Opinie o SIM Gdynia w Chwaszczyno

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy SIM Gdynia. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w SIM Gdynia o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SIM Gdynia w Chwaszczyno

Bartosz

Przesadzacie z narzekaniem. Ideałów nie ma co szukać ale firma jest naprawdę w porządku ,więc pracujmy nad poprawą tego co nam nie pasuje.

Darek

Są benefity dla pracowników?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w SIM Gdynia?

Aktualnie z powodu atmosfery sypią się wypowiedzenia.

Szukający

Obecna oferta pracy wspomina 3600-6500 brutto, można wnioskować że średnią krajową - 3500 na rękę - można wypracować. Jak to się ma do rzeczywistości ?

Parobek
@Szukający

3100 na rękę po obcięciu ci wypłaty dostajesz 2600 na rękę bo masz normę której nie zrobisz.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie SIM Gdynia? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. obsługi klienta
Chwaszczyno
Marba-Sport Marcin Mocarski spółka komandytowa
logo firmy KASJER - SPRZEDAWCA DZIAŁU MIĘSNEGO
Chwaszczyno
Max Xavier 1 Sp. z o.o.
Bogdan M vel scyzor

Wrócę tam i zrobię w tym (usunięte przez administratora) porządek obiecuje

Pszczółka
@Bogdan M vel scyzor

Pozdrawiam Panie Bogdanie. Mam widły na stanie więc zdziałamy coś w tym łajnie. Żartuje, nigdy tam nie wróce. To ja Taka duża Pszczółka.

Pawlo.
@Bogdan M vel scyzor

Pracowałem 4 dni w w tej firmie.Pierwsze dwa dni były na tokarch,robiąc normę w tym ok 10 sztuk żle,następne dwa dni pracowałem na ślusarni robiąc i obrabiąc ok 1000 rurek,czwrtego dnia kazali mi stać 3 godz przy myjce,a następną godz miałem w bijać do rurek metalowych podkładki młotkiem,po 10 min szef stwierdził że do niczego się nie nadaje przypuszczam że to zapchanie dziury,bo po 4 dniach tak się nie robi z pracownikiem, któremu zapewniali że od pierwszego dnia go wszystkie go nauczą rozwiązując umowę o pracę za porozumieniem stron

Ewelina
@Pawlo.

Czy za swoje cztery dni pracy w SIM Gdynia, otrzymałeś jakieś wynagrodzenie? Dodałeś swoją opinię prawie dwa miesiące temu, jednak liczę na Twoją dalszą aktywność i rozwinięcie tej kwestii w kolejnej wypowiedzi. Dzięki niej, pomożesz innym osobom zainteresowanym podjęciem pracy w firmie.

Edward

SIM Gdynia poszukuje operatorów obrabiarek CNC. Praca jest również dla osób bez doświadczenia. Oferowana jest umowa o pracę w trybie trzyzmianowym. Dla zainteresowanych ofertą pracy dodaję link: http://www.simgdynia.eu/index.php/pl/praca Czy ktoś brał ostatnio udział w tej rekrutacji? Jak wygląda jej przebieg? Czy był ktoś już na rozmowie o pracę i chciałby podzielić się wrażeniami? Zachęcam do aktywności.

Charakterny

Pozdrawiam pracujacych w 2006-2008

Który to łeb jąkała?

Edward

@Pracownik, interesuje mnie na przykład, w jakim systemie pracuje się w SIM Gdynia, jaką umowę oferuje ten pracodawca, jaka jest atmosfera w pracy? Czy ktoś z Was aplikował ostatnio do pracy w SIM Gdynia? Jeśli ktoś jest zainteresowany pracą w tym miejscu, powinien wypełnić formularz zamieszczony na stronie internetowej firmy: http://www.simgdynia.eu/index.php/pl/praca

Sezam
@Edward

Nie róbcie tego sobie ani swojej rodzinie czy dzieciom. Nie warto szkoda zdrowia

@Edward

Zależy gdzie trafisz. Praca 3 zmianowa, za zmiany dodatki. Musisz uważać z kim trzymasz i co robisz ;)

Edward

@Sezam, a czy możesz powiedzieć coś więcej? W tym momencie Twoja wypowiedź niewiele mówi osobom zainteresowanym pracą w SIM Gdynia. Jakie widzicie plusy i minusy pracy w tym miejscu? Czy ktoś z Was zechciałby podzielić się z nami swoją opinią na temat tego pracodawcy?

Edward

@Pik, a aplikowałeś w ogóle do pracy w SIM Gdynia? Czy wśród użytkowników forum znajdą się osoby, które pracują lub pracowały w SIM Gdynia? Zachęcam do podzielenia się z innymi użytkownikami forum swoimi opiniami na temat pracy w tym miejscu!

@Edward

Edward co byś chciał wiedzieć?

Pik

Witam Czy to prawda ze na poczatek jest 9zl plus 50 procent bonusa?Powiedzcie prosze ile jest po okresie probnym lub po jakim czasie mozna dostac podwyzke i ile?Mowa oczywiscie o cnc operatorze.Jesli mam kilkuletnie doswiadczenie czy moge negocjowac stawke? Dzieki i Pozdrawiam

Wojtek
@Pik

Jak jestes operatorem po kilku latach to nie masz czego negocjować. Po kilku latach można być w miarę dobrym ustawiaczem i stawiac poerwsze kroki w programowaniu. Pierwszy kontakt z CNC mialem w sime w 2004 roku, po 2 latach juz bylem z granicą gdzie ustawialem i uczylem sie programować. Dziś praca z 5 osiami niedlugo powrót do Polski jako technolog. Jak ktos chce to moze sie nauczyć ale nie kazdy może.

