Opinie o loombard.pl - Loombard.pl Sp z o.o. Sp. K. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Loombard.pl Sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Loombard.pl Sp. z o.o. sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Loombard.pl Sp. z o.o. sp.k. w Wrocław

MM

niestety przyjmują kradzione przedmioty warszawa wola

Armando

Uprzedzam. Jeśli ktoś mysli ze spoko.praca na (usunięte przez administratora) itp to nie. Duzo stresu i odpowiedzialności. Zwłaszcza jeśli chodzi o zagrożenie kradzieżą. Ty zaplacisz za wszystko. Najgorsze to gdy w 1 tygodniu po szkoleniu dzwoniłem o coś się dopytać to dostałem spory opr. Za to ze po miesięcznym szkoleniu powinienem wszystko mieć w małym palcu Pracowalem w Poznaniu. Nie podobało mi się. Ale miarka się przebrała jak zaczęli mi dawać kase do łapy a na konto ochłapy. Nic co kierownik mg powiedział na rozmowie się nie pokryło przez 2 lata pracy. Mimo, że bardzo się starałem i robiłem dobre deale. Ale cóż. Dzis pracuje u konkurencji i w końcu jestem doceniany za pracę.

Michał z brylantowej

Witam Wszystkich!! Opinie O pracy jak o samej Firmie są faktycznie różnie, niektóre naprawdę ścisłe w śród pracowników ale zadajmy sobie pytanie ''Po co tu jesteśmy" i "Dla kogo tu jesteśmy" . Moim zdaniem jesteśmy tu dla siebie. Po co? Po to aby urozmaicać sobie zainteresowania i organizacje pracy. Ja się tu zatrudniłem ze względów takich jak: 1) Dobra atmosfera w Pracy 2) Wykreowanie sobie dobrych zarobków względem swojej pracy 3) Uprzejmość, zaangażowanie indywidualne, zrozumienie błędów pracownika związane z pracą, Przez Kierowników / kierownictwo 4) Podniesienie kwalifikacji przez różnego rodzaju szkolenia 5) Podniesienie własnej wiedzy na temat różnorodnego sprzętu 6) Wygodne i sprawiedliwe godziny pracy 7) Pracy z klientem / Komunikacja/ podejście indywidualne do klienta. Co daje bardzo dobre rokowania na przyszłość bo będziemy już z tym obeznani i nie będzie orzecha którego byśmy nie zgryźli (jesli chodzi o utrudnienia współpracy klienta) I tak można wymieniać i wymieniać Więc Moim zdaniem Ta Praca dla osób którzy szukają czegoś ciekawego chcą pracować w naprawdę miłym zespole (nieraz) i przy tym nauczyć się dużo nowych rzeczy i chce wybić się w jakikolwiek sposób na tle naszej firmy ta praca jest właśnie dla niego. Pozdrawiam. Pan pracownik energia 2000 :) 1) nie prawda. Pracownicy maja dobra atmosfere z klientami. Natomiast zarząd księgowość kadry i kierownictwo pluja sobie wszyscy w twarz a to widza klienci 2) nie prawda czy zarobki w wawie pomiędzy 2000 netto a 3000 za 200 h pracy to dużo?? Może we Wrocławiu na brylantowej ale nie w wawie. 3) kłamstwo , kierownictwo bez doświadczenia w handlu bez szkoleń bez wkładu finansowego i odpowiedzialności tzw łapanka z ulicy. Niekompetencja plus zle doświadczenia powodują że firma upada a szkoda bo konkurencja nie spi 4) brak szkoleń dyplomów certyfikatów zerooo Nullo nic 5) tak wiedza zdobyta z (usunięte przez administratora) i neta czyli żadna 6) wygodne godziny pracy dla studenta ok 21 albo weekend ale nie dla matki z dziećmi czy ojca co planuje weekend w Energylandi z dziećmi 7) tylko punkt ten jest prawdą. Ale klienci innego świata nie sądzilem że w ogóle takie osoby mieszkają w Polsce. Nie mój świat Znajomych ale czasami trzeba wyjść że strefy komfortu. No coz tak na szybko ogólnie nie polecam młodym ambitnym. Polecam natomiast osobom które siedzialy w więzieniu wielu klientów to będą twoi znajomi. Osobom które lubia kombinowac bo jawnie kierownicy naklaniaja na pasterstwo oraz robienie klientów w Bamako. Polecam również osobom co mają zła przeszłość komornika alimenty bo chętnie zatrudniają na czarno lub na 1/4 etatu dla sciemy. Więc komor nie wejdzie na pensję.. Pozdrawiam z wawy już z konkurencji były pracownik????

