Opinie o B. Kościelak Agencja Służby Społecznej Sp. J w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie B. Kościelak Agencja Służby Społecznej Sp. J. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie B. Kościelak Agencja Służby Społecznej Sp. J na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o B. Kościelak Agencja Służby Społecznej Sp. J w Warszawa

Aneta

Bardzo dobra firma z usługami opiekuńczymi i cateringiem. Nie wiem co wy od niej chcecie. Albo antyreklama albo piszecie ot tak, po prostu.

gregory

Witam Po raz kolejny wyrażam opinie o ASS...Po roku nic się nie zmieniło Nadal obowiązują stawki za prace w święta jak w dni robocze W nosie mają Kodeks Pracy Nawet uwaga o zgłoszeniu do P I P. , zbyta ironicznym uśmiechem ..Ktoś w poprzednich opiniach uznał że praca 30 dni w msc-u to wymysł....NIESTETY ...Tak wygląda rzeczywistość w ASS ...Jeśli się ma podopiecznych 7 dni w tyg - po 3 wejścia dziennie - rano ,południe , wieczór -330 godz w msc-u To jak nazwać firmę która w ten sposób traktuje pracownika ??? Ktoś kto godzi się na taką pracę ma na uwadze zarobki Widocznie potrzebuje więcej zarobić -- I trudno pogodzić się ,że za pracę w dni świąteczne i nadgodziny ZOSTAJE (usunięte przez administratora) PRZEZ ASS Kto nie wierzy proszę zadzwonić do ASS i zapytac o warunki umowy i pracy POWODZENIA

@gregory

Skoro dodajesz tutaj drugi wpis i przedstawiasz nam jaki tam panuje dramat, to powiedz mi, po co tam dalej pracujesz? Czy jesli komuś praca nie odpowiada to się w niej męczy latami??? Czy raczej zmienia pracodawcę? Pani, która przychodzi do mojej mamy z ASS twierdzi, że ma aktualnie 3 podopieczne. Spokojnie ma czas żeby wypić kawę u mojej mamy w domu i pogawędzić.

@Marta

Witam Widocznie jest to pani na emeryturze , która dorabia sobie pracą w ASS .Mając 3 podopieczne i pracując tylko w dni robocze ,to zarobki w granicach 600 zł Czyli zarobić sobie na opłacenie czynszu... Dla kogoś kto pracuje w ASS i jest to JEDYNE żródło utrzymania , trzeba pracować po 300 godz żeby starczyło na opłaty i jedzenie. Na marginesie JUŻ TAM NIE PRACUJĘ Po złożeniu zawiadomienia do PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI PRACY złożyłem wymówienie. Mam nadzieje że osoby tam pracujące dzięki moim wysiłkom i interwencji, wreszcie będą traktowane z szacunkiem i wynagradzane zgodnie z KODEKSEM PRACY . Pozdrawiam

Li
@gregory

Zachodzi pytanie... Czy wszyscy podopieczni i opiekunki zaznajomili się z treścią zarządzenia.... ZARZĄDZENIE NR 1710/2017 PREZYDENTA MIASTA STOŁECZNEGO WARSZAWY z dnia 30 października 2017 r. w sprawie ustalenia „Standardów usług opiekuńczych i specjalistycznych usług opiekuńczych realizowanych przez m.st. Warszawę w zakresie zadań własnych gminy” Na podstawie art. 30 ust. 1 w związku z art. 11a ust. 3 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2018 r. poz. 994, 1000, 1349 i 1432), art. 17 ust. 1 pkt 11, art. 110 ust. 1 i 3 ustawy z dnia 12 marca 2004 r. o pomocy społecznej (Dz.U. z 2017 r., poz. 1769 1985 oraz z 2018 r,. poz. 650 i 700), oraz w związku z uchwałą XXXVIII/982/2016 Rady m.st. Warszawy z dnia 16 grudnia 2016 r. w sprawie utworzenia jednostki budżetowej m.st. Warszawy Centrum Usług Społecznych „Społeczna Warszawa” przy ul. Z. Nałkowskiej 11 w Warszawie (Dz. Urz. Woj. Maz. z 2016 r. poz. 11800) zarządza się, co następuje: § 1. Ustala się „Standardy usług opiekuńczych i specjalistycznych usług opiekuńczych realizowanych przez m.st. Warszawę w zakresie zadań własnych gminy”, w brzmieniu załącznika do niniejszego zarządzenia. § 2. Wykonanie zarządzenia powierza się dyrektorowi Centrum Usług Społecznych „Społeczna Warszawa” oraz dyrektorom ośrodków pomocy społecznej m.st. Warszawy. §3.1. Zarządzenie podlega ogłoszeniu w Biuletynie Informacji Publicznej Miasta Stołecznego Warszawy, na stronie internetowej Biura Pomocy i Projektów Społecznych www.politykaspoleczna.um.warszawa.pl oraz na tablicy ogłoszeń w siedzibie Biura Pomocy i Projektów Społecznych Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy. 2. Zarządzenie wchodzi w życie z dniem 1 lutego 2018 r. Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy Każda nowo przyjęta opiekunka winna podpisać ze zaznajomiła się z treścią rozporządzenia a również ta treść winna być przybita gwoździem do framugi drzwi u każdego podopiecznego wtedy by wiedzieli co im się należy!!!!!

