Opinie o Zakłady Miesne "Andrzej Skiba" w Chojnice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Zakłady Miesne "Andrzej Skiba". Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Zakłady Miesne "Andrzej Skiba" o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Miesne "Andrzej Skiba" w Chojnice

look

Czy powie ktoś jak wygląda praca w dziale utrzymania ruchu i na jakie zarobki można liczyć.

Gabi

W Człuchowie , masakra nawet białej kiełbasy człowiek tydzień przed świętami nie dostanie" kiedy by nie przyjść to właśnie się skończyła " i ta sama gadka zawsze...gdzie te miłe Panie co kiedyś pracowały..były wizytówką tego sklepu,,i starego mięsa nie wciskały,a słowo "słucham"po każdym produkcie to zniechęca i to bardzo...

Czy można liczyć w Zakłady Miesne "Andrzej Skiba" na prywatną opiekę medyczną?

Em

Tak, dostępna jest także dla rodzin pracowników.

Ktoś

Ta tabliczka mnożenia czy coś zawiera zdjęcie od Samsung'a. A głównie to od Galaxy S4

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Zakłady Miesne "Andrzej Skiba", to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Alicja

Należy również nadmienić, że nie powinno się obgadywać klientów którzy zrobili zakupy i odeszli od stoiska przy innych stojących w kolejce. Pani kierownik to się tyczy Pani trochę szacunku do drugiego człowieka. Mam nadzieję że to Pani przeczyta i przyczyni się to do zmiany relacji z klientami.

XXX

Sklep Grudziądz Panie pracujące tam bardzo miłe , rozmowne i uśmiechnięte , prócz jednej zachowująca się jakby siedziała tam za karę . Wędliny od jakiegoś czasu popsuły się , szybko tracą świeżość . Biała kiełbasa , która bardzo często było przeze mnie kupowana ostatnio była bardzo słona , jeść się tego nie dało ...Chyba czas to zmienić

Krzychu

Pozdrawiam Panie nadzorujace ekspiedientki Słupsk. Trochę szacunku drogie panie bo ja na miejscu tych Pan które tam pracują już dawno bym zrobił z tym porządek i tak mam właśnie zamiar postąpić. Złożę odpowiednią deklaracje dotyczącą mobbingu oraz złego traktowania pracownic. Zrobię wszystko aby moje pismo dostało się w odpowiednie rence. Pozdrawiam????

Witek.

Odnoszę się do sklepu mieszczącym się w Słupsku ul. Sygietynakiego. Obsługa bardzo sympatyczna z wyjątkiem pani o specyficznym kolorze włosów (CZERWONE) ! Bardzo nachalna i natarczywa wciskająca produkty których klient sobie nie życzy. Za to z pełną odpowiedzialnością można pochwalić dwie Panie pracujące w tym sklepie,przesympatyczna kobiety. Co do wędlin bardzo słabej jakości świeże ale bardzo się zepsuły przez ostatnie miesiące dlatego jestem w poszukiwaniu innego sklepu firmy zajmujących się ta branża. Nie polecam.

Driver

Ile zarobi kierowca TIR-a bo słyszałem że bez problemu 5 tys. Do tego dostają jedzenie na drogę oraz zmiennika.

mfi

Wędliny jak na Polski rynek ,w porównaniu np. z marketami są niezłe.Jedyne co mnie irytuje to te dziwne czapki ,które Pnie mają na głowach. (usunięte przez administratora) nie spełnia ona swojej podstawowej roli,nie zakrywa nawet w połowie głowy pracownia i chcąc nie chcąc spożywamy DNA pracowników.

Dagmara

A jakieś opinie o sklepie w Bartoszycach?

Żaba

A podobno ekspedientka zarabia 3100 . Z funkcją kierownicza. Może za 2 miesiące.. albo tylko w netto . Są wolne miejsca?

Grzegorz
@Żaba

Skąd słyszałeś o takim poziomie wynagrodzeń za prace w firmie Zakłady Miesne "Andrzej Skiba"? Jestem ciekaw, czy rzeczywiście można liczyć na taki poziom wynagrodzenia. Wygląda on całkiem obiecująco, jeżeli rzeczywiście są to zarobki na rękę.

