Opinie o Eura7 w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Eura7. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Eura7 o rekrutacji.

Branże: Usługi IT - działalność związana z oprogramowaniem

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eura7 w Kraków

Były

Zero profesjonalizmu, amatorka. Ciągle szukanie afer w małej firmie udającej duża i aspirująca, probujac tak zbudować atmosfere korpo. Szefostwo nie ma pojęcia co robi. Pracownicy w dużej mierze bez żadnego doświadczenia. Banda dzieciaków, ciągną z hajsu w zarabianego w IT. Pozostała działalność czysta amatorka.

Nie potwierdzam
@Luki

Byłam na rekrutacji i jak na moje oko średnia wieku w tej firmie to ponad 30 lat. Proces rekrutacyjny profesjonalnie przeprowadzony. Wiesz, w którym miejscu procesu jesteś. Zaproponowano mi wynagrodzenie w formie budżetu i wybór, czy umowę o pracę, czy mam działalność gospodarczą i wystawiam rachunki, czy jakieś inne formy.

Gabriel

Znam spółkę od dłuższego czasu, współpracowałem z nimi przy kilku projektach... O tym, jak się współpracuje niech świadczy wpis na fb właściciela, który pyta, czy może wymagać, by praktykant płacił za możliwość odbycia u nich praktyk... Cytuję, wpis z 27 kwietnia 2023 r. "Jeżeli myślimy o 3-miesiecznych praktykach szkoleniowych, to Waszym zdaniem: 1. Czy praktykant powinien płacić za to przeszkolenie? ???? 2. Praktyki powinny być bezpłatne (szkolenie, za pomaganie - barter)? ???? 3. Firma powinna zapłacić praktykantowi "kieszonkowe"? ????" Potencjalni kandydaci - zastanówcie się 2 razy zanim się tam zgłosicie!

@Gabriel

To nich standard. Wystarczy prześledzić odpowiedzi na komentarze. Przybierają nicki osób krytykujących i próbują wprowadzić w błąd. Jakie szefostwo taka firma. Trudno.

Account Manager jest już na pewno wybrany? Z miesiąc temu była jeszcze dostępna oferta na LinkedIn. nie mogłem wtedy aplikować ale mimo wszystko ciekaw jestem jak teraz rozmowy wyglądały, bo może przez stronę jeszcze bym się zgłosił. Jak długo trwa rozmowa i co jest na niej weryfikowane?

Konstantyn Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 28 dni.

@Pracodawca Dzień dobry, jaki jest czas oczekiwania na odpowiedź po wypełnieniu ankiety (IIetap) na React Native?

Administrator Nowy wpis

Eura7 prowadzi rekrutację na stanowisko Web Developer. Wziąłeś w niej udział i wiesz, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Napisz, co sądzisz o spotkaniu z przedstawicielami firmy. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję osobom, rozważającym aplikowanie do firmy.

Misiek Nowy wpis

Ta agencja może być dobra, ma na to zaplecze. Tylko zarząd musi wyjść z pewnych schematów. A oni w nich utknęli niestety. Emerycki biznes :/

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Fifarafa

Tak mnie zastanawia, że ciągle są oferty na te same stanowiska. Myślałam, żeby tam aplikować, ale słyszałam, że w jakimś systemie trzeba się tłumaczyć co się robiło każdej godziny dnia, tygodnia, miesiąca - brzmi jak (usunięte przez administratora) pracy a nie nowoczesna firma. A te pozytywne opinie tutaj to wyglądają jakby je pisał sam prezes. Źli byli pracownicy (a mam koleżankę która pracowała, była sfrustrowana, a w dużo większej agencji nagle okaz szczęścia i same sukcesy). Coś tu śmierdzi na kilometr.

Były

@Były

Cześć, bardzo Ci dziękujemy za Twój komentarz. Nigdy nie ukrywaliśmy, że pracownicy Grupy Eura7 to mieszanka doświadczenia i młodości. Tego wymaga branża digital i social media, gdzie królują fantastyczne i innowacyjne pomysły młodych ludzi. To kierunek, który obraliśmy wiele lat temu i jest doceniany przez naszych Klientów, co pokazuje m.in. raport Media Marketing Polska. Rozwój Grupy Eura7, który zintensyfikował się na przestrzeni ostatnich kilkunastu miesięcy, poskutkował decyzją Zarządu o powołaniu Rady Doradczej (Advisory Board). Zadaniem czteroosobowej Rady Doradczej jest bieżące doradztwo w prowadzeniu działań biznesowych i podejmowaniu decyzji strategicznych, sprzedażowych oraz rozwojowych dla poszczególnych marek z Grupy Eura7. Rozumiemy, że nie każdy chce podjąć nowe wyzwania i iść z nami przez całe swoje zawodowe życie, ale nie jest to powód do obrażania niesamowitych ludzi, którzy współtworzą Nasz Zespół. Tobie również życzymy powodzenia i realizacji celów zawodowych.

