Opinie o Humansoft Sp. z o.o. w Radom

<p align="justify"> Humansoft Sp. z o.o. to renomowany producent oprogramowania dla biznesu. Od 25 lat  koncentruje się na dostarczaniu nowoczesnych i wygodnych systemów do obsługi firm. W roku 1991 zapoczątkował tworzenie rozwiązań informatycznych wspomagających małą przedsiębiorczość. Dziś projektuje systemy ERP dla średnich przedsiębiorstw, które wspierają strategię i działania operacyjne w biznesie. Głównym produktem w ofercie jest system ERP – humansoft HermesSQL, przeznaczony do obsługi przedsiębiorstw produkcyjnych, handlowych i usługowych. Firma jest również dostawcą najwydajniejszej na rynku, w pełni samoobsługowej, mobilnej platformy Business Intelligence Qlik. Platforma BI Qlik zapewnia szybką i prostą analizę danych oraz wymierne wsparcie w procesie decyzyjnym. Obecnie z programów Humansoft korzysta ponad 10.000 firm. </p>

Branże: Usługi IT - działalność związana z oprogramowaniem

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Humansoft Sp. z o.o. w Radom

Jakub

@Programista wyklęty, nie zgodzę się z tym, że nie warto uczyć się programowania. Jeśli jesteś dobrym matematykiem, masz milion pomysłów i jesteś wstanie wszystko przełożyć na program, nawet w najgorszej dziurze wyjdziesz na człowieka. Ale raczej nie na umowie o pracę, bo wiadomo jak jest z płacą w małych miastach. Mam na myśli zlecenia, własną działalność itd. Wiadomo, tutaj ponosisz ryzyko, ale moim zdaniem lepiej ryzykować, niż pracować stabilnie za grosze. Dobre umowy o pracę raczej są tylko w wybranych miastach, ale też łatwo nie jest. Dobrych kandydatów jest znacznie więcej, niż firm chętnych do zatrudnienia. I takie błędne koło. Co do JS, też mam doświadczenie i współpracuję zdalnie z kilkoma firmami. Zdecydowałem się na Javę jako możliwość przyuczenia się, ponieważ przydaje się. Lecz nadal wolę JS od Javy.

AlojzyB.

Sory za 'wyrażenie' ale czytam sobie to twoje 'pitolenie' i tak wnioskuje że chciałbys zarabiac a nie wiesz jak. Wiec ja (mam dziś dobry humor) i ci powiem jak to zrobić! Nie baw się w podchody, w wysylanie cv na junior coś tam tylko założ firme i jako firma uderz do innych firm poszukujących developerow (nie programistow!) Mow o sobie dev/developer. Powiedz że masz doswiadczenie na projektach (przynajmniej 2 srednich lub duzych) - nie sprawdza cie nie bój nic. Tylko jeden glowny warunek - musisz miec wiedze. Jak nie masz to ucz sie + przechodz czesto rozne rozmowy kwalifikacyjne i ucz sie z nich, wyciagaj wnioski - ucz sie tego na co nie potrafiles odpowiedziec. Tą metoda szybciej zarobisz konkretne pieniadze. Jezeli jakas metoda nie dziala (patrz twoja) to zamiast ją w koło macieju powtarzać zmień tą metodę! Pozdrawiam i powodzenia!

Jakub

@Programista wyklęty, rozumiem, że PHP i bazy danych znasz dobrze. Zastanawia mnie jedno, dlaczego unikasz JS w frontendzie? Robię użytkowe apki, też nie przepadam za grami.

Jakub

@Programista wyklęty, jeśli szukasz pracę na dłużej, to dla mnie forma jest tylko jedna forma, umowa o pracę. Zlecenia i dzieła niech służą krótkoterminowym projektom jako usługa, a nie forma pracy. Pracowałem zespołowo nad dwoma projektami w Javie oraz napisałem kilka indywidualnych prostych aplikacji. Mimo tego, nadal nie zżyłem się z Javą, może dlatego że tylko ją toleruję. "Generalnie w każdej firmie się człowiek uczy, zależy czy to wdrożenie w projekt czy dalsze pogłębianie nauki języka." Idealne podsumowanie. "szybko przeskoczy na Javę, a w innej chcą tylko, by człowiek znał Javę" Każdy ma prawo myśleć po swojemu, jedni szukają kogoś ogarniętego, drudzy pozwolą Ci się nauczyć. Ale zawsze ten pierwszy będzie miał większe pole do popisu, jeśli chodzi o warunki finansowe. Myślę, że teraz rozumiesz moje szczęście dlaczego pracuję, a że za tyle bo wybór był... i to mi pomogło. Jeszcze jak pracodawca wie kogo szuka i stawia jakieś wymagania to pół bidy. Gorzej jak pracodawca szuka kogoś od frontendu (np. Ciebie), a na rozmowie rozmawia z Tobą o backendzie. To jest dramat, wymagać i nie rozróżniać backendu od frontendu.

