Opinie o Zakłady Miesne "Andrzej Skiba" w Chojnice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Zakłady Miesne "Andrzej Skiba". Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Zakłady Miesne "Andrzej Skiba" o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Miesne "Andrzej Skiba" w Chojnice

Basia

Firma nie jest w ogóle profesjonalna. Współpracownicy mówią miłe rzeczy a potem okazuje się ze obgadują bezczelnie za plecami, zero współpracy i komunikacji. Nie można za dużo mówić bo zostaje to obrócone przeciwko tobie. Atmosfera jest niezbyt sympatyczna. Jeśli ktoś chce podjąć się tej pracy to trzeba się zastanowić ile wytrzyma się w takim towarzystwie. Psychika siada.

Cichy

Nie polecam tej firmy pan od transportu nie miły widać od razu o co tam chodzi . Bardzo nie przyjemny .

Hell
@Cichy

Piotruś ma po prostu kompleksy. "Im kto mniej wart, tym wyżej głowę nosi."

@Hell

Tak, Pan "o mało co dyrektor" :-)

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w Zakłady Miesne "Andrzej Skiba"?

Xxxxx

NORMALNY POLSKI

Xyz

Na produkcję angielski nie potrzebny

@Xxxxx

Raczej polski podwórkowy.

Lesli

Tak. Oczywiście, skutkuje wypowiedzeniem przy najbliższej okazji (okazje, zawsze można wymyślić)

@Lesli

Mmm, wyśmienicie. Czyli najlepiej siedzieć cicho i udawać że wszystko gra? Z podwyżkami też taki problem robią?

Dark
@Grzegorz

Niestety tak to wygląda ;/ jak piszesz

@Grzegorz

tak lepiej siedzieć cicho i nie pokazywać, że jesteś za mądry - cenią (usunięte przez administratora) i potulnych :P nie z wypłatami nie ma problemu (jeszcze) aczkolwiek premie nijak mają się do wykonanej pracy szefostwo nie ma pojęcia co się dzieje na poziomie kierownictwa średniego szczebla mobbing, szukanie, a nawet wymyślanie haków,, spadające obroty, utrata klientów, to nie jest "ZM Skiba" choćby sprzed 10 lat, na dzień dzisiejszy odradzam

ponieważ słowo zaczynające się na głu.. jest wg administracji nie do przyjęcia, więc zastąpmy je słowami: nierozgarnięty i niedouczony ;) musi pracownik stać na poziomie umysłowym niżej jak przełożony (a to trudne, bo poprzeczka nie jest za wysoko)

Misia

Po przejściu dyrektora generalnego na emeryturę, jest dramat w zarządzaniu firmą. Trzeba siedzieć cicho i kryć błędy przełożonych, inaczej przechlapane.

@ja

To prawda, broń Boże wykazać się wiedzą, bo sponiewierają!

XXX

Jasne . Zaraz się rzucają z pomocą :D . Tylko głupie gadanie jak pracownik coś zaproponuje to jest to zlewane . Poza tym z socjalu (który miał być większy ) pozostały tylko słuchy . Żenada

@Lesli

Tak to prawda. w wymyślaniu okazji są dobrzy.

@ja

To prawda, również na najwyższych szczeblach, a zarządzanie jest na poziomie szkółki niedzielnej.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Zakłady Miesne "Andrzej Skiba", to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Joanna

Zważając na opinie sklepu mięsnego Skiba w Grudziądzu , pojechaliśmy z mężem zobaczyć czym różni się od innych sklepów mięsnych . Po wejściu na sklep pierwsze co rzuca się w oczy to estetyka i czystość w sklepie . Asortyment bardzo ładnie wyłożony . Panie pracujące w sklepie są bardzo pozytywnie nastawione do klienta , z mężem byliśmy zachwyceni , ze można pracować w sklepie nie „za karę „ . Wędliny same w sobie są bardzo dobre , aromatyczne świeże . Jedyny minus jest taki , ze to jedyny sklep w naszym mieście , na drugim końcu miasta . Poza tym polecamy !

