Opinie o ENERPOL SP ZO.O w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie ENERPOL SP ZO.O. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ENERPOL SP ZO.O o rekrutacji.

Branże: Pojazdy specjalistyczne - produkcja statków i łodzi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ENERPOL SP ZO.O w Gdynia

zainteresowany

Enerpol nie daje umowy o pracę?

Sadamazo

Na dzień dobry nie smak,umówiłem się na rozmowe będąc w porcie przy biurze przepustek zadzwoniłem do osoby jaka miała ze mną przeprowadzić rozmowe w kwesti przepustki, otrzymałem tylko SMS że "jestem na spotkaniu" to sobie myślę ok odp. że czekam na kontakt,dwie godz. bez wiadomości i nic, tak się nie robi niesmaczony jestem na dzień dobry z takim podejściem nawet nie wiem czy dzisiaj dzwonić tam do kogoś.

Nicpoń

Rodzinka .pl jak w tym serialu.Bracia śmieszni tak samo wszyscy trzymają sie rekoma i nogami tego biednego enerpolu i doją go ,doszli do stanowisk nie ciężką,dobrą pracą tylko wałkowaniem pracowników i nie tylko

noblista

Odkryłes ameryke nobel dla Ciebie

Robert
@Nicpoń

Znam ich prawie od początku działalności, co prawda nie mieszkam już w Polsce od 13 lat, ale wcześniej cały czas mialem z nimi kontakt, więc mogę się wypowiedzieć na ten temat. Chłopaki znają się na robocie jak mało kto, sa bardzo pracowici więc doszli do tego co mają ciężka praca. Od razu można wyczuć zazdrość w tekście; im się udało a mi nie. Takie osoby, które narzekają na jedną firmę (w tym przypadku ENERPOL) to narzekają zazwyczaj też na inne firmy bo nie chce im się pracować nigdzie, wszędzie gdzie się pojawia, nie podoba im się, jest źle i do bani. Jeśli przyjmujesz się do pracy to należy pracować nie obijac się. Zgodziłes się przed podjęciem pracy, na takie a nie inne warunki na taką stawkę a nie inna, więc o co chodzi? Z tego co wiem, to Enerpol zawsze był wyplacalny i godziny się zgadzały.

@Robert

nicpon ty (usunięte przez administratora)z enerpolu podobno znasz ich od 13 lat i zawsze byli wyplacalni klamiesz byly okesy ze placili na raty (usunięte przez administratora)

Brudas Karol
@wariat

Raz była spozniona na przestrzeni lat. Ciebie juz nie było bo dostałeś kopa. Z resztą sie zgadzam.Najwiekszi komentatorzy to najwieksze lamusy

Mubi
@Nicpoń

Chodzi o tych braci jeden jest majstrem drugi kierownikiem ? Ten mniejszy to jakis frustrat ciagle chodzi nerwowy. Ten drugi to juz wogole psychopata. Bo ryba sie psuje od gory. Kto ich tam zatrudniĺ i trzyma ?

B
@Robert

Przestan Robert. Jak juz piszesz to pisz prawde Janusza zaczynasz przypominac z ta propagandą " w firmie jest rodzinna atmosfera" Przypomnij sobie zime na Waszyngtona i obstrukcje ze spoznionà wyplatà i plotką, ze Enerpol upada. Najbardziej blady chodziłeś co było zrozumiałe . I to nie jest obelga. Co do reszty mozna sie zgodzić, firma po tych ekscesach jest stabilna i wyplacalna. Teraz pytanie, nie odpowiadaj na forum. Polecilbyś ją komuś ? Sam od siebie ? Skorzystam z okazji i zloże życzenia. Zdrowych i pogodnych swiat dla wszystkich enerpolowców

Wiecie kto

Pozdrawiam "kierownika" Mariusza. Co za postać..... Fenomen i biały kruk enerpolu, czlowiek swoją klasą i obyciem moze obdarować swoją siostre i kilku Januszy. Pozdrawiam z Rumuni

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ENERPOL SP ZO.O? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Kitek

Ile dostanę jako monter prowadzący 30 lat praktyki?

Realista
@Kitek

Z twoją praktyką i doświadczeniem to z 50 Zeta ale na działalności ....zapraszamy do biura

@Realista

hahahaha 50 zloty

Co te wredne (usunięte przez administratora) robią prócz przesiadywania w biurze(usunięte przez administratora) w sopocie czy ktoś zrobi z tym porządek w końcu

Chciałem się zatrudnić w enerpolu ale słyszałem tyle złych opinii w stoczni a teraz jeszcze na tej aplikacji że wybrałem inną firme

Ile jest zmian w ENERPOL SP ZO.O?