Jakub

@Programista wyklęty, każdy zarabia inaczej. Nie wiem jak rozumiesz pojęcie przyuczanie się, Jave jako tako znam, brakuje mi w niej wyrobienia się, pełnej samodzielności. Ile potrafisz Javy? Ile apek napisałeś? "Umowa zlecenie jest gorsza niż o pracę, chyba nie umiesz liczyć, no chyba, że dla Ciebie 200 zł więcej to raj utracony." Gdzie napisałem, że ktoś mi oferował 200 zł więcej? I ja nie mówiłem o długoletniej pracy na umowie o zlecenie, tylko o zwyczajnym zleceniu, czyli o jednym projekcje nad którym pracujesz, np. kilka tygodni. Nie wszystkie firmy działają na IT, ale to nie znaczy że firmy spoza IT nie potrzebują jednorazowych usług i jeszcze dobrze za to płacą.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Humansoft Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Jakub

@Programista wyklęty: "Większość bez frejma robi źle, jeśli Ty robisz dobrze, winszuje :)" Większość ludzi ogólnie robi kod na odwal się, byleby działał. Nie ma znaczenia, czy będzie to framework czy tzw. czysty język. "Uważajcie w Radomiu na cwane firmy IT, bo specjalnie zaniżają Wam wynagrodzenia, żeby prezesi mogli się dorabiać milionów na cudzej wiedzy i pracy." Pracowałem w trzech korpo w stolicy i wiem jak jest. Jedni otrzymywali pracę zasłużenie za wiedzę, a drudzy na siłę przez poleconych/ Nie dość że przychodzili ze słaba wiedzą, to jeszcze na lepszych warunkach ;] Ten który miał lepszą wiedzę, zarabiał mniej, to jeszcze musiał robić/poprawiać za lepiej zarabiającego poleconego. Wnioskując: zaniżanie wynagrodzenia dla swoich kolegów. Jak widzisz cyrki są wszędzie, nie tylko w Radomiu. Znam programistę, który jako programista był bardzo dobry, a mimo tego nie miał siły przebicia, zarabiał dosyć słabo na umowach o pracę. Dopiero gdy się wziął za szkolenie innych, zbił porządną fortunę. "żeby prezesi mogli się dorabiać milionów na cudzej wiedzy i pracy." Tak się składa, że w innych rejonach jest podobnie. Bardzo często polskie firmy warszawskie o podobnym kapitale wcale nie płacą dużo lepiej, ba nawet powiedziałbym, że nie brakuje Januszy, którzy chętnie pozyskają Ciebie za minimalną. PS. Jestem od Javy.

Jakub

@Programista wyklęty: "...czyli źle stosuje framework lub wcale." Od kiedy korzystanie z frameworka do budowy strony internetowej jest konieczne? Jak dla mnie frameworki dają wygodę i szybkość tworzenia czegoś.

Jakub

@Programista wyklęty, nie mam znajomości, tylko po prostu jak to Ty mówisz: żeby tyle zarabiać, trzeba coś tam umieć. Może miałem trochę szczęścia (na pewno), a może byli słabsi kandydaci, w końcu programista programiście nie jest równy. Na razie nie podniecajmy się, wszystko wyjdzie w praniu. Jeśli będę pracować rok i dłużej, dopiero wtedy odtrąbię to jako sukces. To tak samo jak z handlarzami, są ludzie, którzy ledwo tysiąc przekraczają. Są ludzie, którzy mogą się pochwalić swoimi osiągnięciami. Pierwszy czeka na klienta, drugi dociera do klienta - na wagę złota, prawda? Część Twojego cytatu: "Ja mam super technologicznie..." - trochę źle sprecyzowałem moje pytanie. Nie miałem na myśli nowego frameworka. Gdybyś wymyślił coś rewolucyjnego, łatwego i szybkiego w programowaniu, przede wszystkim bezpiecznego, z miejsca byłbyś bogatszy o miliony. Miałem na myśli, co takiego super wymyśliłeś przy pomocy języka programowania i frameworków, których znasz? Np. jakiś kalkulator itp.? Teoretycznie każdy jest wstanie napisać fragment kodu, algorytm, który będzie unikatowy i ułatwi życie ludziom.

