Humansoft Sp. z o.o.

Radom

Opinie o Humansoft Sp. z o.o.

Gość 2016-10-31 20:03
najpierw to pracodawca powinien się nauczyć przekazywać normalnie o którą technologię chodzi - clickview czy qlickview, tego brakuje u zarządu
Zespół Humansoft Sp. z o.o. 2016-12-14 09:09
Nasz firma prowadzi jednocześnie kilka interesujących projektów informatycznych wykorzystujących nowoczesne technologie. Niech przykładem będą chociażby: rozwiązania e-commerce B2B, B2C (JavaScript, HTML5, PHP 5, PHP 7, MySQL, CSS 3, Bootstrap 3, JQuery, GIT, GITLAB,), aplikacje mobilne (Java, Android) czy też aplikacje analityczne (JavaScript, HTML 5 , CSS 3, Bootstrap 3, AngularJS, JQuery, GIT, Bitbucket, JIRA,) nad którymi aktualnie pracujemy.

W perspektywie czekają nas kolejne ambitne przedsięwzięcia. Zapraszamy do kontaktu i przesłania CV, jeśli interesuje Was praca, na jednym z poniższych stanowisk:

- programista aplikacji mobilnych
- programista systemów ERP
- Front – End Developer

Szczegóły ofert pracy znajdziecie pod adresem - http://humansoft.pl/praca_1.html.
Programista wyklęty 2016-12-14 19:30
dzwoniła do mnie rekruterka w Waszej sprawie zapewne, gdyż do Radomia szukała kogoś, kto programuje na Android i iOS. O poziomie dyskusji nie wspomnę, raczej zbliżony intelektualnie do Waszego HR.

Ja oczywiście nie składam CV, bo stawki nie są podane, więc zapewne nie powalają, o czym pisze bolek. Niedługo jadę do super firmy w Warszawie. W pracy będę chciał tworzyć zarówno aplikacje internetowe (90% Waszych wymagań) jak i mobilne (na wszystkie systemy nie tylko na 2), czyli tak jakbym u Was na 2 albo 3 etaty robił, pensja odpowiednio wyższa myślę.

Wedle Waszego HR zapewne mam zbyt małe kwalifikacje, może jakbym dał w łapę...

Życzcie mi powodzenia, bym dostał pracę w firmie marzeń na dogodnych dla mnie warunkach. Mogę na Was liczyć i na Wasze wsparcie? :D
Szczególnie zależy mi na wsparciu Waszego działu HR :D
Zespół Humansoft Sp. z o.o. 2016-12-15 08:16
Życzymy powodzenia i trzymamy kciuki za to abyś mógł w pełni realizować swoje marzenia.
Zespół Humansoft Sp. z o.o. 2016-12-15 08:23
Programista wyklęty 2016-12-15 12:49
aż jestem w szoku.
Nie dziękuje na wszelki wypadek :)
Tygrys 2016-12-28 11:01
Pracuję w hurtowni tkanin i na rękę wyciągam ponad dwójkę na rękę (od pierwszego dnia, bez żadnego doświadczenia), dodatkowo dorabiam jako programista prostych stron internetowych. Na życie nie narzekam, ale po dwóch latach przerwy znowu chcę komercyjnie programować. Czy uda mi się w tej firmie godnie zarobić, czy lepiej zostać tam gdzie jestem? W Radomiu nie brakuje ofert za 2.000 brutto dla programistów, co moim zdaniem jest wyjątkowo śmieszne, bynajmniej. Rzucanie materiałami za ponad "dwójkę na rękę" jest przyjemniejsze i lżejsze od klepania w klawiaturę za mniej niż "dwójkę brutto", ale z drugiej strony bardzo się nudzę i tracę motywację, potrzebuję czegoś twórczego. Pytam się obecnych pracowników lub byłych, czy ponad "trójkę" w tej firmie na starcie da się wyciągnąć? Jestem umówiony na rozmowę kwalifikacyjną i standardowo zastanawiam się, czy jest sens tracić czas na wszędzie te same regułki: nasza firma jest liderem na rynku, naszym klientom oferujemy najwyższej klasy rozwiązania, zawsze płacimy na czas pracownikom i potrzebujemy programisty najlepiej za 1800 brutto. Już na prawdę mam dość wkurzania się, chciałbym żeby wreszcie ktoś mnie miło zaskoczył.
Programista wyklęty 2016-12-30 05:51
moim zdaniem trójki nie zarobisz na rękę. Znajomi zarabiają podobnie do Ciebie w sklepie z materiałami. Ja zaśpiewałem im kiedyś coś koło tego co Ty napisałeś, mam spore kwalifikacje, ale targowali się, raczej firma z tych, które szukają jak najtaniej, zbijają stawki, manipulują. Nie mniej próbuj i napisz nam o efektach rozmowy, nawet ku przestrodze, będziemy wiedzieli, że nie warto brać dnia wolnego w firmie, w której się pracuje, by iść do nich na rozmowę.
W ciucholandzie potrafią dać 3000 na rękę, ale raczej kobiecie, która musi stać cały dzień na nogach po 10 godzin 5 dni w tygodniu.
Najlepiej moim zdaniem jest pracować za sensowne pieniądze nawet wykonując prostą pracę, a w domu uczyć się, rozwijać, pracować zdalnie. Ta firma szuka programistów od kilku lat i w moim przypadku zawsze szło o pieniądze i warunki zatrudnienia, bo chcieli mnie zatrudnić, ja nie przyjmowałem ich warunków.
Pozdrawiam, mam nadzieje, że pomogłem.
Zespół Humansoft Sp. z o.o. 2016-12-30 13:09
Większość programistów Humansoft od lat pracuje w naszej firmie. Oznacza to, że warunki i atmosfera pracy są dla nich na poziomie, który uznali, że wart jest tego, by tu pracować.

Jak w każdej pracy, można znaleźć plusy i minusy. Zawsze można się do czegoś „doczepić” nawet, jeśli praca jest dobra a atmosfera w firmie wyjątkowa.

To prawda, że nasza firma wciąż poszukuje nowych pracowników. Rozwijamy się, wprowadzamy nowe produkty na rynek, więc nic w tym dziwnego, że potrzebujemy kolejnych pracowników. To naturalna kolej rzeczy w przypadku rozwijających się przedsiębiorstw.

Obecnie pracujemy nad kilkoma projektami: aplikacje analityczne, mobilne, sklepy internetowe, platformy B2B. Wkrótce rozpoczniemy prace nad kolejnymi równie ciekawymi projektami.

