Opinie o Bozamet w Ujrzanów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Bozamet. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Bozamet o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bozamet w Ujrzanów

Patryk

Jestem pracownikiem od prawie roku, atmosfera w firmie jest dla mnie naprawdę w porządku. Myślę, że większość opinii dodanych na forum jest opinią osób, które oczekują więcej niż od siebie dają lub osób ,które tam nie pracowały. Ja jestem pozytywnie nastawiony. Pozdrawiam

Prawie robi wielką różnicę
@Patryk

Prawie rok.. a może dziś się wypowiedź;) Dzieciaku, prawdopodobnie prosto po szkole. Nie masz pojęcia jak powinno wyglądać traktowanie pracowników więc może masz złudne wyobrażenie, że jest okej.

Obserwator

Tak, chętnie się integrują. Ostatnio całym wydziałem są gotowi do złożenia wypowiedzen. Nie chcą pracować więcej za mniej.Kierownictwo unika ludzi, wogole nie mają pojęcia co się dzieje na wydziale, pokazują się w dzień ważnego zebrania z prezesem. Pogonić ich i pieniądze będą

RD

po co pracujesz u kogoś? Załóż swoją firmę i pokaż na co cię stać

Filozof Nowy wpis

RA. Nie wszystkie działy pracują na trzy zmiany, dodatek za 3 zm. jest. Przyjedź wypytaj i przychodź do roboty. To dobra stabilna firma.

@Filozof

Też widziałem tą ofertę pracy dla operatora maszyn i urządzeń. Problem w tym, że mnie interesuje tylko umowa o pracę a widziałem, że firma na początek oferuje zlecenie. Czy po tym miesiącu ( w ofercie zaznaczyli, że praca na miesiąc) mogę już liczyć na umowę o pracę? Bo podejrzewam, że to okres próbny.

Widziałem ofertę w centralnej bazie pracy dla operatora maszyn i urządzeń. W ogłoszeniu napisano, że praca albo na dwie albo na trzy zmiany, od czego jest to zależne, jest możliwość wyboru w którym systemie chce się pracować? Za nocne zmiany macie płacone dodatek? Premię o której pisaliście czyli premie kwartalne, te od kierownika, albo dodatek świąteczny, na tym stanowisku też się wlicza?

Filozof Nowy wpis

Kika z tą premia moze jest tak jak w mojej poprzedniej firmie. Dostawali stali ludzie którzy się dzielą premia albo razem z majstrem robili wypady weekendowe, mazury albo rybki. Paliwo darmowe.

Kika

Pracuję tu kilka lat. Jest coraz gorzej. Atmosfera jest ok ale są "dziwne"oszczędności. Lepiej kupić byle (usunięte przez administratora) za grosze na sztukę i na chwilę niż coś porządnego i żeby służyło. Przez te lata dostałam raz premię ok. 100 zł. Chyba czas coś zmienić

Zosia
@Kika

Jeżeli pracujesz kilka lat tzn.jest OK. Zapomniałaś o premii kwartalnej,puli premii miesięcznej od kierownika wydziału i wiele innych

Kika
@Zosia

Owszem jest premia kwartalna. Co do puli od kierownika to dokładnie to napisalam-dostalam raz jedyny w pierwszym roku pracy. A ciekawa jestem co masz myśli pisząc "i wiele innych"? Jeśli chodzi ci o dodatek na święta to zgadza się jest. 300 zł niezmienny od jakiegoś czasu. Inflacja go nie tyka ????

@Zosia

Oooo opowiecie więcej o tej premii? Ile wynosi taka premia kwartalna? Wszyscy mają taką samą premię, czy jest zależna np. od wysokości stanowiska, czasu pracy w firmie? I co oznacza pula premii? Jest pula do podziału między pracowników, dobrze rozumiem?

Pracownik Bozamet

Podejście firmy Bozamet do pracowników wg mojej opinii jak najbardziej na plus. Od początku pracy wszystko wytłumaczone przejrzyście i dokładnie. HR, BHP, Szkolenie wprowadzające. Ludzie którzy pracują są bardzo pomocni. Pod względem organizacji pracy, również OK każdy z pracowników już na wejściu wie jakie są jego obowiązki na danym stanowisku pracy.. Nigdy nie miałem problemów z wzięciem urlopu, zwolnieniem do lekarza , pensja także zawsze na czas. Polecam

Adela
@Pracownik Bozamet

Z tego BHP to było szkolenie? Czy firma zapewnia też odzież ochronna lub jakieś akcesoria bhp? Jak wygląda ta dbałośc o tę sferę?

karti
@Adela

Jeśli chodzi o odzież, akcesoria BHP, jak najbardziej, okulary, rękawice, buty, co potrzeba wszystko jest, kwestia czy coś się zmieniło przez ten czas na gorsze, bo już kilka lat wstecz rękawice były wyliczane ????