Klient
@Joanna

To prawda młode dziewczyny a supermiłe i uśmiechnięte . (usunięte przez administratora)

Jak długo trwa proces awansu w Zakłady Miesne "Andrzej Skiba"?

Zależy jakie masz znajomości

Maria

A całkowicie bez nich na czystą kartę?

@Maria

Zawsze znajdzie się ktoś kto z jakiegoś powodu rozgoryczony będzie pisał różne rzeczy. Tak, można awansować dzięki sumienności i własnej pracy.

@Pracownik 2

A przy pełnym zaangażowaniu to jak długo może to trwać?

@Maria

To kwestia indywidualna, ale firma daje możliwości awansu. Jak ktoś chce i się rozwija, zgłębia wiedzę i patrzy nieco szerzej niż tylko na swoj zakres zadań to ma duże szanse.

@@Maria

Czyli raczej samemu trzeba cokolwiek zrobić / się wykazać, raczej człowieka nie nakierują?

@Maria

Co to za pytania? Dostajesz narzędzia i możliwości, co z tym z robisz, jakie wykażesz zaangażowanie zależy od Ciebie.

@Pracownik 2

Normalne pytania, więc nie wiem po co to oburzenie. Nie każdy pracował X lat z tymi narzędziami, więc ciekawe czy ktokolwiek tutaj daje jakieś rady

Najprawdziwsza prawda :-)

Maria

Tyle, że mnie nie chodziło wcale o wyręczanie się kimś tylko właśnie wstępną pomoc tak jak tutaj kolega zasugerował. O ile dobrze zinterpretowałam, że o to chodziło Ci z tym całym kołem?

@Maria

Jeśli masz na myśli wprowadzenie nowego pracownika, to tak. To nie jest tak, że ktoś cię postawi i każe pracować tylko masz wstępne przeszkolenie, współpracownicy też w razie czego ci podpowiadają. Generalnie w firmie kierują się takimi wartościami żeby jednak szanować się na wzajem. Zawsze znajdzie się ktoś kto będzie to podważał. Pracowałem w kilku zakładach i mam wrażenie, ze tutaj niektórzy czasem mają za dobrze. W niektórych firmach nie zwraca się aż takiej uwagi na powiedzmy dobro pracownika. Tutaj nikt nie wrzeszczy na podwładnego, nie traktuje cię jak byle co, poza tym gdyby tak się wydarzyło to masz nawet nr do zarządu i możesz to zgłosić. Wypłata zawsze na czas, co do wysokości to zawsze można dyskutować, ale porównując chojnicki rynek wypłaty są podobne a czasem i wyższe.

Około 3 lata

Mariusz

Aż tak długo trzeba czekać? A w międzyczasie jest zlecenie czy umowa na czas określony?

Xxxx
@Mariusz

Jeśli będziesz się starał w sensie pracował nie ściemniał,kierownik będzie widział że chcesz pracować umowę na stałe dostaniesz po roku.1 umowa na miesiąc jest zlecenie następne pełny etat ale na czas określony na 3 miesiące ,potem wiadomo albo określony na rok albo na stałe

Co za bzdury! Firma zatrudnia ponad 1100 pracowników, którzy najbardziej doceniają stabilność zatrudnienia i pewność wynagrodzenia oraz właśnie składki na emeryturę, które odprowadzane są od całości wynagrodzenia. Niezapowiedziane kontrole z PIP, US i innych organów przeprowadzane są regularnie i nigdy nie wykazały niezgodności, które zostały zarzucone w tym komentarzu. PPK zostało wprowadzone w 2019 roku i od tego czasu wszyscy pracownicy, którzy nie złożyli rezygnacji, mają odprowadzane składki do PPK.

Elżbieta

To skoro oferują stabilność zatrudnienia, to rozumiem, że jest umowa na czas nieokreślony i to na start? Tak?