Nikola

Jeżeli chodzi o pracowników to masakra. Kętrzyn!!! Kilka miesięcy temu pani Dagmara oszukala mojego tatę o 80 zł.tak go zagądała i niewydala mu ze 100 zł..ale zorientował się w aucie i z durnym uśmiechem oddała.teraz jej nie ma. W poniedziałek kupiłam tam mięso mielone smierdzace nawet pies tego nie jadł. Nie polecam tego syfu.obsługa dno.

Malutka
@Nikola

W Tucholi to samo jest jedna pani Marta która pracuje w netto na stanowisku mięsnym Skiba ,wraz z koleżanka obgaduje klientów i jest bardzo ordynarna .Zawsze zmęczona i nie miła .Chcialam to zgłosić bezpośrednio do właściciela może ma ktoś jakieś namiary

Justyna.M

Witam , chciałabym aby wszystkie sklepy miały takie Panie sprzedawczynie jak sklep w Grudziądzu Skiba ! Zawsze uśmiechnięte , służące dobra porada , polecają naprawdę pyszne produkty . Widać , ze nie siedzą tam za karę , jak w niektórych sklepach . Polecam !!

Ile zarabiają pracownicy w sklepie u skiby??

Justyna
@Karolina

Najniższej krajowej nie miałam :) 2300 brutto , teraz były podwyżki to nie mam pojęcia ile teraz jest .

Łukasz

Sklep skiba Grudziądz Netto . Bardzo miła obsługa i z humorem ! Polecam

Izabela

Zwracam się do pomysłodawcy ubioru pracownic sklepów mięsnych SKIBA.Nowe uniformy Pań pracujących w sklepach mięsnych są co najmniej upokarzające i śmieszne jak na branżę mięsną .Przypominają szczególnie nakrycia głowy zawód stewardessy a to chyba dwa różne zawody nie mające nic ze sobą wspólnego.Proszę uwzględnić moją opinię ponieważ jest więcej osób które wręcz reagują śmiechem na widok Pań a chyba chodzi o komfort psychiczny przede wszystkim pracownika ponieważ tylko wtedy jest on sto procent produktywny .Słyszałam opinie Pań sprzedających ,które czują się bardzo niekomfortowo chodzi szczególnie o nakrycie głowy .Bardzo proszę wziąć to pod uwagę ponieważ zadowolony pracownik to pełen sukces producenta .

Martyna123
@Izabela

Dokładnie , śmiech na sali . Widać po minach Pań ,ze nie są zadowolone .

Grudziądz ! Macie bardzo piekne panie . Od razu lepiej smakują wędliny :)

BISTRO Po drodze

Jestem restauratorem z Bytowa .zaopatruję się w mięso na stoisku Netto w bytowie przy ul Sikorskiego . Jestem bardzo zadowolony z jakości wyrobów firmy Skiba . Moi goście mają na talerzu super potrawę

Zszokowany

Witam z Kętrzyna Od kilkunastu dni przyjeliscie nowa pracownice starszą kobietę Joannę.Jako stały klient błagam abyście pozbyli się jej. Jest chamska,przeklina przy klientach kłóci sie z pracownikami i odstrasza klientow.Ona chyba tam jest za karę. Czy nie macie lepszych kandydatów?

Niezadowolona
@Zszokowany

Zgadzam się z wypowiedzią Pana ,,Zszokowany " z Kętrzyna. Robiąc zakupy w okresie przedświątecznym byłam świadkiem opryskliwej wypowiedzi Pani Joanny do klientki, która stała przedemną. Poproszona o pokrojenie żeberek trójkątów udzielała odpowiedzi w ewidentnie zniechęcający sposób, pretensjpnalnym,podniesionym tonem. Pytam za poprzednikiem, czy nie ma lepszych kandydatów ?

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Miesne "Andrzej Skiba" - Chojnice

• Jak się pracuje w Zakłady Miesne "Andrzej Skiba"?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Miesne "Andrzej Skiba" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Miesne "Andrzej Skiba"?

2.7/5 Na podstawie 105 ocen.
  • Derdowskiego 23
    89-600 Chojnice