GOŚĆ
@Li

Skoro przytaczamy tu zarządzenia to powinnaś wiedzieć , że Podopieczni również podpisują kodeks etyczny przed rozpoczęciem realizacji usług i z pewnością w 50% powinni mieć go cały czas w ręku może by wtedy wiedzieli,że oprócz tego co im się należy mają też swoje obowiązki chociażby poszanowanie drugiego człowieka i odrobina kultury czego niestety naszym przemiłym seniorom często brakuje. Normalnie w pracy zgłosiła byś mobing , ale Podopiecznym się NALEŻY !!!! więc mogą być aroganccy i chamscy bo im się wszystko NALEŻY!!!! Szkoda tylko, że nie masz chyba wiedzy w jakich warunkach często muszą pracować opiekunowie i nie mogą nic zrobić , bo jest to środowisko domowe Podopiecznego. Opiekunka

P@Gosia
@gregory

Witam, czy zgłoszenie swojej sprawy do PIP coś dało? Moja koleżanka obecnie tam pracuje, jest od 2tyg na L4, i ma problem z pensją. Wypłacili mniej, tłumacząc że czegoś tam nie podpisała, a księgowa już zamknęła miesiąc i resztę wypłacą jej przy nastepnej wypłacie. Potraktowali ją karygodnie... Nie wiem jak mogę jej pomóc..

Jak ze studentami w B. Kościelak Agencja Służby Społecznej Sp. J? Chętnie zatrudniają?

Jainka

Zwykle pracują tam osoby starsze, a nie studenci, chociaż ci też sobie dorabiają. W tej firmie dobre jest to, że personel nie jest z przypadku, tylko starannie dobrany.

Mała Mi
@Jainka

Staranie dobrany? :) Mało wiesz...

Zofia

Polecam, dobrze się opiekują podopiwecznymi. Trafiła się nam pani w średnim wieku, bardzo życzyliwa i jest wtedy kiedy ją potrzebujemy.

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
grzegorz

zwolnic koordynatorki

Krystyna
@grzegorz

A niby dlaczego? Co z koordynatorkami jest nie tak?

Gośćxxx

Ale dlaczego są tu opinie o tym jacy są opiekunowie? Tu przede wszystkim powinny być opinie o pracodawcy. A pracodawcy są mierni. Oszukują z urlopami, umowa też jest dziwna, jest problem z kontaktem z biurem i złe załatwianie spraw podopiecznych np złe załatwianie zastępstw. To jakie są opiekunki to inna sprawa, a z tego co wiem to spora ich część nie nadaje się do tej pracy. Same ledwo chodzą. Są oczywiście uczciwe i rzetelne, ale niestety nie wszystkie.

Agnieszka
@Gośćxxx

Zauważ, że w każdej pracy znajdzie się czarna owca, w tej jak widać również. Ludzie tu piszą o wszystkim - o pracodawcy, o opiekunkach, o usługach. Moim zdaniem to dobrze, bo mamy całościowy pogląd na ASS. Ja osobiście tej organizacji nie mam nic do zarzucenia, a należę do tych osób, które akurat korzystają z ich usług (ja nie wymagam opieki, ale moja mama tak).

