Opinie o SIM Gdynia w Chwaszczyno

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy SIM Gdynia. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w SIM Gdynia o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SIM Gdynia w Chwaszczyno

Tripl x

Tylko szkoda ze odwaznych brakuje.

pracuje
@Tripl x

Tak to potem jest ze jak sie pracownicy boja i sie klaniaja szefowi albo milcza on robi co sie jemu jasnie podoba i ucisk nadal trwa. Tyle w temacie.

Tripl x

a powiedzcie kto tak naprawde w simie rzadzi? Senior czy junior?

simowiec
@Tripl x

boicie się Szczypków.zacznijmy prostestować,niech bedzie wyzsza płaca.zdjąć pensje majstrom a nam dac

pracus

Racja tu mozna pracowac ale nic sie z tego nie ma tak naprawde.

szczupak

ubranie dostaniesz ,jak będziesz dobry to i całą premię i jakiś dodatek za ustawianie a może jeszcze coś dorzucą. wszyscy piszą że jest wyzysk itp. ja myślę że każda firma zarabiana swoich pracownikach na ich maksymalnym wykorzystaniu w pracy,i że ktoś powie że u nas jest inaczej to nie uwierzę w te głupoty.Sim to dobra szkoła i tyle.

heh
@szczupak

szczupak liczysz na dodatkową premię :) Sorry nie tu, taki mamy klimat. Dodatek tu, to taki naddatek - trzeba go skrawać na zero;)

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie SIM Gdynia? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. obsługi klienta
Chwaszczyno
Marba-Sport Marcin Mocarski spółka komandytowa
logo firmy KASJER - SPRZEDAWCA DZIAŁU MIĘSNEGO
Chwaszczyno
Max Xavier 1 Sp. z o.o.
Bartek

U was jak chce sie zaczac prace to ile mozna zarobic jak jest sie dobrym? Daja ubrania tez?

tu zatrudniony

Troche mi wstyd ze odwaznych u nas brakuje ale co zrobic taki mamy tu klimat.

tu zatrudniony

Racja u nas brakuje odwaznych.

Dobry pomysł. Kto jest za strajkiem generalnym niech napisze TAK.

@pracownik

Widac ze odwaznych tu brakuje w firmie.

.........

nie, w nocy dodatek 20% za godziny nocne, ale to akurat wynika z przepisów prawa pracy a nie dobrej woli

@.........

Tylko strajk cos pomoc moze.

hejo

cześć czy stawka 8 zł obowiązuje również w nocy 22-6 ? pozdrawiam

dwe

ciekawe co by zobaczyli

Patryk

Wszyscy powinni sie z tamtad zwolnic i wlasciciele dopiero by oczy zrobili.

Azhag

Rzeczywiscie trzeba zyc nadzieja, ale jakie podstawy ku niej skoro dekade temu bylo lepiej? Zakladam ze glownym winiwajca jest zawsze najnizszy ranga pracownik a nie zarzadzanie, planowanie, brak czasu na szkolenia, brak wykwalifikowanej kadry, presja na czasy, przepracowanie itd itd...

@Azhag

Winny jest system, ktory jest chory, przezarty korupcja i zadza wladzy ktora wyprała wiekszosc umyslow Polakow, ktorzy potem powtarzaja papke podana przez media nie majac wlasnej opinji sterowani systemem sa.

Patryk

Co sie dziwic ze tam tak jest. Im pracodawca bogatrzy tym chytrzejszy sie robi i wie ze jak w kraju jest takie bezrobocie to nawet za 5 zeta sie ktos znajdzie. Cosz jak nie ma tam nawet fachowych przeszkolen nie ma sie co dziwic ze potem sa braki, moze im nawet na tym zalezy bo potem co sie dziwic ze zostaje glodowa stawka podstawowa.

Patryk

No im bogatrzy pracodawce przewaznie robic chytrzejszy bo wie ze kiedy w kraju bezrobocie jest wysokie to zawsze ktos sie znajdzie nawet za 5 zeta. Czysty wyzysk i tyle, A nawet profesjonalnych szkolen nie ma i co ty potem gadac ze braki sa itp. Dobrze ze reki nikomu dotad nie ucieło.

Azhag

Spadek szacunku i wzrost wyzysku jest proporcjonalny do wielkosci firmy. Ponad dekade temu bylo lepiej, moze nie bylo idealnie ale bylo daleko do chinskiego obozu pracy. To co czytam teraz to masakra. Mam tez porownanie z normalnoscia wiec wtedy tez nie bylo to tak porazajace. Przeraza mnie glodowa stawka, to jakby nic nie wzrosla przez ostatnie 10 lat.

@Azhag

Azhag

moja dobra rada. Jezyk niemiecki czy angielski, troche doswiadczenia i uciekac z tego kraju. Nawet sobie nie wyobrazacie jakie jest zapotrzebowanie na operatorow obrabiarek. A jestem ciekaw czy gwardia technologow wciaz ta sama, bo musza byc twardzi jezeli nic sie nie zmienilo przez ostatnie lata. Albo extremalnie oplacani.

.........

azhag dokładnie tak jak mówisz, a że produkcja się zwiększyła to i na przedwczoraj i braków więcej. tylko kasy mniej

Azhag

mialem okazje pracowac w firmie jeszcze zanim na chwaszczyno sie przeniesli. Czytam i widze ze niewiele sie zmienilo. Gwardia biurowa dobrze oplacana i wyrobniki z hali. Legendarne 50% premii, wszystko na wczoraj, braki hurtem... eh wspomnienia. Ale z tego co czytam to tylko gorzej.

.........

jest też teoria o podsłuchach :) stawka to liczba parzysta poprzedzająca cyfrę 10 :) no i oczywiście przeogromna premia w wysokości 50% której nigdy nikt nie widział w takiej wysokości. co do kierowników to nic się nie zmieniło (usunięte przez administratora)

@.........

Racja witac sie z kazdym mozna, a co mysli sie w głowie to druga rzecza jest,szczrerosc to podstawa, a u wiekszosci pracodawcow to rarytasem jest. Czlowiekiem trzeba byc a nie za wszelka cene po trupach darzyc do majatku. Pieniadz zdobyty krzywda ludza szczescia nie daje. Tyle na ten temat

Zostaw merytoryczną opinię o SIM Gdynia - Chwaszczyno

• Jak się pracuje w SIM Gdynia?

Zobacz opinie na temat firmy SIM Gdynia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SIM Gdynia?

SIM Gdynia