Opinie o SIM Gdynia w Chwaszczyno

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy SIM Gdynia. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w SIM Gdynia o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SIM Gdynia w Chwaszczyno

.........

już dali, 4 wypasione kupony zniżkowe na buty i torebki do ccc ;) (ważne do końca roku więc trzeba się spieszyć)

@.........

Niezle a kupon na ile Złotych? to bedzie istna walka w sklepach CCC :-D

miejsce wycieczek swiatecznych pracownikow simu

@pracownik

Jestem ex pracownikiem, ale dzieki za Info :) a paczki tez jakies tez dadza Wam?

Co to jest CCC???

ex simowiec

Na zachodzie ludzie potrafia w zakładach protestowac i warunki sie polepszaja tam, a u nas glowe w piasek chowaja i mamy jak mamy wyzysk na calej mecie tylko szycha sie wozi. Ludzie odwagi. A w tym roku znowu do restauracji Was A.S. "chojnie" zaprosił?

..........
@ex simowiec

do ccc

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie SIM Gdynia? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. obsługi klienta
Chwaszczyno
Marba-Sport Marcin Mocarski spółka komandytowa
logo firmy KASJER - SPRZEDAWCA DZIAŁU MIĘSNEGO
Chwaszczyno
Max Xavier 1 Sp. z o.o.
Przypadkowy obserwator

Gamonie, nie pasuje to sie zwolnijcie zamiast pier...ic farmazony.

taki jeden
@Przypadkowy obserwator

A ty kim jestes? moze zwiazany układem z A.S. co???

simowiec
@taki jeden

pewnie tak.napewno jakiś majster.zarabiaj 4-5 tys to sie mądrują

taki jeden
@simowiec

Napewno albo ktos z kontroli albo ktos z szychy klanu firmy.

Znawca

Po czesci masz racje, ale z drugiej strony powinny panowac godne warunki pracy i uczciwe zasady gry anie ze ten ktory szefowi w tyłek wchodzi ten ma lepiej. A W simie tylko powstanie pracownikow cos moze zdziałac.

pracuje
@Znawca

Czase trzeba i w firmie sie postawic zeby zrobic przewrot i zmienic myslenie zarzadu, kierownictwa. Czasem trzeba zastosowac ostrzejsze metody zeby zadziałało. Ale do tego wszyscy musza byc w jednej łodzi.

Znawca

Trza cos z tym zrobic bo inaczej zwykli kiedys obudza sie w kagancu z przykrecona sruba i tak bedzie.

dawny

Panuje nadal w SIMie atmosfera kablowanie i podlizywanie sie kierownictwu?

dawny

Dlatego trzeba cos z tym zrobic bo tak nie moze byc przeciez. Trza zaprotestowac grupowo przeciwko temu.

A M.S. i junior nadal w ryzach wszystko?

wiem o czym mowie

Chyba ze lubicie jak Was sie uciska?

wiem o czym mowie

Czas na rewolucje nadszedł i tyle bo ile mozna dac sie uciskac.

pracownik kilkuletni

no i po co coś takiego ? Znów będzie fala zwolnień,coraz mocniej "podkręcają śrubkę" podczas obliczania norm,zaraz się okaże,że porównując normę z roku 2004 do 2014 będzie 2-3 krotna.Atmosfera pracy jest coraz gorsza,pogarsza się coraz mocniej a jeszcze zatrudniają nowe osoby. p.s a obietnicę poprawy,którą ktoś obiecał rok temu osobiście to chyba był blef

@pracownik kilkuletni

No i strach ich trzyma, pokazac trzeba ze era niewolnicza juz sie skonczyła!!!

wiem o czym mowie

Wola zatrudniac nowych poniewaz mniej mozna im placic, wszystko zrobia zeby jako swiezaki niezostali wyrzuceni z pracy i mozna im obcinac z premji. To sie nazywa niewolnictwo 21wszego wieku. Ma ktos propozyjce jak to zmienic?

kto ma strajkowac? majstrowie? nie sadze.ustawiacze? nie sadze tez raczej krzywdy nie maja.pracownicy co pracuja kilka lat i juz duzo potrafia raczej tez juz sa docenieni i jako taka kase maja a jak wciskacz zielonego guzika sie zbuntuje to wyleci i nikt za nim nie zateskni

@pracownik

Masz racje, ale jak nie ma nawet profesjonalnego szkolenia to jak nowi maja sie nauczyc co???

@wiem o czym mowie

no i tu faktycznie jest problem.

@pracownik

No włsanie, a moze w tym jest jakis cel? Nie przeszkola albo tylko tak doucza zeby nowy gosciu na poczatku narobil duzo brakow i zeby jemu premie obciac.

