Opinie o Eko Stal Sp. z o.o. w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Eko Stal Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Eko Stal Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eko Stal Sp. z o.o. w Kielce

Shioji Ishikawa

Teraz szukają frajerów do roboty w Holandii przy remontach kontenerów morskich , pewnie akord jak to bywa w takich złodziejskich firemkach . Pośrednikiem jest firma drucik z Wrocławia pod nazwą Julia , która szuka spawaczy wszędzie gdzie się da i dla kogo się da bo już ludzie wiedzą że kręcą lody rękami roboli . Młody (usunięte przez administratora) myśli że wszyscy są (usunięte przez administratora) i będą (usunięte przez administratora) za 20 zł na rękę. Niech sam się fiut bierze do roboty . W Alstomie nie ma klimatyzacji na hali , gorąco a Ludzie głupie barany robią w temperaturze 50 stopni . Hindusi pracują w Arabii Saudyjskiej i opowiadają, że wszędzie jest klimatyzacja , czysto , nikt nikogo nie pogania , firma opłaca hotel , dojazd do pracy i naukę języka a tu w Polsce jesteśmy białymi (usunięte przez administratora) a czasami jeszcze gorzej. W łbach się (usunięte przez administratora) tym wielkim pracodawcom .

@Shioji Ishikawa

Firmy nawet nie stać na buty robocze dla spawaczy, gościowi wpadł topnik do butów i wypaliło mu dwie dziury w nogach. O odszkodowaniu nie było mowy tylko zwolnienie ;D

Aldona Nowy wpis

O co dokładnie chodzi z tą pracą na placu złomowym? Tak było napisane w ogłoszeniu co mi wyskoczyło, sprzed 2 lat. Jak teraz ta praca wygląda pracownika produkcji, myslicie że kobieta odpada, tylko mężczyzn biorą?

Shioji Ishikawa

Pracownik Nowy wpis
@Shioji Ishikawa

Elżbieta Nowy wpis

Mój chłopak własnie chce wyjechać :( Nie dają umowy w ogóle? Czy tylko przez jakiś okres czasu? Stawiają sprawy jasno już na początku, czy mydlą oczy, że umowa później?

Mirek

Bez umowy nie wyjezdzajcie z polski a dwa sprwdzajcie jaka was stake w euro wpisali na delegacje

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Eko Stal Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Kielce
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Kielce
Caldo-Wentylacja Sp. z o.o.
Rafal

Witam serdecznie, nie polecam firmy (usunięte przez administratora), pomowienia, bezprawie, podczas wypadku w pracy chlopaka zwalniaja a innych pomawiaja i wzucaja wszystkich w Jaden workek Praca bardzo niebezpieczna a przy naprawie agregatow chlodniczych praca z freinami z lodowki bardzo duzy syf wylstuje bo 20 kontenerow na raz jest wlaczonych a my bet mask mamy naprawiac, to tak jak bys naprawial 20 samochodow wlaczonych na Hali I wdychal smog z wydechu tylko Tam z agregatow sie wdycha niebezpieczne substsncje Brak ubezpieczenia dopiero po interwencji 10 krotnej Jamie's ubezpiwczenie sie udaje zdobyc praca rowniez niebezpieczna sa wypadki w pracy nawet byly wypadki skier telnet, Donald do pracy 1,30h nieplatny, Policy nie wyjezdzajcie za granite przez ta firme bet umowy o prace I musi by gdzie I jaka stackable j ze to delegacja jest

Od tygodnia pracujemy i brak umow o prace, praca szkodlowa pray programowaniu lub naprawie kontenery sa wlaczone do diagnozy it'd, wdycha sie Bardo szkodliwe substancje z agregatow , Praca niewdzieczna Najgorsze ze jedzie sie so belgi a naprawde umowy nie ma nie wien Ile sie czeka ale ja od miesiaca czekqm I nice Praca Bardzo niebezpieczna Warunki mieszkaniowe , srednie, Nike nie sprzata lazienki grzyb

Karol

Raczej doradzam omijać szerokim łukiem jeśli szukacie pracy a dłużej. Firma chce weksli in blanco na wypowiedzenie umowy w momencie jej podpisywania, nie płaci zusów bo w trakcie miesiąca większość czasu pracy jesteś oficjalnie na urlopie (weksle in blanco), ma problemy z płatnościami. Często wypłata się nie zgadza bo liczą na to że pracownik się nie skapnie. Z ostatniej pensji ucinają kasę. Część towarzystwa ma tam problemy ze sobą, kablują do szefa żeby zdobyć podwyżkę , brak jakiego kol wiek zgrania i solidarności tylko gadanie na siebie i to naprawdę pierdoły byle by zaistnieć bo są zbyt głupi żeby zrobić to w pozytywny sposób. Taka typowa polaczkowa firma.

