Humansoft Sp. z o.o.

Radom

Opinie o Humansoft Sp. z o.o.

Programista wyklęty 2017-05-10 17:52
Nie potrzebuje edukować klienta od początku do końca. Klient musi wiedzieć, czemu wybiera mnie, bo żenujące jest tłumaczenie, że powinienem zarabiać tyle, a Zbyszek tyle. Dzwoni do mnie gość i mi mówi, że zapłaci mi (po półtora dnia pracy) 50zł, bo mu gimbus powiedział tyle za robotę. Pognałem go z tymi śmiesznymi drobnymi, bo zera zapomniał na końcu. Nie wziąłem nic, bo mi go szkoda było. Takich klientów nie potrzebuje.
Dzisiaj pisałem maila do swojego klienta, a on zadzwonił, miałem dzisiaj wolne sobie robić, ale uzgodniliśmy, że część pozycjonerską (pewne aspekty) zrobię ja. I to jest klient, nie dość, że płaci (pieniądze już zapewne w drodze, bo tak się umówiliśmy), to jeszcze zleca mi w ten sposób, że ja go rozumiem, co mam robić, brak jest większych nieporozumień, uzgodniliśmy, co dzisiaj mam robić i to robię.
Mój inny klient od wordpressa też jest programistą, płaci mi 30zł/h za konfigurację WP, poprawianie styli i hmtl w templatce. Tak to wygląda, nie dajcie się robić w bambuko cwanym pracodawcom.