@karti

A co jaki czas należy się nowy komplet wyposażenia? Kto w ogóle rozdaje rękawice? Zapisują, kto i ile wykorzystał w ciągu miesiąca?

świątecznie

Sezon grillowy dawno zakończony, ale sezon na stojaki na choinki idzie pełną parą. Porządne stojaki choinka stoi a nie się chwieje :D

Zdzisiek

Pracujesz u nich, czy w ten sposób chcesz zwrócić na siebie ich uwagę? Bo jeśli tam robisz, to napisz, czy doceniają tu ludzi, ich pracowitość, pomysłowość, czy choćby zmysł estetyczny? Ile może wynieść podstawa i czy są premie?

Małgorzata

To są poważne zarzuty to co piszesz. Zgłaszałeś to w firmie czy tylko tutaj napisałeś? Możesz dać też znać jak jest z tymi premiami? Faktycznie nie ma szans? Czy może czasem jednak coś przyznają?

Obserwator

Zenon44
@Obserwator

Przez nieodpowiednie osoby zarządzające Prezes ma wypaczone wyobrażenie o sytuacji, choć były plotki że ma swoje niezależne źródełka i potrafi drastycznie przypomnieć wszystkim kto rządzi zwalniając osoby które pracowały bardzo dobrze ale nie świadomie nie wykonały lub wykonały pracę nie zgodnie z narzuconym standardem lub oczekiwaniami, na początku myślałem że na pewno nie dopełnili obowiązków lub spapraly robotę ale po latach i kilku kolejnych zwolnieniach stało się jasne że nie chodzi o brak kompetencji lub umiejętności ale o ukladziki i kumoterstwo, bardzo mi szkoda czasu który tam spędziłem.

ON
@Zenon44

Spędziłem tam 9 miesięcy życia. Nigdzie nie widziałem takiej (usunięte przez administratora) Czasami mi się wydawało, że prezes nie wie co się dzieje. Próbowałem pewne rzeczy zmienić, wyjaśnić co jest nie tak. Jak wiele osób zostałem wyrzucony z dnia na dzień. Poszedłem do prezesa zapytać jaki jest powód mojego zwolnienia. Po naleganiach poświecił mi 30 sekund swojego czasu i powiedział, że Bozamet stać na lepszych pracowników. Po jakimś czasie dowiedziałem się, że na moje miejsce musiał zatrudnić dwie osoby :D Pracowałem jeszcze za czasów Tadzia, dyrektora produkcji w Ujrzanowie. Jedyne co dobrze wspominam to ancymonów z magazynu, jedną panią z księgowości i Kasię, która była sekretarką, ale sama się zwolniła mając dość klimatu rodem z Monthy Pythona. Na jej miejsce przyszła nowa sekretarka i popracowała 2 miesiące (czy sama odeszła czy ją zwolnili, nie pamiętam). Kolejna popracowała 2 tygodnie :D

Kiedys
@ON

Kiedyś wyrzucili majstra bo nie mial z kim zostawić dzieci i nie mógł wcześniej przyjechać. Przyjechał normalnie, dostał papier i dziękuję. Tak się nie robi, różne są sytuację i trzeba czasami kogoś zrozumieć. I świadczy to tylko o pracodawcy.

Zuzanna
@ON

A wiadomo może jak stanowisko sekretarki jest opłacane? Tutaj trzeba spodziewać się jakiegoś nadmiaru obowiązków czy nadgodzin czy raczej wszystko jak w umowie?

RD

po co pracujesz u kogoś? Załóż swoją firmę i pokaż na co cię stać

Patryk

@Patryk

Czy oprócz dobrej atmosfery, która chwalisz możesz dać znać czy firma oferuje jakieś dodatkowe szkolenia podnoszące kwalifikacje? Premie? Nagrody?

Prawie robi wielką różnicę

Bronisław

Łatwo tak napisać i prawdę powiedziawszy niewiele z tego wynika. Możesz napisać konkretniej w jakich sytuacjach organizacja pracy się nie sprawdza Twoim zdaniem i jak przełożeni przyjmują sugestię, by coś usprawnić / zmienić?

