Opinie o Zakłady Miesne "Andrzej Skiba" w Chojnice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Zakłady Miesne "Andrzej Skiba". Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Zakłady Miesne "Andrzej Skiba" o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Miesne "Andrzej Skiba" w Chojnice

Laura

Omijajcie szerokim łukiem. W jakim zakładzie pracy bazuje się na plotkach? A no w tym! Zwalniają ludzi,uczynnych,rzetelnych,a zostawiają (usunięte przez administratora) Nie jest to w żadnym wypadku porządna firma. Ludzie tam nie tak fizycznie jak psychicznie są wykończeni. Co do płać, też zostawia wiele do życzenia. Zawsze jest mega premia. A bez premii nie zarabia się tam nawet najniższej krajowej.

Becia

Nie trzeba być z HR aby lubić swoją pracę.... Ja też uważam, że negatywne opinie są przesadzone i krzywdzące

Basia

Firma nie jest w ogóle profesjonalna. Współpracownicy mówią miłe rzeczy a potem okazuje się ze obgadują bezczelnie za plecami, zero współpracy i komunikacji. Nie można za dużo mówić bo zostaje to obrócone przeciwko tobie. Atmosfera jest niezbyt sympatyczna. Jeśli ktoś chce podjąć się tej pracy to trzeba się zastanowić ile wytrzyma się w takim towarzystwie. Psychika siada.

Ala

Nie polecam pracy na sklepie w Lębork. Podkładanie " świń ''. Ciągle dokładnie z własnego portfela do kasy no " coś się nie zgadza " zamiast sprawdzić system który wylicza sam wszystko. Brak koleżeństwa w tym sklepie.

@@Ala

Jak regionalna i informatyk zlewają to trzeba pisać do szefostfa i tyle a nie tu się żalić. Oni nie biorą grubej kasy za nic, są by ci pomóc.

gość malinowy

W ogóle mnie to(usunięte przez administratora)jakie wy ludzie macie wyprane mózgi. Sodexo, multisport, kawy, ciasta (ostatnio szef zapewnił każdemu pracownikowi pyszne ciasto na jego imieniny - powiedzcie czy w innych firamach takie coś dostaniecie - co najwyżej(usunięte przez administratora) darmowe jedzienie do (usunięte przez administratora), napoje, wypłaty na czas, baseny (aktualnie w formie pakietu multisport). Dodatki dla dzieci, imprezy firmowe dla wszystkich na których jest grill, piwo atrakcje dla dzieci itp. Kurba, wypłaty nie są najgorsze. Człowiek robi co może. Banda nierobów i(usunięte przez administratora) Robić się nie chce, na cudzym ganku całe życie siedzieć. Dawajcie negatywne komentarze. Tylko tyle nieroby potrafią. Narzekać na dobrą pracę. Dla tych którzy chcą pracować to polecam z całego serca. Stabilna robota z darmową żywnością i dziesiątkami różnych dodatków. To jest ta firma w której człowiek może robić całe życie. A dla nierobów i osób które mają problemy z samooceną i mających kij w (usunięte przez administratora)to nie polecam bo - trzeba pracować :)

@nick

Firma ewoluuje z czasem - zamykanie i otwieranie nowych punktów to chyba normalne? Myślę, że nikt nie pozwoliłby na zamknięcie sklepu, który przynosi zyski... Wydaje się, że Pan/Pani uważa, że doskonale zna firmę. Zawsze można skontaktować się bezpośrednio z firmą i wyrazić swoją opinię, popartą argumentami, a nie tylko anonimowo wprowadzać innych w błąd. Może to pomoże w poradzeniu sobie z tajoną flustracją? Znam produkty Skiba od lat, do sklepu chodziłam jeszcze z babcią i jest wiele tradycyjnych asortymentów w ladzie. Jeśli ktoś znajduje "towar bardziej biedronkowy" to widocznie go celowo szuka, a rozsądna firma ma szeroki wybór produktów.