Na stałe pracy nie mam, bo za 3000zł nie pójdę i nie każda firma chce mi dać 50-70 zł/h. Nie wiem czemu. Mają spore wymagania na te stawki. Chociaż jak nie raz pisałem za podobne stawki 30-40 zł się łapię, na różne umowy zlecenie, o pracę, dzieło, ale to na krótko
lolek 2017-05-16 12:22
Tylko cięć ma tyle czasu na takie pierdoly !! Gdzie cieciujesz ???
Programista wyklęty 2017-05-16 19:47
co masz na myśli pisząc o pierdołach?
Kod w XSLT, który napisałem? Ty nawet pewnie nie wiesz co to. Powiem ci ze ostatnio przerabialem XMLa za pomocą XSLT. Wiesz ile płacą za XSLT? Jakbyś wiedział, to byś rzucił w cholerę te wszystkie qlickview. Poczytaj sobie ile się płaci za pracę w tym języku
W radomiu to wlasnie takie januszki, ktore myślą, że za godzinę pracy w dobrych technologiach się płaci 20 zyla. Chyba studenciakowi zielonemu jak szczypiorek, a to że macie idiotów za tyle samo z 2-3 letnim doświadczeniem, to winszuję
sluchacz 2017-05-16 21:37
Ty nie byłeś kiedyś sparing partnerem???? Bo coś czuję że Cieślak łeb Ci obil i nie doszedłem do siebie
Programista wyklęty 2017-05-16 22:51
widać, że nie doszedłeś... do domu nawet nie doszedłeś po pijaku. idź do anonimowych alkoholików się pożalić, że cie w radomiu nie lubią wieśniaku
sluchacz 2017-05-17 21:36
Chciałbyś być wiesniakiem zawsze to lepiej niż niechciana w mieście gnida samochwala cudakiem zostały ci tylko te posty i nic więcej smialo możesz wszczepić sobie łącze stałe w ŁEB i tak nie wychodzisz nigdzie!!!!!!!!
sluchacz 2017-05-17 21:47
Gdybym był wiesniakiem T o bym cię zatrudnił do wyrzucenia gnoju bo szukasz dobrego zarobku ja bym ci dobrze zaplacil!!!!!!!!!!
derek 2017-05-18 09:04
JESYES WRZODEM NA ZDROWYM ORGANIZMIE FIRMY ZMIATAJ
Programista wyklęty 2017-05-18 19:30
nie stać cie, dlatego wyrzuciłbym cie z miasta za darmo gnoju
derek zawijaj się świnio z wieśwaga, nie rób obory na forum poważnej firmy :D
Programista wyklęty 2017-05-20 01:44
na dzisiaj skończyłem prackę. Weekend pewnie mimo to będę miał zawalony, bo dzwonił klient, że coś dla mnie ma. Obecny szefo będzie bardziej niż zadowolony, bo prosił, żebym nie poprawiał, a ja jednak uparty jestem i poprawiłem, to nic, że zajęło mi 1,5 h programowania i nie policzę mu za to, szefo dobrze płaci, to ma gratisy od super programisty (znów na 1 miejscu).
To nic że mi to opóźni płatności o 2 dni, ważne, że klient ma w 99% to co chciał (chciałby co nieco więcej, ale szkoda na serwer upychać pdfy)
Ufffff.
A Wy podobno szukacie nadal programisty na front... ciężko o dobrego speca czy są drodzy? Ja już pisałem, że jeden gość mi krzyknął 20 zyla netto jako junior do przyuczenia, poziom widać niższy od mojego, ale takie są stawki niestetyż. Nawiasem dodam, że ruch mam spory w interesie, jak tak dalej pójdzie to firmę otworzę wcześniej, ale plany są na styczeń, bo latem chcę jednak odpoczywać na dworze, nie cały czas ten komputer i komputer i internety...
Pozdrawiam
wdzieczni mieszkancy 2017-05-20 06:44
Otwieraj i to szeroko lato idzie będzie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w parkach skwerkach i między blokami / dobrze kombinujesz/ dopłatę dostaniesz !!!!!!!A i od nas szacunek !!!!! Milej będzie na spacer z dziewczyną wyjść !!!!!!!!!////dobrze kombinujesz dobrze pieniądze na ulicy leżą tylko trzeba umieć je podniesc!!!!!!!!!dumny jestem że. Nareszcie rozum ci wraca. Mała inwestycja Zuk łopaty miotły i pamiętaj o kamizelkach pomarańczowych to będzie widać że to firma /wykletego/ nie zule po placach latają /dobrze kombinujesz dobrze/
wiesniak 2017-05-21 14:52
Ja mam kasę ty puste kieszenie i pusty łeb szybko zarobisz to wyjdziesz na miasto zabawisz się ją Ci wcale nie zaluje. Oferta aktualna zarobisz więcej ale uczciwie!!!!
sluchacz 2017-05-21 14:57
W RADWAGU TEŻ BYS ZAROBIL ALE LEŃ JESTES I NIEDOUCZONY NIE POWINIENES TAK O FIRMIE SIE WYRAŻAC. ZRESZTA JAKO JEDYNY
Programista wyklęty 2017-05-21 16:37
Po 1 nie jako jedyny. Pisałem już. Kiedyś złożyłem do gościa CV, powiedziałem, że pracowałem w radwagu, to nie chciał ze mną rozmawiać, bo też tam pracował i wiedział, że umiejętności niewiele mają wspólnego z awansami, raczej polityka, znajomości itp
Po 2 pytałem ile można zarobić w radwagu, to wielka tajemnica była, firma nie była w stanie tak dobrego specjalisty jak ja utrzymać, przyciągnąć, tylko mgliste wizje w "dynamicznie rozwijającej się firmie".
Po 3 w tym miesiącu pracowałem 1 maja, 3 maja, w weekendy (co ty robiles w tym czasie? Czemu mnie nazywasz fałszywie leniem oszuście?), kursy non stop oglądam, czytam książki, jestem w topach, czyli jestem uznawany za jednego z najlepszych informatyków w Radomiu, z ekonomii zyskałem uznanie u wielu ważnych ludzi w Polsce. Ostatnio jak pisałem MVP stwierdził, że mam dobrego bloga, co masz ty, poza flaszką wypitą w swoim gronie kolesi z radomia. Piszesz, że jestem gorszy od ciebie, bo jestem lepszy i chcesz mi rzucać kłody pod nogi. Jesteś wieśniakiem spod radomia, który chciałby być tam gdzie ja. Nie dorównasz mi, bo musiałbyś włożyć wiele czasu w naukę, a tobie się nie chce, ale zarabiać jak ja to byś chciał, wiem.

