SIM Gdynia

Jarocin

Opinie o SIM Gdynia

Paweł 2015-02-02 23:43:55
Takie grosze?? Ale na powaznie teraz to na iesiac ile mozna tak zarobic jak sie robi nadgodziny czy weekendy?
Paweł 2015-02-10 00:11:42
??????
pracownik 2015-02-11 20:27:19
fala zwolnień czy ludzie sami odchodzą ?
simowiec 2015-02-13 10:00:02
jak co roku o tej porze. słabszych się zwalnia bo nie wyrabiają normy a na ich miejsce przyjmuje nowych bez doświadczenia, a lepsi sami się zwalniają bo nie chcą pracować za grosze
Paweł 2015-02-15 19:36:24
To z kąd on ma chętnych do tej firmy? Z łapanki???
it ej dik 2015-02-16 17:31:36
Twoja pisownia jezyka ojczystego . Urywa glowe . Ale twoje pokolenie tak niestety ma ...
Paweł 2015-02-18 21:09:38
Ty pseudo inteligencie jestes dziadkiem 100 letnim ze tak gadasz??? :-D a moze ty masz cos z glowa nie tak? Jakie bledy koles weź idź do okulisty bo słabo widzisz.
eat a dick 2015-02-19 18:16:30
Moj ty smutku . Czy chlopczyku tego nadal nie widzisz? " Z kad " powiadasz ? I to jest poprawna pisownia chlopcze ? Zal mi ciebie
Paweł 2015-02-21 22:27:32
Ty dziadek idz sie lecz na nogi bo na glowe juz za pozno chyba jest dla ciebie :-D
eat a dick 2015-02-22 07:19:49
Pchasz sie na afisz bo nic wiecej nie potrafisz ... ogarnij jezyk ojczysty chlopczyku . A pozniej wez sie za swoje wypociny na forum bo inaczej to INFAMIA
Paweł 2015-02-23 20:10:38
Ej dziadek nie czas pojsc po leki do lekarza bo znow czache masz cos ciezka :-D
Paweł 2015-02-23 20:11:54
Ej dziadek nie czas pojsc po leki do lekarza bo znow czache masz cos ciezka :-D
eat a dick 2015-02-25 17:57:12
To ma byc twoja riposta ? Thats it ? Tylko tyle ? Bicz pliz...
dawnotemu 2015-02-25 22:37:40
Z tego co czytam to pan SZ... poprawia wam humory że sami z sobą się nie potraficie dogadać BARANY HEHEHE.Pozdrawiam Pawle.R. Jak się domyślam.
Paweł 2015-03-09 20:42:44
Widać po nicku, ż eat a dick chyba ma coś z głową nie tak, może otarł sie o frezerkę heh. Coż głupota nie boli.
były pracownik 2015-03-10 11:06:33
Pracowałem tam kiedys i była to najgorsza firma w jakiej pracowałem. Ostrzegam lojalnie ze jest tam wyzysk na maxa i człowiek pracuje jak malutki robocik...
konrad 2015-03-12 21:13:44
nadal panuje tam napięta atmosfera ?
??? 2015-03-14 08:04:04
W Grudziadzu jest b...rdel o nazwie SIM a w Gdyni jest b...rdel w SIMie :)
dawny 2015-03-21 10:31:45
A ten cały system permji jest tylko po to, żeby ją przy wypłacie obciąć.
simowiec 2015-03-21 16:16:29
zawsze to na rozmowie kwalifikacyjnej lepiej wygląda jeśli przedstawi się stawkę powiększoną o 50% premii. później za braki lub co innego się premie skasuje a detale i tak jadą do klienta
Paweł R 2015-03-24 00:12:47
Niestety źle się domyślasz.
he 2015-04-05 16:35:01
co tak cicho ?
simowiec 2015-04-08 15:47:19
poszla plotka ze jesli nie bedzie marudzenia na forum to na majowke bedzie premia w postaci kuponow rabatowych do jednej z wiekszych restauracji szybkiej obslugi :) zmotywowana zaloga trzyma sie twardo :)
sflustrowany 2 2015-04-16 18:23:30
olać to.i tak nic nie dostaniemy.
1311 2015-05-01 11:31:39
Tak macie racje praca jest ciężka, ale nie oszukują jak zrobisz braki musisz za to zapłacić jak byście mieli swoją firmę to byście płacili ze swojej kieszeni?
kont. 2015-05-01 18:16:20
no tak tylko że braki najczęściej wynikają że obsługujesz kilka maszyn cnc na raz i nie masz czasu żeby zawsze sprawdzać wszystkie wymiary na 100% norma jest ustalona na 8 h a cykl zazwyczaj trwa 45 s
były pracownik 2015-05-23 12:32:49
Widze ze w tej firmie nic sie niezmienia oprocz pracowników hehe. Firma totalne dno, wyzysk na maxa a ludzie musza pracowac jak małe robociki zeby dostac 1700zł!!!!!!!!!!!! TOTALNE DNO
Uczeń Technikum 2015-05-28 12:24:00
Jesteśmy traktowani jak psy pracując cały miesiąc. Nauczyłem się jak gradować detalik, jak obsługiwać piłę, i jak wciskać zielony guziczek z gracją.
Nie nauczyłem się niczego, co mógłbym użyć potem na maszynie CNC. Nawet jak nas przydzielają do maszyny, to dostajemy ubogą instrukcję w stylu "wkładasz tak, mocjujesz tak, wciskasz guzik tak... a, i nie zapomnij zamknąć drzwi" Zamiast przydzielić nas do pracownika, który mógłby nam wytłumaczyć to, czy tamto, wolą dać mu dwie frezarki więcej, żeby zap*****eprzał normę wyssaną z [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] To tyle z mojej strony, będę wspominał do końca życia te praktyki. Zniechęcieliście do zawodu chyba każdego praktykanta jaki przewinął się przez ten śmieszny zakladzik.
simowiec 2015-05-28 12:40:44
tak to niestety wygląda. praktykant to darmowa siła robocza do wykonywania najgorszej roboty. a pracownik na etacie nie lepiej, ilość ilość i jeszcze raz ilość. nie ważne jak wyjdzie ważne że klient zapłaci
S(port) I M(uzyka) 2015-05-30 12:50:10
To dlaczego Twoja szkoła kierując Was na praktykę do SIM-u, niczego nie wymaga od właściciela zakładu w kwestii jakiegoś ustalonego programu praktyki? Zamiast coś z tej praktyki wynieść, to robicie za robociki, tak samo jak pracownicy etatowi? Coś jest tu nie halo...
olo 2015-06-04 15:06:21
a co teraz tak mało ludzi ?
odchodzą czy szef zwalnia ?
Ex simowiec 2015-06-12 12:28:12