Dlatego zapraszamy do kontaktu osoby, które zainteresowane są pracą na stanowisku:

- Programista aplikacji mobilnych - http://humansoft.pl/programista-aplikacji-mobilnych/
- Front-End Developer - http://humansoft.pl/front-end-developer/
- Programista systemów ERP - http://humansoft.pl/programista-systemow-erp/

Dla osób zainteresowanych przedstawimy również technologie, których używamy w tworzeniu wyżej wymienionych aplikacji:

• rozwiązania e-commerce B2B, B2C (JavaScript, HTML5, PHP 5, PHP 7, MySQL, CSS 3, Bootstrap 3,
JQuery, GIT, GITLAB,)
• aplikacje mobilne (Java, Android)
• aplikacje analityczne (JavaScript, HTML 5 , CSS 3, Bootstrap 3, AngularJS, JQuery, GIT, Bitbucket, JIRA,)

Życzymy wielu sukcesów i wspaniałej, satysfakcjonującej pracy w Nowym Roku!

Zespół Humansoft Sp. z o.o. 2016-12-30 13:32

Jak w każdej pracy, można znaleźć plusy i minusy. Zawsze można się do czegoś „przyczepić” nawet, jeśli praca jest dobra a atmosfera w firmie wyjątkowa.

Obecnie pracujemy nad kilkoma projektami jednocześnie: aplikacje analityczne, mobilne, sklepy internetowe, platformy B2B. Wkrótce rozpoczniemy prace nad następnymi równie interesującymi projektami.

- Front-End Developer - http://humansoft.pl/front-end-developer/
- Programista systemów ERP - http://humansoft.pl/programista-systemow-erp/

Dla osób zainteresowanych, przedstawimy również technologie, których używamy w tworzeniu wyżej wymienionych aplikacji:

- rozwiązania e-commerce B2B, B2C (JavaScript, HTML5, PHP 5, PHP 7, MySQL, CSS 3, Bootstrap 3,
JQuery, GIT, GITLAB,)
- aplikacje mobilne (Java, Android)
- aplikacje analityczne (JavaScript, HTML 5 , CSS 3, Bootstrap 3, AngularJS, JQuery, GIT, Bitbucket, JIRA,)

Życzymy wielu sukcesów i wspaniałej, satysfakcjonującej pracy w Nowym Roku!
Programista wyklęty 2016-12-30 22:14
moim zdaniem szukają Państwo długo, nie dlatego, że się Państwo dynamicznie rozwijają, tylko dlatego, że nie ma chętnych na Wasze stawki, które proponujecie. Wymagacie wiedzy, która jest warta około 6000 zł brutto na rynku (piszę o frontendzie, bo iOS jest więcej wart, android też generalnie więcej), propozycje stawek na umowie o pracę są jednak niższe.
Państwa pracownicy w większości pracują u Państwa, gdyż nie mają innej alternatywy. Bredzenie o rozwoju i nudnej pracy można schować między bajki. Ekonomicznie lepiej jest przerzucać materiał za 2000 netto niż programować za podobne pieniądze. Jeśli ktoś dla Państwa pracuje za 2500 netto kilka lat to z nadzieją, że ktoś mu w końcu da tyle ile powinien zarabiać czyli drugie tyle.
Nic innego ich u Państwa nie trzyma.
Atmosfera dla programistów to podstawa, nie łaska, a ja się spotkałem bardzo złym traktowaniem osób z HR, które myślały, że złapały Pana Boga za nogi i to one decydują o życiu programisty.
Również życzę udanego przyszłego roku. Na szczęście mamy 500+, stawkę minimalną 13 zł na godzinę na umowie zlecenie, wsparcie rządu i otwarte granice z możliwością pracy zdalnie dla bogatszych Państw.
Jestem pewien, że w tych sprzyjających okolicznościach znajdą Państwo wymarzonych programistów z wymaganymi skillami za oferowane wynagrodzenie :D
Pole nie może być puste - przecież mam dwie krowy 2017-01-02 11:21
@Programista wyklęty, co musi umieć programista, żeby zarabiać 6 tysięcy brutto? To całkiem porządna suma.
Programista wyklęty 2017-01-02 11:33
to co w wymaganiach ma humansoft na frontendowca.
Czy ja wiem czy taka porządna? standard. Wiesz ile ja wydaje na kursy? W nocy skończyłem swoją najnowszą stronę internetową, jest lepsza od poprzednich.
W IT 6.000 zł brutto to taka sobie pensja dla programisty z 2 letnim stażem. Zapytaj Bieńkowskiej co ona umie i ile zarabia.
Pole nie może być puste - przecież mam dwie krowy 2017-01-02 12:38
@Programista wyklęty, rozumiem że masz już pracę gdzie pracujesz za 6 tysięcy brutto? Jako frontendowiec? Gdzie szukasz takiej pracy?