migdał
@Eura7

Jesteście na rynku ok 20lat? Osiągnięcia żadne. Klienci raczej dolna półka, czasem doskoczycie do średniej. Ekipa to początkujący ludzie. Albo odgrzewane kotlety, które nigdzie indziej nie osiągnęły sukcesu. Chcesz robić dobrą agencje? Daj znać to może pomogę.

Bożena
@migdał

"Osiągnięcia żadne"? No to już nie jest lekko zbyt krytyczne? W 20 lat chyba jednak da radę się czymkolwiek wykazać.

Mikołaj
@Były

Były, dzięki za opinie. Ale trudno się z nią zgodzić widząc projekty firmy, wiele osób, które pracują latami w tej firmie i zadowolonych klientów. Albo masz jakieś kompleksy, zostałeś skrzywdzony za młodu, a może pochodzisz ze wsi i po prostu zazdrościsz. A może cię wylali z roboty, bo się nie nadawałeś. Jeżeli firma faktycznie taka zła, napisz im na linkedinie oficjalną opinię. Na GoWork nikt nie traktuje opinii poważnie. Dzieciaki nie znają, a starzy mają GoWork w (usunięte przez administratora)

Krzysiek kuzyn
@Były

Tak się składa, że znam kilka osób, które pracują w Eura7. Średnia wieku przekracza 30 lat. Afery były, pytałem, ale wywoływały je osoby roszczeniowe, alkoholicy, czy takie, które chciały wprowadzać związki zawodowe. Już nie pracują w tej firmie i chyba to im doskwiera. Jeżeli chcecie wiedzieć, jak tam faktycznie jest, zadzwońcie do nich, umówcie się na spotkanie, porozmawiajcie z ludźmi, którzy tam pracują. Chyba, że jak dzieci wolicie bajki pisane przez trole.

Luki
@Były

Prawda! Pracowałem tam i potwierdzam i nikomu nie polecam. Pracownicy z bardzo małym doświadczeniem, w IT studenciaki. Szefostwu wydaje się, że są niewiadomo jak ważną i wielką firmą. Na wysokich stanowiskach osoby niekompetentne, ale przytakujące prezesowi. Umowy łaczone, wynagrodzenie to dramat. Ludzie ciągle z tej małej firemki odchodzą przez duża niekompetencje osób na wyższych stanowiskach. Strata czasu!

Nie potwierdzam
@Luki

SPzoo

No niestety ale to najgorsza agencja w Krakowie:/ A może i dalej. Doświadczenie na poziomie zerowym w zakresie komunikacji 360, strategia to chyba dla nich nowe pojęcie, elastyczność jak w PRL. My podziękujemy jako Klient. Panu W. i reszcie zarządu. PS. Fajnie, że widać jak ciekawe osoby uciekają do innych agencji. Miło by było się z Wami potkać,

SPzoo

No tak, jak ktoś żle mówi to albo kłamie albo po %. Bo firma cacy. US ta pewno tez tak myśli ;)

Jaskółka

Pozytywnie: - bardzo dobra organizacja pracy, wszystko jest poukładane - praca 9-17, a jak robisz nadgodziny, odbierasz sobie; zupełnie inna kultura, niż w innych krakowskich agencjach reklamowych, gdzie pracuje się do wieczora, bo "tak trzeba" - własny zespół informatyków, którzy zrealizują każdy projekt IT, bez obsuw i błędów - ekspres do kawy, spotkania firmowe, spotkania kobiece od jakiegoś czasu, które świetnie wpływają na relacje - coraz więcej wygranych, coraz fajniejsi klienci - bonusy na rocznice pracy - im dłużej pracujesz, tym lepszy bonus dostajesz - język angielski w godzinach pracy Minusy: - biuro mogłoby być w lepszej lokalizacji i bardziej reprezentatywne - brak owocowych czwartków - brak siłowni na miejscu i masaży w ramach pracy - przydałby się pokój z bilardem i barem Dodatkowy, duuuży plus: - w piątki od 14:00 happy hours, czyli możliwość wspólnego napicia się alkoholu na otwarcie weekendu!

