Sienkiewicz Mat-Bud Sp. z o.o.

Opinie o Sienkiewicz Mat-Bud Sp. z o.o.

Betoniarka 2016-05-18 14:18
W babsku jedno wielkie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Firma sama prosi się o zmianę kierownika na produkcji, w żaden sposób nie można się z gościem dogadać. Ci co tam pracują wiedzą o co chodzi
akm 2016-06-28 12:05
najlepsze czasy były za kierownika TL i brygadzisty PG
GOSC 2016-06-29 08:40
tak racja brakuje starego brygadzisty ,był za ludzmi i znał sie na zeczy ,nie było sytuacij bez wyjscia . Konrad W. TO pikus przy Pawle,a i Janusz i Dominik nie dorastają mu do pięt.
gosc 2016-06-29 08:50
a kowalski moze mu buty czyscic
TL 2016-07-08 12:28
Miło czytać, że mnie dobrze wspominacie - a pracy w tej firmie nie polecam!
pozdrawiam!
gosc 2016-07-13 21:22
powrót T L i brygadzisty PG postawił by tą firmę na nogi,oczywiscie drektorek K .i kierownik SZ. muszą odejsc .
qkd 2016-07-13 21:32
Pewnie, że są inne działy, ale chyba nie mają oferty pracy.
ZnudzonyObietnicami 2016-12-08 11:57
Za rok dwa firma upadnie... Mają potężne długi Park maszynowy jak z muzeum zarządzanie na poziomie Pgr-u...
Cieszę się że odszedłem z tej upadającej firmy która cudem pensje jeszcze wypłaca (choć z opóźnieniami). Myślenie zarządu i dyrektorów (szczególnie dupo-liza RK) jak z lat 90tych że to klient ma prosić o produkt...
2017.01.04 2017-01-04 19:04
W każdej firmie jak popracujesz znajdziesz jakieś wady ale zawsze prace możesz zmienić na tą idealną ,gdzie po jakimś czasie dojdziesz do wniosku , że znów jest do d... .
Załóż własną firmę skoro tak na wszystkim się dobrze znasz.

