Opinie o Eura7 w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Eura7. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Eura7 o rekrutacji.

Branże: Usługi IT - działalność związana z oprogramowaniem

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eura7 w Kraków

bzyk

Słyszałem, że firma wraca do zwyczaju darmowej pizzy dla pracowników. Mówcie, co chcecie, ale przez trzy lata pracowałem w podobnej agencji, i nigdy takich benefitów nie było. A wiadomo, kiedy brzuch pełny, praca lepiej idzie

Łukasz Wołek

Przeklej praZowniku! Razem się pośmiejemy :) Widzę, że zaangażowanie tu większe niż na Facebooku...

prazownik

Chętnie wkleiłbym maila jaki wysłał szef z konkursem na najlepszą opinię na gowork dla eury7 :) Nie zrobię tego, ale z przyjemnością popatrzę jak nasz kochany PR albo szef doda kolejne posty żeby ukryć prawdziwą opinię o firmie.

nice

Januszu reklamy, nie podszywaj się podemnie! Nie wiem kto pisze jako nice, ale nie jest mną!

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
nice

i jeszcze podszywają się po ksywki innych. zaczęli pisać moim nickiem i wymyślili sobie kolejną osobę Marcina ze nieby dialog z nimi prowadzi. To jest niewiarygodne. Szopka niezła. Szkoda ze nie da się tu rejestrować i rezerwować nicków. Wtedy biedny PR którego pewnie szefostwo zmusza do pisania takich pierdół mógłby chociaż się wybronić i powiedzieć ze się nie da. No nic. Z taką mentalnością ta agencja zawsze będzie postrzegana jako janusze reklamy.

nice

nice, powiedz mi, skąd wiesz, że eura 7 prowadzi dialog z samym sobą?

@nice

wiem i już. mam włączone powiadomienie i jak tylko się coś pojawi na ich temat w tym wątku, to dostaję od gowork powiadomienie. dzięki temu widzę kto komentuje. jest jeszcze druga opcja, że też mają włączone powiadomienie i też sami monitorują i odpowiadają na pytania od razu jak się coś pojawi.

Mariusz
@nice

@nice, dzięki za informację.

@Mariusz

Mariusz, nie ma sprawy! Ty też monitorujesz ten wątek?

Mariusz

Tak, dlatego tak szybko mogę z tobą Mariusz dialogować :P

Konrad

Czy eura7 to to samo co abanana? Gdzie jest lepiej pracować gdy interesuje mnie facebook?

@Konrad

@Konrad, Abanana jest agencją komunikacji marketingowej - zajmuje się marketingiem w Internecie, kampaniami w social media, planowaniem strategicznym ATL i BTL. Eura7 projektuje technologie internetowe, strony www, aplikacje na Facebooka, systemy CMS. Jeśli interesujesz się mediami społecznościowymi, szukaj ogłoszeń rekrutacyjnych od Abanany :)

Paluszki

szukam tanich paluszków na komers. Macie?

Sylwek

Na gamtree też widziałem ogłoszenia od nich. A jak się w googlu wpisze eura 7 to można poczytać co o nich piszą. Dużo robia i pracują dla znanych firm.

Babixis

Czy ktoś wie czy w Eura7 są aktualnie jakieś rekrutacje na stanowisko związane z PR-em? Bardzo dużo dobrego słyszałam na ich temat od znajomych i chyba jest to jedyna agencja w Krakowie, z której każdy kto wyszedł, nie narzekał na brak pracy.

@Babixis

Zapraszamy do odwiedzania naszej strony i zakładki "Kariera", może coś się niedługo pojawi. Dziękujemy za miłe słowa i pozdrawiamy :)

@Eura7

nie ma jak prowadzić dialog z samym sobą :P bravo eura 7

Barcelona z Warszawy

Eura7 to rewelacyjni ludzie! Miałam okazję pracować z nimi przy projekcie socialowym, który prowadzili dla firmy, w której pracuję. Wszyscy ludzie, z którymi pracowałam chwalili sobie pracę w Eura7. Sama zastanawiałam się, czy nie spróbować pracy w eura7, ale stwierdziłam, że nie wypada. Może kiedyś... Eura7! Jesteście najlepsi i macie bardzo fajny zespół!!!

