Opinie o Kobud S.A. w Łęczna

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Kobud S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kobud S.A. o rekrutacji.

Branże: Górnictwo - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kobud S.A. w Łęczna

lulek

chodzą bo robić nikt nie chce. A pieniądze mają tylko nieliczni zasłużeni. Co tu się dziwić... Tylko dlaczego w innych spółkach mogą płacić normalne pieniądze??? Podobno zwiększona została stawka jaką płaci LW za człowieka a u nas nic się nie poprawiło. A kasa w górę poszła i to sporo, a my jak te murzyny za czasów jakiejś okupacji jebiemy za freee. Krowiaki mają z nas nabitę z dnia na dzień coraz większą.... Ciekawe skąd teraz wezmą ludzi do robory.... Pewnie uchodźców zatrudnią.... chociaż nie bo nawet oni nie są tacy pojebni żeby (usunięte przez administratora) za taką kasę.....

lysy

Dlaczego teraz wszyscy chodza do przodka jak nie ma kasy? Jak byla to nie dalo sie dostac chyba ze zaniosles dobrze dla kierownika. A teraz to i za kare wysylaja do przodka :)

Nie obrazaj przodkowcow Bo ciezko (usunięte przez administratora)

guest

gelo to jest racja.... najgorsze jest to ze nikt nic tzn. my zwykłe czarnuch nic nie robimy.... A z tymi świętami to jest tak jak piszesz.

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
gelo

Quest ale tak jest pisze tak bo robiłem tam 3lata i wiem jak bylo inny żeby sobotę zrobić to wejdzie im w (usunięte przez administratora) Po same uszy a ci co w przodku robią niech zarobi mowa tu o wcześniejszych czasach to. Z 5tys na stronie to fajnie po c ma sie kucic o kasę dobre czasy sie skoczyly i zarabiają teraz po 2.500 i czego tak mlo ale. Jedna zasada jest byla i bedzie ten co w przodku roobi kredyt ma na dom to on i za 1800 będzie jebal bo boi się odezwać żeby roboty nie stracić bonic innego sie nie nauczył tylko nosić żelazo i zamki skręcać to oczym tu. Mowa forum opiinie o pracodawcach a nikt nic się tym nie interesuję sie bo ma to w ch.... Jak i ta cala klitka w Kobudzie masz 1700 cieszcie się i róbcie bo to kopalnia wolnego słowa nie ma bo strach przed utrata pracy....

guest

i znowu zaczyna się jakaś pierdolo....ona gadka... Gelo pisze dobrze. Zamiast powiedzieć im to w oczy to się żalimy i wypłakujemy na tym zajebanym forum. Kneflarze zarabiają mało w przodkach te (usunięte przez administratora) no to sory bardzo ale nikt nic nie zdziała na tym forum... A staruchy z nas leją na potęgę....

gelo

Kolego Kobud to byl kiedyś teraz to trudno nazwać ta firmie.Mam kontakt z kolegami co się pozwalniani i ze mną włącznie nie bylo sensu robic juz od sierpnia 2015 ale inni koledzy byli stanowczy i odeszli bo za ochlapy zjeżdżać pod ziemię to wstyd a pisanie i żalenie sie tutaj jak jest czego tak Malo itp kro czyta to z Kobudu wyższy to tylko smieje sie z was ze Plączecie a nic nie robicie ale róbcie tak dalej koledzy szkoda was ale co tu innego napisać......

ukulele

ale jaja rozpierd...olą cały ten KOBUD Panie prezesie weź się pan za tych swoich pracowników dozoru bo to nic dobrego nie przyniesie... Jest w tej firmie kilku takich co tego czarnego pracownika rozumie i jakoś normalnie podchodządo człowieka.