Szukałem na pracuj i praca pe el, nikt nie chce mi tyle zaoferować, z drugiej strony tam jest pełno fejków.
Programista wyklęty 2017-01-02 13:52
Nie mam pracy na stałe.
Nie napiszę Ci gdzie szukam zleceń. (dalej podam Ci pewne źródło, ale ja tam nie szukam)
Za te wymagania nie chcą dać 6.000 zł? Jesteś pewien, że na pewno te wymagania?
masz 6000 netto dla juniora do przyuczenia
tu masz rok doświadczenia od 5.000 zł brutto w górę (3500 na rękę)
te same wymagania co w humansoft
Za angulara ludzie wyciągają kosmiczne pieniądze, ja nie bawię się jeszcze w to... Jeśli już to jako uzupełnienie programowania w moim ulubionym języku mmmmmmm ;)
https://4programmers.net/Praca/Technologia/angularjs masz tu masz oferty pracy za grubą kasę, ja nie współpracuje z 4programmers, ja szukam za większą kasę niż tam jest podane.
To nie sa fejki, tylko trza umić programować żeby tyle zarabiać. W Radomiu mało kto umie programować dobrze, by dostać taką pracę za taką kasę, ale jest to możliwe. Ja pracowałem już za 30 zł za godzinę zdalnie, szukam za 50. Brutto.
Wczoraj dostałem zjebe, że źle pewne rzeczy robię, wiec całą nockę pracowałem, by poprawić jakość, już skończyłem i idę spać, dobranoc.
Programista wyklęty 2017-01-02 23:31
Uhhhhh, dzisiaj dostałem poradniki SEO, będą pisane nowe teksty w nocy. W międzyczasie wpadła mi oferta, ale dla Javowca, ja nim nie jestem. Oferują 700-800 PLN netto B2B/roboczodzień : lokalizacja Warszawa.
Myślę, że około 15.000 na rąsie miesięcznie to nie zła oferta. Oczywiście bank i dla PM. Ja niestety podziękuję. Trzymam się z dala od Javy, pythona, JS i innych tego typu rzeczy, chociaż jak pisałem Angulara chętnie się nauczę w stopniu podstawowym. Wczoraj w nocy większość czasu debugowałem JS, no po prostu masakra, ale rozwiązałem problem. Programowanie jest fajne, jak robisz i wszystko działa. Jak masz problemy robi się nudne, żmudne, denerwujące, 5-6 godzin coś poprawiasz, a to nie działa. Czytasz 1000 ekspertów, robisz wedle solucji, ale nie działa. Już lepsze jest przerzucanie materiału. Przynajmniej się z chłopakami i dziewczynami pośmiejecie, powygłupiacie w pracy i nikt Wam nie zarzuci, że nic nie umiecie. Bywa, że problem trzeba rozwiązywać tydzień. Chłopaki co prawda pomogą, jeśli mieli podobny problem, wskażą kierunki, jednak co się nabluzgamy to nasze. Czasem wolałbym w tym ciucholandzie pracować i zarabiać te 3000 zł brutto/netto obojętne. Praca rozwojowa, no tak, a jaką ma wartość? Zaprogramujesz maszynę, która wykona pracę 100 ludzi, czemu masz nie zarobić chociaż 50% tego co zarobiliby Ci ludzie? Niszczymy miejsca pracy, a profity zgarnia właściciel firmy? Niech sam napisze sobie kod. Wartość pracy ma znaczenie, dlatego dobre firmy płacą programiście 10-20 k zł. Ty od pola z krowami piszesz coś o umiejętnościach. To co trzeba umieć w firmie w której Ty pracujesz, żeby zarabiać 4-6 k zł, skoro w wielu firmach trzeba mieć pół do roku doświadczenia by tyle zarabiać? oczywiście widziałem na 4programmers ogłoszenia dla seniora z 5 letnim doświadczeniem za 6-8k netto, ale my na naszej grupie jak dostaniemy takie ogłoszenie to kulturalnie śmiejemy się z firemki i generalnie do nas takie firmy nie wchodzą z propozycjami :).
Ja dostałem 30zł brutto do przyuczenia, tylko dlatego, że się zgodziłem na tak niską stawkę, większość ludzi nie chciała nawet aplikować z grupy :). Ja to wziąłem bo ciekawe technologie były i fajnych rzeczy się nauczyłem.
Trzeba umieć sporo by tyle zarabiać. Ja jak skończę w tym tygodniu mam nadzieje prace nad stroną tudzież stronami, zabieram się za bloga. Mam nadzieje, że w tym miesiącu wyrobię normę... Nowy rok, nowe wyzwania.
Na pracuj.pl jest sieczka. Musisz szukać na portalach branżowych, gdzie są programiści. Znam gości, którzy pracują za grube pieniądze z Polski dla zachodnich firm. Parę razy próbowałem się do znajomka do Londynu wkręcić, ale tam chcą by mieć spore doświadczenie w testach (testach a nie klikaniu manualnym po stronce jak w Radomiu :P).
Praca pracy nie równa, umiejętności umiejętnościom nie równe. Jedna firma płaci 6000 za juniora, druga za seniora.
Programista wyklęty 2017-01-03 14:08
dostałem dzisiaj testy. oferta pracy opiewa na od 6 do 10 k zł. Mam nadzieje, że mi się uda.
Ostatnia oferta była na 6-8 tysi brutto. Dostałem gierkę i specjalnie dla rekrutacji napisany test. Przeszedłem, ale poszło o warunki zatrudnienia - oni chcieli od już (grudzień) ja od stycznia. Pech. Zatrudnili kogoś innego. Także to nie takie trudne załapać się na taką stawkę, jednak trzeba coś umieć.
Skończyłem pisać tekst na stronę główną, jeszcze jest do poprawek, ale to jak się wyśpię, zaraz się kładę spać. Padam. Moim zdaniem moja nowa strona będzie jedną z najlepszych w Radomiu i nie pisze tak dlatego, że jest moja, tylko stwierdzam to na podstawie obserwacji. Jeden gość ma tylko lepszą grafikę ode mnie, ale ma kiepsko z technologiami. Ja mam super technologicznie, nieźle wizualnie i mam nadzieje, że google potwierdzi wysoką pozycją, dobre teksty (do dokończenia jutro). Ziewam
Programista wyklęty 2017-01-04 08:10
teksty są, jeszcze trzeba popracować nad ich jakością, ale cieszę się, bo mam zarys tego jak ma strona wyglądać. Ciekawie to wyszło. Zapewne będzie jeszcze trochę poprawek, do końca tygodnia się wyrobię myślę. Na dzisiaj fajrant, już mi się nie chce, trzeba porządki zrobić w domu. Jutro jak się wyśpię usiądę do tekstów i powinienem skończyć pracować nad nową stroną. Jeszcze testy trzeba do roboty zrobić. Masakra.
Jakub 2017-01-04 08:12
@Programista Wyklęty, jakie super technologie wymyśliłeś, że tak się chwalisz?

@Tygrys, byłem na rozmowie o pracę i bez problemu tyle co sobie życzysz na rękę wynegocjowałem. Wciąż jestem początkujący, ale śmiało spełniłem ich oczekiwania.
Programista wyklęty 2017-01-04 11:16
coś śmiem wątpić, byś tyle dostał, chyba, że masz znajomości.
Znajomi znajomych pracują w humansoft i zarabiają coś koło 2500 na rękę, a Ty początkujący masz niby 3k? Wątpie, ale jeśli to prawda, to gratuluje.