Łeee
@Michał z brylantowej

Recydywiści nie mogą pracować ????trzeba dostarczyć zaświadczenie o nie karalności ????

MAG

Bo jest prawdziwa.

Jarosław
@Łeee

Często tak jest, nic nowego.

Pracownik wawa

Poplacz sie typie ahhahahaha

Pracownik z lombardu z Szczecina traugutta 88 obraził sie ze padły slowa ze jest nie robem i powiedział ze anulował tranzakcje i po zlosci wysle pieniadze ze zwłoką!!!!! Proze państwa przeprosiło sie go i dalej swoje. Przedstawił sie jako kierownik lombardu!!!a nim nie jest.Musze sie prosic o telefon za który zaplacilem!!!!!!Co ma byc.Dziecko czeka na obiecany telefon a prownik nie odbiera u siebie telefonu prosze o pilny kontakt.dziekuje

Maja
@Marcin

Chyba niezbyt spoko tak mówić? Za co go taka „szczerość” spotkała?

Rozmowa przebiegała w przyjaznej atmosferze, wszystkie moje wątpliwości zostały rozwiane. Problemy pojawiły się w momencie, kiedy przyszło pracodawcy oddzwonić do mnie w celu potwierdzenia naszych wcześniejszych ustaleń. Najpierw musiałam sama zadzwonić, później się okazało, że szanowni państwo dadzą znać w ciągu kilku dni. Tak oczywiście się nie stało, po czym nagłe olśnienie i dostaje telefon z propozycją rozpoczęcia pracy. Uwaga to nie koniec, gdyż niecałe 24h później dostaje telefon, że muszą mi podziękować, iż zmieniły się okoliczności w firmie XD. Kompletny brak poszanowania człowieka. Ta sytuacja pokazała, że albo sami nie wiedzą co się w firmie dzieje, albo pracują tam po prostu niekompetentni ludzie. Nie polecam

Doświadczenie, edukacja, dyspozycyjność

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
On 1985

Witam, pracuje w firmie od 10 lat. W skrócie opisze jak to wygląda, a raczej od czego zależy czy będzie tu się dobrze pracowało czy nie. W pierwszej kolejności od szefa i kierownictwa, trafisz na ludzi nieodpowiednich to nie popracujesz, słaba lokalizacja punktu - nie zarobisz. Reszta zależy od Ciebie, jak będziesz osobą kulturalną i mającą pojęcie o tym co robi, nie pozwolisz sobie wejść na głowę klientom to zarobisz i nikt ci nie wciśnie bubli. Pozdrawiam.

Łucja
@On 1985

10 lat tutaj? wow a na jakich stanowiskach pracowałaś przez cały ten okres?

