Opinie o DB Schenker w Zabrze

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie DB Schenker. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DB Schenker o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DB Schenker w Zabrze

zaintrygowana

ciekawi mnie w tej firmie stanowisko asystentki zarządu, gdyż ta firma regularnie co pół roku szuka nowej osoby na to stanowisko... czy ktoś zna może szczegóły tego rzadkiego zjawiska, dlaczego asystentka do tej firmy jest tak często poszukiwana...? a po nazwie wydawałoby się, że to porządna firma i pracodawca...

żaba

Z wrażenia ryba nabrała wody w usta.

Fizol

W normalnym państwie za taką politykę sprzedaży to by już różne służby już działały na majątkach tych co sprzedali i tych co kupowali.

abc

Jeszcze troche do sprzedania zostało.

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Fizol

Pan Ch.S. podał się do dymisji bo niema już co sprzedać ?? Słupki na wydrukach już bardzo idą w dół ?? i trzeba uciekać. Przecież wynik ekonomiczny od momentu nastania DB robiony jest tylko przez sprzedaż majątku.

Fizol

Ekonomia wg Dobrej Szynki wygląda tak aaa ile z tego dostanę do kieszonki.

miki

A tymczasem przyszła ekstra wiadomość, że główny (usunięte przez administratora)podał się do dymisji.

klopsik

Pracowałem w tej firmie 4 lata. Widziałem i widziałem wszystko co nosi znamiona "ZŁA". Ludzie którzy pracują w tej firmie powinni mieć od państwa płacone SPECJALNE SZKODLIWE!!! Na jednego pracownika fizycznego przypada 4 pracowników biurowych. Tzw. Deputaty powinny być wliczone w ryzyko zawodowe, bo co daje pracownikowi przepracowanie 120-150 nadgodzin w miesiącu jeśli za to otrzymuje śmieszne pieniądze, bo trzeba tuszować godziny pracy tak aby UTEK się nie dowiedział jak w DB się pracuje. Wypłaty, zwroty za bilety, delegacje, hotele są naliczane przez księgowe w taki sposób aby pracownik nigdy się nie doliczył. Otrzymując Rmue patrzysz w nią jak w arabską gazetę i czytasz, czytasz i dalej nic nie wiesz. Jeśli chodzi o podwyżki to system punktowania, wywiadu środowiskowego INSTRUKTORÓW i konsultacji kierownictwa jest śmieszny!!! Jaki instruktor może być obiektywny jeśli będąc na hotelu 5 dni przez całe 5 dni pije z pewną grupą pracowników. Jak sądzicie którzy pracownicy będą nominowani do podwyżki??? To tylko jest malutka kropelka tego co się dzieje w tej firmie. Ta firma to jest albo pralnia kasy, albo już swoje zarobiła i powoli trzeba ją (usunięte przez administratora)

połek

Witam wszystkich Przeczytałem parę wpisów i niektóre są ciekawe, Firma się połączyła z kilku firmami np. Szczakowa , Rybnik , Dąbrowa Górnicza, Zabrze W każdym zakładzie były różne zarobki to wiadomo Dyrekcja obiecała wyrównać lub zmniejszyć różnice i ??????????? ( nie napisze bo administrator tak wytnie ) Choć niewiele wiem co się dzieje w zakładzie bo jestem od roboty a nie od zarządzania firmom to firma wydaje gazetkę pracowniczą jak jest wspaniale w firmie????????? Gdzie ????? była broszurka o Pyskowicach ????? i sprzedana. W broszurce była zmiana o fantastycznym rozwoju Dąbrowy Górniczej i co??? Do sprzedaży. A zarobki u nas to paru latach od 2260 brutto do 2800 brutto czy to jest tak fantastycznie????? Gdzie po zjednoczeniu firm jedna byłaby najmocniejsza na Śląsku a tak to co????

belzebubek_nk13

widząc brak poszanowania czyjejkolwiek osoby tutaj, wolę tego nie czynić w tym miejscu ;/ podbij na nockę dziś to pogadamy...zbyt wielu anonimów ukrytych za poklejonym od zmazów monitorze może szargać moje imię ;/...niestety ploty, pomówienia i cwaniactwo a może i zawiść zaślepiają...pydole to :)

Zarząd DB

Witam wszystkich pracowników,proszę nie przestawajcie ponieważ jeszcze nie wszystko wiemy,pozdrowienia od Zarządu DB RAIL POLSKA.

belzebubek_nk13

ale to akurat nie on jakby co :)