Armani
@Elżbieta

Na start umowa zlecenie przez pierwszy miesiąc nawet robiąc nocki płacą jak za dniowki przez pierwszy miesiąc plus dobre i darmowe jedzenie na przerwie

@Armani

W prawie pracy istnieje coś takiego jak umowa o pracę na okres próbny, jak na start dają "śmieciówki", to już nie jest poważna firma. Jeśli za "nocki" płacą jak za "dniówki", to nie jest zaleta tylko wada, a dobre jedzenie, to chyba to co spadnie z taśmy

XD

W punkt

@XD

I co, myślisz, że aż tak dużo tego jedzenia spada? ;p Masz jeszcze jakieś nieprzychylne uwagi co do nich czy na więcej nie ma co narzekać niż ma to co wymienił?

JA
@Maria

Mam. Ale nie będę książki tu pisał. Wymieniaj dalej zalety, a ja potwierdzę, albo zaprzeczę. Jak zauważyłaś odniosłem się tylko do tamtej wypowiedzi, ale ty zauważyłaś tylko "jedzenie" Reszta mojej krytyki znaczy się w pkt?

@JA

No to jak masz, to je podaj zamiast się przegadywać z jakąś Marią XD Sam bym chętnie posłuchał

pracofnik

Osoba, która wymyśliła system pracy od 13:30 do 21:30 i na drugi dzień praca od 5:30 do 13:30 powinna dostać Oskara za... głupotę! Przecież to nie jest nawet 8 godzin na sen. A gdzie dojazd? Myśli ktoś w tych biurach? Jeżeli pracownik kończy prace o 21:30, zanim wróci do domu jest 22! to należy się mu jak psu micha wody - pójście do pracy na następny dzień na 13:30 lub 9:30! (usunięte przez administratora)

Lol
@pracofnik

Ok

Iwona
@pracofnik

Masakra! A nie da się tak ustawić grafiku żeby mieć bardziej komfortowo?

rysia z trójmiasta
@Iwona

Niestety na rozmowie kwalifikacyjnej pracownicy rekrutujący kłamią, aby złapać jelenia. Potem okazuje się, ze jednak jest problem... Straszenie zwolnieniem itp. ale po co pracować w zespole, gdzie już w poniedziałek kierownik sklepu tobie oświadcza, ze zmienia tobie grafik, bo ona musi mieć sobotę popołudnie wolne, bo idzie na grilla? Niepoważna firma. Z takim podejściem raczej skazana na odejścia pracowników. Matki z dzieckiem? Zapomnij, ze ktoś pójdzie tobie na rękę, specjalne podkładanie kłód abyś miała jak najbardziej przewalone z odebraniem dziecka z przedszkola itp. bo paniusia bez dziecka nie będzie 3 razy w tygodniu pracować do 19.

Nie polecam tej firmy nikomu.Kierownicy regionalni nie znający się na niczym i potrafiący dolowac pracowników.

Ika 33
@anonymous

Potwierdzam ,niestety.A zapowiadało się super.

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Zakłady Miesne "Andrzej Skiba" odbywa się w siedzibie firmy?

Tak w iglach

Tamtam

Skiba Lebork jedna wielka porażka.,oszusci i nic poza tym.Dziewczyny pracujace tam to jeden wielki fałsz nie polecam

Olaola

Zgadzam sie w 100%????oby jak najdalej

@Tamtam

Dlaczego nie jesteś zadowolony z pracy w Zakłady Miesne "Andrzej Skiba"? Możesz powiedzieć coś o wysokości zarobków? Zastanawiam się czy to dobre miejsce do pracy, Twoja wypowiedź jest cenna ale zbyt krótka, napisz proszę coś więcej, będę wdzięczny.

JULEK
@Tamtam

Konkretów oczywiście brak. Typowy (usunięte przez administratora)dowartościowuje się anonimowo w internecie

klient
@Tamtam

tez sie zgadzam atmosfera do kitu praca na 2 zmiane od 13 30 a wychodzi sie kolo 22 na drugi dzien na 5 30 gdzie czas na odpoczynek

Pracownik może ubezpieczyć swoje dziecko, które się uczy i ma 19 lat?

@Monika

Ciekawe pytanie zadałaś w tym wątku. Mogłabyś dodać, czy jesteś zainteresowana pracą w zakładzie mięsnym, czy raczej Twoje pytanie jest z poziomu osoby pracującej już tam?

Xxxx

Zdecydowanie tak.

Gosia

tak ,może , do 26 roku życia jesli się uczy

Ewelina
@Gosia

To ja od razu zapytam, czy w Zakładach Skiba można liczyć na prywatną opiekę medyczną? Jeśli tak, to czy pod nią również można podpiąć dziecko i generalnie członków swojej rodziny? Jak wygląda kwestia takich benefitów w firmie?

@Ewelina

Tak, firma oferuje pracownikom opiekę medyczną na bardzo dobrych warunkach. Do pakietu medycznego można dopisać partnerkę/partnera życiowego oraz dzieci do 26. roku życia. Ponadto, zapewnia też bezpłatne wyżywienie, darmowy basen, prywatne ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie kart sodexo kilka razy w roku (m.in. na święta, dzień dziecka), dofinansowanie wczasów oraz imprezy integracyjne.

Produkcja

Witam a jak praca na produkcji?

on
@Produkcja

Bardzo dobrze, dobra pensja, stała praca i w obecnym czasie firma bardzo stabilna co jest bardzo ważne.

Xyz
@on

A jakie godziny pracy

xyz
@Xyz

To zależy od działu, zazwyczaj pracę zaczyna się od 4, 5, 6 albo 8

Ewelina
@xyz

Czy jakieś nadgodziny się zdarzają w Zakładach Skiba? Jeśli tak, to jak często i w jakich sytuacjach, jak są później rozliczane? :D W komentarzu wyżej wspomniano również o dobrej pensji - ile mniej więcej zarabia pracownik produkcji miesięcznie na rękę? :)

Mika

Również się zgadzam z opinia na temat sklepów Skiba Słupsk. Pamietam jak chodziłam z babcia na ul .Piekiełko do sklepu i zawsze ale to zawsze było coś nie tak jak nie świeże mięso mielone jak nie dopieczone kurczaki z rożna albo odgrzewane na drogi dzień wióry suche mięso coś strasznego. Zaczęłam chodzić na Sygietyńskiego i było fajnie ok atmosfera naprawdę super od kad nie przyszła tam Pani z Ul Piekiełko niska Pani nie sympatyczna nie miła i zaczęło się robić tak jak wcześniej wspominałam. Naprawdę nie polecam

Arabi

Witam tak zgadzam się z Panią Jadwinia sklepy firmowe SKIBA w Słupsku TRAGEDIA ........!!!!!!

Alicja

Atmosfera he he, chyba jej brak. W Człuchowie w sklepie firmowym kiedyś było super. Teraz porażka towar pozostawia wiele do życzenia.Ekspedientki nie są miłe same dla siebie, co mówić dopiero w stosunku do klienta. Jedna ciągle brudna to odrażające.

Kas
@Alicja

W Dębnicy Kaszubskiej jest to samo. Ekspedientki przy klientach tak się kłócą, takie wulgaryzmy lecą, że uszy więdną.... Nawet byłam świadkiem jak jedna do bicia się rzucala

Aneta
@Kas

Często kupuję, ale nic takiego nie zauważyłam. Nie słyszałam wulgaryzmów i nie widziałam rzucania się do bicia. Owszem , były panie niezbyt chętne do pracy, ale już ich nie widzę. Pewnie oko szefa dostrzegło i zakończyło problem.Teraz zmieniła się załoga i jest zdecydowanie lepiej. Nie czuć papierochów i nie widać niechęci do pracy. Myślę, że opinia p. Alicji jest trochę tendencyjna.