Czyli [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w SIMie jak zawsze mówicie.
sflustrowany 2 2015-06-16 17:39:53
kończmy z ta nie uczciwa walka.chcemy tez słuzbowe samochody jak majstrowie.tez chcemy sie nimi rozbijać i dobijac za miast swoich prywatnych aut.po co kupic swoj samochod jak mozna słuzbówke miec.a my co gorsi?tez tyramy nocami i dniami najwiecej ze wszystkich co sa "niby" wyzej.
dawny 2015-06-25 21:37:15
To widze ze w SIMie coraz gorzej jest. A zdaza sie ze w robocie tam w stanie upojenia % ktos pracuje?
simowiec 2015-07-19 17:25:32
chyba dość krótko tam pracujesz ;)
adrian 2015-08-03 20:29:59
No nie jest to optymistyczna prognoza
A ja w srode mam tam rozmowe kwalifikacyjną.....
simowiec 2015-08-07 16:08:13
coraz mniej osob na produkcjii
simowiec 2015-11-04 13:01:28
co tak cicho?CHCEMY PODWYŻKI CHCEMY PODWYŻKI
aaaaaa 2015-11-07 19:49:09
olej tą firme.omijaj szerokim łukiem.poczytaj wczesniejsze posty.radze iść gdzies indziej
pokorny realista 2015-12-15 23:15:21
Wspaniała , cudowna , fantastyczna firma . Polecam ją wszystkim , którzy chcą poczuć dreszczyk emocji . Niektórzy wybrańcy pracują w niej już ponad 20 lat , więc to chyba o czymś świadczy , nie wiem dokładnie o czym ale o czymś jednak świadczy . Jestem pewien iż wszyscy wychodząc z firmy nie będą się mogli doczekać kiedy znów do niej wrócą . Po pewnym czasie będą chwalić swego wodza , jak mają to w zwyczaju mieszkańcy pewnego daleko wschodniego kraju . Niech świeci nam nasze słońce jak najdłużej . Tak nam dopomóż Bóg . Amen
pot. 2015-12-17 10:19:46
9zl ci wystarczy na godz. to gratuluje i zycze powodzenia:)
dawny simowiec 2015-12-31 09:28:26
Jak tam u was w SIMie? Na swieta Andru zaprosił was do restauracji,paczki rozdał? Jaka tam teraz atmosfera panuje, nadal obcinaja premie gdzie tylko moga? I majster popija sobie od czasu do zcasu? :-P kabluja nadal?
memo 2016-01-06 19:33:37
W firmie będą was od początku okłamywać, mówić to co chcecie usłyszeć, tylko po to abyście podpisali umowę, bo wtedy jest szansa, że parę miesięcy tam popracujecie.Fakt ,że na ok. 60 operatorów CNC, ponad 30% to osoby ze stażem poniżej 3 miesięcy mówi sam za siebie.Umowa, która jak twierdzą jest umową o prace wcale taka nie jest.Na umowie jest stawka 9zł brutto + 50% premi uznaniowej na starcie, potem 10zł.Ponieważ mamy dużo świąt, oznacza to, że na rękę dostajecie 1500-1700zł, jeśli dostaniecie całą premię. Aby ją dostać musicie wyrobić min. 95% bardzo zawyżonej normy, inaczej wasza pensja jest jeszcze mniejsza!Jeśli z tych 60 osób tylko 2-3 wyrabiają normę rozpoczynając pracę przed czasem, czasami pracując podczas przerwy i tylko kilka osób mieści się między wymaganymi 95 a 100% więc z tej głodowej pensji jeszcze potrącają!Praca na zmiany, nocki, w lato tragicznie gorąco, bo ściany i dach są z blachy a na ogromnych oknach nie ma żadnych osłon, trzeba zaoszczędzić na żaluzjach. W zimę za to potwornie zimno, i nie pomogą ciepłe ciuchy kiedy rękawiczki są mokre od chłodziwa, można się szybko nabawić artretyzmu.Generalnie lepiej chyba podpierać łopatę na budowie lub być gdziekolwiek, niż zap.... za zasiłek, bo pensja to nie jest, szczególnie za taką robotę.
??? 2016-01-13 12:20:28
W koncu ktos napisal krotko i zwiezle na temat
Ta firma to porazka!!!!Zero szacunku dla czlowieka!!!!
happy 2016-01-15 08:57:55
Przerabialem Sim i inne firmy w Gdyni az wkoncu powiedzialem dosc pracy za te grosze!!!Przez agencje pracy znalzlem prace w Angli i od 6 misiscy pracuje jako operator cnc za 8funtow na godz.Dodatek za popludniowa zmiane jest 60funtow tyg.a za nocke 90funa.Obsluguje TYLKO jedna maszyne. Jak zaczne ustawiac maszyny to moge dostac nawet ponad 10funtow na godz.Na wiosne przyjezdza do mnie zona z dziecmi o pier...e ten chory kraj.Radze wam zrobioc to samo.Powodzenia
byłysimowiec 2016-01-24 21:07:36
Memo napisał szczerą prawdę , pracowałem tam i doświadczyłem wszystkiego na własnej skórze. wynagrodzenie nie zmieniło się od lat !!!. Jak się wyrobisz z robotą to
Cię nie wyróżnią tylko będą normę zwiększać abyś się nie wyrobił a co za tym idzie nie zarobił !!!. Pozdrawiam wytrwałych i życzę powodzenia w szukaniu innej pracy
Mi się udało :)
john 2016-03-13 21:16:47
Młody przejął już władze czy nadal rządzi stary ?
Pik 2016-05-18 21:52:16
Witam
Czy to prawda ze na poczatek jest 9zl plus 50 procent bonusa?Powiedzcie prosze ile jest po okresie probnym lub po jakim czasie mozna dostac podwyzke i ile?Mowa oczywiscie o cnc operatorze.Jesli mam kilkuletnie doswiadczenie czy moge negocjowac stawke?
Dzieki i Pozdrawiam
były007 2016-06-14 14:05:10
SIM praca od razu po ukończeniu szkoły, świetne zarobki oraz bardzo dobra firma ciężko bedzię znalezć lepszą ...Słowa osób z szkoły zawodowej przygotowującej do tego zawodu.Chyba nie wiedzą jak tam jest na prawdę każdy uczeń/praktykant z tej ŚMIESZNEJ firmy mówi jak jest ale oczywiście mają to gdzieś mają swoje zdanie.Nie interesuje ich to że latasz przez prawie 2 lata na mopie,ze [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i beczkami na dolewkę do maszyn.Tak samo przepisy...uczniowie szarpiący się z ponad 200 czy nawet 300kg odlewami ??Śmieszne.