Jakub

@Programista Wyklęty, jakie super technologie wymyśliłeś, że tak się chwalisz? @Tygrys, byłem na rozmowie o pracę i bez problemu tyle co sobie życzysz na rękę wynegocjowałem. Wciąż jestem początkujący, ale śmiało spełniłem ich oczekiwania.

syndrom programisty z radwaga
@Jakub

czego wy chcecie od chłopaka? jak nie umiał zrobić strony, to się śmialiście, jak robi, lepszą niż wasze, to się pytacie, czy napisał frameworka, jak napisze, spytacie czy założył już firmę, jak założy, to spytacie czy zrobił jakąś technologię, jak zrobi, to znowu coś wymyślicie, żeby tylko płacić swoim, zatrudniać kolesi za łapówki, wyciągać kasę od podatnika itp. Skończcie w z tymi manipulacjami!

Pole nie może być puste - przecież mam dwie krowy

@Programista wyklęty, rozumiem że masz już pracę gdzie pracujesz za 6 tysięcy brutto? Jako frontendowiec? Gdzie szukasz takiej pracy? Szukałem na pracuj i praca pe el, nikt nie chce mi tyle zaoferować, z drugiej strony tam jest pełno fejków.

Pole nie może być puste - przecież mam dwie krowy

@Programista wyklęty, co musi umieć programista, żeby zarabiać 6 tysięcy brutto? To całkiem porządna suma.

Zespół Humansoft Sp. z o.o.

Większość programistów Humansoft od lat pracuje w naszej firmie. Oznacza to, że warunki i atmosfera pracy są dla nich na poziomie, który uznali, że wart jest tego, by tu pracować. Jak w każdej pracy, można znaleźć plusy i minusy. Zawsze można się do czegoś „przyczepić” nawet, jeśli praca jest dobra a atmosfera w firmie wyjątkowa. To prawda, że nasza firma wciąż poszukuje nowych pracowników. Rozwijamy się, wprowadzamy nowe produkty na rynek, więc nic w tym dziwnego, że potrzebujemy kolejnych pracowników. To naturalna kolej rzeczy w przypadku rozwijających się przedsiębiorstw. Obecnie pracujemy nad kilkoma projektami jednocześnie: aplikacje analityczne, mobilne, sklepy internetowe, platformy B2B. Wkrótce rozpoczniemy prace nad następnymi równie interesującymi projektami. Dlatego zapraszamy do kontaktu osoby, które zainteresowane są pracą na stanowisku: - Programista aplikacji mobilnych - http://humansoft.pl/programista-aplikacji-mobilnych/ - Front-End Developer - http://humansoft.pl/front-end-developer/ - Programista systemów ERP - http://humansoft.pl/programista-systemow-erp/ Dla osób zainteresowanych, przedstawimy również technologie, których używamy w tworzeniu wyżej wymienionych aplikacji: - rozwiązania e-commerce B2B, B2C (JavaScript, HTML5, PHP 5, PHP 7, MySQL, CSS 3, Bootstrap 3, JQuery, GIT, GITLAB,) - aplikacje mobilne (Java, Android) - aplikacje analityczne (JavaScript, HTML 5 , CSS 3, Bootstrap 3, AngularJS, JQuery, GIT, Bitbucket, JIRA,) Życzymy wielu sukcesów i wspaniałej, satysfakcjonującej pracy w Nowym Roku!

Zespół Humansoft Sp. z o.o.