@Łucja

Od pracownika do kierownika. Dbam o ludzi a oni o mnie. Zero spiny, (usunięte przez administratora)itp. Zgrany zespół zwiększa zyski i swoje wynagrodzenie. Może to odstępstwo od reguły w tej firmie, nie wiem.

quality
@On 1985

Ciekawe podejście. Ja pracowałem 5 lat, w tym czasie miałem 3 kierowników. Od mojego przyjścia był nim bliski znajomy szefa, praca przebiegała całkiem okej, oczywiście były jakieś kanty na naszych wypłatach (pracowników) , następnie kierowniczką została jedna z dziewczyn pracujących w tej firmie, oczywiście na początku rozbiło to szeregi. Praca przez pierwszy miesiąc wyglądała dosyć okej, natomiast kolejne miesiące to naciski i próba wykazania się niegdyś koleżanki. Skończyło się na tym, że pracowała przez dwa lata, szef wyciągnął z niej co najlepsze: wiedzę, wprowadzenie własnych pomysłów, a po nowym roku okazało się, że ich przygoda się kończy, ponieważ na stanowisko przychodzi nowy kierownik, czyli znów znajomy szefa. Oczywiście, każda zmiana kierownika nie zmieniała nic, oprócz , że każdy z nich kantował na swój sposób. Dla osób myślących myśle, że to wiele wyjaśnia. Spoko praca z perspektywy pracownika. Ale tutaj każdy skubie, a pracownik dostaje najmniej.

@quality

Słyszałem o kantach na wypłatach. Brzydzę się takimi ludźmi...

Tak jest

Nie doceniają pracowników z wieloletnim stażem. Zamiast dać im parę stówek więcej wolą zatrudnić kogoś nowego. Traca na tym nie setki ale tysiące miesięcznie, wiem z doświadczenia kto nowy tu się zatrudnia...

Toja

Człowieku, weź ty się zastanów. Ty prowadzisz firmę? Ty odpowiadasz za ludzi których zatrudniasz? Za podatki, rachunki, ubezpieczenia i masę innych kosztów. Ty otrzymujesz na siebie ryzyko związane z prowadzeniem firmy? Łatwo tylko oczerniać. Jakie to polskie... Wesołych Świąt

jguyg
@Toja

Każda działalność wiąże się z wyżej wymienionymi obowiązkami pracodawcy, tylko że inni potrafią docenić i zapłacić uczciwie dobremu pracownikowi. Może januszy byznesu to po prostu przerasta. Płaca (usunięte przez administratora), (usunięte przez administratora) w ewidencjach i wiele innych - jakie to polskie u naszych januszów biznesu. Ale dziki wschód się powoli kończy, będziecie zatrudniali półgłówków, którzy nie wypracują zysku jak ogarnięty pracownik, już się tak dzieje. Pozdrawiam januszy co się nachapać nie mogą...

on90
@Toja

Do Ciebie chyba nadal nie dociera, że biznes się skończy jak dalej będziecie oszukiwali pracowników. Poza tym kto tu przyjdzie pracować normalny za taką kasę, a nie jest to łatwa praca...

zyzio
@Toja

Głupol, nie rozumie, że pracownicy również mają swoje interesy, prawa, nie mówiąc o tym, że w normalnych warunkach doświadczenie jest cenione i wynagradzane.

Witam. Chciałem zapytać, czy trzeba mieć jakieś udokumentowane doświadczenie albo unikalne skillsy, żeby pracować w Loombardzie? I czy firma zatrudnia w jakimś określonym wieku? Mam 3 dyszki na karku, trochę robót przeżyłem w swojej karierze zawodowej, wysyłałem kilka razy CV, ale bez odzewu. Byłbym wdzięczny za jakieś wskazówki. Pozdrawiam.

Borys

Jeśli mam Ci doradzić szczerze to się nie pakuj w to. Najniższa krajowa, małe składki emerytalne, % od utargu gdzie z roku na rok robi się coraz gorzej bo ludzie przestają kupować bo nie mają kasy I wiele innych rzeczy.

stała klientka

Jestem klientką od ponad 6 lat. kupuję i sprzedaje, itd. i po raz pierwszy spotkałam się z tak niesympatyczną i niekompetentną osobą zatrudnioną na stanowisku kierowniczki w Bydgoszczy przy Gdańskiej 26. Z takim podejściem do klienta ten punkt szybko upadnie.