@Barcelona z Warszawy

Dziękujemy za miłe słowa! Zapraszamy do śledzenia ofert pracy w naszej agencji dostępnych w zakładce "Kariera" na www.eura7.com. I mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś uda nam się współpracować :))

Pixi

Dziękuję za dzisiejsze śniadanie internet asap!!!!!

Uber

Polecamy się agencji Eura7!

Uber

Gratulacje!!!

Pedro

Rozpoczęli współpracę z Almą, wiec chyba u nich jest dobrze.

kata

Fajni ludzie, do rany przyłóż. Zawsze można na nich liczyć. Taka załoga to skarb :)

MaciekT

Pracowałem w eurze kilka lat. Bardzo dobrze ją wspominam pomimo kilku drobnych wpadek organizacyjnych. Ludzie i ich wiedza to największa wartość firmy! Gdyby moje losy potoczyłyby się inaczej na pewno dalej pracowałbym w eurze :)

Przyjaciel agencji Eura7

Najlepsze w tej firmie jest to, że mają bardzo wykwalifikowaną kadrę! Najlepszy ze starej gwardii jest szef działu IT. Stoi twardo na ziemi i trzyma poziom jakości projektów. Wystarczy zobaczyć projekty dla marek Śnieżka, Magnat, ABB, czy Igepa. Kosztorysy też nie biorą się z kosmosu. Wszystko jest dobrze przemyślane, przewidziane i z roku na rok realizacja projektów IT przebiega coraz sprawniej. Jeżeli miałbym pieniądze, żeby zamówić w Eura7 serwis www, czy sklep internetowy, to nie zastanawiałbym się dłużej! Jeżeli ktoś szuka sprawdzonego partnera, to polecam. Pracownikom też rekomenduję pracę. Jeżeli chcesz pracować w agencji - najlepsze rozwiązanie to Eura7. Jeżeli ciągnie Cię do korporacji, możesz być pewny, że po 4-5 latach masz pewną pracę w korpo!

Ja też

Tak tak też tam byłem kiedyś na rozmowie. I moja koleżanka. Całkiem nie dawno. Oni tak robią. Szukają frajerów którzy pójdą jak najtaniej pracować. Dla tego taka rotacja. Ludzie bez doświadczenia A potem się zastanawiają czemu robią tylko małe projekty. Przestudjujcie sobie w GL lub LI doświadczenie ludzi z kreacji. Niezła beka. "Szefowa" w żadnej znaczącej agencji nie pracowała i.ledwo kilka dlatego doświadczenia. A reszta działu też nie lepsza. Czemu tak jest? Bo oni nie płacą dobrze. Mi zaproponowali kasę poniżej 2000. Powinno to pisać w ogłoszeniach to by się człowiek nie fatygował. Teraz wiem że tam mało kto zarabia powyżej 3 000. Mam tam kolegę i jestem na bieżąco :-). Takie rzeczy jak mi opowiada to chore. Łącznie z historią wykiwania dziewczyn w ciąży albo chłopaka po wypadku. I ta akcja nie wypłacenia należności za urlop nie wykorzystany. Bonanza.

tratata

Byłem na rozmowie. Jak stawkę usłyszeli to prawie się podusili. Polecam połączenie się z Grupa Adweb, bo szefowie osiągnęli identyczny poziom. Suma sumarum. W Krakowie zostały może dwie normalne Agencje na Op oraz na Es, reszta działa podobnie. Polecam zmianę miasta lub branży ;/

Zostaw merytoryczną opinię o Eura7 - Kraków

• Jak się pracuje w Eura7?

Zobacz opinie na temat firmy Eura7 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eura7?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 11 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eura7?

Kandydaci do pracy w Eura7 napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eura7
2.3/5 Na podstawie 100 ocen.
  • Os. 2 Pułku Lotniczego 47A
    31-870 Kraków