Większość programistów Humansoft od lat pracuje w naszej firmie. Oznacza to, że warunki i atmosfera pracy są dla nich na poziomie, który uznali, że wart jest tego, by tu pracować. Jak w każdej pracy, można znaleźć plusy i minusy. Zawsze można się do czegoś „doczepić” nawet, jeśli praca jest dobra a atmosfera w firmie wyjątkowa. To prawda, że nasza firma wciąż poszukuje nowych pracowników. Rozwijamy się, wprowadzamy nowe produkty na rynek, więc nic w tym dziwnego, że potrzebujemy kolejnych pracowników. To naturalna kolej rzeczy w przypadku rozwijających się przedsiębiorstw. Obecnie pracujemy nad kilkoma projektami: aplikacje analityczne, mobilne, sklepy internetowe, platformy B2B. Wkrótce rozpoczniemy prace nad kolejnymi równie ciekawymi projektami. Dlatego zapraszamy do kontaktu osoby, które zainteresowane są pracą na stanowisku: - Programista aplikacji mobilnych - http://humansoft.pl/programista-aplikacji-mobilnych/ - Front-End Developer - http://humansoft.pl/front-end-developer/ - Programista systemów ERP - http://humansoft.pl/programista-systemow-erp/ Dla osób zainteresowanych przedstawimy również technologie, których używamy w tworzeniu wyżej wymienionych aplikacji: •rozwiązania e-commerce B2B, B2C (JavaScript, HTML5, PHP 5, PHP 7, MySQL, CSS 3, Bootstrap 3, JQuery, GIT, GITLAB,) •aplikacje mobilne (Java, Android) •aplikacje analityczne (JavaScript, HTML 5 , CSS 3, Bootstrap 3, AngularJS, JQuery, GIT, Bitbucket, JIRA,) Życzymy wielu sukcesów i wspaniałej, satysfakcjonującej pracy w Nowym Roku!

Tygrys

Pracuję w hurtowni tkanin i na rękę wyciągam ponad dwójkę na rękę (od pierwszego dnia, bez żadnego doświadczenia), dodatkowo dorabiam jako programista prostych stron internetowych. Na życie nie narzekam, ale po dwóch latach przerwy znowu chcę komercyjnie programować. Czy uda mi się w tej firmie godnie zarobić, czy lepiej zostać tam gdzie jestem? W Radomiu nie brakuje ofert za 2.000 brutto dla programistów, co moim zdaniem jest wyjątkowo śmieszne, bynajmniej. Rzucanie materiałami za ponad "dwójkę na rękę" jest przyjemniejsze i lżejsze od klepania w klawiaturę za mniej niż "dwójkę brutto", ale z drugiej strony bardzo się nudzę i tracę motywację, potrzebuję czegoś twórczego. Pytam się obecnych pracowników lub byłych, czy ponad "trójkę" w tej firmie na starcie da się wyciągnąć? Jestem umówiony na rozmowę kwalifikacyjną i standardowo zastanawiam się, czy jest sens tracić czas na wszędzie te same regułki: nasza firma jest liderem na rynku, naszym klientom oferujemy najwyższej klasy rozwiązania, zawsze płacimy na czas pracownikom i potrzebujemy programisty najlepiej za 1800 brutto. Już na prawdę mam dość wkurzania się, chciałbym żeby wreszcie ktoś mnie miło zaskoczył.

Zespół Humansoft Sp. z o.o.

Życzymy powodzenia i trzymamy kciuki za to abyś mógł w pełni realizować swoje marzenia.

bolek

Nie polecam tej firmy głównie ze względu na kiepskie zarobki, programiści nie są tam poważani bo zarabiają kiepskie pieniądze. Firma dobra dla początkujących, którzy mogą nabyć tam doświadczenie bo roboty jest baaaaaaaaardzo dużo i wszystko na wczoraj. Drugi minus to archaiczne środowisko programistyczne, nie oszukujmy się Fox Pro to relikt z epoki kamienia łupanego i trzymanie się go jest luką czasową w nabywaniu doświadczenia w topowym środowisku. A czas ucieka. Oczywiście po godzinach można się dokształcać ale czy o to chodzi? Generalnie róbta co chceta, to są moje prywatne przemyślenia i tak powinny być odbierane.

@bolek

Nasz firma prowadzi jednocześnie kilka interesujących projektów informatycznych wykorzystujących nowoczesne technologie. Niech przykładem będą chociażby: rozwiązania e-commerce B2B, B2C (JavaScript, HTML5, PHP 5, PHP 7, MySQL, CSS 3, Bootstrap 3, JQuery, GIT, GITLAB,), aplikacje mobilne (Java, Android) czy też aplikacje analityczne (JavaScript, HTML 5 , CSS 3, Bootstrap 3, AngularJS, JQuery, GIT, Bitbucket, JIRA,) nad którymi aktualnie pracujemy. W perspektywie czekają nas kolejne ambitne przedsięwzięcia. Zapraszamy do kontaktu i przesłania CV, jeśli interesuje Was praca, na jednym z poniższych stanowisk: - programista aplikacji mobilnych - programista systemów ERP - Front – End Developer Szczegóły ofert pracy znajdziecie pod adresem - http://humansoft.pl/praca_1.html.