@wieśniaku zarabiam, wydaje, bawie się, dymam fajne laski, żyje, ty wegetujesz jak pomidory u ciebie za oborą
wiesniak 2017-05-21 20:12
Co tak się chwalisz. Zaloze się że traktorem nie umiesz jeździć!!!!
Programista wyklęty 2017-05-21 21:43
umiem :D
Ja bym nie umiał?
i to nie nauczyłem się tego na kursie DVD, tylko u dziadka
a Ty dla mnie i tak jesteś faja :D
I nie rób obory na forum poważnej firmy Humansoft :D
wiesiak 2017-05-21 23:43
To dobrze szybciej niż taczkami gnój rozwieziesz!!!!! Zobaczysz jakie pomidory na tym urosna
wiesniak 2017-05-21 23:47
Zrobisz potem ogródek z warzywami przed firma przyda się PIEKNIE GO. ZAPROGRAMOJ!!!!!!!!
wiesniak 2017-05-21 23:52
BEDZIEZ MIAL MORAL ///Z GOWNA I PRACY JEST PACHNACY ZDROWY POMIDOR!!!!!!!///A Z TWOJEJ GATKI. TYLKO [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ZOSTAJE///!!!!!!!
podpowiedz 2017-05-22 12:15
Wycinają tu wypowiedzi nawet bez słów niecenzuralnych!!!!! WIDOCZNIE JESTES GENIUSZEM I ZA DOBRY JESTES PROGRAMISTA IDZ ROBIC JAKO KUCHARZ PODONO TEŻ ZNAKOMICIE GOTUJESZ ZAROBISZ DOBRZE 5000-6000 DAM CI ADRESY /ZROBISZ PRZEWROT W ELEKTRONICE I FIRMY POPADAJA /NAJLEPIEJ ZOSTAN KOMENTATOREM SPORTOWYM BO W GATCE TO MASZ PRYM!!!!! Tylko ty tak pleciesz!!!
goscinny 2017-05-22 14:08
Tam gdzie jest " programista wyklęty " tam gwaranacja udanej szeptanki i nabijania postów za free:)
Ludzie nie doceniacie tego co macie. Agencje PR biorą kasę za robienie postów a tu wam koleś nabija je za darmo.
Zatem macie zajebistego programistę, który zaszczyca wasz profil (i tuziny innych zresztą) swoją obecnością i szpeca od nabijania postów w jednej osobie za darmo, a w dodatku człowieka, który tu i tam skrobnie w przerwie między postami jakiś soft to tu to tam za grube hajsy. Normalnie geniusz.
Czego chcieć więcej?;)
Programista wyklęty 2017-05-22 15:51
nie pyskuj, czekam na kase za fakture, emocje jak na grzybach :P
taka prawda 2017-05-22 21:46
FAKTURE PAWIANIE WYSTAWISZ JAK FIRME ZALOZYSZ. A POTEM PODATECZEK ZUSIK I T P.
Programista wyklęty 2017-05-22 23:52
nadal nie wiesz jak wystawić fakturę bez firmy? Co z ciebie za programista?
$$$$ 2017-05-23 08:32
Próbujesz sugerować biznesmena a tak nie jest rachunek jakiś to tak oświadczenia totak a ty pewnie VAT wystawiasz. No bo watę masz w majtach
syndrom programisty z radwaga 2017-05-23 17:13
rachunki to wystawiałem jełopie do umowy o dzieło, teraz wystawiam fakturę.
Nie biznesmana jełopie, bo biznesman zatrudnia innych. Samozatrudniony (freelancer) to nie biznesman jełopie. Czego cie w szkole nauczyli?
Ty chodzisz na piwko z biznesanami zatrudniającymi samych siebie, pracujących za poniżej minimalnej i się cieszysz, że jesteś przedsiębiorca? Weź się opamiętaj wieśmaku
syndrom programisty z radwaga 2017-06-04 14:36
dobre są truskaweczki, dzisiaj do śniadanka jadłem.
Program jest prosty - Ty z belmondem zbieracie z pola truskawki, ja kupuje za grosze i spożywam. Koktajle, naleśniki, ser biały z truskawką na kanapkę, damy rade nic nie bój.
No to do roboty, bo nie zapłacę :P
wiesniak 2017-06-04 15:31
Smacznego tak też może być
syndrom programisty z radwaga 2017-06-04 20:24
no to od jutra o 6 rano pod dębem, będziesz zbieroł truskowki
wiesniak 2017-06-05 10:13
Nie stać cię nierobie 10 zł / kg
syndrom programisty z radwaga 2017-06-05 14:57
bo po studiach jestes? oszlał, ja se znajde za pinć ukraińkę a za 3 chinkę a za 2 hindusa :P

