Opinie o POLBRUK S.A. Grupa Ożarów CRH w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy POLBRUK S.A. Grupa Ożarów CRH. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie POLBRUK S.A. Grupa Ożarów CRH na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja wyrobów betonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POLBRUK S.A. Grupa Ożarów CRH w Warszawa

Polbruk-Rzeszów-Lipie

Prezes jesienią szukał chętnych do naprawy palet za 60 groszy od sztuki na umowę zlecenie i każdemu opowiadał ile to można zarobić.Chyba myślał, że znajdzie kogoś za miskę ryżu,szkoda że sam nie poszedł.Może zrzucił by parę kilo...Śmiech...Ostatnio zaczęli szukać nawet Ukraińców na produkcję,bo dużo osób złożyło wypowiedzenia.

Antosia

A co ci zrobił, że tak piszesz o nim? Miałam tam wysłać papiery do pracy, ale jak jest jakaś krzywa atmosfera, to pewnie raczej podziękuję, bo nie chcę zbędnego stresu. Jak traktują pracowników?

Polbruk Kielce

Ciężka praca na produkcji, warunki w których ciężko wytrzymać 8h, ogromny hałas i pył, szkoda kręgosłupa…kawał zdrowia i sporo nerwów można zostawić.

Lidzia
@Kielczanin 40+

Jakie rozwiązania masz na myśli? Piszesz też o szkodliwości, a czy jest tam wypłacany dodatek za pracę w warunkach szkodliwych, czy nie ma czegoś takiego? Czy to zostało zbadane, że ta szkodliwość jest?

Krzysiek Nowy wpis

Widziałem niedawno ogłoszenie o pracy dla operatora produkcji. Według opisu jest to praca zmianowa, w trybie ciągłym. Czy to oznacza też konieczność pracy w soboty i niedziele?

NIKO

Witam . Panowie jak atmosfera i zarobki w Polbruk Kielce?? Proszę o szczera odpowiedź. Pozdrawiam.

Rotek Nowy wpis
@NIKO

No trzeba, albo spuścić głowę i robić co każą, albo nie będzie dobrze. Szacunek i dobrą atmosfera jest b. ważna, ale nie każdy to rozumie.

kandydat

czy macie informacje o stawkach na magazyniera czy brygadzistę? Szukam pracy, mam do nich z 20 km ale nie widzę ofert :(

Józia Nowy wpis
@kandydat

Hej, tez jestem zainteresowana tą kasą. Ale poza tym, to wiecie, jaka jest umowa? Jest to umowa o prace, umowa zlecenie, czy jeszcze inna formalna umowa? Może kontrakt b2b?

Jolanta

Oferta marketing manager, którą dali, zdecydowanie nie dla świeżaków, bo wymagają pięciu lat doświadczenia i studiów kierunkowych jeszcze. No dobra, a w takim razie czy zarobki są w miarę konkurencyjne? Może się zgłoszę, ale nie chciałabym zarobków jak dla juniora.

ja Nowy wpis
@Jolanta

a gdzie jest taka oferta?

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie POLBRUK S.A. Grupa Ożarów CRH na stanowisko Specjalista ds. bezpieczeństwa i higieny pracy bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Polbruk-Rzeszów-Lipie

@Polbruk-Rzeszów-Lipie

to zapewniam nie był prezes a kierownik zakładu

Lipie
@Polbruk-Rzeszów-Lipie

I znowu szuka,zaprasza ludzi na rozmowę niby na "linie produkcyjną" a w rzeczywistości szuka (usunięte przez administratora) do naprawy palet za grosze na zleceniówkę.Jeszcze by chciał żebyś po 300 palet dziennie robił.I obiecuje,że jeśli się sprawdzisz to pójdziesz robić na linii produkcyjnej już na etat.Niezły (usunięte przez administratora) polecam omijać tą żałosną firmę,przynajmniej oddział na Lipiu,bo szukają (usunięte przez administratora) a nie pracowników.

Nie pozdrawiam
@Lipie

Ten cały Polbruk to jest Ch.... Podparty,na czele z kierownictwem...