@Gośćxxx

A co najgorsze, za pracę w niedziele i święta taka sama stawka jak w dni robocze...O wolny weekend trudno się doprosić praca 30 dni w miesiącu...

Agnieszka
@gregory

Pani, która opiekuje się moją mamą nie przychodzi do nas w weekendy i nie pracuje 30 dni w miesiącu. Mamy z nią na tyle dobry kontakt, że czasami zwierza się i opowiada o swojej pracy i o innych pracownikach. Poza tym nie można pracować bez dnia wolnego przez 30 dni w miesiącu, kodeks pracy tego zabrania.

Dotka
@Agnieszka

Która normalna i szanująca się osoba będzie pracować 30 dni w miesiącu? To po pierwsze. Po drugie nie słyszałam większej bujdy. Moja mama tam kiedyś pracowała i normalnie weekendy miała wolne.

OJEJKU JEJKU
@Gośćxxx

ZGADZAM SIĘ Z TOBĄ TA FIRMA NIE POWINNA BRAĆ UDZIAŁU W PRZETARGACH ,CHOĆBY ZA KORUPCJĘ, BYŁA TAM O TO SPRAWA WCZEŚNIEJSZE WPISY O TEJ FIRMIE I KIEROWNICTWIE, FIRMA JEST NEGATYWNA KOORDYNATORZY O NICZYM NIE MAJĄ POJĘCIA I NIE CHCĄ MIEĆ NAWET NIE WIEDZĄ JACY SĄ PACJENCI W JAKIM STANIE. NIE WPROWADZAJĄ OPIEKUNEK DO ŚRODOWISKA A POWINNI ZGODNIE Z WYMOGIEM CUS, I TE UKRAINKI PRZYCHODZĄ NA 10 MINUT DO PACJENTA MAJĄC GODZINĘ ALBO DWIE A NIE ROBIĄ NIC NIC PARANOJA I CO NA TO KOORDYNATOR WZRUSZENIE RAMION, ZLIKWIDOWAĆ TĘ FIRME , A JUŻ NA PEWNO POWINNY BYĆ KONTROLE Z NIK ,I OCZYWIŚCIE POWINNY SŁUCHAĆ OPIEKUNEK BO TYLKO ISTNIEJĄ DZIĘKI NAM A SIĘ NIE WYWIĄZUJĄ , TO ŻE PŁACĄ W TERMINIE TO TYLKO DLATEGO ŻE MUSZĄ BO INACZEJ BY IM ZABRALI PRZETARG JEŚLI BYŁY BY SKARGI NA PŁATNOŚĆ I WOBEC PRZEPISU PRACY ŁASKI NIE ROBIĄ.

Noła
@Agnieszka

Który pracodawca przestrzega dziś kodeks pracy-ktoś kto nigdy nie pracował w takiej firmie nie powinien się wypowiadać-żenada

Gość2112
@Gośćxxx

100 % prawdy. Ponieważ moja partnerka życiowa pracowała , mogę dodać : spóźniają się w wypłatami, podopieczni narzekają, że nie mają kontaktu z koordynatorami - szczególnie w weekend. Podsumowując - jest to "firma" niepoważna, zatrudniająca często niekompetentne osoby za najniższą stawkę. Winę za ten stan rzeczy w mojej ocenie ponosi Państwo Polskie ; bowiem wprowadzenie procedur przetargów na usługi opieki jest selekcją negatywną. Firma Medicover , którą mógłbym polecić , nie wygrała przetargu w żadnej dzielnicy w Warszawie ( na współpracę z OPS-em ) - ponieważ jest "za droga"

Wojciech
@Gość2112

Rzekome opóźnienia w wypłacie wynagrodzeń to rzeczywiście spory problem. Czy Twoja partnerka zatrudniła się w firmie B. Kościelak Agencja Służby Społecznej jako osoba z doświadczeniem zawodowym, czy może również była to jej pierwsza praca w takim charakterze?

