Hiteks

Gdańsk

Opinie o Hiteks

anonim 2010-09-25 13:18
Kolego lepiej w to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie wchodź!!! Szczerze odradzam. Każdy ma na stanie magnes, wiadomo po co!!! Tam trzeba kombinować. Co do wypłaty to zgadzam sie sie oszukują na frachtach bo wglądu nie masz na to. Wiesław to potrafi zrobić aferę o byle powód. Wogóle nie liczy się z kierowcami i ma ich za nic. Pozdrawiam
obserwator 2010-09-25 13:19
Jeszcze trochę to ta niby firma padnie Już się wszyscy z niej śmieją... A kierowców z pomorza to już tam nie znajda bo każdy o nich wie wszystko co najgorsze... Niech lepiej kierowców szukają jak najdalej... mogą być ukraińcy :-) Bo normalny Polak tam pracować nie będzie !!! Pozdrawiam !!!
priv 2010-09-25 19:11
a może by wystarczyło dać kierowcy zarobić i traktować nas jak kierowców którzy na was zarabiaja?? Bo przecież co byście zrobili żeby nie my??? Sami bedziecie jezdzić??? A kierowca to zawód jak każdy inny. Każdy z nas ma rodziny i chce z nią spedzać czasu jak najwięcej... Przemyśl to (usunięte przez administratora)
trucker 2013-03-29 16:42
tak to prawda, na magnesie musisz zasuwac az sie czerwony robi. Kroją na frachtach, na przepałach (norma 29l) oraz za każde inne przewininie. I najlepiej aby w budzie siedzieć po 3 tyg i weekend w domu.
kierowca 2013-10-06 19:07
trucker od kiedy w Hiteksie jest norma 29 litrów. Zawsze było i jest 30 litrów. Na nowych samochodach i przy tych ładunkach nie jest to chyba problem.
Rafal 2014-01-07 13:13
firma Hiteks prowadzona przez (usunięte przez administratora)byla niegdys fajna mala fima i pracowalo sie calkiem dobrze

ps. duzo zdrowia (usunięte przez administratora)w tym nowym roku 2014, pozdrowienia z Rumi-Rafal
były 2014-10-26 20:58
Dlaczego mylicie hiteks z hiteksem II Wiesława to są dwie odrębne firmy co prawda braci ale chyba ze sobą nie rozmawiają w Hiteksie u Sławka i Dominiki z tego co mi mówił kierowca dalej jest ok chętnie bym tam wrócił ale mają stałą obsadę a samochodów nie chcą dokupywać Z tego co wiem dalej nie ma sztywnej normy a jak z paliwem jest ok to można tankować prywatne samochody za friko
serb 2015-01-17 23:48
cześć. Czy macie może informacje na temat tego co dzieje się obecnie w Hiteksie właśnie jeśli chodzi o możliwość zatrudnienia w tej firmie?słyszałem , że podobno jest coś nowego na co można aplikować , ale nigdzie w internecie nie mogę znaleźć informacji na ten temat. Także podrzućcie coś jeśli możecie
jakub 2015-03-27 15:07
na chwile obecną to chyba nie ma zatrudnień w firmie, bo wydaje mi się, ze nie ma jakiś nowych ogłoszeń niestety.. ale też czy nie miło być jakiegoś nowego naboru przed swietami? chyba ktoś kiedys tak pisał, ż ejak id swieta to oni zawsze szukają nowych pracowników, wiec kto wie co z tego będzie w sumie.
kierowca Hiteksu 2015-06-29 12:19
obecnie w Hiteksie szukają kierowcy. Podaję nr tel. do właściciela ( usunięte przez administratora )0.
Ja pracuję 7 lat, pozostali też po kilka lat.
Stanlej 2016-05-12 20:35
No wiadomo, że nie ma nadmiernego kumplowstwa i oznacza to mniej więcej tyle, że wszystko jest uczciwe pod każdym względem i trzeba mieć świadomość, że nie ma kolesi w heh futrach tam, więc no co powiedzieć, co robić, generalnie to polecam poczytać o tym
Alicja 2017-05-25 12:05
Kto był ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej w Hiteks? Jak wspominacie jej przebieg? Czy coś podczas niej szczególnie Was zaskoczyło? A może macie jakieś rady dla przyszłych kandydatów? Jak najlepiej przygotować się do rozmowy w Hiteks?
Janek 2017-07-10 16:47
Byłem na rozmowie w Hiteksie II . W rozmowie kwalifikacyjnej nie ma żadnej filozofi.
O tym że potrzebują kierowcy dowiedziałem się od ich pracownika na parkingu przy piwie . Doprowadziłem go do " stanu szczerości". Powiedział mi że jest bardzo zadowolony z pracy Praca dobrze zorganizowana, zjeżdża prawie co tydzień, sprzęt dobry, na wypłatę też nie narzeka. Siódemka z przodu też się zdarza , a zawsze jest to w granicach szóstki. Powiedział mi że nie chwali się tym bo " po co mu konkurencja . Jak pracodawcy brakuje pracowników to lepiej dba o tych co ma."
Na rozmowie kwalifikacyjnej usłyszałem mniej więcej to samo.
Dawid Jasień 2017-08-10 11:47
Mówili coś jaki mają system pracy itd? Szukają bo dokupili aut czy ludzie odchodzą i od jakiej kwoty dają umowę?
Alicja 2017-08-17 00:15
Jakie są warunki zatrudnienia w Hiteks? Czy pracodawca oferuje umowę o pracę? Rodzaj umowy zawieranej z pracownikiem jest często głównym kryterium przy wyborze pracodawcy. Informacje na ten temat pomogą osobom potencjalnie zainteresowanymi ofertami pracy.
Zostaw swoją opinię o Hiteks - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hiteks