YYYYY Nowy wpis

Tak w ogóle to jak oceniacie pracę Młodszego Maszynisty Chłodni? Wczoraj znowu dodali ofertę i teraz to chyba wstępnie się przymierzam, bo roboty będę potrzebował. Zastanawiam się po jakim czasie można liczyć na jakiś awansik i ewentualnie jaka kasa wraz z nim przyjdzie?

@Ala

Chodzi tu o jakieś manko? Jaki jest tego zakres? I co to za system, kiedy wszedł? Ciekawi mnie komu ten problem został tak w ogóle zgłoszony i ile kasy można być na minusie?

Ala

Tak . Jednego dnia po skończeniu pracy wychodzi 3 zł na plusie. Następnego już minus 50 , kolejnego jeszcze więcej . System to tabelka w excelu i tam wpisujesz utarg , bank i wszystko. System zlicza ile powinno być utargu. Głównie jak są nowe osoby mają (usunięte przez administratora) Dlatego że ciągle muszą się składać i dokładać do kasy . Praca nie na moje nerwy

@Ala

Tylko ze z tego wynika, że te nowe osoby robią jakieś błędy, tak? skoro one głównie są podkreślone jako te składające się do kasy. To jak teraz ich przeszkolenie wygląda? zastanawiam się czy mogłoby w praktyce pomoc

@Ala

Problem polegał na tym że przy zwróceniu uwagi najpierw pracownicom potem szefowej że czy to nie dziwne że ciągle nie zgadza się kasa i że trzeba dokładać, odpowiedź była no sprawdzimy to ..tylko że co to dało jak ponad miesiąc ten sam problem. Zgłoszenia do regionalnej .. do informatyka . Cisza .. niby wszystko ok . I wydaje mi się że ktoś znalazł sobie sposób na zarabianie kasy . Pracownice doświadczone praca w handlu raczej rzadko się myla w liczeniu . I tu był problem ze rąk łatwo dokładały do kasy ze swojego portfela i nowe pracownice również . Dlatego kto by chciał ciągle dokładać . Oczywiście problem pewnie nadal jest i potem są nerwy jedna na drugą że są takie sytuacje. Ja cały czas wydaje pieniądze klientowi " do pełnej kwoty " i toalo prawdopodobne by codziennie orznac się na 50 lub 100 zł. Niemożliwe.. potem zaczął się problem (usunięte przez administratora) przez szefowa . Poszła na urlop i pracownice zaczęły sobie rządzić i donosić . Gdy szefowa wróciła z urlopu nagle wszystko źle , pretensje , dlatego szkoda nerwów . Przy próbie wyjaśniania .. jak jest płacz to znaczy że zależy ... Słowa szefowej. Regionalna też miała gdzieś i nawet nie poznała nowej pracownicy a już uwierzyła starym pracownicom . Nie polecam pracy tam . Stres i jeszcze raz stres

Ala Nowy wpis
@Ala

To trzeba zgłaszać do informatyków...

Ala Nowy wpis
@@Ala

ooo

Jakie są godziny (usunięte przez administratora) młodszego maszynisty chłodni? W ofercie widzę tylko wzmiankę o (usunięte przez administratora) na 2 zmianach. Zastanawiam się więc przy tym czy w ogóle możliwe są w tym przypadku nadgodziny?

Ona
@ooo

A kto ma tutaj odpowiedzieć? Jakiś przypadkowy człowiek, co nie wie, ale się wypowie? Zadzwoń do firmy lub pod podany numer do osoby rekrutującej, a z pewnością się dowiesz wszystkiego co związane jest z danym stanowiskiem.

XDDD Nowy wpis
@ooo

Na nadgodziny to ja bym się nie nastawiał Bo nie ma chętnych do płacenia za nie

Cześć. Przyuważyłem, że dodali ofertę dla kierowcy. chodzi o transport żywca wieprzowego. Mam już w tym doświadczenie, tylko teraz zastanawiam się czy przy tym załadunku i rozładunku zwierząt zawsze będę mieć kogoś do pomocy?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Zakłady Miesne "Andrzej Skiba", to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Maciej
Użytkownicy czekają na odpowiedź 38 dni.