Właściciel
@stała klientka

Widać zaczęłaś sobie za dużo pozwalać bo się uważasz za vipa haha

nie przychodź
@Właściciel

Masz rację , takich klientów lepiej się zwyczajnie pozbyć. Raz : czekasz na nich czasami miesiąc po terminie , dostają 80% wartości za sprzęt. A najlepsi są tacy co przyjadą pod lombard taksówką i walą tekstem szybko szybko bo taksówka czeka XD Myśla że podjechali pod bankomat. Vipy lombardowe XD

Haha
@nie przychodź

Hahaha widzę, że wszędzie ta sama postawa patovipów. Czekaj trzy miesiące, ale by płaciła jak za miesiąc i jeszcze pretensje.

Bywałem
@stała klientka

Potwierdzam opryskliwa baba! Nie pozdrawiam !

stała klientka

W związku z krytycznymi uwagami jakie napisałam odnośnie Gdańskiej 26 w Bydgoszczy byłaby bardzo wdzięczna, gdyby właściciel się skontaktował ze mną. tel 795578221

sys

Pracuje w tej firmie 8 lat i pieprznijcie się w głowę jeśli sądzicie, że się nie da zarobić. Wystarczy sprzedawac. U nas atmosfera jest świtna, czasami klienci zajdą za skórę, ale to tyle. Polecam tę prace wszystkim NORMALNYM, ale leserom odradzam ;)

Gabriela
@sys

No dobrze skoro sądzisz że można dobrze zarobić to ile w takim razie trzeba sprzedać żeby pensja wyszła dobrze? Jaka jest premia od sprzedaży? Bez liczb to sobie można gadać ;)

korab
@Gabriela

Różne punkty mają różnie ustawione zasady naliczania wynagrodzeń. Minimalne wynagrodzenie to ok 2400 - 2600 netto na rękę plus jakieś dodatki. A to za porządki, za lepsze wyniki niż zmiennik, za witryny, za jakiś strzał, za inne pierdoły zależy to od kierownika. Powiedzmy 300 zł masz wtedy. Dojdzie Ci jeden dzień w ramach nadgodzin - masz za dniówkę ok 200-250 zł Czyli łącznie masz ok 3000 zł Do tego dochodzi premia od wyniku czyli uzyskanej marży na poziomie ok 4-5 % powyżej jakiegoś ustalonego pułapu. Jeśli ten pułap jest ustawiony na np. 15 tyś zł to jak punkt zarobi 25 tyś to od 10 tyś dostajesz premię. 5% od 10000 zł to jest 500 zł Czyli masz ok 3500 na rękę. Jeśli marża jest większa - wiadomo - wynagrodzenia lepsze. Ja nie narzekam, dużo się zmieniło od jakiegoś czasu ale to wszędzie się zmienia. Wynagrodzenie dostaję wyższe niż przykład który podałem powyżej ale nie powiem - zasuwać muszę. Dziennie robimy po dwadzieścia klika paczek. Do tego sprzedaż na punkcie i obsługa klienta. Cały dzień jest coś do robienia. Wynagrodzenia na czas - nie ma żadnych opóźnień. Trochę nie dogaduję się z kierowniczką ale mamy różne spojrzenie na niektóre rzeczy. Robie swoje i tyle.

chyba
@Gabriela

ja z utagiem miesiecznym ok 80 tys wyciagam to 4200 czasem wiecej na ręke ,pracuje w Warszawie

monster
@chyba

A jaki przychód netto przynosi wasz punkt ? Bo utarg miesięczny masz na myśli obrót towartem plus odsetkami ? Jestem ciekaw jak finalnie przekłada się to na liczby przy dodatkowym wynagrodzeniu.

