Opinie o Kobud S.A. w Łęczna

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Kobud S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kobud S.A. o rekrutacji.

Branże: Górnictwo - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kobud S.A. w Łęczna

Jola

To może czas wkońcu zrobić rozpierduche ze spółkami i uwolnić sie z parobstwa dla kopalni i dać im do myślenia ...panowie

Aaa

Panowie przecież brak wypłat jest celowy przeczytaliście wypowiedzenie z pracy które dostaliście od carbonu im o to chodzi abyście się sami zwolnili tylko na to czekają

To panowie trzeba postawić na swoim tylko szybko bo od wtorku Biuro w Łęcznej będzie zamknięte

kumaty

Firma Kobud chce uciec od Bumechu i sprowokowala ta sytuacje . Wstrzymali wyplaty po to by ludzie uwierzyli w to ze firma ma problemy finansowe i przeszli do innej firmy . A co za tym idzie nie placili ludziom odpraw . W firmie Carbon osobom zarzadzajacym Kobudem napewno bedzie lepiej niz za panowania Bumechu . Zobaczcie ze Bumech na gieldzie nic nie stracil. Lada moment otworzy sie nowa społka .

@kumaty

Dokładnie, a więc stanowczo wypowiedzenie umowy powinno być z winy pracodawcy i należą się nam odprawy.

nowy

Cos tu śmierdzi.

Wszystko jest grubymi nićmi szyte, skoro pracodawca ogłasza upadłość mamy wówczas zwolnienia grupowe, a co za tym idzie odprawy dla pracowników z dłuższym stażem pracy.

Mariusz
@anonymous

Tylko z tego co mi wiadomo to o upadłości na razie nikt nic nie mówi - to są plotki.

Ml
@Mariusz

Jakie plotki?? A prezes co mówił na spotkaniu??

@Ml

A co mówił?

ProszącyOOdpowiedzi

Fajne wpisy. Dotychczas firma wydawała się w porządku. Uporządkujmy fakty (do pracowników Kobud - dane z wew a nie opierające się na artykułach ) 1) Czy wynagrodzenia zostaną wypłacone czy nie? 2) Czy będą zwolnienia czy nie? (ew. w jakim %) 3) Czy będzie upadłość czy nie? 4) Czy prezes a póżniej Sutkowski coś pisali/obiecywali od czwartku czy też nie? Co mówili? 5) Jak czujecie - co będzie dalej? Jak oceniacie spółkę - rzeczywiście to mógł być problem z ratą dla PKO czy może jednak są spłukani? Będę wdzięczny za merytoryczne odp.

Za Legiecia byly 10tego, teraz mieliśmy zawsze 9go, to pierwszy przypal ze będą dwa dni pozniej. Gościu opanuj się. Ciekawe jak w innych firmach ci będą płacić. sklepom dasz odpocząc hehehe

Nie siejcie paniki. Przelewy poszly ale jest weekend i beda dopiero w poniedziałek. Relax!

@Anonim

Nikt nie sieje paniki tylko walczy o swoje, to są nasze ciężko zarobione pieniądze!!!

Ml

@Praco

I co teraz ??co mowil ??

Fred DYMA KOBUD
@Jola

A (usunięte przez administratora) z tym kobudem. Teraz ja będę dymał ich hahahahaha

pierzo
@Jola

tylko CARBON!!!!!! konkretny Prezes oraz organizacja na wysokim poziomie / kasa pewna i najwyższa ze wszystkich spółek

@pierzo

Raczej bez powodu z prsu go nie wyj***li......

El Mariachi

Wydymali nas wzorowo. Jak ktoś niżej napisal, pozew zbiorowy i rozwiązanie umowy z winy pracodawcy.

@El Mariachi

Gdzie teraz idziecie??? Do jakiej spółki??

Wkurwiony

Pozew zbiorowy do sądu i tyle. Koniec układów lasów parczewskich i jezior wytyckich. Sprzedawczyków na szubienice .

@Wkurwiony

Musimy walczy o swoje, rozwiązanie umów z winy pracodawcy i należą się odprawy 3 miesięczne, niech syndyk płaci

@Wkurwiony

A prezes coś mówił na temat wypłat??

Wkurwiony

Skubi jak sprzeda łapówki będą pensje

Macie wypłaty??

Wkr

Nie

gośc

niestety nie

@gośc

Wiadomo kiedy wypłaca mam pensje?? Słyszał ktoś coś??

boy

niewiadomo kiedy beda

boyy
@Mlody

zostalismy bez kasy teraz i czy wogole nam wyplaca

Arek

Dla zainteresowanych DRILLING MS S A prowadzi właśnie rekrutację tel. 502-282-071 adres rekrutacja@drilling.eu

GUEST

KOBUD UPADŁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ma ryla
@GUEST

I co mam teraz do garnka włożyć? Najlepiej byłoby (usunięte przez administratora) wszystkie spułki, te szemrane z kopalni. Przeciąć kolesiowskie układy, a załodze dać pracę w lw. Dorabianie w dni świąteczne? A gdzie Kodeks Pracy? Po co ludzie ginęli by były wolne soboty? Ktoś powinien beknąć za możliwość powstawania takich specjalistycznych tworów jak Kobut.

zadowolony

nie jest źle, co miesiąc coś dorzucają. ale ciekawe jak u tych co do carbonu przeszli? chyba nie za różowo bo nic nie slychac zeby było im lepiej. Prs też sobie strzelił wkolano rozwiesili jakieś informacje o zarobkach w ich firmie,a to gówno prawda.nikt tyle nie zarabiał.Mamy wygrany nowy przetarg,więc robota będzie

!?
@zadowolony

No i po robocie, Kobud padł a chłopaki w Carbonie kasę mają

Ciekawy

hej chłopaki. co tam ciekawego w kobudzie. Czy prezes wywiązał się z tego co obiecywał? poszło coś w górę? czy dalej rzucają ochłap?

Niezdecydowany
@Ciekawy

Czy ość do kobudu czy do rgb?

qwerty

ta firma tak jak i pozostałe spółki powinny zlikwidować i nie dzielić ludzi jak w obozie na Lubelski Węgiel i Spółki zwłaszcza że jest to tak ciężka i niebezpieczna praca. Państwo nie powinno dopuścić do powstania Spółek to jest wykorzystywanie ludzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Kobud S.A. - Łęczna

• Jak się pracuje w Kobud S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Kobud S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kobud S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kobud S.A.?

Kandydaci do pracy w Kobud S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kobud S.A.