Czy w Skibie na produkcji można zarobić 4 tysiące netto?

Lisa

Polecam, mimo tego, że pracuje na produkcji. Wypłata na czas, warunki pracy do łatwych nie należą głównie ze względu na zimno, ale po jakimś czasie idzie się przyzwyczaić, tym bardziej że dostaje się ubrania. Można się przyczepić do kilku rzeczy, ale jak wszędzie.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Zakłady Miesne "Andrzej Skiba"? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Wysyłał tu ktoś CV może ostatnio…? Pisali tu o jakichś zamętach w ostatnim wątku ale w sumie widzę ze te opinie chyba jakieś rozbieżne były? Ktoś tez ciekaw był właśnie pracy w IT a dosłownie wczoraj na FB udostępniali ofertę na utrzymanie ERP. Czy ktoś już się zgłaszał wcześniej, był na rozmowie i by dał znać co i jak? jakiś zarobków można oczekiwać? Pytają o kwotę na rozmowie?

Ano jakieś zarobki pewnie wpadają za pracę… : ) pewnie literówka? Ja akurat nie z branży ale sam się zastanawiam jak praca wygląda od tej strony. Jest luźno na dziale? informatycy także maja jakieś szkolenia?

TakiTam

Popytaj ludzi na mieście, co się dzieje, bo tutaj chyba ktoś z HR usuwa wszystkie negatywne komentarze. Słyszałem, że dwóch informatyków się zwolniło (miało już dość). Obaj podobno byli mega mądrzy i mieli olbrzymie doświadczenie. Myślę, że podjęli bardzo dobrą decyzję i ktoś będzie miał mega korzyść zatrudniając ich.

@TakiTam

Czy możliwe jest, że po prostu ich doświadczenie przewyższało zakres zadań na stanowisku, skoro tak się opowiadasz? Nie było szans na rozwój? czym tu ludzie w IT się zajmują tak w ogóle, jedynie stany magazynowe ogarniają?

A jak w zakładzie można ocenić temat rozwoju? zaciekawiło mnie to poprzednie zapytanie o to czemu już nie ma długoletnich pracowników, nie wiem do końca czy faktycznie wszyscy zniknęli ale jeśli już to ze względu na co? Jaka maksymalna kariera jest tu do wyrobienia?

Bart

Większej głupoty nie słyszałem niż to, że firma idzie na dno. Wystarczy zobaczyć na igły jak się rozbudowują, faktycznie bida aż piszczy. Dobre osoby w firmie potrafią zostawic, skusić czyms... Także nie gadaj bzdur.

gość malinowy

nick
@gość malinowy

ocho pani kier. się zbulwersowała? stabilna praca? mogę ci wymienić dziesiątki dobrych pracowników (wcześniej chwalonych) poproszonych o zwolnienie się po kilku-kilkunastu latach pracy. wiadomo na setki zwolnionych nienadających się. płaca i inne wymieniane przez ciebie to chyba zbytek łaski, no bo jak to dawać pracę i jeszcze płacić za to. pomijam produkcję, bo za mało wiem, ale handel to leży pod mułem z dna. Skiba kilkanaście lat temu i dzisiaj to dwie różne f-my. myślę, że zarząd nie wie co się dzieje na poziomie kierowników regionalnych. zatrudniani są obecnie ludzie z łapanki, kiedyś f-ma dbała o wizerunek, a dziś bezzębne i z tłustymi włosami z minami jakby za karę robiły to norma. możnaby pisać godzinami jaką atmosferę tworzą przełożeni z Chojnic w pracy ludzi, niby otwierają nowe pkt-y, ale pozamykano tyle, że nawet połowy nie ma tego co 15 lat temu, o obrotach nie wspomnę, kasa z powodu inflacji może nie odbiega , ale towaru się mniej sprzedaje i klientów mniej. asortyment też jakiś taki bardziej biedronkowy 0 jakości sprzed lat. Mam wrażenie (a w zasadzie pewność) że z powodu tego, że handel to promil w dochodach całej firmy, ale to i reklama i wizytówka firmy, więc albo nastawić się na produkcję i zlikwidować sklepy firmowe, albo zacząć dbać o nie i o pracowników. zacząć od audytu, czemu jest taka rotacja i czemu nagle nie ma długoletnich pracowników z jakiego powodu i dzięki komu odeszli z pracy po wielu latach?

