Opinie o B. Kościelak Agencja Służby Społecznej Sp. J w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie B. Kościelak Agencja Służby Społecznej Sp. J. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie B. Kościelak Agencja Służby Społecznej Sp. J na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o B. Kościelak Agencja Służby Społecznej Sp. J w Warszawa

Dominika

Atmosfera w pracy jest bardzo istotna. A jaka panuje w B. Kościelak Agencja Służby Społecznej? Jak wyglądają kontakty między pracownikami? Czy pracodawca docenia zatrudnionych w B. Kościelak Agencja Służby Społecznej poprzez dodatkowe profity dla nich? Odpowiedzi na te pytania pomogą podjąć innym obecnym na forum decyzję o złożeniu swojej aplikacji.

Dominika

Proszę o wzajemne nie obrażanie się. Forum dotyczy opinii na temat tego jakim pracodawcą jest B. Kościelak Agencja Służby Społecznej. Komentarze, które będą naruszały regulamin serwisu, zostaną usunięte przez administratora. Zachęcam do zapoznania się: https://www.gowork.pl/regulamin

Elżbieta

uciekać jak najdalej od tej firmy najgorsza we Warszawie z wredną babą , która się by chciała nazywać właścicielką , nie wypłacalna , nie solidna , we firmie panuje mobbing , pracowników wredna baba traktuje jak niewolników , w biurze jedna dziewczyna - gruba co pracuje wszystko donosi wrednej właścicielce , jak chcesz być poniewieranym i pracować za darmo to zatrudnij się w Agencji

Jola
@Elżbieta

Szefowa opryskliwa fałszywa okrada z wypłat , jak najdalej od tej wstrętnej baby , myśli tylko o sobie

Zoltan
@Jola

Skoro stawiacie takie zarzuty, to czemu nie idziecie z tym np na policję? Ja z takimi zarzutami spotykam się po raz pierwszy, a w ASS pracuję już kilka lat. Nigdy nikt mnie nie okradł, a przelewy wychodzą regularnie. Nie wiem, czy ktoś celowo chce oczernić właścicielkę czy robi sobie po prostu głupie żarty?

Megan
@Jola

A czy to realne, aby dostać w ASS zatrudnienie na umowę o pracę?

@Megan

Tak. Opiekunki pracują na umowy o pracę.

MAribel
@Megan

Widzisz, większość myśli, że praca z osobami starszymi i przewlekle chorymi jest fajna, nie narobią się i zarobią kokosy. Później po tygodniu już płaczą, że nie tego się spodziewały. Pytam się więc, czego? ASS to normalna firma, w której jak pracujesz, to dostajesz umowę. Jeżeli masz wielkie serce i lubisz pracować z ludźmi chorymi, to tak praca jest dla Ciebie.

życzliwa pracownikom
@Elżbieta

uwaga na jedną grubą w biurze , młoda a wredna donosi na wszystkich tej wrednej przełdo właścicielce - jak najdalej od firmy i od tych dwóch wrednych bab

Katolik
@Elżbieta

Czy można wierzyć osobie, kto używa takich zwrotów "gruba w biurze, "wredna baba"... coś mi tu nie pasuje, polecam wszystkim by mówić o innych w sposób w który by się chciało usłyszeć o sobie, z szacunkiem, używając kulturalnych zwrotów, nie obrażać innych, nie zmyślać.

Dominika

Czy B. Kościelak Agencja Służby Społecznej ogłosiła nowe oferty pracy? Czy ktoś z obecnych pracowników chciałby podzielić się informacją jak wygląda proces rekrutacyjny? Jaka panuje atmosfera w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej? Myślę, że odpowiedzi na te pytania pomogłyby osobom zainteresowanym pracą dla B. Kościelak Agencja Służby Społecznej.

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
Magda

Jestem opiekunką w tej firmie. Płacą terminowo. Mam umowę o pracę. Koordynatorzy zawsze udzielą pomocy jak mam jakieś pytanie. Wymagania mają normalne. Być punktualnym w pracy, wykonywać swoje obowiązki. To praca z osobami starszymi nie wolno nawalać i sobie wybierać u kogo chcemy pracować a u kogo nie.

Dominika

@Jola piszesz, że szefowa okrada z wypłat. Możesz wyjaśnić w jaki sposób to robi? Przy okazji upominam, że na forum nie można nikogo obrażać. @Moni Mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika. Czy jesteś pewna, że zachowanie szefowej to rzeczywiście był mobbing?

Igor

Przecież na siłę nikt nie trzyma w firmie? Zawsze można szukać coś innego

Zola
@Igor

Opinii tez można udzielić, nieprawdaż?

Natalia P.

