Sienkiewicz Mat-Bud Sp. z o.o.

Opinie o Sienkiewicz Mat-Bud Sp. z o.o.

anonim 2008-11-12 12:00
Słowa kojarzące się z sienkiewicz Mat -Bud (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa
monster 2014-06-08 13:11
słabo i robi się jeszcze gorzej, z miesiąca na miesiąc bardziej gnębią pracowników produkcyjnych a sami nic już nie w biurach. Na 80 osób produkcyjnych jest już 65 osob biurowych:)
Gość 2015-11-10 10:33
Nie polecam tej firmy obiecują śliwki na sośnie.Firma schodzi na psy.Ciągle wszystkiego brakuję, o wszystko trzeba się prosić.Dokładnie j.w od monster gnębią pracowników ciągle im coś nie pasuje,maszyny do produkcji prefabrykatów nadają się na złom.Nie ma dnia żeby coś się psuło. Do tego w zakładzie W Basku zatrudnili na stanowiska kierownicze niekompetentne osoby które nie znają się kompletnie na produkcji.Można rzec że gamonie jakich mało.Tyczy się pana Foxa i Czarną Mambę,ta ostania to wyraz chamstwa i nie zadowolenia ,bluźni na wszystkich i wszystko jak szewc.Dwulicowa szuja wygrzebana z podrzędnej budowy .W innej firmie długo by miejsca nie zagrzała,ale tu dostosowała się potrafiła wylizać komu trzeba.
akm 2015-12-24 02:11
straszne getto nie szanują pracowników ,mieli dobrych ludzi to nie potrafili ich docenić.kierownictwo tragedia zero kultury szacunku,zwolnili przed świętami w beszczelny sposób pracownika zciągając go z urlopu żeby go zwolnić a gdzie okres wypowiedzenia ,to jest chamstwo ,(ciasnego i mambe pod ściane).nie polecam tej firmy tragedia.oczywiscie ten co dobrze liże ma nieżle taki głąb KK naprzykład.
nie polecam 2016-04-27 23:01
Tragedia nie polecam tej firmy
Jeżeli jesteś silny młody i lubisz być dymany to dobrze trafiłeś składaj CV takich ludzi tam potrzebują. Dobrze było za czasów kierownika TL który potrafił walczyć o dobro pracownika . Jeszcze raz szczerze NIE POLECAM !
ciasny 2016-05-10 19:20
nie polecam tej firmy w Babsku. na olx.pl pojawily sie ostatnio 3 oferty pracy. to nieprawda ze firma dynamicznie sie rozwija, kazdy sie z niej zwalnia! pracownik nie jest szanowany, niezrozumialy sytem premiowy, dzieki ktoremu pracownik nie ma motywacji do pracy. w ogloszeniu jest napisane ze sa komfortowe warunki pracy: pracownicy nie dostaja ubran a tych ktorzy dostali pare lat temu leza juz pol roku na kupie czekajac na pranie. doszlo nawet do tego ze nie ma rekawiczek ochronnych, gdzie w pracy przy betonach powinno to byc zagwarantowane. mam nadzieje ze kierownictwo przeczyta moja wypowiedz i pojdzie po rozum do glowy bo niedlugo sami beda sie paprac tym betonie.
Betoniarka 2016-05-18 14:18
W babsku jedno wielkie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Firma sama prosi się o zmianę kierownika na produkcji, w żaden sposób nie można się z gościem dogadać. Ci co tam pracują wiedzą o co chodzi
akm 2016-06-28 12:05
najlepsze czasy były za kierownika TL i brygadzisty PG
GOSC 2016-06-29 08:40
tak racja brakuje starego brygadzisty ,był za ludzmi i znał sie na zeczy ,nie było sytuacij bez wyjscia . Konrad W. TO pikus przy Pawle,a i Janusz i Dominik nie dorastają mu do pięt.
gosc 2016-06-29 08:50
a kowalski moze mu buty czyscic
TL 2016-07-08 12:28
Miło czytać, że mnie dobrze wspominacie - a pracy w tej firmie nie polecam!
pozdrawiam!
gosc 2016-07-13 21:22
powrót T L i brygadzisty PG postawił by tą firmę na nogi,oczywiscie drektorek K .i kierownik SZ. muszą odejsc .
qkd 2016-07-13 21:32
Pewnie, że są inne działy, ale chyba nie mają oferty pracy.
ZnudzonyObietnicami 2016-12-08 11:57
Za rok dwa firma upadnie... Mają potężne długi Park maszynowy jak z muzeum zarządzanie na poziomie Pgr-u...
Cieszę się że odszedłem z tej upadającej firmy która cudem pensje jeszcze wypłaca (choć z opóźnieniami). Myślenie zarządu i dyrektorów (szczególnie dupo-liza RK) jak z lat 90tych że to klient ma prosić o produkt...
2017.01.04 2017-01-04 19:04
W każdej firmie jak popracujesz znajdziesz jakieś wady ale zawsze prace możesz zmienić na tą idealną ,gdzie po jakimś czasie dojdziesz do wniosku , że znów jest do d... .
Załóż własną firmę skoro tak na wszystkim się dobrze znasz.