Jarosław
@Nie pozdrawiam

Nie za mocne słowa? Serio płacą tak mało i to jeszcze na zleceniu? Bo jednak zależałoby mi na bardziej stabilnej umowie a nie śmieciówce. Po okresie próbnym jest szansa żeby ją zmienić?

Lipa
@Jarosław

Jak Ci się uda,to możesz iść robić na linię produkcyjną.Po 10-12 godzin i soboty obowiązkowe.W sezonie orka na okrągło,poza przerzucaniem kostki na linii,trzeba jeszcze robić za elektro-mechanika i naprawiać wszystko.Firma wychodzi z założenia,że lepiej wykorzystać pracowników produkcyjnych niż zatrudnić kogoś na stanowisko utrzymania ruchu.Gruby kierownik na każdym kroku szuka oszczędności..

Grażyna
@Lipa

A czy ludzie z tego powodu tutaj zmęczeni przez co stają się mniej wydajni? Bo jakby to przekalkulować to zaraz wyjdzie, że te jego oszczędności to są jakieś nieprzemyślane jednak

Kamieniołom
@Polbruk-Rzeszów-Lipie

Dokładnie, wyzysk i nic więcej...Kamieniołom

Antosia

Co powiecie o pracy w firmie POLBRUK S.A. Grupa Ożarów CRH? Niedawno szukali kogoś na Specjalista ds. Administracji.

Polbruk Kielce

Grażyna
@Polbruk Kielce

Faktycznie warunki tutaj są aż tak złe? Co z tym całym pyłem? Zastanawiam się czy jest tu ewentualna rekompensata za pracę w takich warunkach.

Nico
@Grażyna

Jest rekompensata na OJOMIE lub w ostateczności na powazkach . Nabawisz się pylicy gdzie cały ten pył budowlany ,kryształki osadzają się na płucach i powoli zdychasz. Odradzam takich firm za żadne pieniądze.

@Nico

Pracodawca nie gwarantuje jakiejś ochrony w postaci masek itp? Co na to wszystko inspekcja BHP? :P

Wanda
@Polbruk Kielce

a na zmiany robicie po te 8h?

Kielczanin 40+
@Polbruk Kielce

Czy ktoś proponował rozwiązania czyniące pracę lżejszą,bardziej wydajną i mniej szkodliwą ? Nie zwiększając przesadnie kosztów. Czy kreatywni pracownicy są tam cenieni ?

Lidzia
@Kielczanin 40+

Cement

Witam czy na każdym zakładzie który zarządza Żelek zamiast kupować części oryginalne to się je regeneruje? A pracownicy wykonują roboty bez należytych uprawnień?

Agata
@Cement

O jakich uprawnieniach mówisz? Skąd wiadomo, że nie mają? Czy w razie gdy potrzeba jakichś dodatkowych szkoleń albo uprawnień to można liczyć na firmę? Zapewniają takie szkolenia?

Polbruk -Lipie

Kierownik zakładu to zwykły cwaniak,szukający taniej siły roboczej,która będzie robić na okrągło.Mogli by go też zagonić do roboty,a tak to siedzi z brzuchem po kolana i szuka naiwnych do zbijania palet za grosze...

Pytający

Witam jak wygląda praca na produkcji zakładzie Bydgoskim ? Jak to wygląda z weekendami i ile można zarobić miesiacznie ?

kiero - techniczny

Firma sukcesywnie podnosi wynagrodzenia pracowników produkcyjnych adekwatnie do zajmowanego stanowiska i odpowiedzialności. Oprócz operatorów linii i automatyków nie potrzebne są praktycznie żadne kwalifikacje - wszystkiego można nauczyć, przeszkolić, skierować na egzaminy uprawniające. BHP na najwyższym poziomie - niejednokrotnie zaostrzone w stosunku do wymogów prawnych. Wymagania w stosunku do pracowników: przychodzić do pracy trzeźwym i wypoczętym, odpowiedzialnie traktować swoje obowiązki, być świadomym, że trzeba się trochę napracować, ubrudzić i niejednokrotnie popracować w nadgodzinach lub w soboty. Jeszcze jedno, jeśli jesteś naprawdę dobry w tym co robisz i chcesz się rozwijać, to zawsze masz taką możliwość. Oferowane: wynagrodzenie z premią wyższe niż u konkurencji, sodexo na każde święta, wczasy "pod gruszą", wyprawki szkolne, dofinansowanie wypoczynku dzieci, premia roczna i nie pamiętam co jeszcze. Można też liczyć na wsparcie w ciężkiej sytuacji, np. rehabilitacja dziecka itp. Pytanie do niezadowolonych: Dlaczego, pomimo niezadowolenia, nie skorzystaliście z okresu "rynku pracy pracownika" i nie spróbowaliście się rozwijać w strukturach innej firmy?

