Opinie o Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztyn

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztyn

Alinka

Jakie wynagrodzenie może zostać zaproponowane osobie ubiegającej się o zatrudnienie na stanowisko podinspektora/inspektora? W kadrach nie chcą nic powiedzieć. Chociażby widełek. Nie mówię o wyższych stanowiskach typu główny specjalista, bo te to są już obstawione przed ogłoszeniem naboru.

@Lubi

A czy możliwa jest w tym przypadku jakakolwiek negocjacja stawki? Mam na myśli w momencie podpisywania wspomnianej umowy, bo chyba nie zawsze może ona odpowiadać dosłownie każdemu kandydatowi gdy nie jest wcześniej ustalana? Po jakim czasie można liczyć na podwyżkę? Rok pracy to minimum?

Alinka Nowy wpis

@Alinka

To kiedy poznaje się widełki płacowe? Dopiero podczas któregoś etapu rekrutacji? A jak to możliwe, że wyższe stanowiska są obsadzone jeszcze przed ogłoszeniem naboru? Zawsze brany jest ktoś z wewnątrz?

Lubi Nowy wpis

Wynagrodzenie poznajesz dopiero przy podpisaniu umowy. Już po badaniach i załatwieniu wszystkich formalności. Umowy co do zasady sa podpisywane na ok. Tydzień przed rozpoczęciem pracy- ale wiadomo bywa różnie.

@Lubi

Cześć. Tak tylko dla pełnej jasności to jakie są te podstawowe obowiązki Nadzorcy, o których pojawiła się mowa w jednej z opinii? Chciałem po prostu sprawdzić jak pracuje się teraz w urzędzie, jak na razie tylko z ciekawości, bo nie wiem czy by mi podpasowało. Po tych wcześniejszych opiniach sam nie wiem. Opiszecie mi warunki dla osób początkujących? Jaka występuje atmosfera i czy trudno będzie dołączyć?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego?

emeryt

Młodzi pracownicy są poddawani dyskryminacji płacowej ale i też wykorzystywani do pracy w n/godzinach bez dodatkowego wynagrodzenia.Jest to nagminnie stosowane przez prawie wszystkie departamenty tego urzędu. Nap;Dep.: Ochr.Środowiska,Polityki Regionalnej...czy nawet Organizacyjny, gdzie brak jest nadzoru dyrektora departamentu nad Kadrami oraz sprawami pracowniczymi. Poplecznictwo,kolesiostwo PSL + PO czyni wiele zła dla tych pracowników a to jest przyczyną dużej rotacji osobowej z powodu niskich wynagrodzeń.

Zależy w którym wydziale. Dużo kobiet więc bywa różnie

Aby do ... emerytury
@emeryt

Nadzorca /dyr.U.M./stosuje politykę zachowawcza w stosunku do swojego stanowiska i przełożonych,aby mu włos z głowy nie spadł,zapominając o podstawowych obowiązkach pracowniczych że strony Wydz.Organ.i Kadr.

Czy coś się zmieniło w podejściu do pracowników przez dyrektor Beatę? Czy ktoś spotkał się z jakimkolwiek nieetycznym jej zachowaniem? Oczywiście nie twierdzę, że tego się dopuszczała ????

Gabriela

Nie? A w takim razie doprecyzujesz intencję tego zadanego pytania? Masz zamiar na nowo się zatrudnić? Z jakich przyczyn według ciebie warto? Ludzie generalnie tu wracają? Jak często?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Olsztyn
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Olsztyn
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.

Witam, jak się u Was zarabia mniej więcej? Mam ok 5 lat doświadczenia,cz u Was . można liczyć na 3,5k netto?

alonsio

Najgorszemu wrogowi nie życzę pracy w tym urzędzie, kolesiostwo brak kadry zarządzającej dramat organizacyjny

Gabriela
@alonsio

Nie ma tu kadry zarządzającej? To jak struktura tu konkretnie wygląda i ile osób w sumie tu obecnie jest zatrudnionych?

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego?

Byłam w dziale, w którym osoba kierująca stosowała mobbing od samego początku pracy. Osoba ta nie oceniała jakości i wyników pracy. Trzeba być przygotowanym na to, że przychylność mają osoby, które mają tam znajomości, np. żony, córki, synowie etc. innych dyrektorów i ich znajomi. Nierówność w traktowaniu pracowników. Jak jesteś nowy i bez znajomości, to jesteś traktowany jak trędowaty bez względu na swoje umiejętności. Praca w której trzeba udawać, że jest się głupszym niż w rzeczywistości. Gdy się zrobi coś dobrze i włoży dużo wysiłku w pracę, można liczyć na dziwne rozmowy, które mają na celu wykazanie, że coś "niby" zrobiło się źle. Trafiłam na zwierzchnika, który okazał się po prostu złym i bezwzględnym człowiekiem, który nie znosi porażki i każe innych za swoje błędy. Obwinia innych za swoje niedociągnięcia i nieudolność. Z opowiadań wiem, że ten człowiek jest udręką dla wielu osób. Niektóre się przeniosły, a te które pracują modlą się o zmianę kierownictwa.