@wiem o czym mowie

ile obetna mu tej premi 300 zl? a koszt detali jest znacznie wyzszy nie sadze zeby to bylo nastawione wlasnie na to bo sie poprostu nie oplaca.poprostu maja jakas luke w mysleniu chyba nie widza ze wyszkolony pracownik to krotsze przestoje maszyn i lepsza jakosc i lepsze morale w firmie oczywiscie

@pracownik

Zgadza sie, ale on w razie co napewno az takich strat nie ma tyle kasy co on kosi zapewne to zadna duza starta dla niego za pare brakow.

wlasciciela wina ze masz tyle oplat?po 2 miechach pewnie juz dostajesz dyche jak sie troche nauczysz to pewnie po niedlugim czasie 11 a jak kasy brakuje to walisz weekendy i masz zarobione.dziwne ze komus bez doswiadczenie i umijetnosci nikt nie chce placic kokosow?trzeba cos od siebie dac a pozniej ewentualnie narzekac ze to i tamto a nie od narzekania zaczynac.a o tym strajku to przestancie nawet gadac bo to glupota zaden normalny wlasciciel nie pozwoli sobie na cos takiego i sie nie dziwie

@pracownik

No jak nie ma profesjonalnego szkolenia tak mozna sie dobrze nauczyc?? Pytam jak??? Bo jakby sie dobrze wszyscy nauczyli to szef by nie miał co obcinac no ale moze i wtedy by znalazł powod bo kazdy powod jest dobry zeby obciac premie. A z normalnej 8h pracy powinno sie zyc a nie ze totalny wyzysk pracownika jest, a szef ma po uszy kasy i sobie na hawajach lezy ze tak powiem.

@pracownik

A jezeli chodzi o strajk to najczesciej strajkiem sie cos osiagnie, chyba ze jestes bliskim szefa to nie masz potrzeby do strajku.

zalamany

Smiech na sali:)9zl za godz.roboty.nawet 2 tysi nie wuciagniesz miesiecznie a do tego 3zmiany.Pytam sie wlasiciela firmy I jak tu zyc???czynszu z oplatami mam 1600zl!!Panowie a ile ma ustawiacz??dzieki i pozdro.

dzial szkolenia zostal zlikwidowany

simowiec
@pracownik

i co? nikt nie chce strajkować?nie chcecie lepiej zarabiać?działajmy razem.

peter

Dzieki no a jak jest z tymi zarobkami?

@peter

zgadzam sie a co do kasy to dzentelmeni o pieniadach nie rozmawiaja:)stawka na poczatek to chyba 9zl/brutto plus 5o%premi.zakladajac ze utna ci tylko 1o % premi to masz 12.6 brutto razy godziny minus podatki i masz.plus weekendy dla chetnych gdzie jak ktos potrzebuje to moze jeszcze sporo dorzucic.(i trzeba sie liczyc ze cos tam z wyplaty jeszcze czasem potraca 100 albo 200 za braki albo cos wymysla:))

@pracownik

Potracaja bo nawet prawidłowo nie przeszkola a potem dziwic sie ze jest tyle błedow.

peter

Hej Powiedzicie prosze ile oferuja na poczatek a jak jest za.jakis czas.chodzi mi o to ile mozna wyciagnac misiecznie na reke.dzieki i pozdrawiam

@peter

nie napisałem nic o wyzyskiwaniu, ale stwierdzam, że pracodawca który daje dużo od siebie jako człowiek - równie dużo może dostać od pracownika. Takie sprzężenie zwrotne. Uwierz mi, że można się obejść bez kapitalizmu w typowym wydaniu polskim, by spełnił się "american dream".

a czemu nie mial by robic tego co mu sie podoba we wlasnej firmie?ja w swoim domu robie co mi sie podoba to on na tej samej zasadzie postepuje ze swoja firma proste

pracuje
@pracownik

Tak mozna robic w swojej firmie co sie podoba i wyzyskiwac ludzi itp ale czy to jest moralne, tak samo mozesz powiedziec ze we własnym domu mozesz bic członkow rodziny itp.

@pracownik

tylko pamietaj ze firma to nie tylko maszyny, samochody, komputery, meble - firma to przede wszystkim ludzie, i szkoda, ze tak malo dyrektorow, managerow i wlascicieli zdaje sobie z tego sprawe.

@ex simowiec

wyzyskiwac? prosba ok czsaem jest zapierdziel ale to nie jest od razu wyzyskiwanie i maltretowanie.nikt nie trzyma nikogo na sile i do niczego nie zmusza.a jak sie chwile przeboli i ogarnie temat to mozna nie najgorzej zarobic.ale oczywiscie sie zgadzam ze ludzie tu nie sa doceniani i sa traktowani przedmiotowo przez co atmosfera jest nienajlepsza.a na swieta kartka na tablicy ogloszen z zyczeniami to szczyt szczytow :)

Zostaw merytoryczną opinię o SIM Gdynia - Chwaszczyno

• Jak się pracuje w SIM Gdynia?

Zobacz opinie na temat firmy SIM Gdynia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SIM Gdynia?

SIM Gdynia