Opinie o Dr. Hohn Sp. z o.o. w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Dr. Hohn Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Dr. Hohn Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dr. Hohn Sp. z o.o. w Toruń

WS

Obróbka - daj spokój, dlatego wolałbym pracować też na laminat - większy porządek za nowego kierownika

fred

Odpier… się od laminat. Kierownik przejoł totalny (usunięte przez administratora) od poprzedniczki i próbuje zrobić coś dobrego. Po raz pierwszy od miesiąca klimat pracy jest o wiele lepszy niż byl

cw pppppp
@fred

joł,joł,joł

Enguardo

Chorą jest to że majster od rana widzie ze gość naćpany i jedynym jego zmartwieniem jest: "Ty od rana dajesz?" . 1/4 pracowników obróbki chodzi wystrzelona. Zaopatrzenie w narzędzia właściwie nie istnieje, na najprostsze rzeczy czeka się miesiącami, wiertło zamówione w czerwcu dostajecie w grudniu. Wypłata nie koniecznie trafi w terminie na konto, nagrody roczne to jet loteria nie wiadomo kiedy i nie wiadomo czy w ogóle... Kierownik laminatu nie wie po co w żywicy jest mata. Połowa produkcji idzie od razu do śmieci a to co się uratuje jest ratowane toną szpachli. Krótko i na temat: nie polecam, w obecnej sytuacji na rynku pracy w Ostródzie do dr. hohn idą tylko ludzie bez doświadczenia i z przypadku, gdzie indziej dostaniecie więcej na start niż tu po 5 latach. Jedyną rzeczą która trzyma zakład w całości jest to że ostatniej grupie ludzi z doświadczeniem nie chce się ruszy (usunięte przez administratora) i zmienić pracy...

ws

Wypłatę dostałem dopiero 12.12 , zgłosiłem zapytanie przełożonemu dlaczego i nie otrzymałem informacji zwrotnej,czyli dalej nie wiem o co chodzi .a jasno jest określone w przepisach o tym że wynagrodzenie za pracę powinno wpłynąć do 10 każdego miesiąca,czyli pieniądze powinienem mieć fizycznie a nie wirtualnie . Wystarczyło by zwykłe przepraszam jakoś tak wyszło. Jeszcze na koniec akcja sprzątanie ,tak powinno być zawsze czysto,ale żeby wiedząc wcześniej o sprzątaniu i nie zabezpieczyć materiałów w tym celu to przegięcie,oczywiście wszystko pozostało w kreatywności pracowników.Jeśli mam zleconą prace do wykonania to i powinienem dostać materiał do jej realizacji !!! A tak to bujaj się sam pracowniku!!!

Escobar
@ws

Wojtek (WS) nie denerwuj się, zabrakło Ci na picie?? PS. Jeszcze zdążysz potańczyć :):) POZDRO

@Escobar

na picie jak bym chciał to bym miał,nie chodzi o kasę ale o zasady,wymagamy to dajemy, wiadomo kim jestem więc obywatelu piszczyku dałeś ciała tak jak ja niedawno z moim występkiem (i wstydzę się tego,ale nie przed tobą) , ciekawe czy byś się ujawnił człowieku rozsądny, a pro po na picie bym miał bo miałem 13 kę ,to chyba ty zarabiasz te 70 000 rocznie.Z uszanowaniem W.S

@Escobar

wiadomo kto to jest Escobar ,szkoda że nie ma narkomatów i lekomatów bo byłby problem większy niż pracownik po spożyciu....

Aplikowałeś na stanowisko Pracownik administracyjny w dziale sprzedaży oferowane przez firmę Dr. Hohn Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?

chcę wypłaty dzieśiątego

maksym

@james_bond a jakiekolwiek premie i dodatki dochodza do tego?

cogiel mogiel i tylko tyle

cogiel mogiel i tylko tyle

james bond

Wisiek, wyraźnie napisałem, że NIE wyciągają 70 000 złotych

james bond

zapewniam, że technolodzy nie wyciągają 70 000 na rok :) 2 koła na rękę to wg dyrektora high life :)

ws

jestem zniesmaczony jest 10.05 a wypłaty niema pewnie błąd systemu,dużo ich przy odbijaniu kart szczególnie jak ktoś się nie przebiera,jestem zły by całe popołudnie kombinować jak dziecko ma jechać jutro do specjalisty,zawsze jest jakieś wyjście ,tylko dlaczego mam się bujać z tym problemem wieczorem .fajnie by było gdyby ktoś po prostu powiedział mamy problem będzie poślizg.tak w ogóle to jakiekolwiek umowy obwiązują dwie strony.ciekawe co odpowie nasz obywatel piszczyk

ws

techniczne wykształcenie to nic..bez wyobraźni przestrzennej i znajomości materiału ,i bycia zawsze w trakcie wdrożenia na każdym etapie produkcji - papier nic nie znaczy,każdy jakikolwiek projekt nawet ten prosty powinien być przemyślany i monitorowany nie tylko z za biurka,rasowy kierownik,majster,technolog zawsze powinien mieć rzeczową odpowiedź na pytanie pracownika oraz jeśli czegoś nie wie to niech pyta i interesuje się /to robi wtedy wrażenie każdy się uczy nie ma ludzi niezastąpionych

ws

czasami mam wrażenie że niektóre opinie pisze obywatel Piszczyk ,polecam dobry film

mirek binus

nie szanuja ludzi, ludzie nie szanuja ich kierownictwo Na szystko w (usunięte przez administratora) Banan podpierdalaa Mirka i reszte laminatu Górcki udaje ze sie zna na wszystkim stu technologow nie wiadomo od czego. Za bledy produkcji mozna stracic nawet 500zl nettomiesiecznie a przy zarobkach 1700 to jest duzo a na rtm to nawet mistrz zmiany robi bo nikt tam nie che robic

jumbo

Witam. Pracuje w dr hohn dwanascie lat. Mam dwudziestoletni staż w branży.Zarobki z nagrodami, premiami i nadgodzinami około 70 000 rocznie brutto.

ws

jakoś nie odczułem docenienia za wprowadzenie innowacji,jedyne co to ułatwiły mi one pracę;i to tyle w temacie!UbDb

wsd

nie jestem super,nie udacznik pisze się razem,moja opinia była obiektywna nie pracuję już u was,a z wiadomości w kręgu ''laminatorów''wynika że mam trochę racji (laminaty to znająca się grupa).Osobiście staram się zawsze wykonywać polecenia szefa ,ale też oczekuję szacunku i szczerości,pokarzcie mi kogoś kto chce idąc do pracy tylko pracować - ''odbębnić 8rbh" - ja chcę iść pracować za godną kasę,czuć się nie spięty wśród załogi,i uczyć się czegoś nowego od każdego kto ma coś mądrego do powiedzenia i pokazania . Na koniec - nawet największy ignorant ma prawo do własnego zdania, ale zawsze trzeba je uszanować .Powodzenia wszystkim w Hohn !

Zostaw merytoryczną opinię o Dr. Hohn Sp. z o.o. - Toruń

Dr. Hohn Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 36 ocen.
  • Spokojna 5
    14-100 Toruń