Po Świętach powiadomiono mnie że mogę spokojnie pracować do końca stycznia... Cóż, to że mi przykro, to że moi pacjenci płaczą kiedy powiadamiam ich że rozstajemy się, to że muszę szukać na nowo pracę - to strefa moich emocji. Natomiast o Firmie i Koordynatorach - Współpracę oceniam pozytywnie! Wypłaty zawsze były dokonywane w terminie, zawsze miałam możliwość wyboru adresu pacjenta i dopasowania czasowego wizyt. Szczególnie żal mi rozstania z Koordynatorką Panią I. Kamecką - osobą wrażliwą jak na problemy zdrowotne i rodzinne naszych pacjentów, tak i sytuacje życiowe Pracowników. Ceniłam swoją prace, lubiłam swoich Pacjentów... jest mi niezmiernie żal z żegnać się z Wami. Dziękuję za współpracę! - :)

Moni
@Natalia P.

Pani Iwona nie odbiera telefonów.A gdy nie ma jej w biurze i proszę o oddzwonienie nie robi tego.Nie załatwia spraw pacjentów.Jestem ze Śródmieścia i w moim rejonie jest inna pani koordynator.Pani Iwona nie skierowała mnie do niej.Wzięła mnie na swój rejon.Kazała w upale jezdzić przez pół miasta do pacjenta i wchodzić na 4 piętro bez windy.Mam problem z kolanami i mówiłam jej o tym,ale stwierdziła,że będę miała 1 godz.pracy.Jak wcześniej nie padnę z wysiłku.Próbowała wcisnąć mi swój dyżur w sobotę,mimo,że weekendy mam wolne.Był on przy panu,a ja jestem kobietą.Tłumaczyłam jej,że nigdy nie opiekowałam się mężczyzną i mnie to krępuje.Stwierdziła,że żadna praca mi nie pasuje.Chociaż miała dla mnie tylko 3 zlecenia.Straszyła mnie,a to jest mobbing.Zdecydowanie nie polecam tej firmy.

Niezależna

Nikomu nie polecam :(.

Ola
@Niezależna

również nikomu tych oszustów nie polecam , z wredną Pani Prezes

aleeelaa
@Ola

Pani olu a jak terminami wyplat?

opiek
@aleeelaa

W tym miesiacu pensje były opóźnione. powinny być do 10 a były 12 najwcześniej

@opiek

piątek 09.03, sobota 10.03, niedziela 11.03, poniedziałek 12.03 Ja miałem już 09.03 może twój bank dłużej realizuje .... nie ma co narzekać płacą regularnie co miesiąc, składki też odprowadzają bo sprawdzałem w ZUS

Tedi
@Marek

Ludzie zawsze będą narzekać i nic na to nie poradzisz. Wypłata na czas, zakres obowiązków znany, tak więc nie wiem dlaczego tym ludziom jest tak bardzo źle? Może zmiana miejsca pracy pomoże.

Waldi

Podpowiedzcie jaką macie atmosferę w pracy? Czy są jakieś dodatki socjalne?

To bardzo ciekawe, co tutaj przeczytałam. Odnoszę jednak zgoła odmienne wrażenie. W Agencji pracują ludzie z sercem, oddani swojej pracy. Nie spotkałam się z narzekaniami na brak wypłaty czy opóźnienia w wypłatach.

Tomasz

Czy ktoś może napisać coś o aktualnie panujących tam warunkach pracy?

Amelka95
@Tomasz

A co bys chcial dokladnie wiedziec Tomaszu

Proszę o informacje , jak wygląda współpraca w Toruniu ?

Mi się bardzo dobrze współpracuje, pieniądze są zawsze na czas, ilość podopiecznych i godzin zależna jest od tego na ile się zgodzisz i ile chcesz, niczego Ci nie narzucają. Z mojej strony żadnych problemów. Przy umowie zlecenie jest 20 zł do ręki.

Kama

Ile zapłacili za tą opinię.Smieszny

Bartek

Podpowiecie coś o pracy? Jaka jest atmosfera? Dlaczego piszecie , że agencja jest zagrożona?

Iwona
@Bartek

bardzo nie przyjemna Pani właściciel , nie solidna nie wypłacalna nie przestrzega przepisów nie polecam ich nikomu jak najdalej od nich najgorsza firma we Warszawie

Barbara

unikajcie(usunięte przez administratora)nie solidna , nie wypłacalna , bardzo nie przyjemna Pani właściciel : jak chcesz pracować za darmo , albo czekać za wynagrodzeniem to zatrudnij się w Agencji , nie są przestrzegane przepisy bhp , nie posiadają na część etatu pracownika służby bhp , mimo ze powyżej 100 prac . ustawa wymaga mieć na część etatu prac . służby bhp , brak wymaganej dokumentacji , odradzam z całego serca tego pracodawcę .....unikajcie ich

Natalia P.