Ja nie wymyśliłem technologii, ja ich używam. Jakbym wymyślił jakąś technologię, to bym może pracował w Google. Ty pewnie byś dał 3000 zł netto komuś kto wymyślił nowy wzięty framework co? Czy też byś nie dał?
syndrom programisty z radwaga 2017-01-04 12:45
czego wy chcecie od chłopaka? jak nie umiał zrobić strony, to się śmialiście, jak robi, lepszą niż wasze, to się pytacie, czy napisał frameworka, jak napisze, spytacie czy założył już firmę, jak założy, to spytacie czy zrobił jakąś technologię, jak zrobi, to znowu coś wymyślicie, żeby tylko płacić swoim, zatrudniać kolesi za łapówki, wyciągać kasę od podatnika itp. Skończcie w z tymi manipulacjami!
Programista wyklęty 2017-01-04 12:58
aż wam wkleje, bo nigdy pewnie większośc takich stawek na oczy nie zobaczy, na pracuj.pl takich nie ma
ASP.Net MVC 5, Entity Framework 6, Angular.
Praca 100% zdalna
B2B (110 -150 /h)
to stawka dla seniora czyli tak powyżej 5 lat doświadczenia w programowaniu w tych technologiach. Ja się nie łapie, bo mam za mało stażu pracy. wasi pracodawcy by pewnie za te same wymagania dawali 6000 zł brutto i jeszcze kręcili noskiem. Buhahahahahahahahahahahahahahahahahaha
nie nabijam się z was, tylko z pracodawców, którzy pozerują się na panow tego swiata. feudalizm upadl, komunizm upadl, gramy kapitalizm, przypominam.
Jakub 2017-01-04 13:08
@Programista wyklęty, nie mam znajomości, tylko po prostu jak to Ty mówisz: żeby tyle zarabiać, trzeba coś tam umieć. Może miałem trochę szczęścia (na pewno), a może byli słabsi kandydaci, w końcu programista programiście nie jest równy. Na razie nie podniecajmy się, wszystko wyjdzie w praniu. Jeśli będę pracować rok i dłużej, dopiero wtedy odtrąbię to jako sukces. To tak samo jak z handlarzami, są ludzie, którzy ledwo tysiąc przekraczają. Są ludzie, którzy mogą się pochwalić swoimi osiągnięciami. Pierwszy czeka na klienta, drugi dociera do klienta - na wagę złota, prawda?

Część Twojego cytatu:
"Ja mam super technologicznie..." - trochę źle sprecyzowałem moje pytanie. Nie miałem na myśli nowego frameworka. Gdybyś wymyślił coś rewolucyjnego, łatwego i szybkiego w programowaniu, przede wszystkim bezpiecznego, z miejsca byłbyś bogatszy o miliony. Miałem na myśli, co takiego super wymyśliłeś przy pomocy języka programowania i frameworków, których znasz? Np. jakiś kalkulator itp.? Teoretycznie każdy jest wstanie napisać fragment kodu, algorytm, który będzie unikatowy i ułatwi życie ludziom.
Programista wyklęty 2017-01-04 15:09
skoro nie wiesz co znaczy super pod względem technologicznym... generalnie chodzi o to, że jeden gość ma fajną grafikę, ale źle zrobioną od strony technicznej, może nie technologicznej, tylko technicznej, czyli źle stosuje framework lub wcale.
W takim razie gratuluje, jeśli Tobie się udało dostać pracę za 3000 zł netto w humansoft.
Kandydaci może byli słabi, ja CV nie składałem, żeby była jasność :)
Jakub 2017-01-09 08:06
@Programista wyklęty: "...czyli źle stosuje framework lub wcale."
Od kiedy korzystanie z frameworka do budowy strony internetowej jest konieczne? Jak dla mnie frameworki dają wygodę i szybkość tworzenia czegoś.
Programista wyklęty 2017-01-09 08:58
jeśli umiesz bez frejma zrobić tak, żeby było dobrze, to spoko.
Frejm daje Ci pewność (jeśli jest dobry, przetestowany przez community)
Większość bez frejma robi źle, jeśli Ty robisz dobrze, winszuje :)
BTW pisałeś, że dostałeś pracę. Mogę wiedzieć na jakim stanowisku, bo fronta dalej szukają.
Programista wyklęty 2017-01-12 11:24
Cytat z gościa, który na programowaniu swoim dorobił się miliona dolarów :)

"THE WHOLE CONCEPT OF "JUNIOR DEVELOPER" IS A SCAM!!!

And there is NO good reason to EVER accept a junior position.

The dirty little secret is that the "junior" title is just an HR conspiracy to pay you LESS money for the same work."

Mi w Humansoft powiedzieli, że za mało umiem, że szukają kogoś z 3 letnim doświadczeniem. Gdy powiedzialem, że chcę zarabiać 2500 brutto kilka lat temu, to od razu chcieli mnie zatrudnić.
Jakub 2017-01-16 12:25
@Programista wyklęty: "Większość bez frejma robi źle, jeśli Ty robisz dobrze, winszuje :)"
Większość ludzi ogólnie robi kod na odwal się, byleby działał. Nie ma znaczenia, czy będzie to framework czy tzw. czysty język.

"Uważajcie w Radomiu na cwane firmy IT, bo specjalnie zaniżają Wam wynagrodzenia, żeby prezesi mogli się dorabiać milionów na cudzej wiedzy i pracy."
Pracowałem w trzech korpo w stolicy i wiem jak jest. Jedni otrzymywali pracę zasłużenie za wiedzę, a drudzy na siłę przez poleconych/ Nie dość że przychodzili ze słaba wiedzą, to jeszcze na lepszych warunkach ;] Ten który miał lepszą wiedzę, zarabiał mniej, to jeszcze musiał robić/poprawiać za lepiej zarabiającego poleconego. Wnioskując: zaniżanie wynagrodzenia dla swoich kolegów. Jak widzisz cyrki są wszędzie, nie tylko w Radomiu. Znam programistę, który jako programista był bardzo dobry, a mimo tego nie miał siły przebicia, zarabiał dosyć słabo na umowach o pracę. Dopiero gdy się wziął za szkolenie innych, zbił porządną fortunę.

"żeby prezesi mogli się dorabiać milionów na cudzej wiedzy i pracy."
Tak się składa, że w innych rejonach jest podobnie. Bardzo często polskie firmy warszawskie o podobnym kapitale wcale nie płacą dużo lepiej, ba nawet powiedziałbym, że nie brakuje Januszy, którzy chętnie pozyskają Ciebie za minimalną.