Życzliwy 2017-01-05 19:00
Niestety RK, MR to takie dzisiejsze Misiewicze, dzięki nim AS to taki Cesarz z bajki Andersena;)
Gość 2017-02-08 12:02
W ostatnim czasie firma kieruje się dziwnym przekonaniem że wynagrodzenie w kwocie 2000zł jest adekwatne do wykonywanej pracy. Prawdopodobnie wiąże się to z niepowodzeniami zwolnionych KW i MG, którzy nie poradzili sobie na miejscowym rynku pracy. Ale czy można było sie spodziewać czegoś wiecej po obibokach którzy pół dnia spedzali na kawie i papierosku? Wyżej wymienieni mieli wiele do stracenia i wiele stracili ponieważ zarabiali ponad 4500zł. Wy też macie tyle do stracenia?;) Oczywiście nadal pracują tu osoby dla których 2000zł jest to adekwatne wynagrodzenie i z braku perspektyw nadal będą pracować. Mam natomiast nadzieje, że jest grono ludzi którzy w odpowiednim momencie pożegna się z firmą. Najlepiej ze 30 osób po 10marca:) jacyś chętni?
pracownik 2017-02-08 18:45
Dla niektórych to prawdopodobnie ostatnia zima a może nawet wypłata. Ileż można robić ludzi w balona? Niedługo dyrektory zakasają rękawy i będą za....ć.
10.02.2017 2017-02-10 09:12
KW i MG zarabiali po 4500zł a obecnie suma ich wypłat tyle nie wynosi. Tak jest gdy jajko chce być mądrzejsze od kury.
Pracownik 2017-02-13 17:46
Z tego, co wiem to KW i MG, sami się zwolnili, a nie ich zwolniono. A odnośnie waszych zarobków – to pensja 2000 tys. jest adekwatna do waszych kwalifikacji. Ponieważ myśli za was Kierownik P.SZ
anonim 2017-02-15 03:26
Ktoś z kadry chwali swojego kierowniczka... brawo!!! Pewnie Pan G.S. Chwalicie się wzajemnie, klepiecie po ramionach, a zanim się obejrzyjcie będziecie tam sami pracować. Ponad połowa ludzi ma tam więcej pojęcia od kierownictwa. Drogi poprzedniku, kwalifikacje to nie tylko papier po ukończonej szkole, ale przede wszystkim doświadczenie i wiedza oraz brak przeciwskazan do logicznego myślenia - czego brakuje P.Sz.
Pracownik9 2017-02-20 11:48
Co trzeba zrobić,,, tak By się pozbyć Ciasnego ii Kalisza....MYŚLIMY PANY...
Zostaw swoją opinię o Sienkiewicz Mat-Bud Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sienkiewicz Mat-Bud Sp. z o.o.