Eko-stal

Kielce

Opinie o Eko-stal

anonim 2010-09-23 09:57:28
Uwazajcie na ta firme. Pan [usunięte przez administratora]- szef z Bozej laski, sprawia wrazenie nieporadnego i oderwanego od rzeczywistosci czlowiek, ale niestety jest cholernie cwany i umie mydlic oczy. Chlopaki robia po dwa miesiace niestety bez wyplat bo ktos mu niby nie zaplacic wysyla na przestuj do domow i zbiera nastepna ekipe i tak w kolko. Za dwa miesiace pracy po 12 godzin w delegacji do tej pory nie zaplacil przynajmniej siedmiu osobom, prace skonczyli w lipcu.
Pozdrawiam./
pracownik 2012-10-25 17:49:51
Ta firma to straszna lipa, brak jakich warunków socjalnych, pracownicy pracują na czarno a ci z umową nie otrzymują pieniędzy za urlop.
Pracodawca nie płaci w terminie wynagrodzenia tylko kapie po parę złoty.
mały 2013-07-24 10:11:57
jeszcze funkcjonują za ludzkie pieniądze,mydlą oczy że ciągle ich ktoś oszukuje nie płacą , kapią po marnych parę groszy żeby tylko robić
jasio 2013-07-24 16:03:45
jeszcze istnieją nawet więcej wożą się bmk-ami a za pracę nigdy nie ma
jak odebrać, telefonów też nie odbierają, kręty i tyle w temacie. Jak masz parę złotych do umoczenia zacznij pracować dla EKOSTAL albo otwórz
sieć solariów w Kenii
Mateo 2014-01-14 15:25:33
Zatrudniają na umowę o prace, Nic nie odzyskasz bo na umowie pisemnej masz mniej niż powinieneś dostać do ręki. Nie podpisujesz żadnej listy płać, tylko listę "Zaliczki" .
żuczek 2014-01-20 12:34:04
niema tak źle,bywało gorzej ,mają problemy bo też dostali w (usunięte przez administratora). i ledwo przędą . no ale nie rezygnują walczą . Może dadzą rade , ja trzymam kciuki
gość 2014-05-08 22:10:39
beznadzieja
okradziony 2014-10-02 20:26:51
Tak walczą i oszukują ludzi tylko pod inną nazwą firmy
Inwest-Bud Eko Stal. Powodzenia żuczek trzymaj kciuki za [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
Poco 2015-01-31 22:17:09
Hale stalowe i konstrukcje namiotowe są główną działką jaką zajmuje się Eko-stal. W Polsce odbywa się sporo targów i innych tego typu spędów. Myślę, że ekostal nie może narzekać na brak zleceń. Chyba, że konkurencja, którą mają niedaleko siebie oferuje zdecydowanie lepsze warunki i szybsze rozwiązania.
:D 2016-05-11 10:45:56
No myślę, że to nie jest wcale taki zły pomysł @fto.
Zostaw swoją opinię o Eko-stal - Kielce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eko-stal