Posejdon

Panowie robiłem w tej firmie 3 miechy nie przedłuzyli umowy po 2 miesiacach dzwonią i oferują prace znowu na 3 miechy ogòlnie ta cała kopalnia to jest jakaš porażka a latač za panem s. Albo jemu podobnymi i wogòle coš przynosič to są chyba jakieš jaja.Panowie są inne opcje źeby pracowač i wlepszych warunkach.Pozdrowienia szczegòlnie dla chłopakòw z nadrybia oczywišcie bez tych zajeba..... czopòw.A jeszcze jedno nie ktòrzy to przesadzają szczegòlnie na fejsie jaki to niebezpieczny zawòd bez przesady bo w innych zawodach co roku ginie o wiele więcej ludzi

gelo

Przywieś mu do Łęcznej Świniaka w bagażniku albo na sznurku jak wolisz puki nie oje.... To z 3 święta zrobisz a tak po za tym Ponowie sa leprze alternatywy niż pracować w firmie Dziad bo tak to można Kobud teraz nazwać by tylu zasłużonym pracownikom dać odejść trzymaj i się i róbcie za 1600 ....a im dawajcie satysfakcję z dojenia z was kasy...

krowiak

Słyszałem też ze lubi ryby, tylko duże sumy

Litre i gęś. Tylko dobrze wypieczoną skórka chrupiąca z nadzieniem lekko pikantnym. A litra żeby była schłodzona, bo lodówka nie daje rady.

Witam. Co trzeba przynieś kierownikowi żeby zrobić jakieś święto w Kobudzie? Bo Pan kierownik S. z Nadrybia obkłada ciagle tych samych Ludzi i to przeważnie czopów albo z przodka!!!

ukulele

w jakim przodku????? przecież tam nic kompletnie nie ma zanim zaczną płacić przodkowe piniadze czyli jakies 2500 to jeszcze minie kilka miechów.

łom

ciekawy

A ile teraz płacą w stefanowie na przodku????

guest

jest oficjalna wiadomość na stronie lw.com.pl korporacja gwarecka podpisała umowę na wykonywanie robót w dni wolne ustawowo od pracy.... Ciekawe jak teraz oni się podzielą tymi robotami???

guest

no wiesz jak masz (usunięte przez administratora) 3 albo może i nawet 4 z przodu to się cieszysz... I co się unosisz. A sam to wiesz co możesz sobie zrobić!!! Chodzi mi tylko o to , że każdy gada, gada, najeżdża na wszystkich i co???!!! I (usunięte przez administratora) nic. Więc ponarzekajmy tutaj na forum bynajmniej... Dopuki nie przejżymy na oczy. Zresztą jak mówisz że się cieszysz z tego co jest to widocznie albo jesteś osobą z dozoru albo jesteś wielkim CZOPEM któregoś tam!!!

Guest

Po prostu zrób coś a nie tylko gadasz, ciągle tylko narzekanie. Przecież nikt nikogo nie zmusza do pracy. Ja się tam cieszę z tego co jest...

guest

Zobaczymy jak to będzie z tym ŁPUG jak będą walić w (usunięte przez administratora) Na razie to są obietnice że można będzie liczyć na jakieś do 270 zł. takie słuchy chodzą... Z tymi czopami o których pisze "yazzz" to nie jest tak do końca ale jest też w tym całkiem sporo prawdy. W tej chwili nie mają zbyt wielkiego pola do popisu bo ludzi nie ma do roboty za te pieniądze i to jest fakt. Jeżeli nic z tym nie zrobią niestety ale sory VINETU szykuje się kupa wypowiedzeń i dopiero w tedy będzie lypaaaa wielka bo kary im się posypią za to ze nie będą mieli ludzi aby obłożyć roboty na oddziałach w dni świąteczne. I niech żadne kierowniki nie krzyczą, że odbiją sobie to na premiach za dni czarne bo takiego gadania się nikt nie boi i jak chcą zobaczyć do czego jest zdolna załoga to niech próbują. WIEMY ŻE TO CZYTACIE I ODRADZAMY STRASZENIE I TO BARDZO WAM TO ODRADZAMY. Pozdro rylki i pamiętajcie, że zyskamy tyle ilu nas stanie za tym żeby warunki były lepsze... No chyba, że tylko w gębach jesteście mocni.

Zostaw merytoryczną opinię o Kobud S.A. - Łęczna

• Jak się pracuje w Kobud S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Kobud S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kobud S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kobud S.A.?

Kandydaci do pracy w Kobud S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kobud S.A.