Życzliwy 2017-01-05 19:00
Niestety RK, MR to takie dzisiejsze Misiewicze, dzięki nim AS to taki Cesarz z bajki Andersena;)
Gość 2017-02-08 12:02
W ostatnim czasie firma kieruje się dziwnym przekonaniem że wynagrodzenie w kwocie 2000zł jest adekwatne do wykonywanej pracy. Prawdopodobnie wiąże się to z niepowodzeniami zwolnionych KW i MG, którzy nie poradzili sobie na miejscowym rynku pracy. Ale czy można było sie spodziewać czegoś wiecej po obibokach którzy pół dnia spedzali na kawie i papierosku? Wyżej wymienieni mieli wiele do stracenia i wiele stracili ponieważ zarabiali ponad 4500zł. Wy też macie tyle do stracenia?;) Oczywiście nadal pracują tu osoby dla których 2000zł jest to adekwatne wynagrodzenie i z braku perspektyw nadal będą pracować. Mam natomiast nadzieje, że jest grono ludzi którzy w odpowiednim momencie pożegna się z firmą. Najlepiej ze 30 osób po 10marca:) jacyś chętni?
pracownik 2017-02-08 18:45
Dla niektórych to prawdopodobnie ostatnia zima a może nawet wypłata. Ileż można robić ludzi w balona? Niedługo dyrektory zakasają rękawy i będą za....ć.
10.02.2017 2017-02-10 09:12
KW i MG zarabiali po 4500zł a obecnie suma ich wypłat tyle nie wynosi. Tak jest gdy jajko chce być mądrzejsze od kury.
Pracownik 2017-02-13 17:46
Z tego, co wiem to KW i MG, sami się zwolnili, a nie ich zwolniono. A odnośnie waszych zarobków – to pensja 2000 tys. jest adekwatna do waszych kwalifikacji. Ponieważ myśli za was Kierownik P.SZ
anonim 2017-02-15 03:26
Ktoś z kadry chwali swojego kierowniczka... brawo!!! Pewnie Pan G.S. Chwalicie się wzajemnie, klepiecie po ramionach, a zanim się obejrzyjcie będziecie tam sami pracować. Ponad połowa ludzi ma tam więcej pojęcia od kierownictwa. Drogi poprzedniku, kwalifikacje to nie tylko papier po ukończonej szkole, ale przede wszystkim doświadczenie i wiedza oraz brak przeciwskazan do logicznego myślenia - czego brakuje P.Sz.
Pracownik9 2017-02-20 11:48
Co trzeba zrobić,,, tak By się pozbyć Ciasnego ii Kalisza....MYŚLIMY PANY...
Gość 2017-02-23 08:22
A co,szukasz stołka ?widzę że jesteś tuman ,kto by za was myślał?
były pracownik 2017-02-23 22:04
a jak się trzyma CZARNA MAMBA, nadal pracuje? czy już się jej pozbyli z firmy tak jak ona mnie, robiła co jej kazała góra. Odejście z firmy wyszło mi na dobre, nie zastanawiajcie się i jeśli macie okazje to bez namysłu, szkoda zdrowia.
pracownik 2017-02-24 20:21
No to czekamy na 10 go i roboty szukamy a pany do roboty się przyuczają bo już niedługo sami za....ą. Szef szefów wszystko wie i firmę na nowo zorganizuje se........
anonim 2017-02-24 20:51
Tak jest, z takim zarządzaniem i podejściem do pracowników firma płynie jak Titanic na górę lodową. Chyba już za późno żeby nie zatopić tego okrętu. Ruszyła lawina zwolnień i niedługo zostaną tam tylko osoby które są nieporadne i nie potrafią sobie znaleźć pracy, a wiadomo jacy fachowcy są z takich ludzi.
gość 2017-02-24 21:31
Z urlopem tez sobie żarty robia - nie dostaniesz dnia urlopu jeżeli nie opowiesz kierowniczkowi co będziesz robił w tenże wolny dzień. Panowie, czy to nie podlega pod sąd pracy? Nie dość, że w zakładzie warunki są jakie są, to jeszcze cie nękają psychicznie.
Robol nr 2. 2017-02-27 09:34
Mam radę dla prezesa Sienkiewicza, zamknij ta firmę w cholere zaoraj cały plac i nasadz chrzanu w tym miejscu. Bo tylko do tarcia chrzanu ten zarząd się nadaje.
Niewolnik 1,5 2017-02-27 09:59
Wszyscy juz wysłali pity do pracowników tylko oczywiście nie Sienkiewicz. Termin na wysłanie pitow do pracowników jest do końca lutego. Zobaczymy czy dojdą. Jak nie to z całą premedytacją składam oficialna skargę w urzedzie skarbowym.
Nie pozdrawiam
Jidasz 2017-02-27 10:12
Scisly i Kalisz zarządzają ta firma jak kolchozem na syberii. Typowe komunistyczne podejście i traktowanie pracownika jak śmieciami. To już pgry w Polsce były lepiej zarządzane niż ten [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
Cwaniak 2017-02-27 11:51
Nie cwaniakujcie wy tu wszyscy.
TB 2017-02-27 16:26
Jak chcesz coś powiedzieć to naucz się poprawnej Polszczyzny. Żyj sobie w swoim świecie i mnie nie zaczepiaj i nie skacz bo to nie twoja liga! A jak chcesz się popisać to kup sobie najnowszego iPhona i pochwal się kumplom.
Były pracownik 2017-02-27 16:41
Musiał by chyba z pół roku pracować na tego iphona przy tych waszych śmiesznych wypłatach
AA 2017-02-27 16:56
Sienkiewicza nawet już nie stać na znaczki żeby pit wysłać.
Pracownik 2017-02-27 17:15
Wasze komentarze to jakieś jęki życiowych nieudaczników.... Współczuję Waszym żonom, matkom i dzieciom, że mają takie ciamajdy w domu.... Zostawcie robotę, wyjeździe za granicę i pokażcie że macie ja..ja. Kozaczycie pod nickami jak Wam tu źle, bo to nic nie kosztuje... no chyba, że ktoś złoży doniesienie o zniesławienie.
?? 2017-02-27 19:49
Tomek twoją ligę to każdy zna (obłuda,wredność i przypisywanie sobie co ja nie zrobiłem a tak naprawdę jesteś tępakiem który się silizga na czyjejś robocie)wjec skakać do twoje ligi nie będę. I uważaj ściany mają uszy!!!
Robol 2017-02-27 20:06
Ha ha! Picek nie daj się.
Zaniepokojony pracownik 2017-02-27 20:38
Ostrzeżenie do kierownika Szymańskiego
Kolejny wybuch w kierunku pracownika, wyzywanie od najgorszych(i to najgorsze możliwe przekleństwa), krzyki, wrzaski, upokarzanie skończy się tym że wyjmę telefon i nagram pana panie Piotrze.
Potem zostanie o tym poinformowany PIP i wytoczę sprawę cywilną o mobbing i znęcanie się psychiczne. Świadków jest cała masa.

§ 3. Pracownik, u którego mobbing wywołał rozstrój zdrowia, może dochodzić od pracodawcy odpowiedniej sumy tytułem zadośćuczynienia pieniężnego za doznaną krzywdę.