Małgorzata

Dlaczego myślisz że na wiosnę będą rotację pracowników? Taka tradycja coroczna? Jakie podają powody zwolnienia?

Janusz

Żadne ! Nie ma żadnych mocnych strony.

@Janusz

Podają na swojej stronie, że popierają jasne zasady, dialog z ludźmi i zapewniają rozwój. Co z tym w praktyce? Nie ukrywam, że ważne też jest dla mnie, ile się płaci?

Mówiąc najogólniej, dobra atmosfera w pracy to taka, która sprawia, że pracownicy chętnie przychodzą do swojego miejsca zatrudnienia. Wpływ na taki stan rzeczy ma zarówno podejście pracodawców i przełożonych, jak i współpracowników.To w pewnym sensie system naczyń połączonych. Coś zostało zerwane. ...aspekt podejścia do wynagrodzenia i wypoczynku?

@Odpowiedz

Przy zatrudnieniu mówią ci że doświadczenie jest najważniejsze i jest wartością dodana, w pracy wymagają od ciebie oprócz twoich obowiązków dodatkowych prac związanych z twoim doświadczeniem na zasadach które wykraczają po za umowę chodzi głównie o Twój czas, przed zwalnianiem nic ci nie powiedzą tylko poczekają do końca umowy, bardzo łatwo podpaść i nawet o tym nie wiesz, o kierownikach z Ujrzanowa nie mogę wiele dobrego powiedzieć, zanim zechcesz wiązać z tą firmą przyszłość zastanów sie i zawsze miej alternatywę bo tam ludzie znikają ze stanowisk z dnia na dzień, pozdrawiam.

@Nowy

Czego mogą dodatkowo, poza tym co w umowie, wymagać? I jak to rozliczają? Jeżeli nie jest to jakoś dodatkowo płatne, to nie podjąłbym się tego.

Misiek
@Nowy

Jak to się mowi , papier wszystko przyjmie. Miej odwagę przyjdź i porozmawiaj , a nie chowasz sie po katach aby przebyć osiem godzin

Dramat !

Dominika
@Gość

I pewnie jak spytam dlaczego tak piszesz nie doczekam się argumentu? :( Serio w sumie po ostatnich opiniach nic konkretnego tu nie widać, coś nagle się zmieniło jeśli o warunki chodzi?

nowa

jakie są zarobki w bozamet dla kobiet

Fiona
@nowa

Najniższa krajowa

Spawacz/monter
@Fiona

Jak wyglądają stawki odnośnie spawaczy ktoś się orientuje ?

Maja
@Fiona

A dla mężczyzn ?? Zarabiają więcej ?? Czy równouprawnienie.

Fiona
@Maja

Równouprawnienie

Ilona

Widzę, że dyskusja na temat pracy w Bozamet podzieliła wiele osób. Najbardziej niepokoi mnie fakt, że narzekacie na fatalną atmosferę w pracy. Zastanawiam się, z czego to wynika? Może warto byłoby zgłosić wszelkie nieprawidłowości swoim przełożonym. Myślicie, że można liczyć na ich pomoc?

Sylwiaaa
@Ilona

Nie można liczyć bo wiedzmy z kadr wszystko obrócą żeby była wina pracownika mówią tak robią inaczej po wypadku w pracy nie kazano mi nigdzie tego zgłaszać i nie brać zwolnienia lekarskiego za 3 dni kończyła się umowa nie została przedłużona tak się nie robi

@Sylwiaaa

no ale czemu sluchalas kadr jak mailas wypadek, sama sobie jestes winna ze nie zglosilas tego do dzialu BHP i PIP, dostalabys wtedy pieniadze za wypadek ... nieznajomosc prawa i przepisow niestety szkodzi ...

Rodrigo

Ile bierze spawacz w bozamecie?

Spawacz/monter

Rozglądam się za zmiana pracy. Ktoś się wypowie czy warto zaczynać prace ?

Stadler

Ściągają stadlerowców którzy sieją nieporządek brak organizacji pracy masakra co tu się dzieje...

Zostaw merytoryczną opinię o Bozamet - Ujrzanów

• Jak się pracuje w Bozamet?

Zobacz opinie na temat firmy Bozamet tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bozamet?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 3 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bozamet?

Kandydaci do pracy w Bozamet napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bozamet
1.6/5 Na podstawie 358 ocen.
  • 282a
    08-110 Ujrzanów