@nick

Laura

nick
@Laura

wiesz to nie do końca tak jest. ja mam wrażenie, że handel u Skiby to promil zysków f-my, ale nieprzeliczalny jeśli chodzi o reklamę. zatrudniono osoby które miały zająć się tym działem, ale jestem przekonany, że po prostu mają ten handel rozwalić, żeby zlikwidować konkurencję dla innej sieci zajmującej się tylko handlem. Dziwię się, że szefostwo na to pozwala, pewnie nie wie, Praca przy produkcji jest raczej ok, ale unikajcie pracy w handlu (przynajmniej do czasu, aż ktoś się opamięta i wyrzuci szkodniki)

Alfred
@Laura

Tak, to prawda, plotki, ploteczki, zwłaszcza na temat ostatnich dobrych osób w tej firmie. Ciągłe sprzedawanie bajek szefowstfu, oczernianie takich, kturym się jeszcze chce. Układ koleżenski.

@Laura

Zgadzam się z panią w stu procentach.Falsz i obluda brygadzistów i współpracowników nie zna granic.Tam dorobiłam się choroby i nerwów.Sam szef pan Andrzej bardzo w porządku ale kierownictwo i brygadziści porażka.

Teraz to do którego czasu nawiązujesz? Komentarza pod którym piszesz czy teraz na bieżąco cos się dzieje? Po prostu chyba nie widzę teraz oferty dla informatyka w Internecie, na stronie zakładu chyba są jakieś ze starsza data tak czy siak? To na dział IT gdzie teraz znajdę? Chce poczytać co jest ofertowane

Maria

Nic złego się nie dzieje. Wprowadzanych jest dużo zmian, widać to chociażby po zmianach w zarządzaniu, czy zatrudnianych osobach z zewnątrz. Nie każdy lubi zmiany, niektórym było miło i bezpiecznie tak jak jest... A jeśli chodzi o IT to jeśli wiesz, że dwie osoby rzuciły papierami to też zapewne wiesz, że te osoby mają na siebie inne pomysły. Nie siej zamętu, nie szukaj sensacji. Praca w tym miejscu jest dobra, stała i bezpieczna. Są ludzie, którzy pracują po 20 parę lat, a są osoby, które odchodzą po trzech dniach i jeszcze psują opinię. Nie jest to łatwa praca jeśli mówimy o produkcji, administracja też nie ma łatwo, jednak wszędzie można narzekać. Mi się podoba elastyczność, to, że zawsze można się dogadać z brygadzistami czy kierownikami. Podoba mi się, że wszystko mam zapewnione no i doszła jeszcze karta Multisport. Ja widzę więcej plusów niz minusów.

Maria

Proponuję udać Ci się do Zarządu i zapytać o oficjalne stanowisko. Ktoś odchodzi i zaraz robi się z tego wielkie halo. Jakby odchodzili w złej atmosferze to byłoby to z dnia na dzień, a nie z dłuższym okresem wypowiedzenia i to z własnej woli. Rozumiem, że pracownik może zostać zwolniony, ale sam odejść już nie, bo to oznacza, że jest w firmie ZLE. Firma się zmienia i to widać gołym okiem, czuć atmosferę zmian, ale po burzy zawsze wychodzi słońce. Ludzie sfrustrowani zawsze będą mówili źle o innych czy o swojej pracy, taka nasza natura.

Becia

boj

Bylo bardzo fajnie pracowac w tym zakladzie POZDRAWIAM

Julia
@boj

A co konkretnie tak miło wspominasz? :D

Ewka
@Julia

Dzień w którym złożył wypowiedzenie :-)

@Ewka

Nie ma z tym żadnych problemów właśnie przy odchodzeniu? Dużo osób to w ostatnim czasie robi? I ile trwa okres rezygnacji z umowy, miesiąc?