PS. Jestem od Javy.
Programista wyklęty 2017-01-16 17:19
Zgadzam się, że polecony programista po znajomości może zarabiać więcej, gdy ma mniejsze kwalifikacje.
W innych rejonach też tak jest, dlatego dzisiaj nie opłaca się generalnie uczyć programowania, chyba, że ktoś jest pasjonatem i uczy się dla siebie, ale wtedy nie bardzo opłaca się pracować dla kogoś,chyba, że jak ja na krótki okres, by się czegoś nowego nauczyć.
Na szkoleniach jest dobra kasa, lepsza niż na pracy, niestety.
Januszy nie brakuje, miałem w Radomiu ofertę za minimalną, wyśmiałem, w Wawie nigdy za minimalną nie miałem oferty, ale za 3000 zł brutto dawno temu tak. Po negocjacjach dostałem lepsze warunki.
A OK, od Javy spoko. Pisaliśmy coś o JS, myślałem, że jesteś na froncie.
Jakub 2017-01-17 11:14
@Programista wyklęty, nie zgodzę się z tym, że nie warto uczyć się programowania. Jeśli jesteś dobrym matematykiem, masz milion pomysłów i jesteś wstanie wszystko przełożyć na program, nawet w najgorszej dziurze wyjdziesz na człowieka. Ale raczej nie na umowie o pracę, bo wiadomo jak jest z płacą w małych miastach. Mam na myśli zlecenia, własną działalność itd. Wiadomo, tutaj ponosisz ryzyko, ale moim zdaniem lepiej ryzykować, niż pracować stabilnie za grosze. Dobre umowy o pracę raczej są tylko w wybranych miastach, ale też łatwo nie jest. Dobrych kandydatów jest znacznie więcej, niż firm chętnych do zatrudnienia. I takie błędne koło.

Co do JS, też mam doświadczenie i współpracuję zdalnie z kilkoma firmami. Zdecydowałem się na Javę jako możliwość przyuczenia się, ponieważ przydaje się. Lecz nadal wolę JS od Javy.
Programista wyklęty 2017-01-17 15:25
Niby się nie zgadzasz, a jednak zgadzasz, bo napisałem to samo, że nie warto pracować dla kogoś.
Więcej jest dobrych ofert, niż programistów, którzy umieją na te stanowiska, niestety. Żeby umieć tyle, by zarabiać 6-10k zł trzeba sporo się uczyć i się w domu nie opłaca tego robić.
Ja aktualnie pracuje zdalnie, inaczej by mi się nie opłacało, a mam proste zadania za dobrą kasę.

Jednak nie wierzę Ci, że dali Ci 3000 zł netto z przyuczeniem Javy. Ja rozmawiałem o przyuczeniu na Andka to były znacznie mniejsze kwoty. Albo Ty piszesz nie prawdę, albo kierownictwo humansoft wraz z działem HR chciało mnie wykiwać. Ktoś na pewno mija się z prawdą.
Jakub 2017-01-17 19:23
@Programista wyklęty, każdy zarabia inaczej. Nie wiem jak rozumiesz pojęcie przyuczanie się, Jave jako tako znam, brakuje mi w niej wyrobienia się, pełnej samodzielności.

Ile potrafisz Javy? Ile apek napisałeś?

"Umowa zlecenie jest gorsza niż o pracę, chyba nie umiesz liczyć, no chyba, że dla Ciebie 200 zł więcej to raj utracony."
Gdzie napisałem, że ktoś mi oferował 200 zł więcej? I ja nie mówiłem o długoletniej pracy na umowie o zlecenie, tylko o zwyczajnym zleceniu, czyli o jednym projekcje nad którym pracujesz, np. kilka tygodni. Nie wszystkie firmy działają na IT, ale to nie znaczy że firmy spoza IT nie potrzebują jednorazowych usług i jeszcze dobrze za to płacą.
Programista wyklęty 2017-01-18 09:58
Nie programuję w Javie, bo nie lubię. Widzisz to zależy, bo w jednej firmie dadzą człowiekowi dobre pieniądze, gdyż zna inny język niż Java i szybko przeskoczy na Javę, a w innej chcą tylko, by człowiek znał Javę. Zależy co znaczy też to przyuczenie. Generalnie w każdej firmie się człowiek uczy, zależy czy to wdrożenie w projekt czy dalsze pogłębianie nauki języka.
A Ty ile napisałeś apek w Javie nie będąc samodzielnym?
Co rozumiesz przez samodzielny?
No to się nie zrozumieliśmy Jakub. Myślałem, że zachwalasz umowę zlecenie jak spora rzesza lemingów. Ja tylko na UoP, ewentualnie dzieła, ale tylko dla top klientów, za dość wysoką stawkę, jaką mam teraz za godzinę, bo tylko czas swój sprzedaje, nie wykonuję dzieła w IT inaczej niż rozliczając się za godziny.
Masz rację, że firmy spoza IT potrafią sypnąć groszem.
Jakub 2017-01-18 14:24
@Programista wyklęty, jeśli szukasz pracę na dłużej, to dla mnie forma jest tylko jedna forma, umowa o pracę. Zlecenia i dzieła niech służą krótkoterminowym projektom jako usługa, a nie forma pracy.
Pracowałem zespołowo nad dwoma projektami w Javie oraz napisałem kilka indywidualnych prostych aplikacji. Mimo tego, nadal nie zżyłem się z Javą, może dlatego że tylko ją toleruję.

"Generalnie w każdej firmie się człowiek uczy, zależy czy to wdrożenie w projekt czy dalsze pogłębianie nauki języka."
Idealne podsumowanie.

"szybko przeskoczy na Javę, a w innej chcą tylko, by człowiek znał Javę"
Każdy ma prawo myśleć po swojemu, jedni szukają kogoś ogarniętego, drudzy pozwolą Ci się nauczyć. Ale zawsze ten pierwszy będzie miał większe pole do popisu, jeśli chodzi o warunki finansowe. Myślę, że teraz rozumiesz moje szczęście dlaczego pracuję, a że za tyle bo wybór był... i to mi pomogło.