Blondi
@Karol

O jakim stanowisku mówisz? W sytuacji gdzie pracownik jednak ogarnie, że dostał mniej pieniędzy, i to zgłosi firmie, to co? Wypłacają wtedy całość, z powodu "pomyłki"? No i za to kablowanie jest podwyżka? :P Warto?

Karol
@Blondi

Z tym kablowaniem to było prześmiesznie raczej, po prostu niektórzy tak mają że muszą polecieć . Co do braków , puki pracowałem nie było problemów. Gdy zgłosiłem po jakimś czasie wypłacali no ale ile można ( na pół roku 3 wypłaty się nie zgadzały ). Problem się pojawił przy ostatniej wypłacie. Nie odpowiadanie na smsy , czy nie odbieranie telefonów przez koordynatora , miną ponad tydzień a ja nie dostałem jasnej odpowiedzi na nieścisłości w wypłacie.

Artur

Z tego co wiedze na stronie to poszukują pracowników z doświadczeniem i znajomością języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego na poziomie komunikatywnym. Teraz jest rekrutacja na stanowisko serwisant agregatów chłodniczych w Holandii. Podobno jest bezpłatny dojazd i zakwaterowanie. Ktoś był ostatnio i jak warunki? Dajcie info bo wolałbym nie jechać w ciemno.

Magda

Macie zaplecze pracownicze ?

:D

No myślę, że to nie jest wcale taki zły pomysł @fto.

Poco

Hale stalowe i konstrukcje namiotowe są główną działką jaką zajmuje się Eko-stal. W Polsce odbywa się sporo targów i innych tego typu spędów. Myślę, że ekostal nie może narzekać na brak zleceń. Chyba, że konkurencja, którą mają niedaleko siebie oferuje zdecydowanie lepsze warunki i szybsze rozwiązania.

gość

beznadzieja

żuczek

niema tak źle,bywało gorzej ,mają problemy bo też dostali w (usunięte przez administratora). i ledwo przędą . no ale nie rezygnują walczą . Może dadzą rade , ja trzymam kciuki

Mateo

Zatrudniają na umowę o prace, Nic nie odzyskasz bo na umowie pisemnej masz mniej niż powinieneś dostać do ręki. Nie podpisujesz żadnej listy płać, tylko listę "Zaliczki" .

jasio

jeszcze istnieją nawet więcej wożą się bmk-ami a za pracę nigdy nie ma jak odebrać, telefonów też nie odbierają, kręty i tyle w temacie. Jak masz parę złotych do umoczenia zacznij pracować dla EKOSTAL albo otwórz sieć solariów w Kenii

mały

jeszcze funkcjonują za ludzkie pieniądze,mydlą oczy że ciągle ich ktoś oszukuje nie płacą , kapią po marnych parę groszy żeby tylko robić

Ta firma to straszna lipa, brak jakich warunków socjalnych, pracownicy pracują na czarno a ci z umową nie otrzymują pieniędzy za urlop. Pracodawca nie płaci w terminie wynagrodzenia tylko kapie po parę złoty.

Uwazajcie na ta firme. Pan [usunięte przez administratora]- szef z Bozej laski, sprawia wrazenie nieporadnego i oderwanego od rzeczywistosci czlowiek, ale niestety jest cholernie cwany i umie mydlic oczy. Chlopaki robia po dwa miesiace niestety bez wyplat bo ktos mu niby nie zaplacic wysyla na przestuj do domow i zbiera nastepna ekipe i tak w kolko. Za dwa miesiace pracy po 12 godzin w delegacji do tej pory nie zaplacil przynajmniej siedmiu osobom, prace skonczyli w lipcu. Pozdrawiam./

Zostaw merytoryczną opinię o Eko Stal Sp. z o.o. - Kielce

• Jak się pracuje w Eko Stal Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eko Stal Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eko Stal Sp. z o.o.?

Eko Stal Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Piaski Nad Rzeką 3
    25-559 Kielce