takie to komuchy w tym radomiu, za pracę intelektualisty to mało,za pracę fizyczną to dużo, śmieszni jesteście
wiesniak 2017-06-05 21:53
Mamy sporo odrzutu dam ci za darmo aż se gębę cala wysmarujesz na czerwono zaczyna się o 4. Rano leniwcze za darmoche ci dam bimbru se nagonisz jeszcze
Ale zrywasz sam!!!!
wiesniak 2017-06-05 22:01
WIDZISZ PSI OGONIE SAM TO BLUZNISZ ZE MALO PLACA
A ILE TY BYS ZAPLACIL ???? CHYTRUSIE. Z POD SIEBIE G.....BYS ZJADL GDYBY SIE DALO.
kitajec 2017-06-05 22:07
Zatrudnimy do programowania mikrofalowki
Bar chinski
Programista wyklęty 2017-06-06 14:03
szukajcie hakerów z radwaga, sortera, komtacha, tam programmery penery
co nawet nikt wam juz nie chce mikrofal programowac?
a z chinczykow to sie nie smiej, placa lepiej niz wy w tym radomiu w ukladzie radomskim
bart 2017-06-06 21:47
Nie przyblizaj pożądanym firmom farfoclu idź puszki kopać na ulicy i zacznij rapowac pod smietnikiem
Programista wyklęty 2017-06-07 11:55
porządnie kradną w sorterze, radwagu nieuków ekonomicznych z pracy. naucz się ortografii hakerze
bart 2017-06-09 09:55
Widziałem jak zgrywales pliki a to nie twoja własność mogę podać dalej
Programista wyklęty 2017-06-09 17:06
dowody wykonania zadania, dowody mojej pracy, jej efekty, owszem zgrałem, by w razie sądu udowodnić, że pracę wykonywałem.
Podaj dalej, zawsze sie zabezpieczam przed pracodawcami, zleceniodawcami, zawsze mam dowody mojej pracy, mojej ingerencji w kod, mojego wkładu, by w razie rozprawy przedstawić dowody. Napiszę wiecej, oprogramowanie dobieram tak(nie pracuję na open source poza Visual Studio), by pracując na zlecenie dla klienta, zapisywało ono zmiany które wprowadziłem i miało swoje logi (lokalne), bym w razie usunięcia mojej pracy (przez zleceniobiorcę) przed sądem mógł udowodnić, że pracę wykonywałem (i że należy mi się za to zapłata).
Backupy również robię, na wypadek usunięcia mojej pracy przez kolegów - ktoś coś w moim projekcie zmienił jak byłem zapalić papierosa, administrator nie powiadomił mnie o procedurach bezpieczeństwa (trzeba było wygaszacz ekranu włączyć, bo pracownicy radwaga mogą robić "psikusy"), ktoś coś zmienił prawodpodobnie i projekt nie działał przy oddaniu, chociaż dzień wcześniej działał, co w radwagu było bezpośrednią przyczyną nie przedłużenia ze mną umowy. Mimo, że kod nie był zoptymalizowany, chcieli ze mną przedłużyć umowę (pare dni wcześniej), jednak za 3000 zł brutto, ja chciałem co najmniej 3500 brutto (uszkodzenie programu mogło mieć charakter sabotażu, by się mnie pozbyć z pracy, bo jak to określili "narzucałem swoje zasady współpracy"). Na 10 minut przed końcem dnia pracy, poinformowano mnie, że umowy nie przedłużają i nie miałem możliwości poprawy (przywrócenia kopii z dnia poprzedniego). Moim zdaniem wszystko było ukartowane.