Szósty

Słyszałem że na załadunkach belzebubkiem jest jorguś : ) Dioboł :p

belzebubek_nk13

przychodząc do tej firmy(ok 9 lat temu) myślałem, że to tylko przejściowa sytuacja(niestety rynek pracy jest jaki jest), pomyliłem się...atmosfera na początku była hmmmmm cudowna(że tak pedalsko to zabrzmi) co mnie zatrzymało w tej firmie...niestety...ludzie sami się nawzajem szczujecie! dajecie się podpuszczać! po co?!? zarobki? hmmmmm tak jak ,niektórzy już to opisali...klucz jest wielką niewiadomą! co do rzucania nazwiskami--- dajcie sobie spokój! to nie miejsce na takie sprawy! masz coś komuś do zarzucenia, wyjdź przed bramę! rozwiąż to! nie pierzcie brudów publicznie! premii ani stawki za donosy nie przyznają! jak tak dalej pójdzie to ustawiacz będzie się bał wejść do luki żeby go ''kolega'' nie rozjechał!!! nie dajmy się spodlić do końca! w związkach nigdy nie byłem...bo wg mnie zawsze była to tylko i wyłącznie ściema(może komuś pomogła, nie wiem)...patrząc na swój oddział(nk13) widzę, że tzw ''mąciwody'' osiągnęły swój cel! ludzie już nie wiedzą z kim(po pracy) napić się browara, porozmawiać; bo sobie nawzajem przestają ufać...niestety (no niestety) nie pracuję tutaj dla pieniędzy(no w sumie trochę tak :P ) ale atmosferę tworzą ludzie...wróćmy do tego chopy! co do alkomu(krótko i na temat) takie prawo mamy, że tzw. ryle na emeryturce mogą sobie pracować(nie mi oceniać słuszność, choć też odbierają mi możliwość zarobienia), ludzie jak inni...nie bądźmy zawistni(choć może zaboleć to, rozumiem), to wina firmy a nie ryla! SKOŃCZCIE Z KAMERAMI, DŁUGOPISAMI, TELEFONAMI, (usunięte przez administratora)!!!! TO TYLKO NAS POGRĄŻA!!! Nie bądźmy cywilizacyjnie tak daleko jak nasi piłkarze!!!! aaaa jak ktoś chce moje dane niech się pyta....odpiszę jak znowu tu zawitam...pozdrowienia z nk13(aaa i jakby co sorki za niespójność ogólną tekstu...właśnie wróciłem z urodzin :) )

pracownik db
@belzebubek_nk13

to dawaj kim jestes jak taki ziom-elo z ciebie belzebubek

jestem niewinny

każdy POWTARZAM każdy kolega jest Twoim najlepszym przyjacielem doniesie na Ciebie a kierownik da mu 500 zł rekompensaty za ciężką i zmudną pracę

agent Tomek

male piwko po ile masz bo Dratewka mial po 4,0zlote i nie chce za tyle mowil ze za 3,0zlote wezmie daj znac to napewno sie dogadamy i dziennie odbior bedzie tam gdzie zawsze

male piwko
@agent Tomek

3,80 taniej sie nie da a jak nie to skontaktuj sie z brygadierem z zaladunku mial taniej

Krwią_zalany

Hhahahahahahahaha....Więcej,więcej proszę żalić się, to lepsze niż 7798 odcinek mody na sukces :) hahahahahahha (usunięte przez administratora) .czekam na dalszy rozwój sytuacji z niecierpliwością :)

hanys

Powiedz kto Cię spłodził to cię pomszczę.Izmień dilera bo ci mózg już wyparował.Kozak to Cę zrobił i widać jak masz naj...ne w tej glowie

siergiej lagrov

Swietnie , proponuje ci wsadzić sobie ten deputat bardzo głęboko w swoje rylowskie d.upsko Tak Swietnie rozciągnięte przez wieloletnie dawanie du.py swojemu sztygarkowi Co do kasy, twoja cudowna rodzinka sie nią zajmie wyjeżdżając za 5 z kolei wakacje do turcjii czy (usunięte przez administratora) j wie gdzie a tobie stara mendo nie.dojebana pozostają placuszki do ladowania do końca swoich bezambitnych marnych szarych dni, gdybyś tylko miał tylko jajca wielki ratowniku to podając komuś dłoń mowilbys mu wprost jakim jeste (usunięte przez administratora) em zegnam (usunięte przez administratora) lizie

Emeryt z alkom(atem)

A ja mam 6 tyś z przodu+ deputato i mam was w (usunięte przez administratora) yczę miłej pracy do.67 A z okazji nadchodzących świąt życzę koledze zaladunkow smacznego jajka i browarka.(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o DB Schenker - Zabrze

• Jak się pracuje w DB Schenker?

Zobacz opinie na temat firmy DB Schenker tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DB Schenker?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DB Schenker?

DB Schenker