O tym że firma B. Kościelak Agencja Służby Społecznej Sp przegrała przetarg, dowiedziałam się od swojego podopiecznego w grudniu 2017. Zapytałam Koordynatorkę - czy to prawda. Odpowiedź brzmiała - tak, umowa się kończy z końcem roku... jak że tak? ja mam umowę do końca stycznia - ciągnęłam. W odpowiedzi jakieś niejasne propozycje że będę mogła przedłużyć pracę, ale będę musiała dojeżdżać aż na Mokotów... Jestem z wykształcenia pielęgniarką, pracuję na Woli w Opiece nad chorymi i starszymi osobami ponad 10 lat, mam także swój wiek - To co poczułam w tym momencie, jest trudne do opisania - poczułam się jak zbędny, już nie potrzebny nikomu śmieć! takie są skutki pracy na umowę zlecenie.

Polka

Czy to koniec już Agencji przez utworzenie Centrum Pomocy Ruda wiedźma olala nie które dzielnice bo będą nie rentowne wydoila kasy ile się da a jak wchodzą zmiany to pokazała wszystkim którzy pracują środkowy palec.Pani Prezes bardzo dziękuję za tyle lat pracy u pani może inna firma mnie zatrudni z centrum przecież trzeba mieć nadzieję ???? Ruda martwi się o siebie i kasę która może wydoić z innych dzielnic jeszcze poki może.

Marian
@Polka

Witam, jeśli szuka Pani i Pani koleżanki pracy w ramach Centrum Usług - proszę o kontakt pod numerem +48 733 298 029. Pozdrawiam

Opieka
@Polka

Witam, Praca na Ursynowie w ramach Centrum Usług kontakt : 796 - 323 - 843

Dominika

@Jurek @Nick a pytacie w odpowiedzi na konkretne rekrutacje? Najlepiej wziąć udział w rektutacji, żeby poznać warunki oferowane w danym momencie. Natomiast wiele osób wskazuje, że warunki są godne polecenia. Ile trwa rekrutacja?

Jurek

Witam, jaka jest aktualna sytuacja w agencji - chodzi mi o płace (ile zarabia opiekun), jaki rodzaj umowy i proszę o opinie o tej firmie. Pozdrawiam

Dominika

@Wdzięczna, bardzo dziękuję za tę opinię. Oczywiście wiadomo, że w tej pracy wiele zależy od podopiecznego i jego rodziny. Dobrze też wiedzieć, że jest możliwość dostosowania grafiku, pod czyjeś wymagania. Masz duże doświadczenie w pracy w B. Kościelak Agencja Służby Społecznej Sp. J?

Wdzięczna
@Dominika

Nie wiem czy do duże doświadczenie, ale prawie 4 lata. W tym czasie miałam bardzo trudną sytuację rodzinną, a koordynator sam zaproponował, by zmniejszyć mi ilość godzin, żebym mogła zająć się własnymi sprawami. Podczas "tego" czasu mogłam liczyć na spontaniczną troskę i zapytania apropos mojej sytuacji. Kiedy czytałam tyle negatywnych komentarzy, to postanowiłam podzielić się tym, czego ja doświadczyłam. Być może osoba, która chciałaby spróbować swoich sił, też zdecyduje się na przeczytanie mojej wypowiedzi. Pensja fakt- na czas. Także z mojej strony nie mam zastrzeżeń. Jedyna rzecz, to to, że często telefon jest zajęty. Ale jak rozliczam się w biurze z miesięcznej pracy, to nie ma chwili, by Koordynatorom nie zadzwonił telefon. Podopieczni dzwonią, opiekunowie.. Także to wszystko jest mocno zależne. Koordynatorzy mają naprawdę ciężki orzech do zgryzienia. Trzeba być człowiekiem i rozumieć pewne sprawy nie tylko ze swojej strony. Tak myślę.

Zostaw merytoryczną opinię o B. Kościelak Agencja Służby Społecznej Sp. J - Warszawa

• Jak się pracuje w B. Kościelak Agencja Służby Społecznej Sp. J?

Zobacz opinie na temat firmy B. Kościelak Agencja Służby Społecznej Sp. J tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w B. Kościelak Agencja Służby Społecznej Sp. J?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy B. Kościelak Agencja Służby Społecznej Sp. J?

Kandydaci do pracy w B. Kościelak Agencja Służby Społecznej Sp. J napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

B. Kościelak Agencja Służby Społecznej Sp. J