Kulka
@OJEJKU JEJKU

Nie wiem czy wiesz, ale publiczne zarzucenie korupcji może nieść ze sobą skutki prawne. Jeżeli w tym co napisałaś nie ma prawdy, to możesz mieć problemy.

Wojciech
@Kulka

Trafna uwaga. Tego typu komentarze powinny być odpowiednio uzasadnione, ponieważ gdyby tego typu oskarżenie nie było zgodne z prawdą, to pracodawca mógłby poczuć się skrzywdzony. Ty masz może wiedzę o pracy w firmie B. Kościelak Agencja Służby Społecznej? Ciekawi mnie, czy pracowałeś w tej firmie.

Brzydzę się kłamstwem
@Gość2112

Osoby, które umieszczają fałszywe opinie, graniczące z hejtem winny być pociągane do odpowiedzialności. Jak może wypowiadać się osoba, która ani w firmie nie pracowała, ani nie była, ani nie miała kontaktu z kimkolwiek z firmy. Zero wiarygodności. To jak ja bym wypowiadał się o rekomendowanej przez ową osobę Medicover bo jeden człowiek mi tak powiedział więc na 100% to musi być prawda.

Domik
@Brzydzę się kłamstwem

Wiesz, najgorsze są te fałszywe opinie i ciężko tutaj z nimi wygrać. Z drugiej jednak strony nikt przecież nie prześle skany umowy z daną firmą ;) Ale już stawianie poważnych zarzutów na publicznym forum powinno być karane!

@OJEJKU JEJKU

Cala prawda Firma wygrywa przetargi bo daje najniższe stawki A co za tym idzie nie mają wystarczające kadry do zapewnienia wszystkich dyżurów Bo kto normalny chce pracować za 10 zł A dni świąteczne????Ta sama stawka Zmuszanie do pracy w soboty i niedziele to norma Czułem się jak niewolnik

Justyna
@gregory

To za pracę w weekendy ,albo zmianową nie dają żadnych dodatków do pensji? Jak wygląda w Agencji system godzin pracy?

była pracownica
@Dotka

zależy jakie podopieczny ma przyznane usługi. niektórzy mają 7 dni w tygodniu. Wtedy jedna opiekunka chodzi cały czas albo na weekendy załatwiane są zastępstwa, ale niektórzy podopieczni nie lubią zastępstw.

Xxxx
@Agnieszka

Firma zapłaciła kary za niestosowanie się do zasad kodeksu pracy. ;) To że kodeks pracy czegoś zabrania nie oznacza że wszyscy tego przestrzegają.

ola
@gregory

skandal z tymi płacami za godzinę , a już święta niedziele soboty to zgroza, powinno być 200 procent, w ogóle to 20 zł netto powinno być a 40 za specialne ,i agencja ma kasę a nie chcą podwyższać

xxxx
@Dotka

Ja też tam pracowałam. Proszę mi wierzyć, że były sytuacje, w których opiekunki nie miały ani jednego dnia w miesiącu wolnego. Większego wyzysku ludzi niż w tej agencji ja osobiście nie spotkałam nigdzie indziej.

Ana
@xxxx

Chciałabym się dowiedzieć jakie w firmie są umowy na początek i ewentualnie po przedłużeniu czy jest zlecenie czy u.o pracę? Mam też pytanie o płace. Ile proponują za godz. I czy się obecnie coś zmieniło np czy stawki są wyższe i czy pracowników zatrudniają z kwalifikacjami? I pytanie również czy osoby którymi mają zajmować się opiekunki są przyznawane do opiekunek które mają wykształcenie kierunkowe czy wykształcenie nie jest wymagane? Pytam bo nie wiem co myśleć o firmie. Czytałam że była jakaś afera chyba w 2016roku. Chciałabym uzyskać opinie przede wszystkim od opiekunek/opiekunów którzy pracowali ale teraz też pracują i wiedza jak wygląda sytuacja realnie.