Falco

Noe polecam pracy w tej firmie.Kusza umowa o pracę a potem wcoskaja smieciowke-zlecenie przedłuzane co miesiac.W dodatku za najniższą krajową.

Xxx
@Falco

To jest firmą rodzinną,kto w rodzinie to nie zginie..... niepojęte jest że osoba która pracuje miesiąc dostaje awans,a pracownik niespokrewniony z szefostwem czy z kimś z zarządu o kilkunastoletnim stażu pracy jest omijany,nie ma szans na jaki kolwiek awans.... porażka

Jadzia

Zauważyłam, że niektóre opinie co do pracy brygadzistów są lekko rozbieżne, mimo wszystko to zależy od sytuacji i perspektywy? A od ich strony jak praca może wyglądać? ciekawa jestem docelowego zakresu obowiązków na umowie i rzecz jasna zarobków. trudno się dostać na to stanowisko? I w ogóle jest jeszcze na co awansować?

Jak wygląda rozmowa w Zakłady Miesne "Andrzej Skiba" na stanowisko Sprzedawca? Z iloma osobami się rozmawia? 17 października pojawiło się ogłoszenie.

Martyna

Zależy od miejscowości. Czasami z jedną, czasami z dwoma. W niektórych punktach kierownik sklepu przeprowadza rozmowy, w innych koordynator.

Rysiek
@Martyna

przytoczysz mi warunki zatrudnienia dla koordynatora oraz dla kierownika? lub ktoś inny o ile zna? chcę je sobie zestawić, na którym lepiej byłoby popracować? trudno się dostać?

@Rysiek

Nie o to mi chodziło. Pytałeś o stanowisko sprzedawca - na to miejsce w sklepach rozmawia się z kierownikiem sklepu lub koordynatorem regionu.

Kryśka

Słyszałem jak panie na stoisku mięsnym psioczyły, że im "firma rzuciła na święta jakieś ochłapy, nie wiadomo co za to kupić". Jak wygląda socjal w tej firmie? Czy jest tak źle jak mówią między sobą panie ekspedientki?

Karina
@Kryśka

Licząc inflacje i na przykład staż pracy , jest tragedia . Dobrego prezentu za to się nawet nie kupi .

@Karina

Mimo wszystko czy jest szansa na ostateczne przybliżenie co i jak? I ogólnie to kolejne święta jakby nie patrzeć są po drodze. Wielkanoc jest tu na równi jeśli o dodatki chodzi?

Ewelina
@Maria

Jest tak samo, niestety. Jeśli chodzi o zarobki są godne. Ale socjal nie zbyt zadowalający, w innych firmach jak rozmawiam ze znajomymi mają na prawdę duży a tutaj marnie.

@Ewelina

A jeśli o wyniki z pracy chodzi? Są zadowoleni z ludzi i nie ganiają ani nic? Może w innych firmach muszą mocno motywować a tu każdy sam z siebie robi jak trzeba? W jaki sposób oceniasz współpracowników?

@Ewelina

Social zły ? Karta podarunkowa Sodexo -na święta Wielkanocne i Bożego Narodzenia plus Dzień Dziecka na kazde dziecko sto złotych. Dzień kobiet wszystkie kobiety ptasie mleczko i kawa, imieniny szefa ciasto, tłusty czwartek pączki. Za darmo kawa, herbata, sok, woda gazowana i nie, jedzenie na kantynie pyszne i do bolu... Prywatna opieka medyczna - super pakiet za 150 zł, gdzie jedna wizyta u jakiegokolwiek lekarza to koszt minimum 200zl. Kasa zapomogowa, godzina basenu codziennie za darmo... Ale nie, najlepiej narzekać. Trzeba robić jak wszędzie, są ludzie co po 20 lat pracują i chwala, ale najlepiej marudzić i obsmarować na forum, a gdy są pytania czy coś nie pasuje, co zmienić to nikt się nie odzywa. Wszyscy mądrzy w internecie. Jakiekolwiek uwagi brygadziści zaraz reagują... Jak się nie podoba to zmień pracę a nie gadaj anonimowo głupoty.