@Jaskółka

Nie wierzę żeby napisał to pracownik. To że w treści są takie "minusy", nie zwiększa wiarygodności wpisu.

Wróbel
@Jaskółka

(usunięte przez administratora) Prawda jest taka: to zła firma. Wykorzystuje ludzi. Jeśli chcesz za "paczkę ryżu" zacząć karierę to ok. Ale nie licz na nic więcej. To odskocznia do prawdziwego świata agencji i reklamy :)

Gabriel

Fajnie, że napisaliście sobie sami odpowiedź w moim imieniu... Nie ma to jak tworzyć własny internet, o wszystko pytać znajomych na fb... Też się nie wstydźcie i następnym razem podajcie swoje a nie moje imię....

@Gabriel

Czy Eura7 oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Fakt

Łączone :)

Jak jest z pakietem medycznym w Eura7? Można dołączyć rodzinę?

Antoś

Jak najbardziej, jest całkiem rozbudowany pakiet w PZU, który można obsługiwać online przez stronę i chyba dedykowaną aplikację.

Bożena
@Antoś

Do dziś jeszcze jakkolwiek sie rozwinął? A co z innymi dodatkami / benefitami. Co jeszcze może przysługiwać osobom zatrudnionym? Są jakieś opcje, które bywają dostępne po pewnym czasie pracy? Ile średni staz może teraz wynieść?

Miły

Całkiem sympatyczna praca. Polecam!

Duab Lipa

Zasadniczo to pracowałam w tej firmie w roli social media specjalisty. Brałam udział w wielu przetargach, ale większość przegrywaliśmy. Odechciało mi się tu pracy, ale zespół był świetny. Super dziewczyny, panowie też niczego sobie. Nawet kilka par się porobiło z tej rodzinnej atmosfery. Ale przejdźmy do rzeczy. Z plusów: - firma rozwijała się stabilnie, każdy wiedział za co jest odpowiedzialny i kto jest jego przełożonym - pracowałam po 8 godzin dziennie, a jak się robiło nadgodziny, to odbieraliśmy sobie, dzięki czemu mogłam wychodzić czasami nawet o 14 do domu - kadra z bardzo dużym doświadczeniem, pomocna, szczególnie moja szefowa i Head grafików - prezes wypłaty robił terminowo, nigdy nie było obsuwy Minusy: - lokalizacja nie za fajna, Czyżyny, a ja dojeżdżałam z okolic Bronowic, a to długa droga - brak ekspresu do kawy, ale czym jest ekspres do kawy doświadczam w obecnej firmie - brak informacji o możliwościach awansu, trzeba się dopytywać prezesa Z plusów to jeszcze dodam, że rewelacyjne są imprezy firmowe...

itik

Firma prowadzi kilka rekrutacji i w jednej z nich wziąłem udział. Normalni ludzie, normalna firma, pełen profesjonalizm. Rozmowa niezależnie od jej efektu i ew. mojego zatrudnienia przebiegała w bardzo dobrej i merytorycznej atmosferze.

Damian

Pracowałem tam 3 lata i osobiście polecam.

Natalia
@Damian

To może powiesz jakieś najważniejsze plusy pracy tam? Będe wdzięczna za rozszerzenie Twojego polecenia :D

Damian
@Natalia

Dawno mnie tu nie było, ale odpisuję :P W Eura7 pracowałem w dziale IT. Nie były to pełne 3 lata, ale mogę powiedzieć, że przeszedłem tu niezłe szkolenie. Nie wiem, jak jest teraz, bo ja pracowałem tam przed pandemią. Z plusów mogę powiedzieć, że współpraca z Tomaszem i Siarką przeprowadziła mnie przez istny poligon developerski. Widzę na stronie, że dalej tam są. Szczególnie Tomasz zwracał uwagę na każdy detal projektu. Brakowało mi code review całego projektu. Fakt, że dostawałem feedback na bieżąco, ale takie całościowe spojrzenie by się przydało. Nie wiem, może skala projektów za mała, bo wdrażaliśmy strony www dla kilku firm. Spowalniała mnie technologia. Pracowaliśmy na Zend Framework. Nie wiem, czy to się zmieniło od tej pory. Jak bym miał ocenić swoje doświadczenie, to Eura nauczyła mnie, jak podchodzić do tasków - skrupulatnie, terminowo i dokładnie. I to mi się przydało w kolejnych firmach. W sumie jak się teraz patrzę na moją karierę, to w Eurze pracowałem najdłużej :)

Kapu

Mniemam, że jesteś tutaj stałym obserwatorem. Domyślam się, że firma Eura7 zrobiła Ci jakąś krzywdę. Co takiego się wydarzyło? O co podpytać podczas rozmowy? Niektóre opinie, które się tutaj pojawiają znacznie odbiegają od tego, co mówią byli pracownicy oficjalnie na stronie grupy Eura7.