Sylwia
@chyba

Ogólnie to czujesz, że idzie się na to mocno narobić czy na spokojnie bez przemęczenia lekką ręką Ci tak wychodzi?

queen

Jak wyglądają u was zarobki w 2022 na punktach ? Ktoś się może wypowiedzieć z dłuższym stażem ? Jakieś konkretne odpowiedzi z argumentami ? Jaki system wypłat u was funkcjonuje ? Ogólnie taki temat tematu na forum. Albo mocno negatywne lub mocno pozytywne ? Ktoś rzetelny się wypowie. ? Sama mam doświadczenie w tej pracy już dłuższe dlatego nie chce zdradzać moich zarobków jednak będzie łatwiej przefiltrować te prawdziwe od fejkowych odpowiedzi ! Jaki utarg miesięczny netto ? jaki procent , kwota do wypłaty ? Jak są liczone u was odsetki od pożyczek ? doliczane do obrotu i od tego jakiś procent ? czy próg obrotu ? Zachęcam do merytorycznych wypowiedzi pracowników ! Pracowników ! - Kierownikom dziękujemy ! Wasze opinie są łatwe do wyłapania , pracując odpowiedni czas idzie wyszukać

Weteran
@queen

Witam, mam długi staż. Z roku na rok nic nie podnoszą tylko tyle co najniższa krajowa w górę to wtedy jest więcej. Wypłatę mam ustanowioną najnizsza krajowa plus 4% z zysku pkt. Pkt ma + - w zależności od miesiąca do 40 tys zysku (opłaty z odbiorów, opłaty z przedlużen, marża na sprzedaży) I od tego mam liczone te 4%. Wypłata niecałe 4k miesięcznie, całośc na konto. Na pkt mamy kantor więc niedziela również w pracy, oczywiście co druga. Żadnych progów co do zysku, ilosci umow itd nie mam. Ile wyjdzie tyle przelew. Kierownik się za bardzo nie wcina, jest co robić i czasami ciężko jakiś film wieczorem obejrzeć czy coś poczytać ale chociaż szybko czas leci. Pomału myślę o zmienia bo człowiek się chyba zasiedział a ludzi z długim stażem (dużo mnie przypałów) się nie docenia... Pozdr

Skot

Witam. Widziałem ogłoszenie na Krotoszyn, zastanawiam się czy wysłać CV warto? Kojarzy ktoś ten punkt?

Stachu
@Skot

Lepiej poszukaj czegoś innego. Tutaj nic dobrego cię nie czeka

Patryk

Kto z Was kupił tu sprzęt elektroniczny jakiś i chciałby się wypowiedzieć? Działa? Opłaca się?

Lepiej nie
@Patryk

Sprzedają używane sprzęty w cenie nowego więc sam sobie odpowiedz na pytanie czy jest to warte zachodu

Ktoś nieanonimowy
@Lepiej nie

Najlepiej pisać bzdury. Drogi Panie był Pan w ogóle w tym lombardzie? Czy płaci Panu konkurencja za wypisywanie negatywnych komentarzy? Jeśli jednak był Pan klientem to jest Pan analfabetom czy leniem, że nie potrafił Pan wyjaśnić sprawy bezpośrednio tylko doklejać łatę, bo tak wygodnie. Hej w sieci norma, zwłaszcza dla osób, które są anonimowe. Brawo za nieudolność, bezinteresowność. Podziwiam Pana poziom IQ. Najlepszego i zdrowia życzę. M.S.

Artur
@Ktoś nieanonimowy

Wiesz, że obrażanie innych osób nie świadczy dobrze o tobie, więc nie wymyślaj tu o IQ. Wiadomo, że lepiej załatwić sprawę bezpośrednio w lombardzie jak się ma jakiś problem z zakupionym sprzętem, ale swoją opinię też można zostawić, nie?

Ktoś nieanimowany
@Lepiej nie

Chciałeś chyba napisać: Sprzedaż nowe w cenie używanego, ale to za trudne się okazało.