@OJEJKU JEJKU

Oczywiście płaca na czas Ale spróbujcie prosić o wyższą stawkę za pracę w dni świąteczne....WYŚMIEJĄ ...

pytanko

czy agencje jak to czytają to wreszcie ogarną temat szkodliwości związanej z tą pracą opiekunki u pacjentów którzy często są zaniedbani mają grzybice zółtaczki inne zarażliwe choroby,wydaje mi się że oprócz stawki za godzinę powinno się doliczać szkodliwe w stawce i w latch by do emerytury się liczyło, najlepsze agencje to gwarant i vital ,chodzi o ludzi są mili życzliwi serdeczni zawsze pomogą wesprzą . ass tego nie ma nie potrafi i niechce być dla ludzi

@pytanko

tak , to prawda. To sa ludzie chorzy i latwo jest podlapac cokolwiek. A potem gimnatykuj sie czlowieku z tym sam. POWINIEN BYC DODATEK ZA SZKODLIWOSC tym bardziej ze czesto opiekunki nie sa dokladnie informowane o rzeczywistych wszystkich chorobach klienta. Zgadzam sie tez z wyzyskiem: jest to praca obciazajaca fizycznie i psychicznie..Przerabialam to na gruncie amerykanskim. Jest to praca niedoceniona przez pracodawcow - zawsze im proponuje zeby sami sprobowali za nim wdadza sie w polemike.

Tamara
@pytanko

Jesteś na profilu ASS a reklamujesz dwie inne agencje. To chyba trochę nie fair. Po drugie decydując się na pracę opiekunki zapewne wiesz, że ludzie są różni, w różnym stanie. Jakie szkodliwe? O czym ty w ogóle piszesz? Szkodliwe to ma płacone górnik, bo mu pylica płuc grozi. Opiekunka pracuje w rękawiczkach! Niedobrze to mnie się robi jak czytam takie opinie jak Twoja.

@pytanko

O czym piszecie ??? Dodatek za szkodliwość??? Oni-ASS, nawet za niedziele i święta nie płacą zgodnie z Kodeksem pracy 100% STAWKI ZA DZIEN ROBOCZY Zapieprzać 30 dni w msc-u za taka sama stawkę Najgorzej jest w święta....

Lolka

A co powiecie o cateringu, który ASS oferuje m.in. szkołom i innym placówkom? Według mnie jest smacznie, zdrowo i tanio.

Bożena

Przestańcie bo źle nie jest. Lepiej poczytajcie co się w innych firmach zajmujących opieką dzieje. Poza tym sredna wieku opiekunek to 50+ więc tym bardziej nie wydaje mi sie zeby to pisaly te osoby.

sami
@Bożena

A bo 50 letnie osoby nie mają komputerów i internetu ??? co za bzdura;/ firma jest do bani i tyle

Klara

Ocena pozytywna. Wzorowa opieka, wizyty domowe rehabilitanta, smaczny i urozmaicony catering.

Dominika

@Czarnazmija1979 czyli rozumiem, że ogólnie jesteś zadowolona ze współpracy z tą firmą? Wnioskując z Twoich wcześniejszych i aktualnych komentarzy - warunki są dla Ciebie zadowalając. A możesz opowiedzieć, jak rozpoczęła się Twoja praca w firmie? Znalazłaś odpowiednie ogłoszenie?

Czarnazmija79
@Dominika

Mij sąsiad chorowal i przychodził do niego opiekun z ASS. A ja teny sąsiadowi trochę pomagałam i tak sue zeszlo od slowa do slowa tzn zapytalam tego opiekuna czt sa przthwcia do pracy. Były. Pojechałam do firmy w poniedziałek a we środę już pracowalam. To juz ponad cztery lata. Lubie te pracę tyle ze mogla by firma ciut lepiej płacić za weekendy chociażby Patrycja Rondo-Sztajndur

Czy pracownicy w B. Kościelak Agencja Służby Społecznej Sp. J dogadują się między sobą?

Krystyna

Niestety nie. Jest tam taki kierowca co jeździ na Ursynowie. 150cm wzrostu i wszystkich sprzedaje do rudej

Natalia.

