Opinie o DB Schenker w Zabrze

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie DB Schenker. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DB Schenker o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DB Schenker w Zabrze

Edek

Czy możecie powiedzieć jakie warunki pracy i płacy tu są??? Co z socjalem ??? Gdzie są warsztaty ???? Myślę nad zmianą pracy bo tam gdzie pracuje niema zbyt dobrych warunków

abcde
@Edek

Idż tam ,pokłoń się i zrób to wszystko za nas,my postoimy z boku i się pośmiejemy( oczywiście nie z ciebie),bo np.wiosna idzie i jest fajnie, ooo.Owocnej pracy życzę ,samozadowolenia z siebie i uśmiechu.

abcde
@Edek

Idż i dowiedz się sam,są autobusy,telefony zamiast pytać się ogólnie.Będziesz wiedzieć wtedy konkretnie na czym stoisz.

Edek

Tomala

Znalazłem ofertę do obsługi klienta i mam pytanie czy jest aktualna? Jakie mogę mieć zarobki na początek?

Onan

Rekrutacja śmiech . Ubrana jak hr-robot dziunia . Pan z IT wypacykowany jak Grzegorz Wilk . Chamówa , nielogiczne pytania w trakcie rozmowy , do rozmowy potrzebne łącze z Netii bo używają tak cięzkich systemów . Potem się dowiedziałem , że to (usunięte przez administratora)

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Technik Serwisu
XAPIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
żaba

Chciałbym się dowiedzieć w jakim przedziale są zarobki na operatora wózków widłowych ??? Z góry dzięki.

@żaba

to zależy ile sobie narobisz,jak masz czwórkę i cztery wózki razy 500+ to masz dwa koła,biznes to biznes,pewna inwestycja.

@mio

to jest brutto,więc zostań lepiej tam gdzie jesteś,bo pewnie masz więcej.

MŁOCHÓW

OCHRONA W DB SCHENKER MŁOCHÓW WYGLADA JAK JAKIES DZIADY Z LAPANKI POD MONOPOLOWYM :D

Lumpek

Prakycznie w najbliższym czasie zamkną 3 kopalnie a więc i bocznice = KWK Śląsk. KWK Wujek i Wieczorek. Ciekawe co z ludźmi zrobią już Wujek nie wydobywa niby przez uzbrajanie ściany a ludzi z Wujka powysyłano na inne bocznice czy urlopy he Dodatkowo dozór zaznacza tylko dni w kalendarzu do emerytury i modli się by dociagnąć zanim zamkną kopalnie. Ludzie niepewni swojego losu. Żadnych informacji z góry. Plotki które napędzają złą atmosferę. Na razie ciemne chmury się zbierają.

@Lumpek

Czy ty nic nie rozumiesz,albo jesteś ograniczony jak Oim(podejrzewam że to kebab).Jesteś zapewne normalny,nie podoba się, to się zwolnij,albo ratuj miejsce pracy.

@mio

Jak to wszystko zacznie zawodzić(oby nie) , powiem ci to wprost,nie słuchaj plotek,ani mądralińskich,tylko ratuj siebie a na nich się nie oglądaj .Skoro sobie tak plotkują i niektórzy mają nie za dobre nastawienie do wszystkiego, to niech tak robią sobie dalej.Tyle mam do powiedzenia.

Oim

Kto cie nasłał mio?

CTL

Prześledziłem wasze forum i powiem, że merytorycznej dyskusji tutaj nie ma wcale. wyrażać swoje poglądy i opinie, wspierać się , wymieniać się spostrzeżeniami, doświadczeniem i doradzać sobie nawzajem (tak jak to na forach być powinno) to tutaj jest tylko jedno wielkie cwaniactwo i tzw. dowalanie sobie nawzajem. Tyle "mądrości" i "dobrych rad" w życiu nie wyczytałem na żadnym forum. Widać wyraźny brak administratora i może dlatego jest tyle niezrozumiałego bełkotu. Strasznie musicie się wszyscy w DB Cargo "kochać" . Skąd tyle nienawiści i jadu? ktoś się skarży, szuka wsparcia czy zadaje pytanie to pewne jest, że zamiast rzetelnej odpowiedzi otrzyma solidnego kopa w (usunięte przez administratora) i dowie się jakim kretynem imbecylem i kozojebcą? Bo też takie rzeczy tu wyczytałem. Naprawdę świetne forum na miarę naszych czasów. powodzenia "mio" i inni( czyli większość) ci podobna.