Jeszcze jak pracodawca wie kogo szuka i stawia jakieś wymagania to pół bidy. Gorzej jak pracodawca szuka kogoś od frontendu (np. Ciebie), a na rozmowie rozmawia z Tobą o backendzie. To jest dramat, wymagać i nie rozróżniać backendu od frontendu.
Programista wyklęty 2017-01-18 15:23
Ja jestem full stackiem, czyli robię front i back, a że pracodawca wielu rzeczy nie rozróżnia (pisałem już o Waszym dziale HR hehehehe) to nie jest dobrze. Widocznie dział HR oraz dyrektor nie byli dobrze przygotowani do rozmowy ze mną lub po prostu nie wiedzieli o czym mówię, gdyż mają przestarzałą wiedzę. Działu HR nie podejrzewam w ogóle o wiedzę.
Ja do HS nie aplikowałem ostatnio (już kilka lat), nie mam aktualnie czasu na UoP, chociaż nie powiem, rozglądam się za pensją rzędu 10.000 zł, najlepiej na UoP lub dzieło zdalnie. W Radomiu wiem, że to nie realne, dlatego odpuściłem i szukam w Wawie, Wrocławiu - stawki rzędu 8k netto padają, może Kraków, Gdańsk nad morzem coś, może Szczecin - dobre stawki, bo blisko Niemcy i wysysają rynek.
Mobilne apki mam zamiar robić w tym roku, jeszcze pracuje nad internetowymi aktywami, może w tym roku zbuduje pewien fajny portal - startup... Zobaczymy czy czas pozwoli.
Bardziej gierki robisz, czy użytkowe? Ja raczej użytkowe, nie lubie gierek, chociaż jedną myślę napisać swoją, dość prostą - dla jednoosobowego teamu hehehehe ;).
Jakub 2017-01-18 16:33
@Programista wyklęty, rozumiem, że PHP i bazy danych znasz dobrze. Zastanawia mnie jedno, dlaczego unikasz JS w frontendzie?

Robię użytkowe apki, też nie przepadam za grami.
Programista wyklęty 2017-01-18 18:08
Znam PHP, nie za dobrze, bo mnie nie interesuje, szczegolnie obiektowego nie znam, nudzi mnie, kiepsko się pisze. Używam tylko do wykonania zadania na WP jak teraz np :). Właśnie skończyłem konfigurować WP dla kogoś (na dzisiaj).
JS unikam, bo nie lubie JS. Teraz się pobawie Angularem (ale to max tydzień do miesiąca), ale JS sie słabo debuguje (w porównaniu z "normalnymi" językami), jest mało funkcjonalny. Jak coś muszę, to napiszę np ostatnio robiłem walidacje, cały dzień (noc :) ) mi zeszło, bo coś nie działało, ale zrobiłem. Nie lubie po prostu. Nie ma to jak ulubione narzędzia pracy :)
AlojzyB. 2017-01-24 22:51
Sory za 'wyrażenie' ale czytam sobie to twoje 'pitolenie' i tak wnioskuje że chciałbys zarabiac a nie wiesz jak. Wiec ja (mam dziś dobry humor) i ci powiem jak to zrobić! Nie baw się w podchody, w wysylanie cv na junior coś tam tylko założ firme i jako firma uderz do innych firm poszukujących developerow (nie programistow!) Mow o sobie dev/developer. Powiedz że masz doswiadczenie na projektach (przynajmniej 2 srednich lub duzych) - nie sprawdza cie nie bój nic. Tylko jeden glowny warunek - musisz miec wiedze. Jak nie masz to ucz sie + przechodz czesto rozne rozmowy kwalifikacyjne i ucz sie z nich, wyciagaj wnioski - ucz sie tego na co nie potrafiles odpowiedziec. Tą metoda szybciej zarobisz konkretne pieniadze.
Jezeli jakas metoda nie dziala (patrz twoja) to zamiast ją w koło macieju powtarzać zmień tą metodę!
Pozdrawiam i powodzenia!
Programista wyklęty 2017-01-25 19:02
możesz sobie wsadzić w buty swoje rady :D
Ja chłopatasiu dobrym firmom wysyłam swój kod i nie bawię się w uczenie tego czego wymagają na tych śmiesznych rozmowach kwalifikacyjnych, które służą wyłącznie do tego, by zbić stawkę za pracę, jak to miało miejsce na rozmowie w firmie humansoft, gdzie babeczka z hr stwierdziała, że mam za małe doświadczenie, po czym zaproponowała mi pracę za śmieszne pieniądze 2-3 tygodnie później.
B2B się nie opłaca, chyba, że na prawdę w dobrych firmach, jakbyś umiał liczyć, to byś wyliczył to.
Także baw się dobrze w humansoft.
Pracownik 2017-01-30 16:51
@Programista wyklęty, co to znaczy B2B się nie opłaca? Umowa o pracę za 1.500 zł dla programisty w stolicy tez jest nieopłacalna. To samo masz z B2B, jak będziesz zarabiać 1.5k jasne, że jest słabo, bardzo słabo. Ale 8k miesięcznie, będzie się bardziej opłacało tyle zarabiać niż 1.5k na umowie o pracę. 10k, 20k i więcej jeszcze bardziej się opłaci. Umowa B2B wcale zła nie jest, w wielu przypadkach jest koniecznością, ponieważ jest bardziej elastyczna. Umowa o pracę dla osób, które chcą się podjąć kilku projektów zdalnie, gdzie będziesz chciał o różnych porach pracować jest nie do przejścia, a umowa B2B tych ograniczeń nie ma. A że są pracodawcy, którzy nie dają umowy o pracę, tylko chętniej wystawiają dzieło/zlecenie/B2B w celu oszczędności, to świadczy tylko o nim. Wszystko jest dla ludzi, ale nie każdy postępuje jak trzeba, ale to już nie jest wina form umów, tylko samych ludzi.

A teraz zweryfikujmy Twoje umiejętności. Dobrze wychodzi Ci bronienie się, atakowanie ludzi i kłamanie. Twierdzisz, że jak Tobie tyle nie dali, to innym tez tyle nie dadzą. Już nie rób z siebie nie wiadomo kogo, ponieważ:
- Jakub i AlojzyB. zadali Ci pytanie co robisz, jakie projekty wykonałeś i jak zwykle unikasz odpowiedzi zachwalając się jaki Ty dobry jesteś - tak na prawdę niczego nie udowodniłeś.
- "Znam PHP, nie za dobrze, bo mnie nie interesuje, szczegolnie obiektowego nie znam, nudzi mnie, kiepsko się pisze." - a może po prostu jesteś słaby? PHP jest psim językiem, można nie lubić 5, ale 7-ka jest bardzo w porządku i  łatwa w obsłudze.

Zdaję sobie sprawę, że jest jeszcze chociażby C# i może go znasz, tutaj też jest pole do popisu. Tego nie znamy, dlatego nie będę Cię oceniać po stronie backendu.

Jednak to co wypisujesz po stronie frontendu, świadczy tylko jedno. Są kandydaci, którzy będą lepszym wyborem dla firm. I nie uwierzę, że ktoś chce Ci płacić 8k.