Na chwilę obecną 1 zmiana najlepiej 10 godzin lub 12.

o co tu chodzi

Dwa pytanka kierunek sopot,w przeciągu 2 lat zarobiłem takie pieniądze co pracowałem pzez 7 lat w tym enerpolu ,drugie pytanko w jakim celu jest trzymana ta familijno,kolesiowska banda która i tak nie zarabia nie lepiej pieniądze z tych wynagrodzen przeznaczyc na dobry sprzęt do pracy by była bardziej owocna z gory dziekuje za odpowiedz z poważaniem byly pracownik

Dizel
@o co tu chodzi

Olać te firmke. Kolesistwo katastrofalne, wymagania nie z tej galaktyki. Pieniądze średnie jak na ten przemysł. Szkoda zdrowia i wspomnianych lat

O co tu chodzi
@Dizel

Diesel to Ty masz chyba w głowie ,enerpol to dobra firma ,wymagania normalne,nie z tej galaktyki to masz jezyk

Dizel

Karole, Mirki i Darki. 3 polaczki co uciekły z enerpolu po 10 latach dymania przez dyrekcje. Prawdziwi z was "męszczyzni"

@Dizel

I pomyśleć że niektórzy czekoladki nosili majstrowi do biura ,to jest dopiero męstwo

Adrian

Witam. Czy ta firma stosuje benefity dla pracowników, jakieś premie ?

@Adrian

Pewnie stosują benefity ,bo na te wredne paskudy już nikt nie chce tam robić,dobrze że rynek pracy jest otwarty na inne kraje bo dalej byśmy pracowali na tych śmiesznych umowach za 2500

aaa

Prawda jest taka ,że gdyby nie duli firma by dawno spadła na psy.Kto negocjuje dobre warunki pracy na projektach,kto negocjuje dobre warunki płacowe za projekty,kto organizuje prace jak nie tu to tam,tyle w temacie

Trygiel

Kiedy w tym kraju zmieni sie to ,ze ludzie ktorzy zarabiaja pieniądze ciezką pracą budują dobry produkt stoją pierwsi w szeregu i godnie zyją ,a dupo..klejki ktore przesiadują w biurach nic nie robiąc poza braniem pieniedzy duzych,i demoralzacj pracownikow sa na zielonej trawce

wariat

a to ciekawe nikt od marca sie nie wypowiada nt.firmy warunki sie poprawily? nie sadze dalej byle jako a opinie zablokowane

Wiktor

Może trzeba przypomnieć, że ENERPOL to dobra firma ale dla pracowitych i znających się na robocie ludzi.

karol
@Wiktor

Buahaahaa zwlaszcza ten cwaniak i jego banda

@Wiktor

wiktor kto dal ci badania? chyba ze jestes z biura ? to tez zionie niepelnosprawnoscia.

@Wiktor

dajcie sie ludziom wypowiedziec a nie sami piszecie sobie opinie to dopiero jest dno gruby i ciota no i jakala

kto zbanowal opinie?

łysy

witam na jakie warunki może liczyć dzisiaj pracownik w tej firmie -zmienilo sie coś ,czy dalej umowy smieciowe bez urlopu ,prawa do emerytury ,chorobowego, a poganiaczy wiecej jak pracowników podukcyjnych ?

Brudas

Jak można pracowac w 21 wieku w cywilizowanym europejskim kraju w takim (usunięte przez administratora) ,warunkach z taką kadrą nadzorującą za 2500zl na umowach smieciowych,bez chorobowego ,urlopu wypoczynkowego,swiadczen zdrowotnych bez prawa do emerytury......

Blokowany
@Brudas

Wesołych świąt Karol,

Byly pracownik

Nic dziwnego ze enp traci plynnosc finansową i zaufanie inwestorów ,złe zarządzanie kapitałem ludzkim powoduje odpływ pracowników do konkurencyjnych firm oraz krajów ościennych jak i skandynawskich niemożliwość negocjowania dobrych cen. Dopóki nie zmieni sie polityka mobilizowania ,szanowania oraz wynagradzania nic sie nie zmieni

Igor

My kupil busa i jezdzic z Kijowa ,firma nie placic na time ,my pierdoli..c ta firma jezdzic do niemca pracowac bedziemy.

Szlifierka

Siema jakie stawki sa dla szlifiezy i pomocnikow monter dzięki za info

Smutny

Między 25-30 netto

Enerpol
@Szlifierka

Stafki nie są za małe ani za durze w imieniu firmy zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wysyłania cv ,a może to Ciebie wytypójemy na rozmowe kwalifikacyjnom

@Enerpol

Ludzie jeżeli już piszecie w imieniu firmy to nie z takimi błędami bo jak to świadczy o kadrze.

rumcajs
@Smutny

szlifierz 19.68zl.monter 25/30zljesli jestes bdb

@Smutny

smutny ty musisz byc bardzo smutny

Stawki nic sie nie zmieniły od 10lat ,wciąż takie same

Zostaw merytoryczną opinię o ENERPOL SP ZO.O - Gdynia

• Jak się pracuje w ENERPOL SP ZO.O?

Zobacz opinie na temat firmy ENERPOL SP ZO.O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ENERPOL SP ZO.O?

ENERPOL SP ZO.O