Pracuję w firmie, oddział na Woli od paru dobrych lat. Jestem dyplomowaną pielęgniarką.Pełniłam usługi specjalistyczne. Od lipca 2019 zatrudniona na umowę o pracy. We czwartek jadę na Popiełuszki z kartami obecności i chyba będę rozwiązywała umowę. Przykro mi bezmiernie, ale od kwietnia nie mam żadnych nowych zleceń! Owszem dyspozytorki proponują zastępstwa za odchodzące opiekunki - więc zamiatam to co tam ci nie dokończyły. Pacjenci zdarzają się nieprzyjemni, mają postawy roszczeniowe, kapryszą - a ty musisz wszystko to znosić i być uprzejmą i zrozumiałą. Ileż to razy była nieprzyjemnie zaskoczona i zniesmaczona takimi oto komentarzami: A skąd pani przyjechała? A ja nie chcę opiekunki z akcentem! A ile pani ma lat? A co, nie mają w opiece młodszych? A to tylko kwiatuszki! W kwietniu tego roku przyniosłam do domu od pacjenta pluskwy. Zapłaciłam za odrobaczenie mieszkania ponad 800zł - i co? rekompensata? Wolne żarty! Dostaję kolejne zlecenie, wchodzę - znów pluskwy! Po odmowie przyjęcia zlecenia już nic nie dostaje oprócz zastępstw. Jestem sumiennym, solidnym pracownikiem, co nie raz potwierdzali moje podopieczni i ich rodziny. Przykro i smutno. Porowska-Przystaś Natalia.

Natalia

Może ktoś napisze kilka wskazówek o pracy i wymaganiach? Mam zamiar starać się o pracę

Powołanie
@Natalia

Przede wszystkim cierpliwość, empatia, wczuwanie się w sytuacje innych i nie myślenie tylko o sobie, dyspozycyjność i chęć niesienia pomocy wynikająca z charakteru człowieka. Tutaj najważniejszy jest człowiek - podopieczny i jego potrzeby. Jest takie przysłowie: jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie - my tez będziemy kiedyś staruszkami i wtedy los nam zrządzi identyczną opiekę, albo jej brak w zależności od naszych czynów i uczynków, zatem traktujmy innych w sposób w jaki chcielibyśmy być sami traktowani, myślmy pozytywnie, że robimy coś bardzo dobrego tym podopiecznym, którzy często zostali zapomniani przez swoje własne dzieci, a pracując tutaj możemy w części im to wynagrodzić, wnosząc do ich życia uśmiech i nadzieję. Największą przyjemnością w życiu człowieka jest dawanie i czucie się być potrzebnym. Jeśli ktoś myśli inaczej, powinien się zastanowić czy ta praca opiekuna jest odpowiednia dla niego. I pamiętajcie: karma zawsze wraca!

@Powołanie

Bardzo dziękujemy za Twój komentarz. Rzeczywiście, zatrudnienie w Agencji Służby Społecznej charakteryzuje się wysoką odpowiedzialnością. Przedstawiasz bardzo ważne cechy, które powinni posiadać potencjalni pracownicy. Czy nowo zatrudnione osoby mogą liczyć na pomoc i wskazówki ze strony pozostałych pracowników?

Powołanie
@Dominika

Jest duże wsparcie ze strony pracowników ASS. Starają się jak najlepiej dobrać podopiecznych do opiekunów czy też opiekunów do podopiecznych. Szybko się orientują, który opiekun sprawdzi się w opiece nad określonym podopiecznym, i starają się sprostać wymaganiom podopiecznych, aby dostali najlepszą opiekę na jaką zasługują, w końcu to opiekunowie zastępują im rodzinę, przynajmniej namiastkę rodziny a podopieczni szybko się przyzwyczajają i opiekunowie zresztą też, ale jeśli coś nie pasuje z jednej czy z dwóch stron, to nic na siłę, nie ma przymusu i jest możliwość zmiany. I wiem, ze gdy nie ma w danej chwili opiekuna niezbędnego do danego podopiecznego , to pracownicy też pełnią doraźnie taką rolę, do chwili przyporządkowania odpowiedniego opiekuna:)

Emma
@Dominika

Tam nie ma takiej rotacji jak w Mc Donaldsie. Wiele opiekunek pracuje w ASS od wielu lat. Mam wrażenie, że jest tu wiele celowo napisanych obraźliwych opinii. Jedna z pań przyjeżdża do mojego dziadka i od kilku lat to to jedna i ta sama osoba.

