Opinie o Riho Polska Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Riho Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Riho Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Riho Polska Sp. z o.o. w Łódź

To ja. Nowy wpis

Ja już pracuje w tej Firmie ponad 10 lat, pracujemy w kilkunastoosobowym zespole a nie kilkadziesiąt czy kilkaset osób, przyjemna rodzinna atmosfera. Wszyscy się znamy nikt nie patrzy drugiemu na ręce. Pensja na czas, premia też jest i na podwyżkę tez można liczyć :-)

Jacek Nowy wpis

@FeroX, to bardzo ważne, że Riho Polska Sp. z o.o. jest takim miejscem pracy, w którym każdy każdego zna i codzienna atmosfera sprzyja wykonywaniu obowiązków. Widzę, że przełożeni również przejawiają zrozumienie względem swojego zespołu. W jaki sposób doceniają zaangażowanie pracowników? Czy występuje system premiowy lub pakiet benefitów?

FeroX Nowy wpis

Pracuję w RIHO już ponad pół roku. Myślę, że to optymalny okres czasu, by móc się wypowiedzieć. Firma jest mała - kilkunastoosobowa i jak dla mnie to jedna z jej zalet – nikt nie jest anonimowym noname’em. Na wspólnych wyjściach nie panuje cisza, każdy z każdym zagada. Nie jest to korpo, gdzie każdy na siebie patrzy wilkiem. Nie ma ASAPów czy nierealnych deadlinów na wczoraj. Z kierownictwem zawsze można się dogadać (czy to w temacie wolnego dnia czy zaproponować jakieś nowe rozwiązanie), jak dotąd nie miałam sytuacji by jakaś moja prośba nie została omówiona, bądź zbyta na później.

ewa

Przy okazji poszukiwań informacji o nowym pracodawcy przypomniało mi się, że nie dodałam opinii o swojej współpracy z Riho, a naprawdę powinnam była, ku przestrodze wszystkich poszukujących pracy. Serdecznie wszystkim radzę omijać tę firmę jak najszerszym łukiem. Pomijam już naprawdę kiepskie wynagrodzenie. Ale ta atmosfera!! 5, może 6 zatrudnionych osób i wszystkie się szczerze nienawidziły, atmosfera jak w grobowcu, pomijając faki i zj*** od czasu do czasu. Zero poszanowania dla "Kierowniczki" (jaka by nie była, po prostu nie ona tam rządziła tylko jacyś panowie z dalekiego kraju) ona się odwraca, pracownicy pokazują za jej plecami środkowy palec, jak w podstawówce. O 15:55 w piątek poinformowano mnie, że w poniedziałek o 8 mam się nie stawiać do pracy bo jednak likwidują moje stanowisko. Nigdy wcześniej ani potem nie spotkałam się z tak fatalnym pracodawcą. Po dziś dzień, jeśli ktoś z mojego otoczenia chce zmieniać pracę śmiejemy się, że może lepiej nie, bo jeszcze wyląduje w jakimś Riho;) Omijać!!!

jarosss Nowy wpis
@ewa

To akurat prawda, dziewczyna zrezygnowała z innej firmy żeby tam pracować a oni ją wywalili w ostatniej minucie ostatniego dnia umowy, masakra jakaś. Magazynierów też tak zwalniali. To powinno byc karalne

Firma Riho Polska Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
ojjj

Cześć , obecnie szukają PH na terenie północnym i byłem zainteresowany , ale czytając powyższe wypowiedzi zastanawiam się czy nie wpadnę z deszczu pod rynne .Proszę o jakieś informacje co do warunków i co ważniejsze atmosfery panującej w firmie . Z góry dziękuje

niestety święta prawda

nick

pracuję w tej śmiesznej firmie już jakiś czas. na początku nie było nawet źle. Luźna miła atmosfera. niestety od jakiegoś czasu Pani dyrektor coś się stało i zaczęła się mocno dziwnie zachowywać. w firmie gdzie w biurze jest łącznie 6 osób jest 2 dyrektorów, 2 kierowników i 2 pracowników i UWAGA - obowiązuje ścieżka służbowa. śmiech. o podwyżkach można pomarzyć. co innego jest obiecywane na początku roku a pod koniec roku po wyrobionym planie odwraca się kota ogonem a pracownikom pokazuje palec. szukam ucieczki i przestrzegam

\"bartek\"

Niepoważny pracodawca, przestrzegam przed nawiązywaniem współpracy z tą firmą (zresztą, to chyba i tak jej ostatnie podrygi). Nie warto!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Riho Polska Sp. z o.o. - Łódź

Riho Polska Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Łódź

Riho Polska Sp. z o.o.