Jestem też w stanie udowodnić przed sądem, iż jestem w tej chwili jednym z najlepszych programistów w Radomiu (co nie tylko ja jestem w stanie potwierdzić zebrałem sobie dowody, więc nawet jak się coś zmieni, to mam, że jestem czołówka) oraz że stawki proponowane mi za pracę są poniżej rynkowych, poniżej moich kwalifikacji, poniżej kosztu uzyskania wiedzy. Czyli tak jakby ktoś chciał kupić samochód za pół ceny producenta i to nie używany.
Podaj dalej, żeby ludzie wiedzieli, że nie rozmawiają z leszczem, tylko z profesjonalistą.

Jak pisałem nie raz, jeśli ktoś jest uczciwy, oczekuje uczciwości, za uczciwą cenę, nie za pieniądze dla gimbusa, zapraszam do siebie, jeśli ktoś januszkuje i chce jak najtaniej, zapraszam do konkurencji, bo ja nie chce tracić czasu dla klientów, którzy chcą zarabiać miliony a zainwestować 1000 zł.

Dzisiaj na moim blogu ekonomicznym pojawi się artykuł , możliwe że właśnie o tym jakie triki stosują zleceniodawcy , ale pojawią się również porady jak zarobić na kliencie typu januszek biznesu. Od razu podpowiem ludziom, którzy chcą zarobić, że nie opłaca się być januszkiem biznesu, dzisiaj trzeba robić coś dobrze, albo wcale, bo inaczej się ginie w szumie jak pracownicy radwaga, których nie chce nikt zatrudnić w Warszawie za godziwe pieniądze :)
art.b 2017-06-11 18:01
Hihihihihihihhaaaaaa
hulaka 2017-07-09 21:28
BIZNES TAK. MA. OTO CO CI POWIEM
Pracownik 2017-07-13 14:34
Rzetelna, stale rozwijająca się firma. Miła atmosfera i bardzo dobre warunki pracy!
grzes 2017-07-15 14:03
Koleś Oleś ile w/g Ciebie weźmiesz za dobry program do cool center ??? Powiedzmy na 25 osób ? Potrafisz to zrobić?????????
Programista Wyklęty 2017-07-16 17:03
źle postawiłeś pytanie :)
grzes 2017-07-16 19:12
Myślałem że kumaty w tym jesteś nie kombinuj określ się!?
Programista Wyklęty 2017-07-17 18:25
nie jesteś osobą, przed którą chciałbym się określać
grzes 2017-07-17 21:30
Bo to trza umiec nie obgadywac firmy tyle potrafisz EROTOMAN GAWĘDZIARZ!!!!!! HEHEHE
Programista Wyklęty 2017-07-17 23:22
napisałem Ci nieuku, źle zadałeś pytanie, nie umiesz rozmawiać z poważnymi ludźmi, bo jesteś Januszek Biznesu. Naucz się czytać ze zrozumieniem w końcu
grzes 2017-07-19 22:32
Migasz się jak migasz!!!!
Programista Wyklęty 2017-07-20 23:11
migam się od współpracy z Januszkami Biznesu masz rację
Zostaw swoją opinię o Humansoft Sp. z o.o. - Radom
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Humansoft Sp. z o.o.