Wkadrachtosamoklika
@pracownik

A czemu nie podałeś który to Departament ,czego się obawiasz? Czytający mają wątpliwości,na pewno chodzi o dep...... i znaku jakości -został zlikwidowany,Ochr.środowiska czy Organizacyjny a kto ich usadzi.Rzadzi PSLewusy i POpaprancy,

gab.dozoru
@Wkadrachtosamoklika

Klika w kadrach jest przyczyną b.złych relacji w departamentach na tle plac i przepracowanych godzin .

Zależy który wydzial

Czy zdarzają się nadgodziny w Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego?

Katek

Raczej tylko wówczas gdy jesteś np odpowiedzialny za organizację jakiegoś spotkania Marszałka, gdy jest organizowana jakaś uroczystość np.

dochodzący
@Katek

...... z gabinetu marszałka. Kiedyś do obsługi pracowało do 10 osób. Dziś 3 × więcej i jeszcze jest mało. Większość to zaplecze rodzin z polecenia naczelnego dyr urzędu lub b.nadzorcy ze Starego Dworu k/Elbląga Sam "wódz" z PSL pracuje w ciemnych okularach i zajmuje się promowaniem swojej partii.

Majka

Podpowiedzcie czy czasami zdarzają się rekrutacje i jak one w ogóle są przeprowadzane?

Jaka atmosfera jest między działami w Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego?

katek

atmosfera między działami jest poprawna, ludzie jedni bardziej życzliwi drudzy mniej, tak jak w każdej robocie

Patryk

Co trzeba zrobić aby starać się o prace w tym miejscu?

Nikod

(usunięte przez administratora) złodziejstwo i tyle biednych ludzi krzywdzi i kraść kasę masakra. Prawo i sprawiedliwość chyba raczej złodziejstwo i (usunięte przez administratora)

olsztyniak

Dodam, że informacje, które tu podam dotyczą osoby, którą znam osobiście, więc wiem, co piszę, a piszę prawdę jeżeli ktoś uważa, że piszę nieprawdę to proszę mi to udowodnić. Chodzi o ogłoszenie rekrutacyjne z dnia 09.11.2010 ( jest to ogłoszenie trzecie na 2 wakaty do tego samego działu), które zostało ogłoszone na stanowisko podinspektora do Departamentu EFS Urzędu Marszałkowskiego w Olsztynie. W dniu 22.11.2010 zostały ogłoszone wyniki ( jeśli ktoś składał wtedy dokumenty aplikacyjne i nie spełniał wymagań formalnych lub nie został zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną niech wie kogo zatrudniono) zatrudnioną panią z Olsztyna, która jest żoneczką kolegi z PSL pani UP na stanowisko podinspektora w Departamencie EFS UM w Olsztynie.Jest to przekręt i oszusto, ustawiane stanowisko dzięki protekcji i kolesiostwie pani ta dostała pracę. Dodam jeszcze, że ta pani nie spełnia żadnych wymogów formalnych. Nie pracowała nigdy w jednostkach samorządu terytorialnego na tzw. umowę o pracę ( chyba, że ktoś wydał jej fałszywe świadectwo pracy), nie posiada żadnego odpowiedniego doświadczenia, ani wiedzy na temat POKL i NSRO ani wykształcenia, nie ma kompetencji. Po co to ogłaszać konkursy za wolne miejsca pracy skoro i tak wygrywają je osoby twz. swoje i znajome po co? Po to żeby kłamać? W tym przypadku jest to zwykle oszustwo i kłamstwo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jak się ma mężólka w PSL ,a na wysokim stanowisku w UM pracuje jego dobra koleżanka to żoneczka bez pracy dostała bez problemu pracę w UM!!! Przecież to jest skandal!!!!!!! Jak najbardziej jest to prawda!!!!!!!Nie jest wcale tak, że wszyscy, którzy spełniają tzw. wymogi formalne zaraz zostaną zatrudnieni, bo mają taaaaką wiedzę. Bzdura każdy wie jak jest w Polsce.