Robin Hood

Rok temu zastanawiałem się, czy nie odejść z Eury. Rozważałem nawet ciekawą ofertę startupu, który dawałby mi lepszy rozwój. Postanowiłem zostać ze względu na ludzi, którzy są tutaj największą mocą tej firmy. Dobrze zrobiłem, bo tam nie dostali pieniędzy od inwestora i cześć zespołu wyleciała. Poza tym sytuacja się w znacznym stopniu zmieniła. Zarząd od czasu pandemii podejmował wiele dziwnych decyzji. Zwolnienia dobrych pracowników zaraz po ogłoszeniu lockdownu, zatrudnienie top managera, który miał przynieść dużych klientów, a zapamiętałam go tylko z beznadziejnego "szkolenia", podczas którego porównywał nasze mózgi do gadów. Czy też dziwni pracownicy - handlowiec, od którego zalatywało wódą, czy managerka, która umywała ręce od podejmowania jakichkolwiek decyzji i nie dowoziła terminów. Ale tych ludzi już nie ma. Atmosfera jest o niebo lepsza niż rok temu. Dołączyły nowe osoby, bardzo miłe i zaangażowane. Przybywa też klientów, nie wiedziałem nawet, że tak dużo, dopóki nie zorganizowano prezentacji osiągnięć: Lotos, Familijne, Sokołów, Caparol.

Smerfetka

Pracowałam w Eura7 m.in. przy projekcie Tesco. Bardzo fajny zespół, będący mieszanką doświadczenia oraz młodości, co ważne ze świeżymi pomysłami każdego dnia. Projekt koordynowany przez Jarka, który zawsze wszystko chętnie wytłumaczył, podzielił się wiedzą i był bardzo dobrym łącznikiem na linii agencja - klient. Bez wątpienia była to dla mnie praca pełna ciekawych wyzwań oraz pozytywnej energii.

O.N.A.
@Smerfetka

Też pracowałam przy Tesco i mega wyzwanie i doświadczenie :)

GFX
@O.N.A.

Miałem podobnie :))))))))))

Design

Byłam na rozmowie rekrutacyjnej na stanowisko UX/UI Designer. Pełen profesjonalizm, zadanie rekrutacyjne mocno rozwijające i szczera informacja zwrotna ze strony rekrutujących panów. Podczas spotkania zaprezentowali firmę i dokładnie opisali proces rekrutacji. Czekam na rezultat, ale już teraz podoba mi się ta firma!

Natalia
@Design

Aż jestem ciekawa jakie było to zadanie?

Design
@Natalia

Przygotowanie makiety strony głównej firmy, która oferuje lot ma księżyc. Abstrakcja :) konkurencja: Space-x!

Zawiedziona

Pracowałam w Eurze jakiś czas. Liczyłam na awans. Ale nie dali mi go, mimo, że zasłurzyłam. Jestem obóżona postawą zarządu. Zespół za to jest świetny, headowie pomocni i doświadczeni. Fajnie było pracować z dziewczynami. Współczuję im, że nie pracują w korporacji.

Rozglądający się
@Zawiedziona

Nie dziwię się, że nie dali Ci awansu. Naucz się lepiej ortografii! Poczytałem nieco na temat firmy Eura7 i widzę, że najwięcej żali wylewają tutaj osoby, które nie potrafią posługiwać się poprawną polszczyzną. Bochaterowie i alkocholicy przez "ch". Jeżeli takie elementy społeczne wyleciały z firmy, to tylko pogratulować dyrektorom podejmowania słusznych decyzji!

Zostaw merytoryczną opinię o Eura7 - Kraków

• Jak się pracuje w Eura7?

Zobacz opinie na temat firmy Eura7 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eura7?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 11 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eura7?

Kandydaci do pracy w Eura7 napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eura7
2.3/5 Na podstawie 100 ocen.
  • Os. 2 Pułku Lotniczego 47A
    31-870 Kraków