Kolejny Twój problem. Z Twoich komentarzy i tutaj i na innych forach wynika, że chcesz zajmować się wszystkim, ważne żeby ktoś chciał Ci płacić pieniądze. Tak się nie da. Jak chcesz tyle zarabiać? Skacząc z kwiatka na kwiatka, nie nauczysz się jednego a dobrze.

Już nie wspomnę o Twoim komentarzu, który mnie rozbawił. Miałeś pretensje do jakiejś firmy, że Cie nie zaprosili na rozmowę kwalifikacyjną, ponieważ jesteś taki oh i cool. Niby taki wszystkowiedzącym, a jak Ci się zada pytanie masz problem z napisaniem konkretnej odpowiedzi.
Programista wyklęty 2017-01-30 19:41
Gadasz bzdety. Nie widziałem żadnego konkretnego pytania od Alojzego i Jakuba o projekty. Jeśli faktycznie były, uznałem te pytania za mało istotne.
Masz rację, że zależy od kwoty czy się opłaca B2B, o czym pisałem, może Ci to umknęło. Generalnie jeśli ktoś płaci 6.000 zł na UoP to za 8.000 zł na B2B dla tego samego pracodawcy się nie opłaca pracować. I masz rację, że czasem B2B się oferuje, by zaoszczędzić na ZUS, wtedy to jest Januszowanie.
Ja pracowałem na UoP w dowolnych godzinach, czasem ze słonecznej ściągał mnie pracodawca jak coś trzeba było pilnie zrobić, ale potem miałem np dzień wolny.
Równie dobrze mogę napisać, że to Tobie dobrze wychodzi kłamanie.
Niczego Wam nie udowodniłem, bo mi się nie chce, nie jesteście firmą, do której startuje, chociaż faktycznie zaczynacie podnosić poziom.
>>- "Trzymam się z dala od Javy, pythona, JS i innych tego typu rzeczy, chociaż jak pisałem Angulara chętnie się nauczę w stopniu podstawowym." - Ty to napisałeś, chcesz się zajmować frontendem za 8k miesięcznie nie umiejąc JS? Kogo próbujesz okłamać? W dobie frameworków itd. może nie trzeba znać perfekt JS, ale nadal jest potrzebna, w podstawowym zakresie.<<
To w końcu umiem ten JS czy nie umiem? Znam JS, ale go unikam, nie lubię w nim pisać, ale jak muszę, to piszę. Możesz to sobie skonfrontować ze zdaniem - nie lubię czosnku, ale jak wiem, że wystarczy zjeść czosnek, to wolę go niż antybiotyki. Czy to znaczy, że nie wiem jak wygląda czosnek i wcale go nie trawie? Manipulujesz, albo nie rozumiesz.
BTW JS to nie Angular, Angular jest frameworkiem JS. Czaisz różnicę?
Tak, jestem strasznie słaby, nic nie umiem, w ogóle jestem kiepski, zatrudnij pociotka, bo ja i tak do Humansoft nie aplikuje :P.
Pracuje dla wielu klientów, dlatego, że nie opłaca mi się pracować dla jednego. Gdyby mi się opłacało pracować dla 1 to bym to robił :). Na tym polega wolny rynek. Szewc też nie pracuje dla 1 klienta, tylko dla wielu, B2C, nie B2B. Jednak szewc, który szył dla papieża zrezygnował z innych zleceń. Humansoft też nie jest podwykonawcą, pracuje w modelu B2C. Nawet Petru naucza, że B2C to lepszy model niż B2B, gdzie pracodawca zgrywa ważniaka na zasadzie - jak nie przyjmiesz tej oferty, to gdzie pójdziesz? Tam gdzie mi lepiej zapłacą he he he.
Aktualnie pracuje więcej we frontendzie, bo mam więcej klientów w tym, ale jestem full stackiem.
Oglądałem film gościa, który pracuje w Londynie i on opowiadał, że tworzy aplikacje internetowe oraz mobilne, które korzystają z jego webserwisów. Widać da się ogarniać wiele technologii i gość miał płacone multum kasy na kontrakcie. Da się, to że Ty nie potrafisz, nie znaczy, że się nie da. To, że Ty mnie przekonujesz, że się nie da, świadczy o tym, że jestem ambitny i ja zdaję sobie z tego sprawę, nie znaczy to, że się wywyższam, tylko nie daję się poniżyć, by zbić stawkę.
Nie uważam się za och ach, ale potrafię porównać swoją wiedzę z innymi i widzę, że nie raz ktoś, kto ma mniejsze kwalifikacje zarabia więcej ode mnie, na co nie ma mojej zgody.
Dalej nie odpowiadam, o nie wiem czy się śmiać czy śmiać przez łzy :P.
Pozdrawiam.
były_i_obecny_pracownik 2017-03-12 20:58
A jaki ma związek ta dyskusja z opinią o firmie Humansoft?
Kolejny raz ten sam wątek się tutaj przetacza:
- Składałem CV\byłem na rozmowie\słyszałem, że szukają
- Nie dostałem się
- Mam albo będę miał robotę gdzie jest o wiele lepiej
Ludzie - to jest portal, który ma przynieść pożyteczne informacje, tym, którzy myślą o zatrudnieniu w Humansoft, a nie portal dla tych, którzy z różnych względów tu nie pracują.
Szukacie pożytecznej informacji? Zadajcie pytanie - odpowiem wam, bo dużo wiem o pracy w Humansoft. Tylko nie czytajcie tej sterty dziwnych programistycznych wątków - bo ona nic nie wnosi do dyskusji.
Programista wyklęty 2017-03-12 23:57
Dyskusja na Twoich warunkach nie jest dyskusją.
Firma Humansoft podniosła poziom i na tle ferajny z Radomia zaczęła się wybijać, jednak daleko jej do świetności i Polskich firm IT z prawdziwego zdarzenia.
Mną manipulowali na 1 rozmowie o pracę, by maksymalnie zbić stawkę.
Pod firmą stoją Lexusy, zapewne szefostwa, ale pracownik ma pracować za jak najmniej
Drugim razem chcieli mnie zwerbować, ale miałem inną pracę i po tej samej stawce chcieli mnie zatrudnić, to wybuchłem śmiechem
Niestety w Radomiu w tej chwili to jedna z lepszych firm, ale nadal chcą zatrudnić jak najniższym kosztem, ja podziękowałem. Nie mniej życzę wiele sukcesów, bo w tej chwili macie szansę się wybić (na tle Radomia)
Praca to i przy budowie piramid była, jak lubisz pracować, jedź do Egiptu, może coś się trafi ;)