@Emma

Przyczyn wyrażania opinii może być wiele. Czasami dane osoby nie mają odwagi by porozmawiać o swoim problemie i starają się szukać rozwiązania w tym miejscu. Nie ulega wątpliwości, że mało jest tutaj informacji odnośnie warunków pracy przekazywanych przez pracowników. Jak rozumiem, pracujesz w Agencji Służby Społecznej? Powiesz nam coś więcej? Może na przykład, czy firma organizuje spotkanie świąteczne dla swoich pracowników?

Pipi
@Powołanie

Co to za bełkot każdy człowiek jest ważny nie tylko podopieczni opiekunowie też ,czarnowidztwo koleżanka uprawia

@Powołanie

Co za bzdury piszesz. Nie uwierzę że jest taka idealna opiekunka. Jaka dyspozycyjność. Cierpliwość po latach pracy znika. Jaka empatia. Dlaczego to dotyczy tylko opiekunki a innych zawodów nie dotyczy. Masz godziny wyznaczone i chodzisz do podopieczne.

@Powołanie

Teoretycznie - bardzo dobrze ale praktycznie to ciezka sprawa. Sa to ludzie chorzy, czesto depresyjni i samotni. Wniesienie im troche radosci jest jak najbardziej wskazane. Pracowalam pare lat w USA i byla to dla mnie najciezsza praca w moim zyciu. Wlasnie z powodu obciazenia psychicznego.

Opiekunka

Zaczynam pracę w tej Agencji. Czy ktoś z was może mi powiedzieć jak to wygląda formalnie? Czy pensje są wypłacane regularnie i czy pacjenci są rzeczywiście tak mocno schorowani że trzeba się na męczyć??Jak mi to ktoś z biura podział. Podjęłam tam pracę jako dodatkowa więc pewnie majątku nie zarobię....

Milka
@Opiekunka

Na twoim miejscu bym uciekała z tamtad , pensje są na czas bo tego wymaga prawo ,a ludzie to są starsi i schorowani jedni mniej inni więcej .zależy jakie masz zlecenie opiekuńcze czy pielęgnacyjne bo to zasadnicza różnica.

Jagoda
@Milka

Czyli, że co? Ma uciekać stamtąd, bo będzie zajmowała się starymi i schorowanymi ludźmi? :/ Czyli opiekunki mają opiekować się zdrowymi i młodymi ludźmi? Tacy raczej opieki nie wymagają :// Co za wpis :|

Mikołaj
@Jagoda

Dokładnie też niezbyt rozumiem, dlaczego niby osoba ta nie powinna mimo wszystko jechać do pracy za pośrednictwem tej agencji. Wiecie może, czy przyjmują również osoby bez doświadczenia zawodowego?

opiekun medyczny.
@Opiekunka

Pensje są wypłacane na czas 10 każdego miesiąca .Pacjenci w różnych schorzeniach .Koordynatorzy służb społecznych według specjalizacji osób zatrudniających posiadają wiedzę, która osoba może wykonywać pielęgnację pacjenta ,są przeprowadzane rozmowy ,weryfikacja dokumentów. Pracują pielęgniarki dyplomowane ,,opiekunowie medyczni ,ratownicy .Według mojej oceny praca dla, osób, które pracują ewentualnie pracowały w szpitalach ,hospicjach ,na SOR-A-CH ,Oddziałach szpitalnych wiedzą jak postępować i jak to poprowadzić .Każdy pacjent jest omawiany z rodziną przed podjęciem opieki według kart informacyjnych leczenia szpitalnego -przebiegu hospitalizacji ,wyniku badań lekarskich itd. praca dla ludzi odpowiedzialnych .pozdrawiam.

OPS
@Opiekunka

Jeśli posiadasz doświadczenie medyczne to zarobisz, .Certyfikaty ,Szkoła, Kurs Pierwszej Pomocy ,Opiekuna Medycznego ewentualnie pielęgniarstwo .Pozdrawiam.

Amaa
@opiekun medyczny.