MAGDALENA
@olsztyniak

taka jest prawda niestety w Olsztynie tak jest wszedzie w NFZ urzad miasta tylko uklady :(

Leszek

A urząd czasami rekrutuje pracowników? Pewnie trudno jest sie dostać i trzeba mieć odpowiednie wykształcenie?

Celem wyjaśnienia procedur rekrutacyjnych: 1. Do pracy w urzędzie marszałkowskim nie dostają się osoby bez protekcji, gdybym nie miał odpowiednich znajomości NIGDY nie zostałbym przyjęty. 2. Ogłoszenia o wolnych stanowiskach zamieszczane są "sztuka dla sztuki", z góry wiadome jest kto zostanie przyjęty - nie ma przypadków! 3. Wynagrodzenie uzależnione jest od stanowiska (bardzo duże widełki), ale przede wszystkim od "promotora", który Cie rekomendował, bo za rekomendacją idzie zaszeregowanie płacowe. Reasumując praca rewelacyjna zarówno dla kobiet i mężczyzn, zero odpowiedzialności, zero obowiązków, zero stresów, zero ciśnienia. Same pozytywy.

asdf
@były pracownik

Ad.1) nie zgodzę się. Sam nie miałem pleców i udało mi się dostać. Ad.2) niestety czasami tak jest :( Ad.3) prawda. Warto samemu na rozmowie zacząć temat wynagrodzenia, bo w przeciwnym wypadku będzie minimum jakie obowiązuje na danym stanowisku.

Bardzo Serdecznie Dziekuję Pani Kierownik za serdeczna pomoc w uzyskaniu Paszportu Tymczasowego, ktory otrzymalam w DWIE godziny dla syna, mimo, ze nie mial nawet numeru pesel, ktory zostal rowniez utworzony w kilka minut. W Formie podziekowania, i wdziecznosci za tak Szybka pomoc chcielismy wreczyc maly drobiazg, lecz niestety nasze prawo nie pozwala na tego typuu formy podziekowan,poniewaz, uwazane jest to za korupcje. Tak czy inaczej mimo, ze jestem z Wroclawia, chyba zawsze bede zalatwiac sprawy w Olsztynie ???? Pozdrawiam Sedecznie.

czytelnik
@Ania

Łaski nie robią to ich obowiązek

asdf
@Ania

Paszport można uzyskać w Urzędzie Wojewódzkim a nie Marszałkowskim - opinia nie do tej instytucji.

Czy może ktoś podpowiedzieć czy urząd potrzebuje aktualnie pracowników?

Gargallo
@Kandydat

Wystarczy sprawdzić na BIPie..

Tomasz

Bardzo dobre miejsce na start po studiach. Zdobywa się pierwsze doświadczenie i .... no właśnie nic poza tym. W CV jakoś to wygląda, dostać się można jedynie przez staż - zastępstwo i jak Bóg da to wygrywa się konkurs (jednak trzeba swoje odczekać pytanie jak mocne ma się plecy). Ludzie pracujący w urzędzie są "specjalistami" jednej działki. Ich wiedza jest mocno ograniczona i nie można im zwrócić uwagi - foch na kilka miesięcy. Są Departamenty wymagające jak i mniej w jednych i drugich płacą równie słabo. Zastępstwo ok 1600 zł netto, podinspektor ok 1800 zł netto itd. Wymagania są nieadekwatne do zarobków ale najważniejsza jest chwała samorządu :) Liczba papierologii jest przeogromna i 1/4 pracowników zajmuje się tylko korespondencją wewnętrzną (Dep. Organizacyjny). Raz na jakiś czas trafi się na osobę która jest kompetentna ale ze świecą takich szukać. Panie w sekretariatach są bardzo sympatyczne ale nie wszędzie (Dep. Prawny) - pozdrawiam Panie dla których pieczątka na piśmie jest ważniejsza niż dobro petenta :) Reasumując praca słabo płatna w której nie zdobywa się umiejętności cennych na rynku pracy. Po kilku latach pracy w urzędzie ciężko zmienić pracę do prywatnej firmy bo pracodawcy widzą małą wiedzę pracowników.

Hej, startuje ktos do ROPS? Dostalisxie juz inf odnosnie rozmowy?

niedoinformowany

Ciekawy jestem i chyba nie tylko ja co się dzieje dalej ze sprawą dyrektora którego zamknęło CBA.To że wyszedł po wpłaceniu kaucji to wiadomo wszystkim ale o dalszym postępowaniu CBA to wiedzą chyba tylko pracownicy UM .

Zostaw merytoryczną opinię o Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego - Olsztyn

• Jak się pracuje w Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego?

Zobacz opinie na temat firmy Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego
2.7/5 Na podstawie 55 ocen.

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego