As-meb

Opinie o As-meb

klient 2012-11-30 23:51:08
Zdecydowanie polecam firmę AS-MEB.
Doskonałe i fachowe podejście do klienta, pełen profesjonalizm.

Zuzanna 2012-12-02 09:50:30
Ja również byłam klientką tej firmy i jestem zadowolona bo wszystko wyszło lepiej niż planowałam dzięki sugestiom i wskazówkom kompetentnych pracowników.

dziękuję za rabat i pozdrawiam :)
Kamil 2012-12-03 19:33:37
Witam, znalazłem to forum i nie mógłbym nic nie napisać.
Mebelki wyszły bardzo ładne i nawet nie takie drogie :)
Jestem bardzo zadowolony z firmy As-Meb.

Polecam
anonim 2013-01-25 23:11:44
Bardzo polecam firmę ASMEB.
Pełen profesjonalizm, świetne wykonanie. 100 % pozytyw!!
Będę polecać znajomym! Pozdrawiam
anonim 2013-02-08 19:26:10
Bardzo porządna firma.
Pełen profesjonalizm i fachowa robota. Jestem bardzo zadowolony.
POLECAM!
anita 2013-09-06 13:16:28
Zamówiliśmy meble w firmie ASMEB i nie żałujemy. Wszystko wyszło bardzo ładnie. Jedynym małym minusem był długu okres realizacji jednak warto było poczekać.

Polecam i pozdrawiam
2013-09-15 16:32:26
Fachowe i solidne wykonanie

polecam
2013-09-26 12:16:38
Posiadam już meble tej firmy od 4 lat, wszystko jest w takim samym stanie jak na początku. Jestem bardzo zadowolony, niedługo zgłoszę się bo mam do umeblowania jeszcze jeden pokój :)

Pozdrawiam
2013-09-28 11:29:27
Przyjezdza ktos na dokladny pomiar, u nas bylo tak samo bo sufit w jednym miejscu jest nizej w drugim wyzej, wszystko wyszlo swietnie dlatego "meble na wymiar" są świetnym rozwiazaniem
nick 2013-10-28 13:24:13
fachowo, solidnie i porządnie. polecam
anna 2013-11-27 12:38:04
Witam,
jestem bardzo zadowolona z usług tej firmy.
Wszystko wyszło bardzo ładnie (meble w lakierze na wysoki połysk).
Odnośnie cen: raczej standard, długo poszukiwaliśmy z mężem wykonawcy, chodziliśmy od firmy do firmy i ceny praktycznie się nie różniły.
Polecam
Iwona 2013-12-13 18:39:08
Polecam firmę ASMEB, fachowe podejście do klienta i solidne wykonanie.
ola 2014-01-03 16:04:58
Firma godna polecenia, pozdrawiam :)
Joanna 2014-01-18 19:27:25
ASMEB to zdecydowanie meble na lata. Po 11 latach są w takim stanie jak w dniu dostawy. Jestem bardzo zadowolona i polecam z czystym sumieniem :-)
Marek 2014-02-11 15:15:12
Zdecydowanie polecam! Bardzo dobre wykonanie, jestem zadowolony z podjęcia współpracy z tą firmą.
Pozdrawiam
Sławek 2014-02-16 16:40:35
Meble bardzo dobrej jakości, solidnie wykonane. Odnośnie ceny - jeśli ktoś szuka tanich mebli niech uda się do sklepów typu IKEA licząc się z tym, że po roku użytkowania będzie musiał je wymienić. Wiem, bo do tej pory korzystałem z takowych co było ewidentnym błędem, bo kolosalnie się różnią od obecnych.
Jestem bardzo zadowolony i z czystym sumieniem będę polecać tę firmę.
Julia 2014-02-27 12:59:32
Bardzo polecam tą firmę, wszystko wyszło rewelacyjnie, mam bardzo krzywe ściany i sufit w mieszkaniu dlatego znajmy polecił mi zrobienie mebli na dokładny wymiar. Przyjechał Pan na dokładny pomiar, uwzględnił różne wysokości i jestem bardzo zadowolona! Polecam
gość 2014-03-02 11:20:31
Wczoraj przyjechały do nas meble. Bardzo solidnie wykonane. Cieszę się ze współpracy z tą firmą. Polecam!
Jan 2014-03-28 14:20:32
Polecam firmę ASMEB za solidne wykonanie i profesjonalne podejście do klienta. Jestem zadowolony ze współpracy. Pozdrawiam
interesant 2014-04-09 23:35:53
Kulture osobistą, no ciekawe, czy jak ktos okaze się niekulturalny to as-meb wyciąga jakies konsekwencje, szkoda, że te umiejętności to konieczność, mogliby i brac z niewielkim doświadczeniem.
isis 2014-04-11 18:28:51
to nie tego typu firma. Niektórym spółkom brak doświadczenia nie robi wielkiej różnicy, bo pracy tam idzie się szybko nauczyć, ale nie tu w As-meb
anonim 2014-04-29 15:37:20
Firma godna polecenia.
Agnieszka 2014-09-20 17:22:11
Firmę AS-MEB polecam z czystym sumieniem, podjęliśmy kompleksową współpracę na wykonanie mebli do naszego mieszkania, kuchnia, łazienka i szafy plus nietypowe elementy zaprojektowane przez architekta: szafka rtv, regał na książki nawet listwy przypodłogowe. Wszystko wyszło bardzo fajnie, zwłaszcza jesteśmy zadowoleni z jakości frontów lakierowanych w wysokim połysku, które dominują w naszym wnętrzu.
Panowie montażyści reagowali na wszystkie nasze uwagi podczas realizacji, również na zmiany które wprowadzaliśmy w trakcie montażu bo na etapie projektowym wszystkiego dokładnie się nie przewidzi.
Dostaliśmy również dobry rabat za kompleksowe zlecenie.
Polecam Panią Paulinę, która zajmowała się naszym zleceniem od początku.
marcin 2014-10-29 14:26:38
w zeszłym tygodniu zakończyły się u nas prace związane z montażem kuchni przez firmę AS-MEB. Kuchnia wyszła bardzo ładnie, współpraca też układała się dobrze.
teraz planujemy zamówić szafy do garderoby i szafkę RTV.
Na kuchni nie oszczędzaliśmy bo żona wymarzyła sobie fronty fornirowane w wysokim połysku które do tanich nie należą, ale za to efekt jest genialny. Fronty wykonane zostały bardzo ładnie dlatego z przyjemnością, gdy znalazłem to forum polecam firmę www.as-meb.pl
Marta 2014-11-21 16:47:51
Skorzystałam z usług firmy As-MEB dzięki pozytywnym opiniom na tej stronie i również jestem bardzo zadowolona. Bogaty wybór materiałów umożliwił mi dopasowanie szafy i komody do koloru podłogi z czym do tej pory miałam duży kłopot. Efekt jest świetny dlatego z czystym sumieniem polecam tą firmę pozostałym :) pozdrawiam
Katarzyna Maciejewska 2015-02-12 17:35:23
Ponad rok temu zamówiliśmy w firmie AS-MEB p. Andrzeja Skwiecinskiego zabudowę kuchenną z fontami lakierowanymi na wysoki połysk. Wszystko wyszło wspaniale, mimo ciągłego użytkowania kuchnia w dalszym ciągu wygląda tak, jakby została zamontowana przed kilkoma dniami.
Jakiś czas temu potrzebowaliśmy mebli łazienkowych, niestety w firmie AS-MEB okres oczekiwania był dosyć długi a zależało nam na czasie dlatego postanowiliśmy wykonać je w innej firmie. Mimo, że materiał miał być dokładnie taki sam (lakier połysk) to niestety efekt był całkowicie inny! Fronty nie błyszczą się tak jak te w kuchni, wszystko wygląda tak, jakby miało się zaraz rozpaść. Na szczęście jest to łazienka prywatna znajdująca się na piętrze i nikt poza domownikami z niej nie korzysta. Przekonaliśmy się jedynie że materiał materiałowi nie równy. Po szafy do pokoju dziecinnego zgłosimy się na pewno do firmy AS-MEB nawet jeśli musielibyśmy na nie czekać pół roku ;)

Pozdrawiam serdecznie, Katarzyna Maciejewska
hola 2015-03-29 15:26:32
Jestem bardzo zadowolona z wykonanych przez Państwa mebli lakierowanych w połysku. Jakość materiałów bardzo wysoka, meble prezentują się elegancko i solidnie. Bardzo duży pozytyw. Polecam!
Ewa 2015-05-17 11:12:42
Bardzo długo poszukiwaliśmy z mężem firmy, która wykona nam meble na konkretny wymiar. Podjęliśmy współpracę z firmą ASMEB i jesteśmy bardzo zadowoleni. Firma spełniła każdą naszą "zachciankę" dotyczącą mebli, kolory lakierów zostały precyzyjnie dopasowane, obsługa salonu prowadziła nasze zamówienie profesjonalnie, zwracając uwagę na wszelkie szczegóły udzielała praktycznych wskazówek. Jakoś wykonanych mebli jest perfekcyjna. Montaż przebiegł błyskawicznie w przyjemnej atmosferze. Profesjonalna firma godna polecenia. Pozdrawiam
Kuba 2016-04-17 13:58:10
Jeśli ktoś ma do powiedzenia coś dobrego to zawsze jest czas i miejsce.
Niedawno skończyłem współpracę z firmą AS-MEB. Wyszło bardzo dobrze, w podziękowaniu oferuje dobry PR:)
Kompleksowo: kuchnia, szafy i szafki łazienkowe - dobra jakość, lakierowane fronty w wysokim połysku pierwszej jakość, uprzejmi montażyści, pomocni ludzie na każdym etapie. Minus za lekkie opóźnienie, wynikające z dużej ilości zleceń, co z punktu widzenia firmy pewnie minusem nie jest. Polecam i życzę powodzenia. www.as-meb.pl
agii 2016-05-09 11:20:20
Kuba' meble sa bardzo ładne, fajnie ,że oferują komplety nie tylko skupiaja sie na salonach ale i łazienkach i kuchniach
Zostaw swoją opinię o As-meb - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie As-meb