W końcu odezwał się głos rozsądku! Prawda jest taka, że bez doświadczenia, ukończonych kursów, szkół i POWOŁANIA nie masz po co startować do pracy.

nick
@Milka

panie w agencji wogóle nie dbają o opiekunki o atmosferę ,opryskliwe, co to nie one ,masakra ,kultury osobistej w nikłej dawce ,kultura to bardziej na pokaz. personel biurowy powinien być wymieniony, tak jak przetargi tak i na poszczególne dzielnice trzeb akoordynatorów zmieniać wymieniać nawet zwalniać ,bo się nie nadają,bo już są za długo

@Amaa

Tak to prawda. POWOLANIE jest tu b istotne.

Borys

Dobry pracodawca, dbający o pracowników takie mam doświadczenie z firmą więc polecam!

Falcon
@Borys

Dobra opieka. Piszę to z perspektywy wnuczki, której babcią opiekowała się Pani z agencji.

Maryśka

Dodaje opinie jako "klient", nie jako pracownik. Otóż od kwietnia 2019 roku przychodzą do mamy opiekunka i fizjoterapeuta. Mama częściowo sparaliżowana, chodząca po domu o balkoniku, o zdrowym umyśle. Jesteśmy zadowoleni z opieki jak i rehabilitacji przeprowadzanej w naszym domu. Mama chwali bardzo panie i zawsze wypowiada się o nich dobrze. Nie wiem skąd taka nagonka na tą firmę? Gdybym wcześniej przeczytała to wszystko pewnie bym szukała innych opiekunek, ale okazuje się, że w internecie ludzie piszą bzdury, bo rzeczywistość jest inna.

Xaxa
@Maryśka

Proszę zwrócić uwagę że zna pani tylko i wyłącznie jedną opiekunkę w relacji z własną mamą. Są w tym procesie jeszcze inni pracownicy, z jakiś 1000 podopiecznych, właściciele firmy i osoby zarządzające. Także pani odczucie jest zapewne prawdziwe, w kontekście tej jednej opiekunki. O pozostałych rzeczach Pani po prostu nie miała okazji się dowiedzieć.

ola
@Maryśka

to opiekunki są odpowiedzialne za opinie to dzięki opiekunkom istnieją agencje

@ola

Hmmm ja bym to napisała inaczej. To własnie dzięki opiekunkom powstają dobre i złe opinie. To ich pracę głównie oceniamy. Ja mam bardzo dobre zdanie o tej agencji i o opiekunkach - do tej pory przez nasz dom przewinęły się dwie opiekunki.

Marrietta

Jestem opiekuna osób starszych zatrudniona przez firmę Kościelniak, pracują na śródmieściu. Chciałam bym zapytać czy jest możliwość dodatkowych godzin w samym przenoszeniu obiadów?Czy są to osoby zatrudnione właśnie do tego.

Sisi

Witajcie. Pracowałam w tej agencji ok. 2 lata temu... czy dalej są tam dyżury pielęgnacyjne oraz gospodarcze? Czy za dyżur pielęgnacyjny jest inna stawka?

nunciaa

Pracowałam swego czasu jako koordynator w trójmiejskim oddziale. Praca ciężka i mało satysfakcjonująca, zarobki słabe. Atmofera w biurze i wśród podopiecznych całkiem dobra, gorzej w momencie przyjazdu Państwa Koscielak na nie zawsze zapowiedziana wizytę. Może gdyby kierownictwo szanowało swoich pracowników a nie traktowało ich jak tanią siłę roboczą wyglądałoby to inaczej.(usunięte przez administratora).

Zostaw merytoryczną opinię o B. Kościelak Agencja Służby Społecznej Sp. J - Warszawa

• Jak się pracuje w B. Kościelak Agencja Służby Społecznej Sp. J?

Zobacz opinie na temat firmy B. Kościelak Agencja Służby Społecznej Sp. J tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w B. Kościelak Agencja Służby Społecznej Sp. J?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy B. Kościelak Agencja Służby Społecznej Sp. J?

Kandydaci do pracy w B. Kościelak Agencja Służby Społecznej Sp. J napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

B. Kościelak Agencja Służby Społecznej Sp. J