Mała Moskwa
@kiero - techniczny

3 zmiany, nadgodziny, wypłata netto za październik 3 9 0 0,= konkurencja płaci więcej!!

@kiero - techniczny

jedynie Piotr jest kierownikiem w Legnicy a on takich bdur by nie napiał

Pola
@kiero - techniczny

Doprawdy jest tak super ?

Zbychu
@kiero - techniczny

To wszystko co jest tu napisane to kompletna bzdura nie polecam za żadne pieniądze szkoda zdrowia fizycznego a tym bardziej psychicznego tak niestabilnej firmy finansowo jeszcze nie widziałem premiom robią co chcą a w zimie kompletna katastrofa z kasą

@Zbychu

Wiesz, odpowiadasz na opinię dodaną dwa lata temu wiec teraz moze być już inaczej... No chyba że odnosisz się do tamtego okresu też? Długo tam pracujesz?

Antoni

Czy można się tu spodziewać stabilnego zatrudnienia na dłuższy okres czasu?

@Antoni

jezeli nie masz żadnego wykształcenia, to możesz pracowac. Gdy masz i trafisz pod nierządy AS TO POZOSTAJE LIZANIE ......

@JAJAGA

@JAJAGA Co oznacza "trafić pod nierządy" Atmosfera w POLBRUK jest zależna od działu do którego się trafi?

@Edyta

TAK , dział finasowy i inne to luz, techniczny to (usunięte przez administratora) koncentracyjny

Aleksandra
@ja

To straszne! Nawet sobie nie wyobrażam pracy w takich warunkach.... jak Wy dajecie tam radę i w ogóle dlaczego męczycie się z taką firmą? Pracy na rynku nie brakuje.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w POLBRUK S.A. Grupa Ożarów CRH?

PRACOWNICY SĄ NIKIM,zwłaszcza gdy podlegają A.S

Aleksandra
@ja

Dlaczego tak jest? Pracownicy powinni być skarbem dla firmy, szkoda że w tym zakładzie jest inaczej.

Sylwia

Polbruk to największy na polskim rynku producent materiałów betonowych. Firma działa od 28 lat. Na temat kariery przeczytacie w linku https://www.polbruk.pl/pl/praca/. Jakie wymagania trzeba spełniać, aby zatrudnić się w Polbruk?

@Sylwia

mierny , wierny(usunięte przez administratora)

@Sylwia

żadnych.

W biurze można liczyć na godne traktowanie a na produkcji jedynie na uszczerbek na zdrowiu

@Marcin

w biurze tak, ale nie wszędzie. Ludzkiego traktowania nie dotuczy dział techniczny

@Marcin

nie chciałbyś byc nigdy tak traktowany.. Rozróżnij dział finansowy, marketingu i kontrolingu od innych

brakarz

W Bielawach bardzo kiepska atmosfera..... Pracuje od kilku lat i tylko bliskie miejsce pracy mnie tam trzyma.. Kierownictwo przyjeżdża do pracy kiedy chce ogromne (usunięte przez administratora)"lewizny" pod rożnym względem !!!! Patrze na to i coraz bardziej nie podoba mi się tam...