@CTL

Wiesz czym się kończy pobłażliwość i olewanie ,rozpasaniem a to likwidacją i zwolnieniami.A w końcu patologią i biedą.

@mio

wiesz dlaczego masz u nich pracę,to proste ,bo jesteś tańszy od nich.Dlatego lepiej być takim bo wtedy to miejsce pracy zostanie u nas,a nie u nich.Po za tym nigdzie nie jest napisane że musisz być szybszy,bo szybszym się być nie da,proste.

Nie jest najgorzej w DB Cargo. Są firmy, które płacą mniej i są firmy, które płacą więcej ale tu nie chodzi o kwoty. Proporcje zarobków są ogromne na tych samych stanowiskach i to jest mega nieuczciwe.

kobejn

Firma wykorzystuje to, że nikt się nie odważy pójść do sądu. każdy się boi zawalczyć, że straci pracę. A strona społeczna udaje, że nie ma problemu. Wiem o czym piszesz i znam problem ale też siedzę cicho i szczerze się udając, że nie ma problemu.

frustracja

o ile mniej więcej zrównano zarobki pracowników na stanowiskach fizycznych w DB Cargo to na stanowiskach kierowniczych jest taki miszmasz...niektórzy kierownicy zmiany mają większe wypłaty niż niektórzy kierownicy .zastepcy zresztą również. a odpowiedzialność kierownika zmianowego jest znikoma. Różnica zarobków na danych również tych samych stanowiskach jest kolosalna co jest krzywdzace i niesparawiedliwe ale związki zawodowe mają w (usunięte przez administratora) kadrę kierowniczą. o tym się nie mówi i o to się nie walczy. a chodzi mi o przyzwoitość i fundamentalną sprawiedliwość. żeby wyeliminować taką patologie zarobki powinny być jawne. Jeżeli pracownik uważa, że za taką samą pracę jest wynagradzany gorzej niż jego kolega, może dochodzić sprawiedliwości przed sądem. Musi jednak pamiętać, że dochodząc odszkodowania z tytułu naruszenia przez pracodawcę zasady równego traktowania pracowników w zakresie wynagrodzenia za pracę, powinien wykazać, że wykonywał jednakową pracę (lub pracę o jednakowej wartości), co pracownik otrzymujący wynagrodzenie na korzystniejszym poziomie (por. wyrok SN z 15 września 2006 r., I PK 97/06). Wtedy ciężar dowodu przechodzi na pracodawcę i to on musi wykazać, że kierował się obiektywnymi przesłankami. – Pracodawca, który bez obiektywnych powodów różnicuje wynagrodzenie pracowników wykonujących jednakową pracę lub pracę o takiej samej wartości, musi liczyć się z ryzykiem pozwów. Niesprawiedliwie potraktowany pracownik ma prawo dochodzić wyrównania wynagrodzenia i ma szanse na wygraną, jeżeli przedstawi sądowi silne argumenty przemawiające za tym, że jest gorzej traktowany niż jego kolega z pracy. Gorzej traktowany pracownik może żądać odszkodowania w wysokości nie niższej niż minimalne wynagrodzenie za pracę, a dodatkowo sąd ma prawo wyrównać wysokość wynagrodzenia pracownika do poziomu pensji otrzymywanej przez kolegę wykonującego jednakową pracę (wyr. SN z 8 czerwca 2010 r. I PK 27/10) .

@frustracja

Tak,to musi być bardzo flustrujące.................Pewnie masz najniższą,musisz się ciężko narobić i dodatkowo jeszcze szkolić personel i prowadzić cały wydział przez 24 h.Bardzo nad tobą ubolewam.

@mio

Więc mój drogi idż gdzie indziej i powiedz że ty, to jesteś ty, dużo chcesz, no bo wiadomo, masz potrzeby, chcesz,bo, ci się należy ,bo ty jesteś ty ,pewnie lanser jesteś,potraaaafisz ,nie..... bo ty znasz,nie,....,bajkę opowiesz jak będziesz miał barbiszonowaty humorek ,zwolnisz tam tego czy owego,taki słodziutki cwaniula, figo fago śmago.Powiem ci wprost, market, kasa.Full opcja bez kolegów,albo do roboty w której i tak byś nie dał rady.Moim prywatnym zdaniem tacy są miętkimi robieni i to jeszcze od tyłu,dlatego mamy ,to co mamy.Dzięki.Obym takiego w życiu nie spotkał.Nie zrozum mnie żle,po prostu bardzo się nieraz zawiodłem,a wiadomo nie ma obcych.Masz jaja ,to pomóż ludziom.

bigos

co z podwyżkami w 2017r

?

cargo service zabrało bielszowice?

