Opinie o PGS Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy PGS Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie PGS Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PGS Sp. z o.o. w Warszawa

PZ Nowy wpis

Jaka atmosfera panuje w pracy? Czy nie ma problemu z umowa? Wyplaty sa na czas? Jak pracodawca/kierownicy dzialow traktuja pracowników?

Agnieszka Nowy wpis
@PZ

Jest tutaj super atmosfera a szczególnie u mnie w dziale, każdy jest zadowolony i zarabia bardzo dużo. Pisze to spontanicznie, kocham tą pracę, lubię ludzi i pracę w grupie dlatego rozwijam się jako kierowniczka. Na pewno w żadnej firmie nie miałabym szans takiego rozwoju a tutaj wspólnie z moimi ludźmi tworzymy zgrany zespół, rozwiązujemy problemy. Jestem szczęśliwa tutaj i zapraszam na rozmowy. Z pewnością takie same zdanie mają pozostali pracownicy ale ja jestem głosem ich wszystkich. Poza pensja i atmosfera fajne jest że nie ma tu miejsca na mobbing, każdy czuje się swobodnie i większość pracowników ma bardzo długi staż w jednej firmie co jest rzadkością w dzisiejszych czasach. Bardzo trudno się tu dostać, ale jak już się uda to tylko się cieszyć. Firma nie zapomina również o prezentach na święta. A praca zdalna 3 razy w tygodniu która została wprowadzona od tego roku jest zbawieniem PS: przynajmniej okna się pomyje hihi ???? Czekam na auto służbowe, już niebawem, wreszcie !!

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w PGS Sp. z o.o.?

Poszukujaca

Jakie macie doswiadczenia z ta firma? (Jawczyce) Jaka atmosfera? Zastanawiam sie nad aplikacja na specjaliste ds administacji magazynowej, ale widzialam juz wczesniej to ogloszenie. Czy rotacja w tej firmie jest taka duza czy akurat na to stanowisko ciezko im znalezc osobe?

Mariusz
@Poszukujaca

Czyli jeszcze nie wysyłałaś CV? Jakie masz doświadczenie w tym zakresie?

Poszukujaca Nowy wpis
@Mariusz

Wyslalam. Pracujesz tam? Mozesz cos wiecej powiedziec o tej firmie? Atmosferze, zarobkach?

aaaa

Jak się pracuje w pgs Jawczyce na magazynie? Czy pracujecie na 3 zmiany, weekendy? Wózki są sprawne? Czy jest tu praca w chłodni?

Olga
@aaaa

Jakiś czas temu byłeś zainteresowany pracą w tym miejscu. Czy w końcu tam poszedłeś pomimo braku odpowiedzi na twoje pytania? Może sam teraz możesz na nie odpowiedzieć z własnego doświadczenia? :D

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie PGS Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Beata

Szukałam informacji o tej firmie i spotkało mnie miłe zaskoczenie, że piszecie o pracy tutaj tak dobrze. Umowa o pracę, fajna atmosfera i wyjścia integracyjne - to brzmi naprawdę dobrze. Często macie takie imprezy firmowe? Zastanawiam się, jaka jest średnia wieku zespołu, czy gdybym zdecydowała się aplikować, wpasowałabym się w grupę? Nie jestem już najmłodsza, szaleństwa mam dawno za sobą...

Julita 1991

Najlepsza obsługa, bardzo sprawnie można załatwić wszystkie sprawy

abc

@kupiec oo a te imprezy to często ? ;)

kupiec

firma jest ok, płacą na poziomie rynkowym, nie jest to korporacja, ale to akurat na plus fajna atmosfera w biurze i dobre imprezy firmowe :)

Tedi

Zaproponowano mi mniej niz mam w obecnej firmie... Brak wynagrodzenia za nadgodziny i premi od obrotu. Warto popytać o szczegoly bo brak GPS-a w aucie firmowym daje juz coś do myślenia.

Roman
@Tedi

Z tego co piszesz wnioskuję, że nie zdecydowałeś się na zatrudnienie ze względów finansowych. Napisz jaką umowę zaproponowano Ci na rozmowie kwalifikacyjnej i czy można liczyć na stabilny i długoterminowy kontrakt?

LadyinRed

Firma w porządku normalni ludzie i fajna atmosfera. Kasa moglaby byc trochę lepsza. Dużo się mozna nauczyć bo dają swobodę działania.

Janek

Dużo się dzieje - kto chce może się wiele nauczyć, młody sympatyczny zespół, wynagrodzenie = średnia rynkowa, szefostwo w porządku, chociaż czasem grają twardo :) pozdrawiam cały Zarząd PGS

norod

No wiadomo, że raczej za darmo nikt w tej firmie pracować nie będzie @anonim, stąd też wszelkie nadgodziny są płacone, ale raczej nie zdarza się, żeby były nadgodziny, no i dużym atutem pracy jest zatrudnienie, odbywa się ono na zasadzie umowy o pracę.

n.i.k

Nie polecam, [usunięte przez administratora] , praca min 9 godzin, ale słowa "nie wyjdziesz, jak nie zrobisz" to chleb powszedni. Na okresie próbnym pracowałam nawet 8-19.30, znajomej obcięto premię za błąd, którego powazny skutek dla firmy wynikał z braku zabezpieczeń waznych plików przez samego pracodawcę... Nie ma czasu na przerwę w pracy, jest bałagan i chaos w organizacji pracy, pracodawca - dyrektor zarządzający albo udaje że nie widzi, że pracy jest za dużo i powinien zatrudnić więcej osób albo wykorzysztuje do granic możliwości obecnych pracowników. Człowiek zachowuje się tak, jakby praca w tej firmie była jedyna pracą na rynku i jest wręcz bezczelny [usunięte przez administratora] gdy zauwazy że jesteś mocny i nie dasz się zniszczyć, to (na Twoje szczęście) długo nie popracujesz. :)

Słowa kojarzące się z PGS.spółka z.o.o (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):profesjonalna Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobra... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są mili zyczliwi... . Od jakiej stawki można negocjować pensję?9euro Najbardziej podobało mi się w PGS.spółka z.o.o:wypłata na czas dbanie o pracowników Najbardziej nie podobało mi się w PGS.spółka z.o.o:

Zostaw merytoryczną opinię o PGS Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w PGS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PGS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

PGS Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 7 ocen.

PGS Sp. z o.o.