SAPIR POLSKA SP. Z O.O.

Toruń

Opinie o SAPIR POLSKA SP. Z O.O.

admin 2015-07-25 10:39:12
Twoja wiedza i doświadczenie w firmie SAPIR POLSKA SP. Z O.O. może pomóc wielu osób szukającym tam pracy. Zachęcamy do komentowania na forum.
Gość 2016-07-27 19:47:49
Na początku sympatycznie z czasem Z. zaczyna więcej wymagać kasa ta sama poronione pomysły na zwiększenie sprzedaży robisz wszystko pensja stoi w miejscu awans tylko słowny.
niko 2016-07-29 22:38:08
Jaka jest u nich podstawa netto.
pracownik 2016-10-24 20:52:12
minimalna krajowa. dobra pracownicza trwa dłużej w tej firmie niż normalnie. Brak etyki,0 świadczeń wieczna weryfikacja i podejrzliwość. Produkty bardzo specyficzne - wystarczy poszukać informacji w Internecie . Plusy? brak.
rekruter 2016-12-06 13:59:07
Czy mówicie o Sapir z siedzibą w Jankach? Idę tam za kilka dni na rozmowę i chętnie się czegoś dowiem od osób , które tam pracują lub pracowały (głównie w dziale związanych ze sprzedażą w internecie), tu Jest wpisane Torun, wiec nie wiem czy rozmawiamy o tej samej firmie
PH 2017-01-15 13:09:47
Może ktoś podzieli się opinią na stanowisku PH?Jakie warunki,płace,oczekiwania,wyposażenie itp.Aplikowałem jako doświadczony w tej właśnie branży...ciekawe czy to zauważą?
Magda 2017-01-20 13:29:13
Sapir w Jankach. Właściciel/le to obcokrajowcy - strzelałabym że Turcy.
Proponują podstawę najniższą krajową + to co się sprzeda. Obszar działania całe mazowsze + okolice.
Wymagania duże ,kasa mała..bo ile godzin trzeba pracować w takim przypadku zeby godziwie zarobic. Słyszałam ze będzie raportów i spowiedzi po odwiedzinach sklepów więcej niż w księgowości zamykając rok handlowy. Moim zdaniem nie warto.
Ogólnie popieram w 100% wypowiedź "pracownik"-a z 2016-10-24 20:52:12
Zostaw swoją opinię o SAPIR POLSKA SP. Z O.O. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SAPIR POLSKA SP. Z O.O.