Pik
@Wojtek

Dzieki Bogu od momentu napisania mojego komentarza, ponad 2 lata temu, nie podkusiło mnie abym poszedł tam pracować. Obecnie zarabiam ponad 2x tyle co w simie zarabiają moi znajomi. Robię programy w CADzie > CAMie > ustawiam maszynę > Produkuję. Nauczyłem się tworzenia od A do Z, czyli to czego w simie nigdy bym się nie nauczył. Są u nas zakłady gdzie można się na prawdę roboty nauczyć, wystarczy wziąć CV w swoje ręce i pochodzić po firmach. Pozdrawiam wszystkich.

Edward

SIM Gdynia funkcjonuje już 40 lat. Świadczy to o ugruntowanej pozycji tej firmy na rynku. Jak możecie ocenić teraz to miejsce, w którym codziennie wykonujecie swoje obowiązki? Zachęcam Was bardzo do pozostawiana na tym forum opinii dotyczących tej firmy jako pracodawcy? Czy jesteście usatysfakcjonowani warunkami zatrudnieniami w tym miejscu?

Henryk

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników i jakich?

kto wiory pop.....ił?
@Henryk

Firma zawsze potrzebuje pracowników. Jakich? Przede wszystkim tanich ;)

aaa

Niby bajka, a jednak jest to idealny obraz tego jak ewoluuje firma. Następny krok jaki został, to zatrudnić sowę, bo wszystkie poprzednie etapy już były: ---------------------------------------------------------------------------------------- Codziennie wcześnie rano, mała mrówka przybywała do firmy i natychmiast rozpoczynała pracę. Produkowała dużo i czuła się potrzebna, i szczęśliwa. Szef lew, był zdumiony widząc, że mrówka pracuje bez nadzoru. Pomyślał, że jeśli może ona wytwarzać tak dużo bez nadzoru, to czyż nie wytwarzałaby jeszcze więcej, gdyby miała nadzorcę?! Zatrudnił więc karalucha, który posiadał szerokie doświadczenie jako nadzorca i znany był z pisania znakomitych raportów. Pierwszą decyzją karalucha było wprowadzenie systemu kart zegarowych. Po jakimś czasie okazało się, że karaluch potrzebuje sekretarki, by pomagała mu pisać i drukować raporty, oraz … Zatrudnił pająka do zarządzania archiwami i monitorowania wszystkich rozmów telefonicznych. Lew był zachwycony raportami karalucha i poprosił go o sporządzenie wykresów w celu opisania tempa produkcji i analizowania trendów tak, by mógł je wykorzystywać do prezentacji na zebraniach Zarządu. Tak więc karaluch musiał kupić nowy komputer, drukarkę laserową i… Zatrudnił muchę do prowadzenia działu informatyki. Mrówka, kiedyś tak produktywna i zrelaksowana, nienawidziła nadmiaru nowej papierkowej roboty i spotkań, które zabierały jej większość czasu …! Lew doszedł do wniosku, że nadszedł czas mianowania osoby kierującej działem, w którym pracowała mrówka. Stanowisko dano cykadzie, której pierwszą decyzją był zakup do biura nowego dywanu i ergonomicznego krzesła. Cykada, potrzebowała też komputera i osobistego asystenta, którego wzięła ze sobą z poprzedniego działu po to, by pomagał jej przygotowywać Strategiczny Plan Optymalizacji Kontroli Pracy i Budżetu … Doszło do tego, że dział, w którym pracowała mrówka stał się smutnym miejscem, gdzie nikt się nie śmieje, za to wszyscy są nerwowi… W tym czasie cykada przekonała szefa, lwa, co do absolutnej konieczności przeprowadzenia badania klimatycznego środowiska. Przy przeglądzie kosztów funkcjonowania działu mrówki, lew stwierdził, że produkcja uległa znacznemu zmniejszeniu. Zatrudnił więc sowę, prestiżowego i znanego konsultanta, by ta przeprowadziła audyt i zaproponowała rozwiązania. Sowa spędziła w dziale trzy miesiące i przygotowała ogromny, wielotomowy raport, kończący się następującym wnioskiem: “ W dziale jest przerost zatrudnienia …” Zgadnijcie, kogo lew zwolnił jako pierwszego? Oczywiście mrówkę, gdyż “wykazywała brak motywacji i negatywną postaw

WBC
@aaa

Byłem tam dekadę temu kiedy wieszano portrety wodza na ścianach. Ale jak widzę będąc na dnie ciągle można usłyszeć pukanie od dołu. Dziękuje Bogu że mnie tam nie ma ...

Karoll

Szczerze? To dużo tam nie będziesz zarabiał nawet po latach. Szkoda zachodu

Jom Dom

Jak tam nadal 1700zł za prace na 3 zmiany ? Szkoda czasu zmiencie robote chlopaki

Wraca do nas nie klient. Nie produkt. Nie pracownik.

Bolek

Święta się zbliżają a w simie dalej ludzi na nowej halii gazują...

bylypracownik

a co z halą III zbudowana ?

john

Młody przejął już władze czy nadal rządzi stary ?

Zostaw merytoryczną opinię o SIM Gdynia - Chwaszczyno

• Jak się pracuje w SIM Gdynia?

Zobacz opinie na temat firmy SIM Gdynia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SIM Gdynia?

SIM Gdynia