Opinie o SAPIR POLSKA SP. Z O.O. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy SAPIR POLSKA SP. Z O.O.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w SAPIR POLSKA SP. Z O.O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SAPIR POLSKA SP. Z O.O. w Toruń

Ewa Nowy wpis

@Grg Czy naprawdę masz z tym faktem jakiś problem? Jeśli tak, to uzasadnij w sposób merytoryczny dlaczego. I co najważniejsze - może wypowiesz się na temat pracy w SAPIR POLSKA?

Grg2 Nowy wpis
@Ewa

Mam. Nie jesteś pracownikiem? Nie wypowiadaj się.

Grg Nowy wpis

Czar prysł. Któż inny mógł być tak przychylny jak nie moderator

@Grg Możesz być przekonany, że nie jest pracownikiem w SAPIR POLSKA. Ale może Ty jesteś tam zatrudniony i w związku z tym mógłbyś podzielić się prawdziwymi informacjami na temat pracy w wyżej wymienionej firmie? Zachęcam Cię do aktywnego uczestnictwa w dyskusji.

grg
@Ewa

Szkoda czasu na ta jałową dyskusje? Skoto nie z sapir to moe z gowork? po co to wszystko?

@Jacek Twoja wypowiedź zdaje się mieć niewiele wspólnego z głównym tematem tego wątku, czyli z wyrażaniem opinii o pracy w SAPIR POLSKA. Może chociaż planujesz w najbliższym czasie aplikowanie do nich? Jeśli posiadasz jakieś rzetelne, przydatne informacje o tym pracodawcy to zachęcam Cię do wzięcia udziału w dyskusji.

Grg
@Ewa

Ewciu, wnosząc po tonie wypowiedzi jesteś pracownikiem owej firmy. Moze Ty chcesz nam coś więcej napisać ? Może dla odmiany tym razem prawdę ?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie SAPIR POLSKA SP. Z O.O.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Dobrzechów
Europak Sp. z o.o. sp.k.
Jacek

Nie pracowałem ale musi tam byc fajnie bo kawa jest

@Jacek Trudno się z Tobą nie zgodzić. Czasami nie potrafimy dostrzec pozytywów, bo zbyt mocno skupiamy się na negatywach. A masz jakieś doświadczenia związane z SAPIREM? Może tam pracujesz albo pracowałeś? Fajnie, żebyś podzielił się z nami swoją opinią, czy też wszelkim informacjami związanymi z pracą w tej firmie.

Jacek

Tylko narzekać potraficie? W pracy najważniejsza jest sama praca a nie kaw!!!

Dziewczynka
@Jacek

Zgadzam się . Najważniejsza jest praca !!!

@pracownik Bardzo cenię poczucie humoru,jednak chciałabym wiedzieć więcej o pracy w firmie Sapir Polska. Czy warunki wyposażeniowe w biurze były niezadowalające w przeszłości? Daj znać, czy firma prowadzi rekrutacje nowych pracowników.

Mjk
@Ewa

Zatrudnij się i sama ocen jeżeli poniższe informacje to wciąż mało :))))

Pawel

To jest praca która rozwija i daje nowe perspektywy. Każdego dnia nowe wyzwanie ale też odpowiednie wynagrodzenie. No i kawy lub herbaty tyle, że można na cały dzień się napoić. Podsumowując w tej pracy czułem się jak w domu, a nawet lepiej, bo nikt na mnie nie krzyczał.

swistak
@Pawel

a świstak siedzi i zawija....

dropsiaq
@Pawel

Kawa i herbata w pracy? nie no luksus

@Pawel

Warto pracować w tej firmie gdyż wkrótce oprócz kawy powinien pojawić się również i cukier. Od dłuższego czasu jest również papier toaletowy w łazience. Naprawde warto!

Remek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje ludzi? Jaka jest atmosfera w pracy?

Dziewczynka
@Remek

Polecam . Atmosfera w pracy jest wspaniała . Wszyscy bez problemu się dogadują . A co najważniejsze szefowie są naprawdę wspaniałymi ludźmi.

Romek
@Dziewczynka

Ale ściema !!!! Szefcio codzień daje buzi na pożegnanie! Polecam Romek!!!!!

Miła
@Romek

Jak nie wiesz to nie pisz głupot !!!!

dziewucha
@Miła

bo co?

dropsiaq

Zaproszono mnie na rozmowe o prace na stanowisko pracownika działu sprzedaży internetowej. Opis stoiska był bardzo obszerny, dużo obowiązków, zdobywanie doświadczenia, szkolenia itd, także pojechałem. Na miejscu okazało się, że owszem jest wakat wolny, ale tylko na pracownika do wklepywania informacji o produktach. Stanowisko mało wymagające, to i wynagrodzenie żałosne. W Biedronce bardziej opłaca sie pracować. Pomijam to, że Pan był słąbo przygotowany i dopiero czytał moje cv na miejscu. Generalnie straciłem czas.

e,
@dropsiaq

szkoda czasu.

