SAPIR POLSKA SP. Z O.O.

Toruń

Opinie o SAPIR POLSKA SP. Z O.O.

admin 2015-07-25 10:39
Twoja wiedza i doświadczenie w firmie SAPIR POLSKA SP. Z O.O. może pomóc wielu osób szukającym tam pracy. Zachęcamy do komentowania na forum.
Gość 2016-07-27 19:47
Na początku sympatycznie z czasem Z. zaczyna więcej wymagać kasa ta sama poronione pomysły na zwiększenie sprzedaży robisz wszystko pensja stoi w miejscu awans tylko słowny.
niko 2016-07-29 22:38
Jaka jest u nich podstawa netto.
pracownik 2016-10-24 20:52
minimalna krajowa. dobra pracownicza trwa dłużej w tej firmie niż normalnie. Brak etyki,0 świadczeń wieczna weryfikacja i podejrzliwość. Produkty bardzo specyficzne - wystarczy poszukać informacji w Internecie . Plusy? brak.
rekruter 2016-12-06 13:59
Czy mówicie o Sapir z siedzibą w Jankach? Idę tam za kilka dni na rozmowę i chętnie się czegoś dowiem od osób , które tam pracują lub pracowały (głównie w dziale związanych ze sprzedażą w internecie), tu Jest wpisane Torun, wiec nie wiem czy rozmawiamy o tej samej firmie
PH 2017-01-15 13:09
Może ktoś podzieli się opinią na stanowisku PH?Jakie warunki,płace,oczekiwania,wyposażenie itp.Aplikowałem jako doświadczony w tej właśnie branży...ciekawe czy to zauważą?
Magda 2017-01-20 13:29
Sapir w Jankach. Właściciel/le to obcokrajowcy - strzelałabym że Turcy.
Proponują podstawę najniższą krajową + to co się sprzeda. Obszar działania całe mazowsze + okolice.
Wymagania duże ,kasa mała..bo ile godzin trzeba pracować w takim przypadku zeby godziwie zarobic. Słyszałam ze będzie raportów i spowiedzi po odwiedzinach sklepów więcej niż w księgowości zamykając rok handlowy. Moim zdaniem nie warto.
Ogólnie popieram w 100% wypowiedź "pracownik"-a z 2016-10-24 20:52:12
Ender 2017-02-20 18:56
sapir janki , cookstore sklep on - line to jeden właściciel. generalnie praca na moment. brak perspektyw, stagnacja. na święta otrzymasz żelazko marki sapir lub bon 50 zl :) na codzien min krajowa - z siebie natomiast 200% normy. dajcie sobie spokoj
Opinia 2017-04-10 10:13
Pracuję w firmie Sapir Polska w Jankach od dawna i stwierdzam, że powyższe opinie są mocno oderwane od rzeczywistości. Praca jest interesująca a jeżeli przykładasz się, to zarobki idą w parze z jakością pracy. Serdecznie polecam
Ktoś 2017-04-14 14:00
Praca jak każda. Często jest ona dynamiczna, dużo zadań a więc nie można powiedzieć, iż jest monotonna. Do tego młody zgrany zespół. Pensja w terminie. A oto właśnie w tym wszystkim chodzi.
opinia 2017-04-20 15:55
Pensja na czas, współpracownicy OK, zawsze coś się dzieje , dają dużo nowych zadań, z kierownictwem można się dogadać , ogólnie w porządku .
haha 2017-04-22 18:03
3 pochlebne komentarze pod rząd?Czyżby Pan Z. zaczął inwestować w PR? Zapewne musi gdyż sama praca w tej firmie sie nie obroni a robić trzeba - a robić trzeba by zadowolic Pana z turcji.
Zostaw swoją opinię o SAPIR POLSKA SP. Z O.O. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SAPIR POLSKA SP. Z O.O.