K
@Maria

Jak czasami czytam te opinie to ….. każdy z Nas wie ile kosztuje przygotowanie kanapek członkom rodziny do szkoły czy do pracy. A wiadomo ze po pewnym czasie wkrada się jakiś napój , sałatka czy coś na ciepło. Ja od wielu lat pracuje u Skiby i nie wyobrażam sobie ze nagle miałabym zacząć rano robić sobie posiłki do pracy. Mamy naprawdę smacznie przygotowane posiłki , szef zawsze każdego wysłucha, każda propozycja czy spostrzeżenie nie jest odsuwana na dalszy plan lub zapomniana. Ja idąc do sklepu firmowego wiem co kupuje i jakie są zachowane standardy podczas pakowania wędlin czy mięs. Mamy zarząd który chce rozmawiać !!! Na działach kierownicy czy brygadziście są dla Nas. Podczas wieloletniej pracy mając małe dzieci nigdy nie usłyszałam NIE gdy musiałam wyskoczyć z pracy czy szybciej wyjść . Dział kadr chętnie odpowiada na każde pytanie, kierownik czy brygadzista podobnie. Ja jeszcze nigdy nie odczułam jakiejkolwiek bariery. A tak jak wspomniałam pracuje już ponad 17 lat

Klient

Opinia dotyczy Sklepu firmowego w Pasłęku ul. Polna. Pani o imieniu Monika bardzo nie uprzejma, pracuje jak za karę. Jak jej sie nie chce pracować to niech się zwolni albo zmieni podejście do klienta, bo rzucanie towaru jak to bylo za czasu PRL na lade to raczej nie przystoi. Robiłem tam zakupy zawsze ale podejście tej pani mnie odrzuca.

Nie polecam sklepu w Czersku przy fontannie. Poszedłem po zamówionego kurczaka z różna, żona poprosiła również abym kupił mięso mielone. Pani która mnie obsługiwała "miała brak uzębienia" ,gdy mówiła do mnie poprostu widziałem jak pluje. Dla mnie to masakra. Napewno nic już tam nie kupię. Wyszła jeszcze jedna która też nie grzeszyła uzębieniem, bodajże Pani kierownik. Jak dla mnie to renomy ta firma tym nie zrobi. Nie widziałem w sklepie ekspedientki bez uzębienia. Szok. Jak pomyślę że pluję się na kiełbasy to robi się niedobrze. Kogo oni tam zatrudniają.

Bardzo dobrze pracowało mi się w tej firmie, jedzenie zapewnione to zawsze pare groszy się zaoszczędzi, ludzie pracujący na lini w porządku, mam zastrzeżenia co do niektórych brygadzistów bo ludzie nie ubliżając oczywiście nikomu to tak jakby oderwani (usunięte przez administratora) i kulturą też jakoś nie grzeszą, wiadomo warunki pracy w temperaturach rzędu 2-7 stopni do przyjemnych nie należą. Wynagrodzenie mogłoby być wiadomo lepsze ale myśle że godzinami czasem dało radę to nadrobić. Słyszałem ze teraz ich też dosięga kryzys i ludzie zaczynają psioczyć, ogólnie jako pracodawcę polecam ale mam nadzieje że poprawia się z wypłatami dla ludzi. Dla starających się o prace w tym zakładzie, spróbować i zobaczycie ze jest Ok. Pozdrawiam A.

Basia

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Miesne "Andrzej Skiba" - Chojnice

• Jak się pracuje w Zakłady Miesne "Andrzej Skiba"?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Miesne "Andrzej Skiba" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Miesne "Andrzej Skiba"?

2.7/5 Na podstawie 104 ocen.
  • Derdowskiego 23
    89-600 Chojnice