@brakarz

w Piechcinie jest kierownictwo ? Nie żartuj sobie

Polak

A ja mam kostkę z polbruku i po waszych wpisach dostaje torsji jak na nią patrzę . Jak można traktować człowieka tak przedmiotowo za tak małe wynagrodzenie porażka .Polski (usunięte przez administratora) — pracy .Pozdrawiam cały zarząd

Kamil
@Polak

Około 5k netto to mało dla pracownika produkcji bez doświadczenia w branży? Jeśli się nie obijasz spokojnie można było tyle wyciągnąć. Oczywiście z nadgodzinami

Polbruk Lipie
@Kamil

No jak robisz na okrągło i masz prawie 100 nadgodzin to może zarobisz.Robisz np 5 nocek w tygodniu,to jeszcze w Sobotę musisz przyjść na drugą zmianę... Zwykły (usunięte przez administratora)

Damian

Jak wyglądają zarobki? Na co mogę liczyć w tej firmie jako pracownik fizyczny, czy jest cieżko, jaki jest system zmianowy

RamaANDY

Polecam Polbruk w Bydgoszczy :) Byłem umówiony n rozmowę o godz 9. Czekałem w deszczu pod bramą 15min. Dobijałem sie 6 razy na nr tel widniejących na bramie plus dzwoniłem na domofon. Ciekawe czy pracowników mają tak samo w dopie jak kandydatów. Pozdrawiam !

Polbruk Legnica

Czy u Was kierownicy zmian i mieszarkowi też na nockach notorycznie śpią???

@Polbruk Legnica

Jak ja nie lubię takich podpier** trzeba było się uczyć w szkole to też byś mógł spać w pracy.

michaśekmały
@ja

w łodzkim to tylko brygadzisci w kiblach , strefa ciszy. i majestatu, taki jest pacjent 1-szy end przybył z pruszkowa ze skierniewic wcześniej ,alle tam go sie szybciutko pozbyli ogólnie nie potrzebny zbędny balast , a póżniej awarie są nie do pokonania ..i koszty

anka
@ja

za spamie nie płacą w tej Firmie/wszystkie polbruczki bez wzglednie na wykształcenie i umiejętnosci /szkoła itd...../

karola
@anka

Hehe spanie przecież to norma A czy się leży czy ... (usunięte przez administratora)pensja się należy:)

polala

nie

Jarosław
@polala

Może rozwinęła byś swoją wypowiedź i napisała więcej o firmie. Na tym forum szukamy szczegółowych informacji o warunkach zatrudnienia, więc jako pracownik mogłabyś się podzielić swoim doświadczeniem i podać warunki wynagrodzenia i atmosferę w pracy. Czekam na Twoją opinię.

@Jarosław

Nie polecam, chociaż do marketingu , księgowści to tak, jakbys pracowała w innej firmie. Broń Boże przed działem technicznym. Ponad 20 lat pracy

@michaśekmały

jeżeli chodzi Tobie o Jacka, to jest w porzadku a z Pruszkowa został zwolniony dlatego że podpadł AS za wypadek samochodowy

@JAJAGA

Widziałam właśnie, że POLBRUK w chwili obecnej szuka kogoś, kto obejmie u nich stanowisko Projektanta. Muszę przy tym powiedzieć, iż firma oferuje super warunki zatrudnienia. Ale jedno mnie zastanawia: powiedz mi, czy od kandydatów wymagają tam dużego doświadczenia zawodowego?

@Polbruk Legnica

w niepołomicach to normalka, a jak nie spią to telefon

Edyta

To niedobrze. W godzinach swojej pracy Kierownicy zmian nie powinni zajmować się tego typu rzeczami. Warto byłoby porozmawiać na ten temat z Szefem. No ale miałam pytać o rekrutację. Orientujesz się, czy w POLBRUK nie potrzebują przypadkiem nowych pracowników?

Kierownik kocha pracowników
@Edyta

Potrzebują ale nikt nie chce przyjść :)

Zostaw merytoryczną opinię o POLBRUK S.A. Grupa Ożarów CRH - Warszawa

• Jak się pracuje w POLBRUK S.A. Grupa Ożarów CRH?

Zobacz opinie na temat firmy POLBRUK S.A. Grupa Ożarów CRH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w POLBRUK S.A. Grupa Ożarów CRH?

POLBRUK S.A. Grupa Ożarów CRH
1.5/5 Na podstawie 48 ocen.
  • Nowy świat 16 C
    80-299 Warszawa