@Lepiej nie

Nie prawda, pracuje tu i sprzedajemy towar połowe taniej niż w sklepie!

chyba
@Patryk

jako pracownik kupuje cały czas 90% domu mam z loombardu od złota po narzedzia elektro ,polecam towar jest sprawdzany na ładne oczy nikt nic nie bierze

;)

Nie polecam pracy w tej firmie. Kierownictwo na Śląsku to jedna wielka porażka, niekompetentne osoby które zostały kierownikami bez żadnego szkolenia. Oszukują pracowników na pieniądzach przez ich sposób wypłacania wypłaty - część na konto a druga część pod tzw "stołem" ( oczywiście ten kto pracował wie jakie jest tłumaczenie firmy dlaczego w taki sposób wypłacaja ???? ) I takim sposobem nie masz szans żeby doliczyć się tej drugiej części wypłaty czy ci się zgadza , bo nagle jak przychodzi dzień wypłaty to jest ci za byle co ściągana kasa o czym nie jesteś nawet informowana. ???????? "Przyjmujcie wszystko" bo przecież pracownik za to odpowiada, przyjmujesz wszystko tak jak ci powiedza i coś się nie będzie sprzedawać albo nagle stwierdzą że przepłaciłas. Oczywiście ty za to płacisz. Jeśli masz do opłacenia mieszkanie, różne wydatki, opłaty kredyty - nawet nie pakuj się w tą pracę. Więcej Ci tu tej wypłaty zabiorą niż zarobisz przez cały czas. Ja zostałam oszukana na sam koniec nie zostało mi wypłacone za pracujące niedzielę oraz za ostatni dzień pracy. Mam nadzieję że za jakis czas zajmie się ta firmą jakaś inspekcja pracy bo to co się tu wyprawia przechodzi ludzkie pojęcie.

@;)

w tej firmie jest wiele placówek i jeszcze więcej kierowników, ja nie mogę Ci przyznać racji z niczym, wszystko mam wyplacane na konto i pracuje 8 lat wcale nie mam zamiaru pracy zmienic, podoba mi sie atmosfera. Zarabiam od 3400-4000 na reke... ja nie wiem gdzie wy pracujecie, ale chyba winnej firmie

ghgrhn
@sys

Szyld jest jeden, ale spółek wiele, co za tym idzie jeszcze więcej kierowników i właścicieli. Mi też praca odpowiada ale mam normalnego szefa i kierownika, zdaję sobie sprawę, że można trafić dużo gorzej, poznałem kilka kierowniczek z poopy ...

hmm
@;)

yyy, czy Ty rozumiesz co piszesz czy nie? cyt:""Przyjmujcie wszystko" bo przecież pracownik za to odpowiada, przyjmujesz wszystko tak jak ci powiedza i coś się nie będzie sprzedawać albo nagle stwierdzą że przepłaciłas. Oczywiście ty za to płacisz." Jak ktoś jest ciemny i nie rozumie podstawowych zasad handlu to co się dziwić że później płacze. Handel polega na tym, że taniej kupujesz a drożej sprzedajesz - jak widać nie dla każdego jest to logiczne. Zalecenia jakie są wysyłane do nas aby wszystko przyjmować oznaczają, żeby wszystko przyjmować a NIE PRZEPŁACAĆ za to co przyjmujesz. A Ty chyba właśnie masz pretensje samej do siebie że coś źle zrobiłaś i ktoś Ciebie za to obarcza winą. Przecież to jest jakiś śmiech. Jak się nie sprzedaje to raczej nie dlatego że nikt tego nie chce kupić tylko dlatego że cena jest nieadekwatna do wartości sprzedawanego towaru. Jak nie umiesz klientowi wytłumaczyć że nie możesz mu więcej za coś zapłacić to faktycznie daruj sobie.

