ci i dla czego.

Patrycja

@Akm, Twój komentarz obecnie niewiele wnosi do dyskusji, może go rozbudujesz? Czy postać, o której piszesz, była znacząca dla pracy działu? Może jest to ktoś z kadry zarządzającej? Postaraj się proszę, by Twój wpis był bardziej pomocny. Osoby zaglądające na forum szukają rzetelnych informacji.

Nigdytuniepracowalem

Ja wam się dziwię że wy tam pracujecie za takie stawki w tym zimnie i życie. Ludzie z peoco potrafili się zjednoczyć zastrajkowac i już nie mają czwartej zmiany A mają nawet podwyzki tam minimalna wypłata to 3100. Kierownictwo musiało się ugiac każdy dzień przestoju to straty i groźba kar za niedotrzymanie terminu. Przecież was nie zwolnią bo kto bedzie wykonywał najbardziej odpowiedzialna prace, macie specyficzną pracę na której musicie sie znać jesteście fachowcami. Kogo dadzą na wasze miejsca Ukrainę? Wątpię. Widać że nie ma u was zgrania w ekipie.

Akm
@Nigdytuniepracowalem

Bo brakuje elvisa

Patrycja

Co sądzicie o pracy w Mat-Bud? Czy firma oferuje stabilne zatrudnienie oraz godziwe, wypłacane terminowo wynagrodzenie? Czy poza podstawą, pracownicy mogą liczyć na premie, lub też inne dodatki? Czy praca jest zmianowa? Napiszcie, jak oceniacie atmosferę pracy na poszczególnych działach, oraz czy zatrudnione osoby mają szansę na rozwój w strukturach przedsiębiorstwa.

Gutek

Szkoda, że nie potraficie docenić pracy w dobrej firmie!!!

Krzysztof Gonciarz

o..z pracy prowadzony przez januszy biznesu, jeśli ktoś nie ma godności człowieka to jest to praca dla niego. Na dodatek elementy betonowe są bardzo niskiej jakości i najdroższe na rynku. PS. moderatorzy na tej stronie świetnie znają się na swojej pracy usuwają niewygodne słowa, które wcale nie są wulgarne.

Gadała
@Krzysztof Gonciarz

Skoro tak narzekasz po co przyszedłeś i pracowałeś pewnie jesteś wielkim fachowcem załóż swoją firmę i pokaż co jesteś wart

Stary brygadzista

Siema miło się czyta że mnie dobrze wspominacie .jak mi zagwarantują takie wypłaty jak w firmie gdzie teraz pracuję oczywiście bez nadgodzin to jestem skłonny do was wrócić .pewnie Piotr by nie był zadowolony.zato jak się zwalniałem był wniebowzięty .

Wielbiciel
@Stary brygadzista

Co ty Elvis?Najlepszego brygadziste (Fachowca!)z zbrojarni chcesz wygryś?

lepszy
@Stary brygadzista

Tomek jest lepszy

Akm
@lepszy

Chyba w stwazanu pozorów. Elwis nauczył gamoni a teraz cwaniaków udają .jeszcze sporo sie muszą nauczyć

Krzysztof Gonciarz

(usunięte przez administratora) prowadzony przez januszy biznesu, jeśli ktoś nie ma godności człowieka to jest to praca dla niego. Na dodatek elementy betonowe są bardzo niskiej jakości i najdroższe na rynku.

Patrycja

@anonymous, co dokładnie oznacza Twój wpis? Masz na myśli pracę w wigilię? Czy może jakąś premię świąteczną? Proszę Cię o rozwinięcie Twojego postu, myślę, że użytkownicy zainteresowani Sienkiewicz Mat-Bud Sp. z o.o. jako pracodawcą chętnie się dowiedzą czy przed świętami pracodawca wypłaca jakieś dodatkowe pieniądze pracownikom.

Halo HAlo, Gwiazdka Blisko-- Roboty coraz więcej To może wigilia będzie obfita!!!!:) jak co rok jak myslicie?

Patrycja

@pozoor, a jakie stanowisko pracy się zwolniło? Z tego co wdziałam na żadnym portalu z ofertami pracy nie zamieścili informacji, że firma kogoś poszukuje? Na stronie internetowej podany jest adres mailowy i na niego należy bezpośrednio składać CV, jednak nie wiadomo na jakie miejsca pracy? Ktoś z Was posiada takie informacje?

pozoor

A widzę, że Adrian odszedł i nie ma kto Pana wiecznie zarobionego Zastąpić--

Niedługo odchodzę w hoy

No i jak tam panowie podwyżki ? Takie podwyzki ze wypłata wychodzi taka sama. Nawet ukrainie dali większe stawki niż polakom

Zostaw merytoryczną opinię o Sienkiewicz Mat-Bud Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Sienkiewicz Mat-Bud Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sienkiewicz Mat-Bud Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sienkiewicz Mat-Bud Sp. z o.o.?

Sienkiewicz Mat-Bud Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 68 ocen.

Sienkiewicz Mat-Bud Sp. z o.o.