Sienkiewicz Mat-Bud Sp. z o.o.

Opinie o Sienkiewicz Mat-Bud Sp. z o.o.

anonim 2008-11-12 12:00:00
Słowa kojarzące się z sienkiewicz Mat -Bud (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa
monster 2014-06-08 13:11:11
słabo i robi się jeszcze gorzej, z miesiąca na miesiąc bardziej gnębią pracowników produkcyjnych a sami nic już nie w biurach. Na 80 osób produkcyjnych jest już 65 osob biurowych:)
Gość 2015-11-10 10:33:59
Nie polecam tej firmy obiecują śliwki na sośnie.Firma schodzi na psy.Ciągle wszystkiego brakuję, o wszystko trzeba się prosić.Dokładnie j.w od monster gnębią pracowników ciągle im coś nie pasuje,maszyny do produkcji prefabrykatów nadają się na złom.Nie ma dnia żeby coś się psuło. Do tego w zakładzie W Basku zatrudnili na stanowiska kierownicze niekompetentne osoby które nie znają się kompletnie na produkcji.Można rzec że gamonie jakich mało.Tyczy się pana Foxa i Czarną Mambę,ta ostania to wyraz chamstwa i nie zadowolenia ,bluźni na wszystkich i wszystko jak szewc.Dwulicowa szuja wygrzebana z podrzędnej budowy .W innej firmie długo by miejsca nie zagrzała,ale tu dostosowała się potrafiła wylizać komu trzeba.
akm 2015-12-24 02:11:39
straszne getto nie szanują pracowników ,mieli dobrych ludzi to nie potrafili ich docenić.kierownictwo tragedia zero kultury szacunku,zwolnili przed świętami w beszczelny sposób pracownika zciągając go z urlopu żeby go zwolnić a gdzie okres wypowiedzenia ,to jest chamstwo ,(ciasnego i mambe pod ściane).nie polecam tej firmy tragedia.oczywiscie ten co dobrze liże ma nieżle taki głąb KK naprzykład.
nie polecam 2016-04-27 23:01:57
Tragedia nie polecam tej firmy
Jeżeli jesteś silny młody i lubisz być dymany to dobrze trafiłeś składaj CV takich ludzi tam potrzebują. Dobrze było za czasów kierownika TL który potrafił walczyć o dobro pracownika . Jeszcze raz szczerze NIE POLECAM !
ciasny 2016-05-10 19:20:14
nie polecam tej firmy w Babsku. na olx.pl pojawily sie ostatnio 3 oferty pracy. to nieprawda ze firma dynamicznie sie rozwija, kazdy sie z niej zwalnia! pracownik nie jest szanowany, niezrozumialy sytem premiowy, dzieki ktoremu pracownik nie ma motywacji do pracy. w ogloszeniu jest napisane ze sa komfortowe warunki pracy: pracownicy nie dostaja ubran a tych ktorzy dostali pare lat temu leza juz pol roku na kupie czekajac na pranie. doszlo nawet do tego ze nie ma rekawiczek ochronnych, gdzie w pracy przy betonach powinno to byc zagwarantowane. mam nadzieje ze kierownictwo przeczyta moja wypowiedz i pojdzie po rozum do glowy bo niedlugo sami beda sie paprac tym betonie.
Betoniarka 2016-05-18 14:18:20
W babsku jedno wielkie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Firma sama prosi się o zmianę kierownika na produkcji, w żaden sposób nie można się z gościem dogadać. Ci co tam pracują wiedzą o co chodzi
akm 2016-06-28 12:05:06
najlepsze czasy były za kierownika TL i brygadzisty PG
GOSC 2016-06-29 08:40:17
tak racja brakuje starego brygadzisty ,był za ludzmi i znał sie na zeczy ,nie było sytuacij bez wyjscia . Konrad W. TO pikus przy Pawle,a i Janusz i Dominik nie dorastają mu do pięt.
gosc 2016-06-29 08:50:43
a kowalski moze mu buty czyscic
TL 2016-07-08 12:28:05
Miło czytać, że mnie dobrze wspominacie - a pracy w tej firmie nie polecam!
pozdrawiam!
gosc 2016-07-13 21:22:44
powrót T L i brygadzisty PG postawił by tą firmę na nogi,oczywiscie drektorek K .i kierownik SZ. muszą odejsc .
qkd 2016-07-13 21:32:37
Pewnie, że są inne działy, ale chyba nie mają oferty pracy.
ZnudzonyObietnicami 2016-12-08 11:57:36
Za rok dwa firma upadnie... Mają potężne długi Park maszynowy jak z muzeum zarządzanie na poziomie Pgr-u...
Cieszę się że odszedłem z tej upadającej firmy która cudem pensje jeszcze wypłaca (choć z opóźnieniami). Myślenie zarządu i dyrektorów (szczególnie dupo-liza RK) jak z lat 90tych że to klient ma prosić o produkt...
2017.01.04 2017-01-04 19:04:03
W każdej firmie jak popracujesz znajdziesz jakieś wady ale zawsze prace możesz zmienić na tą idealną ,gdzie po jakimś czasie dojdziesz do wniosku , że znów jest do d... .
Załóż własną firmę skoro tak na wszystkim się dobrze znasz.

Życzliwy 2017-01-05 19:00:50
Niestety RK, MR to takie dzisiejsze Misiewicze, dzięki nim AS to taki Cesarz z bajki Andersena;)
Zostaw swoją opinię o Sienkiewicz Mat-Bud Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sienkiewicz Mat-Bud Sp. z o.o.