Masakra

Jeżeli chcesz mieć swoje prywatne życie i zarobione pieniądze przeznaczyć na siebie a nie na spłacanie swoich długów w tej pracy to się tam nie pakuj. Masz brać wszystko a jak się po dłuższym czasie nie sprzeda to zapłać i zabieraj do domu. Bo przecież twoje zdanie na temat zapotrzebowania ludzi w mieście jest (usunięte przez administratora) warte. Bierz bo trzeba korzystać a później odpowiadasz za ludzka głupotę. Pensja? (usunięte przez administratora) warta jak i umowa. Nawet problem jest żeby wyjść na obiad do domu, bo przecież dziwnym trafem przez te 15 minut trafi się ten jeden wyjątkowy klient na którym zarobisz 10 k na czysto. Ogólnie totalne (usunięte przez administratora)

@Masakra

u nas tak nie jest , mozna sprzedac cos uszkodzonego jako uszkodzone , nie ma problemow, a jak jestes Januszem i nie widzisz , ze bierzesz gówniany sprzęt bo Ci sie sprawdzać nie chce to sobie sam odpowiedz kto za Twoja nieodpowiedzialnosc ma zaplacic, pieprzenie glupot

Aaa

Siemka. Mam pytanko. W Kielcach poszukują do Loombardu do pracy. Opłaca się w ogóle składać aplikację? Jest jakieś szczegółowe szkolenie, które wprowadza w meandry tej roboty?

@Aaa

Jasne , jeśli nie jestes leserem, bo dla leserow i roszczeniowych debili miejsca nie ma ;)

Czy w innych miastach też was tak (usunięte przez administratora) z pensi jak w Łodzi? Z roku na rok jak państwo dało podwyżkę ucinali z ala premii 50zl w tym roku przeszli już samych siebie i zaje.... Nam po 100 zł. Nie dosyć że od dwóch lat nie dołożyli nam nawet po 10zl od siebie to nie dosyć ze państwo nam dokłada to ala szef ma czelność nam zabrać żeby samemu mieć więcej :/ Nie przyjeżdża na punkty nawet nie wie kto na nich pracuje ale kase potrafi nam zabrać żenada. Kierowniczki nigdy nie stają w obronie swoich pracowników (one tylko umieją nam (usunięte przez administratora) obrabiać). Kierowniczki sa tyle watre co i cały szef żeby mi nie pasował układ ze najniższa krajowa na konto a reszta pod stołem to juz dawno bym odeszła.

Skoro pasuje Tobie taki układ to nie wydawaj kłamliwych opini. Pewnie przed 3/4 dnia oglądacie filmy, przeglądacie internet i rozmawiacie przez telefon. Jeżeli tak Ci źle ro idź na produkcję na 3 zmiany ( zero tel , przerwa 20 min) dostaniesz na konto 3 tys po zabraniu przez komornika zostaniesz z najniższa krajową. Także chyba nie jest tak źle. Pozdrawiam

@Anonim

O chyba kierownictwo nudzi się w pracy i czyta o sobie opinię :D może niech kierownik wypowie opinie jak jest naprawdę sporo moja opinia jest kłamliwa

loodzik

Łódź to stan umysłu ;) Tam jest wszystko inaczej. Jak ktoś widział tamtejsze punkty to chyba zauważa różnicę pomiędzy nimi a pozostałymi. Inny właściciel, inne standardy, inne zasady.

Sfołocz

Tylko patrzeć jak hieny wykorzystają sytuację by coś z wypłaty zabrać.

nikodem

Krzysztof Hunka (usunięte przez administratora) 6 lombardów na kwotę 700 tys zł . oraz nijaki synek z brylantowej (usunięte przez administratora) 4 społeczki.. cbś niedługo wleci

Iv7cc7
@nikodem

Okradli punkty czy jak?

Wrocek

Jak wam się podobają nowe wynagrodzenia?

umnie
@Wrocek

U mnie nic się nie zmieniło. Słabszy miesiac to i wypłata mniejsza

Zostaw merytoryczną opinię o Loombard.pl Sp. z o.o. sp.k. - Wrocław

• Jak się pracuje w Loombard.pl Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Loombard.pl Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 124.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Loombard.pl Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 99, z czego 27 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 27 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Loombard.pl Sp. z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w Loombard.pl Sp. z o.o. sp.k. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Loombard.pl Sp. z o.o. sp.k.