Opinie o Humansoft Sp. z o.o. w Radom

<p align="justify"> Humansoft Sp. z o.o. to renomowany producent oprogramowania dla biznesu. Od 25 lat  koncentruje się na dostarczaniu nowoczesnych i wygodnych systemów do obsługi firm. W roku 1991 zapoczątkował tworzenie rozwiązań informatycznych wspomagających małą przedsiębiorczość. Dziś projektuje systemy ERP dla średnich przedsiębiorstw, które wspierają strategię i działania operacyjne w biznesie. Głównym produktem w ofercie jest system ERP – humansoft HermesSQL, przeznaczony do obsługi przedsiębiorstw produkcyjnych, handlowych i usługowych. Firma jest również dostawcą najwydajniejszej na rynku, w pełni samoobsługowej, mobilnej platformy Business Intelligence Qlik. Platforma BI Qlik zapewnia szybką i prostą analizę danych oraz wymierne wsparcie w procesie decyzyjnym. Obecnie z programów Humansoft korzysta ponad 10.000 firm. </p>

Branże: Usługi IT - działalność związana z oprogramowaniem

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Humansoft Sp. z o.o. w Radom

bylem na rozmowie

Hej Byłem na rozmowie... wszystko rozchodzi się o tanią siłę roboczą. Nic więcej. Język, za który nie chcą dobrze zapłacić... W następnej pracy nikt Was nie będzie chciał. Wybierając programowanie w tej firmie w tym języku jesteście zmuszeni brać co Wam dadzą, bo innej alternatywy praktycznie nie będzie. Odradzam pracę w tym języku za śmieszne pieniądze.

informatyk

Nie polecam tej firmy. Atmosfera ogólnie ok ale brak możliwości rozwoju i co najważniejsze niskie pensje zniechęcają tym bardziej że roboty mnóstwo. Język programowania Clickview do uniwersalnych nie należy i co można powiedzieć następnemu pracodawcy, który będzie wymagał od nas znajomości javy czy c#?ze kilka lat programowałem w clickview? Szkoda czasu i kariery.

ehhh
@informatyk

Jak powiesz Clickview to pracodawca się wyśmieje. Weź się chociaż naucz to pisać poprawnie...

@ehhh

najpierw to pracodawca powinien się nauczyć przekazywać normalnie o którą technologię chodzi - clickview czy qlickview, tego brakuje u zarządu

sprawiedliwy

Firma nie szanuje nikogo a prezesi myślą tylko o kasie dla siebie a nie o pracownikach.0 szkoleń, marne pensje i ogólna bida i dziadostwo. Odradzam na 100000%. Może i ludzie fajni...... ale to byli.

Polecam, szczerze, żałuję ze była podjęta przeze mnie błędna decyzja o zakończeniu współpracy. Firma rzetelna, wszystko oficjalnie, pensje, dodatki....W porównaniu do mojego obecnego pracodawcy, firma cysta jak łza...Szefowie wymagający ale uczciwi, atmosfera koleżeńska, ludzie dzielą się wiedzą, pomagaja sobie wzajemnie. Zeby nie było, jak wszędzie zdarzają się czasem jakieś zonki ale nigdzie nie jest idealnie... Ogólnie polecam

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Humansoft Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Humansoft Sp. z o.o. - Radom

• Jak się pracuje w Humansoft Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Humansoft Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Humansoft Sp. z o.o.?

Humansoft Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 65 ocen.

Humansoft Sp. z o.o.