W kontekście pracy rozmawia się też o zarobkach. Polityka firmy nie jest jasna, jednemu dadzą więcej, innemu mniej. Ocieniam firmę na 3 (dostateczny).
Programista wyklęty 2017-03-21 20:01
oooooooo usunęli
pewnie dlatego, że dałem link do konkurencji
jeszcze raz.
Humansoft szuka programisty frontend.
Mają sensowny stack technologiczny, dlatego warto się tego pouczyć mimo, że my już nie używamy części rozwiązań, które są tam wymienione.
Angulara pominęli, bo pewnie nikomu nie chce się uczyć, albo za dużo by musieli zapłacić, lepiej tańszego programistę zatrudnić.
Ja nie składam CV oczywiście, ale polecam młodym programistom, którzy chcą się bawić we front, gdyż nauczą się tam ciekawych rzeczy, za które im kto inny dobrze zapłaci :D
były_i_obecny_pracownik 2017-03-23 11:09
Lexusy stoją może od 3 tygodni, więc widzę, że masz aktualne informacje. W dobie leasingu, posiadanie takiego samochodu nie jest żadnym luksusem - jest w pewnym sensie normą - to też jest element budowania marki. Znam trochę rynek IT i patrząc na te firmy IT z prawdziwego zdarzenia - większość dużych graczy zrobiła biznes na układach - pisząc systemy dla ZUS'ów, Urzędów itp, a potem było łatwiej. Co do Humansoft - patrz ogólnie na rynek radomski. Systemy firmy Humansoft dedykowane są małym i średnim podmiotom. Nie jest łatwo od takich klientów wyrwać jakieś pieniądze. Nie ma też w tym nic dziwnego, że ktoś, kto zaczyna prace w Humansoft, kto jeszcze niczym się nie wykazał, nie będzie zarabiał tyle co ktoś, kto pracuje 3 czy 4 lata.
Podsumowując - rynek radomski nie jest łatwy dla pracodawców i pracowników IT. Pracodawcy - wiadomo, szukają oszczędności gdzie się da. Pracownicy - wiedzą, że za to samo w Warszawie dostaną więcej i chcieliby zarabiać tyle co w Warszawie. Wg mnie - kiedyś to nastąpi, ale raczej w ciągu 10-15 lat, niż 5.
Tymczasem trzeba mądrze wybierać. A jak już się wybierze - to cieszyć się tym wyborem, a nie patrzeć wstecz.
Programista wyklęty 2017-03-23 17:44
w sumie sporo masz racji, dawno na tym wątku nikt nie napisał nic z sensem (poza mną oczywizda ;) )
Masz rację, że budowanie marki jest ważne, długo tego nie robiłem, rok 2017 to skupianie się na budowaniu mojej marki, nowe blogi i portfolia postawione, poprawione, kursy o marketingu leżą i czekają aż skończę inne kursy.
Leasing jest fajny, bo zamiast płacić spory podatek, część zysków idzie na dobry samochód, który może być wizytówką.
Masz rację, że taka firma jak Humansoft może mieć problemy z pozyskaniem dobrych cen od podmiotów małych, które szukają oszczędności.
Nie da się jednak zatrudnić dobrego programisty za jak najmniejsze pieniądze. Pracownik, który pracuje 4-5 lat nie zawsze robi lepiej niż ktoś nowy, to ryzyko właściciela ( i kwestia jego umiejętnosci ) powinny doprowadzić do zatrudnienia najlepszych, jeśli ktoś ma węża w kieszeni, trudno, ja nie będę się gimnastykował za 3000zł brutto, by pokazać szefuniowi, że jestem lepszy niż gość od flaszki, który pracuje kilka lat.
Ja jutro mam rozmowę z firmą z Warszawy. Przyjmuję wyłącznie pracę zdalną, więc da się zarabiać dobrze pracując z Radomia, ale firmy muszą pracownikowi zaufać, bo nie problem podpisać umowę z kimś, kto przez 3 miesiące będzie leżał i nic nie zrobi, albo źle zrobi. (no dobra to nie tylko kwestia zaufania, ale odpowiedniego podejścia do projektu :D )
Problem moim zdaniem u Was jest taki, że nie umiecie ocenić kto ma kwalifikacje, a kto nie i strzelacie trochę na ślepo.
Tak czy siak życzę powodzenia.
były_i_obecny_pracownik 2017-03-24 09:40
Ehh pracowałem zdalnie przez 5 lat w firmie warszawskiej więc coś o tym wiem. W Humansoft jest coś - czego próżno szukać w stolicy - atmosfera. Jak czegoś nie wiesz - jest naprawdę dużo osób, którzy od razu Ci pomogą, podpowiedzą. Dodatkowo czujesz realnie się częścią tej firmy. Pracując zdalnie - dopiero po 4 latach byłem w takiej sytuacji, że nie jestem anonimowy, że ktoś mi pomaga - ale zawsze było o to ciężko. Dlatego pisałem o mądrych wyborach. Co do powodzenia - nie dziękujemy ;)
Programista wyklęty 2017-03-24 15:34
Ja wolę pracować zdalnie.

Atmosfera...
Po 1 już na rozmowie kierownictwo zaczęło mną manipulować.
Po 2 zbijać stawkę za pracę
Po 3 po stacku technologicznym widać, że za bogatej wiedzy w Humansoft nie ma... Za to wożenie się kierowników owszem, co było widać na rozmowie o pracę

Nie wiem czy piszesz prawdę, ale jeśli tak to znamy Humansoft od zupełnie innych stron...
Pozdrawiam i nadal życzę powodzenia :)
były_i_obecny_pracownik 2017-03-28 12:07
Ja znam od strony pracującego w tej firmie. Zaczynałem tu od stażu więc trochę wiem ;)
Programista wyklęty 2017-03-28 16:39
ja od strony specjalisty, który pracował dla wielu firm z Radomia i spoza Radomia. Byłem chyba w każdej radomskiej firmie na rekrutacji i niestety na większości robi się z człowieka debila.
Musisz mieć na prawdę mało innych możliwości, skoro tak Ci tam dobrze.
Ja swojego intelektu obrażać osobom z mniejszymi kwalifikacjami nie pozwolę.
Zostaw swoją opinię o Humansoft Sp. z o.o. - Radom
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Humansoft Sp. z o.o.