Mink

No sam nie wiem w jaki sposób Ty @bojek patrzysz na nich, generalnie nic mi do tego, ale ja sądzę, że zarobki akurat są dobre, programiści też nie mają za bardzo na co narzekać, mają szkolenia, dobrą pracę, ciekawe projekty, no nie wiem czego chcieć więcej

Mij W programowaniu tak na prawdę nie da się sprawdzić umiejętności na testach, dlatego jest 3 miesięczny okres próbny i owszem powinno być tak, że przyjmuje się na ten okres, no ale dozwolone są też jakieś tam testy itp. Zazwyczaj po okresie próbnym się podnosi wynagrodzenie przynajmniej w IT, bo na okres próbny dają mniej niż normalnie, by zmniejszyć ryzyko, ale czasem jak dadzą za mało, kandydat może być zdemotywowany i nie wykona pracy jak trzeba. Umowę w HumanSoft chyba dają o pracę od początku, jeśli ktoś chce, ja nie wiem, ja tam nie pracowałem. Ja na etapie rozmowy o pracę zrezygnowałem. Pozdrawiam

od sprawdzenia umiejętności jest 3 miesięczny okres próbny

W Humansoft zarabia 6000zl czy ogolnie w PL? Bo w to, że w Humansoft tyle zarabia jakikolwiek programista to nie uwierzę. Moi znajomi mówili mi ile się zarabia w Humansoft i napisałem dalej. No chyba, że ktoś przyjęty po znajomości tyle zarabia, to jest to jeszcze możliwe. Dla mnie firma Humansoft to firma krzak, bardzo niepoważne podejście i nieprofesjonalne w stosunku do specjalisty wysokiej klasy. Informatycy zatrudnieni w firmie podczas prezentacji udowadniają kandydatowi, że jest wielbłądem, że nic nie umie, pytają o zagadnienia, których nie ma prawa znać, jeśli nie pracował w Humansoft, nawet jeśli ma 10 lat doświadczenia w lepszych firmach niż wyżej wymieniona. Pierwsza rozmowa dotyczyła stanowiska - programista Java. Uzgodniliśmy kwotę 2500 brutto ( z tego co wiem to tyle tam zarabia programista tego ich smiesznego qlickView czy jak to sie tam pisze to ustrojstwo i to po kilku latach bez zmian pensja ) Po pewnym czasie zadzwonili, umawiali się na rozmowę o pracę, by stwierdzić, że nie mają pracy dla programisty Java, ale za 2500 brutto mogą mi zaproponować pracę jako programista tego ustrojstwa, bo jak stwierdzili tyle sobie zażyczyłem i według nich tyle zarabia programista i w każdym języku tyle samo się zarabia. Trzymajcie mnie. Czy teraz rozumiesz agik, czy mam Ci to narysować? Pani z HR w Humansoft chyba pracowała w call center, bo poszukiwania programisty wyglądały jak sprzedaż - mamy dla Pana samochód Mercedes z salonu za 10.000zł, zapraszamy do nas po zakup, gdy podjeżdzasz, sprzedawczyni mówi Ci, że Mercedesa już nie ma, jest zdezelowany Fiat. Są chętni? BTW mała firemka się do mnie odezwała z Radomia. Zaproponowali mi na godzinę tyle ile chciałem (na zlecenie) większe pieniądze niż Humansoft, Radwag. O czym to świadczy? Pozdrawiam

Czytać mi tam i uczyć się kierowniki z poważnej prasy. (usunięte przez administratora) Puntk 4 z dedykacją dla kierownictwa Humansoft. "Nie dotrzymuje obietnic Jeśli szef nie dotrzymuje słowa danego jeszcze podczas rozmowy kwalifikacyjnej - dotyczącego wysokości wynagrodzenia, stanowiska, dodatkowych bonusów - już na początku traci zaufanie podwładnego. Taki pracodawca zazwyczaj nie dotrzyma też innych obietnic, np. premii za dodatkowe zadania. Pracownik traci motywację do dobrej, efektywnej pracy." Jak się umawiamy na Javę, to rozmawiamy o Javie, jak rozmawiamy o pieniądzach za niszowca to rozmawiamy. x nie równa się y. A przynajmniej nie zawsze. Zazwyczaj się nie równa :). W Radomiu panuje jakiś komunizm. Wszystko równe tyle samo płaco za niszowca co za język mainstream a potem płacz. Nie ładnie manipulować!

Zostaw merytoryczną opinię o Humansoft Sp. z o.o. - Radom

• Jak się pracuje w Humansoft Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Humansoft Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Humansoft Sp. z o.o.?

Humansoft Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 65 ocen.

Humansoft Sp. z o.o.