Firma .....Jedno wielkie dno to mało powiedziane zaliczył bym ją do złotej 3 najgorszych firm pracownicy boją się pierdnąć bo zaraz będzie afera i pojechane po wypłacie pracownicy są w porządku przynajmniej większość ale atmosfera tam jest wręcz okropna i napięta.Odradzam prace w tym zakładzie szkoda czasu i nerwów.

Oczywiście pozdrawiam pana WARZYWNIAKA najbardziej dwulicową i liżącą du**e szefowi osobę w tym zakładzie.Pamiętaj karma bardzo szybko wróci :) odwdzięczę się przy pierwszej lepszej okazji :)

Pozdrawiam wszystkich pracowników i powodzenia oraz wytrwałości ;)

Bobuwinny robol 2016-08-07 15:19:56
Szkoda żę nie można pokazać ubikacji w szatni w tej firmie. To by była najlepsza wizytówka firmy. Takich ubikacji nawet PKP nie ma! Sedesy bez desek; dzwi z dziurami; prysznice zaklejone folią. Zlewy z całego rzędu działają tylko 2 (bodaj że jest ich 5?). Syf kiła i mogiła. Ba oczywiści- można powiedzieć ze pracownicy nie szanują tego, no ale co jest powodem? (...)

Oszczędności wszędzie prócz pojazdów szefostwa. W ameryce szef jeździ porshe- w polsce szef jeździ porshe. W ameryce pracownik jeździ toyotą (roczną)- w polsce pracownik jeździ zkm/tico w lpg.
Zostaw swoją opinię o SIM Gdynia - Jarocin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SIM Gdynia