?

jak przetarg na bielszowice?

Tomasz

Mam wyznaczony termin rozmowy rekrutacyjnej na stanowisko specjalista ds spedycji. Jak przebiega taka rozmowa?

Firma jest spoko a tu jakieś maruderstwo. Słyszałem , że mają zapotrzebowanie na pracownika w dziale technologicznym. Czy to jest aktualne? Może ktoś wie ile tam sie zarobi?

internet

Jakie dodatkowe prawa przysługują pracownikowi zimą? W biurach temperatura nie powinna być niższa niż 18 stopni C, natomiast w halach produkcyjnych co najmniej 14 stopni C. Jeżeli warunki pracy nie odpowiadają przepisom bezpieczeństwa i higieny pracy stwarzają bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia lub życia pracownika, ten ma prawo powstrzymać się od wykonywania pracy. W przypadku pracy na wolnym powietrzu obowiązkiem zatrudniającego jest zapewnienie odzieży ochronnej, posiłków regeneracyjnych i ciepłych napojów, przy temperaturze powietrza zimą niższej niż 10 stopni C. Przy pracy związanej z dużym wysiłkiem fizycznym konieczne jest zapewnienie posiłków regeneracyjnych, na przykład w punktach gastronomicznych. Stanowiska, na których mogą być wydawane ciepłe posiłki i napoje ustala pracodawca w porozumieniu ze związkami zawodowymi. Pracodawca ma też obowiązek zapewnienia pomieszczenia, w którym pracownicy wykonujący prace na wolnej przestrzeni się ogrzeją lub zmienią odzież. Temperatura w nich nie powinna być niższa niż 16 stopni C.

@internet

Odpowiem ci na to wyczerpująco,jak innych pozwalniano to pewnie się śmiałeś,nie podoba ci się to się zwolnij.O co ci chodzi?Nago nie pracujesz,masz uniform,no nie? Termos też pewnie masz.W czym problem? Pewnie w pracy, że trzeba pracować.Co jest k.... kanapeczek nie ma kto zrobić? Żuj wkładkę z gumofilca kumpla. Proponuję wejść komuś cieplejszemu w tyłek,chroniczna przypadłość niektórych osób.Nie płacz,jest dobrze, masz pracę,nie wszyscy dostąpili tego przywileju.Pamiętaj na zimno i kaca najlepsza jest praca. Wysiłek fizyczny, jaki?Chyba z rana albo wieczorem(kackupa),ale pewnie i tak byście prosili za dość uczynienie nawet za to.

@PePeGum

A właśnie,polecam ci również aerobik

Toma

Szukam ofert pracy w DB jako automatyk ale nie mogę nic znaleźć. Jeśli ktos ma wiedzę może mógłby podzielić się ze mną. Interesuje mnie wynagrodzenie i czas pracy.

F

warsztatowy standard i mentalność PRL i teraz zastanów się i powiedz,czy chciał byś w czymś takim pracować bo ja nie.

@F

Powinni mieć do tego jeszcze pilotki wełniane z pomponem i gumioki ,a majster i wzwyż pepegi bez podeszw.Skoro puszcza się takie rzeczy w necie i wali nazwiskami,to co można o takich powiedzieć,nic dobrego.

@PePeGum

OOOO,widzę że filmiki wam skasowano ,a jednak ktoś coś robi,noworoczne postanowienie pracowitości?,brawo, noooo.... zasłużył na pepegi,co prawda używane bez pięt, a to będzie miał na lato .A z jakiego to było oddziału?

;)

6000 zł

Dzinn
@;)

W trzy miesiace ;-)

Zostaw merytoryczną opinię o DB Schenker - Zabrze

• Jak się pracuje w DB Schenker?

Zobacz opinie na temat firmy DB Schenker tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DB Schenker?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DB Schenker?

DB Schenker