Praca w Sapir Polska jest dla ludzi ktorzy nie lubia sie nudzić. ???? Jezeli ktoś szuka pracy gdzie bedzie siedzial przy biurku i przegladal fejsa dla zabicia czasu to Sapir nie jest dla niego. ???? Wypłata na czas a to chyba najważniejsze. Dodam że nie najniższa krajowa. Co do pensji można sie dogadać. Dają również ekstra premię. ????????Fajna atmosfera, zgrany zespół. Potrzebujesz wolny dzień- nie ma problemu. Nikt mnie nie zmusil do napisania tej opinii. Z czystym sumieniem mogę polecić pracodawcę.

@Ania

Znaki zapytania to byly uśmiechnięte buźki.

Super Ania
@Ania

Błąd - najważniejsza jest godna wypłata na czas. Nie najniższa ? To znaczy jaka ? Można się dogadać ? Jak ? Co sugerujesz ? Pod stołem? Jaka ekstra premia? Za co? Konkrety. Nie zmusił? To może zapłacił :)

@Super Ania

Ekstra premia za pracę. Ciężką prace i jej efekty.

Prawdziwa Ania
@Ania

Czyli 200 zł i tyranie po 12 godzin. Nie dajcie się zmanipulować Ani. Jeżeli Ania twierdzi ze tak jest super to znaczy, ze Ania nie jest tym za kogo się podaje. Wieczna rekrutacja w firmie/ niech Ania wytłumaczy dlaczego?

Nicki

Sa

janki 10.

Witam, dziś 2.11.2017, po rozmowie na stanowisko Magazynier -Janki, praca od 8 do 17, umowa zlecenie na okres 3miesięcy, 6 miesięcy, potem może umowa o pracę jak się sprawdzisz ( jak )pieniążki jak dobrze wynegocjujesz na początek ,tak będzie do końca, ja nie polecam

Do gość

Tak w Jankach. W opisie jest błąd. Ja bym odpuściła.

ex PH

Warunki na stanowisku ph gorsze niż u konkurencji. Podstawa 2000zł netto + prowizja, w praktyce 3000 ciężko wyciągnąć, czyli lepsze warunki daje choćby Domex, Altom, Florentyna, Ravi, Galicja, Dajar, Tadar. Dla doświadczonych ph radzę omijać szerokim łukiem. Ja się niestety nadziałem. Jakieś durne raporty, które niczemu nie służą, oszczędność i inwigilacja na każdym kroku. Dostaje się katalog, z którego połowy rzeczy nie ma, ale nie wiadomo nawet których, bo program na tablecie nie pokazuje aktualnych stanów magazynowych. Nie pokazuje też zdjęć! Firma miała potencjał i była potentatem w latach 90-tych, ale fatalny sposób zarządzania powoduje coraz to mniejsze dochody(chyba, że stał się jakiś cud w międzyczasie, o którym nie wiem). Na święta nic, wczasy pod gruszą brak, w ogóle część pensji na czarno o_O' Ponoć też wymyślili, że jak się nie zrobi jakieś obrotu to w ogóle żadnej prowizji. Słyszałem też coś, że po każdym wyjściu od klienta trzeba teraz dzwonić i raportować. Mniemanie szefostwa, jakby byli co najmniej najlepszą firmą w Polsce. Ej serio po blisko 30 latach na rynku firmy nie stać na normalny katalog, tylko kserówki dają? W dodatku z artykułami, których nie ma, więc w sumie to nie wiem po co. btw. właściciele to rodzina, pochodzą z Izraela

nick
@ex PH

potwierdzam, elo

Bednarski

Pensja na czas - min. krajowa. Samochód TATA ok. Na święta kebap.

haha

3 pochlebne komentarze pod rząd?Czyżby Pan Z. zaczął inwestować w PR? Zapewne musi gdyż sama praca w tej firmie sie nie obroni a robić trzeba - a robić trzeba by zadowolic Pana z turcji.

opinia

Pensja na czas, współpracownicy OK, zawsze coś się dzieje , dają dużo nowych zadań, z kierownictwem można się dogadać , ogólnie w porządku .

Ktoś

Praca jak każda. Często jest ona dynamiczna, dużo zadań a więc nie można powiedzieć, iż jest monotonna. Do tego młody zgrany zespół. Pensja w terminie. A oto właśnie w tym wszystkim chodzi.

Zostaw merytoryczną opinię o SAPIR POLSKA SP. Z O.O. - Toruń

SAPIR POLSKA SP. Z O.O.
1.5/5 Na podstawie 40 ocen.
  • Aleja Krakowska 30A
    05-090 Toruń