Kazimierz
@Kas

To niestety nie prawdziwa opinia. Od wielu lat robię tam zakupy niemal codziennie i bardzo dobrze znam ten sklep. Panie ekspedientki naprawdę są miłe i naprawdę się starają. Szczególnie Pani Marzenka i Pani Beata. Nie wiem i nie rozumiem dlaczego ktoś pisze takie głupoty na te panie ? No żeby ekspedientka z za lady wyszła i rzucała się do bicia ? No ludzie ! Zastanówcie się trochę . Czy w ogóle ktoś to sobie wyobraża ? Wierutne bzdury wyssane z brudnego palca jakiejś wyjątkowo zawistnej osoby i tyle. Albo może jakaś nawiedzona ? A kto to może wiedzieć ? Dziś świat do góry nogami staje, a ludzie sami często nie bardzo wiedzą czego chcą. Ja w każdym bądź razie mam bardzo pozytywne zdanie na temat tego sklepu . Wiem bo bywam w widzę. Pozdrawiam serdecznie

@Kas

ha ha ha , a ja widziałam, że walczyły widłami ! Kto tak zwalcza konkurencję ?

Ryża Agnes
@Marta

Dokładnie, hahaha , a ja to jeszcze widziałam jak jedna "wycisnęła" tej drugiej caaaaałłłąąąą pasztetową na głowę i jeszcze ją "rozsmarowała" potem . A ta druga hahaha, w odwecie bo już nie widziała na oczy przez tą pasztetówkę, no to na oślep "przeciągnęła" ją przez plecy Toruńską. Hahaha, mówię wam ale kino ! I nawet momenty były hahaha.... . Ktoś widział cuś ciekawszego może ?

zbigniew
@Kas

Tych niegrzecznych już nie widzę. Pewnie zwolnione i opluwają z zawiści.

z Człuchowa

Witam. Zakupiłam parówki w sklepie firmowym Skiba. Zarówno na ciepło jak i na zimno są równie twarde i gruboskórne .... Pytanie w związku z tym chciałam zadać ; jaki składnik jest dodawany do produktu zwanego parówki, czy to jakaś odmiana Wiagry ?

odpowiedź
@z Człuchowa

To jest portal o tematyce zatrudnienia, a nie produktów.

JULEK
@z Człuchowa

konkurencję zwalczamy w zarodku?

Dorota
@JULEK

już dawno podałam się aborcji :) i jestem z tego dumna

Jola
@z Człuchowa

Wypróbowane parówki nie podlegają reklamacji. A co ? Jeszcze za mało twarde były?

JOLA

WSPÓŁCZUJĘ DZISIEJSZYM PRACODAWCOM. KANDYDACI DO PRACY TO Z REGUŁY LENIE ŚMIERDZĄCE. SOLIDNA GRUPA UCZCIWYCH I PRACOWITYCH CIERPI PRZEZ TYCH (usunięte przez administratora) ZWŁASZCZA W HANDLU ZATRUDNIAJĄ SIĘ GAMONIE , KTÓRE NIE MAJĄ POJĘCIA O ZAWODZIE. TE MIERNOTY WKURZAJĄ I SOLIDNYCH WSPÓŁPRACOWNIKÓW I KLIENTÓW. TYM SAMYM PSUJĄ OPINIĘ PRACODAWCY.

Wanda

Zakłady szukają sprzedawców do sklepów firmowych Skiby w Miastku, Dębnicy i Słupsku, a na produkcję - pracowników https://www.zmskiba.pl/kariera/show/Pracownik-produkcji Chyba to ogłoszenie z kwietnia jest jeszcze aktualne? Może ktoś odpisać, na którym z działów najlepiej płacą? Szczególnie ciekawi mnie rozbiór i konfekcja.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Miesne "Andrzej Skiba" - Chojnice

• Jak się pracuje w Zakłady Miesne "Andrzej Skiba"?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Miesne "Andrzej Skiba" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Miesne "Andrzej Skiba"?

2.7/5 Na podstawie 105 ocen.
  • Derdowskiego 23
    89-600 Chojnice