§ 5. Przejawem dyskryminowania w rozumieniu § 2 jest także:

1) działanie polegające na zachęcaniu innej osoby do naruszania zasady równego traktowania w zatrudnieniu,

2) zachowanie, którego celem lub skutkiem jest naruszenie godności albo poniżenie lub upokorzenie pracownika (molestowanie).

anonim 2017-02-27 21:25
Wreszcie ktoś się odważył poruszyć ta sprawę. Zachowanie kierownika w stosunku do pracowników jest karygodne. Taki człowiek nie powinien sprawować takiego stanowiska. Człowiek który wogole nie panuje nad swoimi emocjami. Drze się, bluźni... a jak ktoś zwróci na to uwagę, to się wszystkiego wypiera. Dobry pomysł, trzeba gościa nagrac.
nowy 2017-02-27 21:47
Panowie, jaka firma takie kierownictwo. Nawet na forum wchodzą nam ublizac i wyzywać od nieudaczników. Jeszcze się podpisują jako pracownik. I kto tu jest nieudacznikiem-żal mi takich ludzi.
t 2017-02-28 09:57
Może się przedstawisz jak jesteś taki kozak w pisaniu anonimów a tępak to cie zrobił i nie skacz bo jesteś za mały i mnie nie strasz bo możesz się grubo pomylić.
stary pracownik 2017-02-28 10:34
Najlepiej na robocie to się znali MG i KW jak przestali w rogu przy kawie i papierosku dwa trzy razy dziennie po 30 min sobie knuli komu premie zabrać i dopisywali sobie godzinki
ano 2017-02-28 12:09
Hehe jak to czytam to mi sie płakać chce. Pracowałem za eliwsa Pracowałem za KW i MG i nie powiem bo najlepiej zarabiałem za wyżej wymienionych to były osoby które znały się na Robocie umiały planować prace dla ludzi organizować dobrze czas pracy UMIELI Czytać Rysunek bardo dobrze. Jak trzeba było postawić się Kiero Czy Dyro to się nie bali tylko stawiali sprawe jasno I BYLI ZA LUDZMI a teraz z tego co widzę to Mały i Łysy… jak Kieroo idzie z Papierami to aż się pocą ze strachu

Weźcie sobie to do serca i nie piszcie tu takich głupot JOOP
Niedlugo kolejny 2017-02-28 13:35
Oho i kolejny pracownik odszedł z dzisiejszym dniem ale z tego co wiem to jeszcze nie koniec masowych zwolnień w śród pracowników a wszystko to spowodowane brakiem kompetencji i poszanowania godności człowieka przez Pana P.SZ
anonim 2017-02-28 21:37
No i Titanic uderzył w górę lodową i woda zalewa kolejne pokłady. A ludzie z niego wyskakują aż miło. I kolejni szykują się żeby wyskoczyć za burtę tego tonącego statku. Czy kapitan, który spowodował uderzenie będzie miał odwagę i wyskoczy razem z nimi???
t 2017-03-01 08:56
Kapitan z tonącego okrętu schodzi ostatni.
Były pracownik 2017-03-01 09:52
Nie zapominajmy panie kierowniku że Titanic zatonął wraz z kapitanem. Ale nie oszukujmy się Pan nigdy nie był kapitanem tylko popychadlem prezesa.
Anonim 2017-03-01 10:20
Jakim kapitanem. Chyba kotwicą która ciągnie tą firmę na dno.
Anonim 2017-03-02 09:25
No to panowie zaczely się obiecywanki.
Pracownik 2017-03-02 19:43
Niestety w tej firmie to tylko to co na papierze się liczy. Premia pomimo zasad zawsze jest uznaniowa. Jak prezes uzna, że go nie stać to nie płaci. Żenada.
Były pracownik 2017-03-03 19:26
Kiedy wreszcie prezez zrozumie że zła kondycja firmy jest spowodowana tragicznym zarządzaniem, przestańcie brać te śmieciowe zlecenia i pierdoły. Po cholere macie tyle handlowców co oni właściwie robią wywalić na zbity pysk. A przede wszystkim wywalić tego głupiego kierownika z babska!! Ciągnie tą firmę na dno, Takiego tumana to dawno nie widziałem.
TB 2017-03-05 10:49
Z pewnego źródła w warszawie wiem że godziny kierownika są już policzone!
Niedlugo kolejny 2017-03-06 11:04
I jak bym ktoś na rozmowie u dyrektora na rozmowie o podwyżkę?
odbiorca 2017-03-14 20:35
Panowie,przenieście się do BREJNAKA,z tego co się orientuje to maja tam bezstresowa pracę,nikt nad głowa nie stoi
Były 2017-03-28 16:17
Ludzie omijajcie tą firme szerokim łukiem chyba że lubicie być traktowani jak szmata to wtedy jest to firma dla was .
Niedługo odchodzę w hoy 2017-04-24 19:28
No i jak tam panowie podwyżki ? Takie podwyzki ze wypłata wychodzi taka sama. Nawet ukrainie dali większe stawki niż polakom
Zostaw swoją opinię o Sienkiewicz Mat-Bud Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sienkiewicz Mat-Bud Sp. z o.o.