eura7

Kraków

Opinie o eura7

Ola 2016-01-11 06:30:28
Dzięki "Żal" - nie ma to jak merytoryczny głos w dyskusji :)
Donosiciel 2016-01-11 17:54:17
Znam szefa. Wozi się Ferrari i mieszka na Mokotowie w najdroższym apartamencie. Koleś zbija hajs, a pracownicy dostają ochłapy. Pracują dla dużych firm, więc ma z czego płacić ludziom, ale nie. Woli brać dla siebie. Szkoda gadać.
Xcylonx 2016-01-12 08:58:22
Ja nie pracowałam tam, ale wiem od znajomych, że ta ich wysoka jakość produkcji rzeczywiście wynika z niewolniczej pracy ludzi, którzy tam pracują. Kładą nacisk na klienta. Wszystko ma być dla klienta robione, najlepsze grafiki, najlepsze projekty, ale kosztem pracy ludzi! To jest oburzające! Kasa podobno nie jest mała od 3 do 6 tys. pln, ale jakim kosztem!!!! A o prezesie też słyszałam, że jest starym kawalerem i ma kota .. . %@&#%*@!!
Abc 2016-01-12 12:36:02
Widze, ze szef nakazal zmienic taktykę i trollowac samych siebie.
Gruby 2016-01-12 15:15:22
Z tego co wiem oni nie maja firmy w warszawie, tylko w krakowie. Zreszta mój kolega tam pracował.
Azrael 2016-01-12 23:31:49
Klakier (w oryginale Azrael) – postać fikcyjna z komiksu oraz animowanego serialu pt. Smerfy.

Klakier jest rudym kotem czarownika Gargamela. Przedstawiany jako postać niezdarna i potrafiąca popsuć tym plany swojego pana. Krytycznym okiem spogląda na jego poczynania i próbuje wybić mu z głowy niebezpieczne pomysły. Z reguły jest wobec Gargamela lojalny, jednak epizodycznie zwraca się przeciwko niemu (np. w odcinku pt. Rozum Klakiera). Czasem pomrukuje ludzkim głosem. Jego oryginalne imię (Azrael) jest zaczerpnięte z tradycji islamskiej, gdzie jest imieniem anioła śmierci.
Nie 2016-01-13 01:15:59
Witam, witam :) Kryzysik?
Reklama 2016-01-13 08:49:41
Polecam agencję KOBI z Poznania. Oni oferują bardzo dobre warunki zatrudnienia.
Gucio 2016-01-13 23:29:12
Super agencja, wszystko na miejscu, dają możliwość rozwoju, dużo można się nauczyć. Sporo osób zaczyna od praktyk, ale staże są już płatne. Znam ludzi, którzy po roku pracy w Eura7 znaleźli pracę w międzynarodowej korporacji. Znam też takich, którzy pracują w Eurze po 4-5 lat i nie narzekają.
BB 2016-01-14 21:21:14
Ej, nie ma takiej firmy!!!
Maiek T 2016-01-19 09:50:37
Spędziłem w e7 kawałek czasu. Łącznie jakieś 7 lat. Zaczynałem od szeregowego stanowiska, kończyłem na szefie działu. Myślę, że mam prawo się wypowiedzieć i dodać coś od siebie :)

Kiedyś miałem sporo serca do tej agencji. Wydawało mi się, że razem możemy tworzyć wspaniałe rzeczy. I chyba początkowo nawet tak było. Ale z czasem okazało się, że e7 to firma bez większych perspektyw. Borykająca się z tymi samymi problemami od lat. Z kulejącym zarządzaniem i niestety częstym złym traktowanymi ludźmi. Wystarczy wspomnieć: sposób rozstania się z niektórymi pracownikami, niechęć właściciel do zatrudniania kobiet w wieku (jak sam określa) "rozrodczym", ciągłe zmiany w systemie premiowym (którego zasady są zmieniane np. po osiągnięciu celu!), niskie płace, kombinowane umowy. Za "nowe rządy" od niedawna odpowiada gość, który jest przekonany o swojej nieomylności. Czarno biały jak telewizory z PRLu. Możliwe, ze komuś to odpowiada - dla mnie nie do przyjęcia.

Warto jednak zaznaczyć, że e7 jest fajny zespół ludzi. To przyzna każdy kto tam był. Ale moim zdaniem to potencjał zmarnowany. Zdolni graficy klepią głównie posty na FB lub projektują standardowe strony (bardzo rzadko zdarza się duży, ciekawy temat), dział copy sprowadzony praktycznie do prowadzenia komunikacji na w SM (szkoda szczególnie najzdolniejszej tam dziewczyny - Oli). Dział CS - zdolniachy! Powinni prowadzić większe projekty.

Suma summarum - nie polecam. W Krakowie jest wiele ciekawszych firm.
Bullock 2016-01-19 22:18:23
Z tą pizzą na urodziny to niesamowity benefit, prawie jak wikt i opierunek, biją na łeb konkurencje! Podobno woda z kranu też jest za darmo, ale tylko do południa bo się wtedy kończy tańsza taryfa w MPWiKu :D
ititit 2016-02-20 09:47:10
hahah! Jak jest w eura7 pokazała sytuacja z wczoraj. jeden z byłych pracownió przyszedł do firmy z jakim związkiem zawodowym, zaczęli robić foty i rozdali nam pismo do "prezesów" z żądaniem wypłaty. Firma nie wypłaciła mu należnej kasy za urlop. zasłaniając się tym, że wypłacają tylko za umowe o pracę. Bo oczuiwście w tej firmie nie masz co liczyć na normalną umowę. Choć jak nas zatrudniali to mówili ze wszystko jest jak na normalnej umowie. sam się zastanawiam jak będzie wyglądało moje odejście z firmy, ale za niedługo się przekonam to wam napisze. Krzysiek brawo za tą akcję, zwłaszcza że chciałeś po dobroci ale z chamstwem się nie da.
Milena 2016-02-21 01:07:08
itititit, na jakiej umowy ty pracujesz? Raz piszesz, że firma nie wypłaciła kasy za urlop, potem piszesz, że wypłaciła za urlop z umowy o pracę tylko innej kasy ne wyplacila. Kiedy planujesz odejść z tej firmy?
ititit 2016-02-21 18:37:09
Milena, firma jak cie zatrudnia opowiada ze kombinowane umowy (większość na dzieło, minimalka na o pracę) są tylko w celu o minięcia podatku. ale świadczenia masz takie jak na całą umowę. Niestety prezes z gęby swojej robi cholewę bo ekwiwalent koledze wypłacili tylko za umowę o pracę. Spadam juz wkrótce :) a ty krótka relacja z tego co pisałem: pkrakow.wordpress.com/2016/02/20/wizyta-w-agencji-reklamowej-czy-powstanie-komisja-srodowiskowa-mediow-i-reklamy/
thx 2016-02-22 15:25:26
Dzięki Krzysiek! ;p
Poprawny link 2016-02-22 18:23:21
Jest błąd w linku. Brakuje na początku litery i
precz z wyzyskiem 2016-02-25 16:16:37
Jak widać po artykule firma uległa. Tym samym przyznając się do próby oszustwa.
Daje to jednak nadzieję i wskazówkę jak z nimi postępować. Widać uczciwości za grosz, jedynie groźba większych strat skutkuje. Internet jednak nie zapomina. EURA7 to firma z którą trzeba uważać.
Smuteczek 2016-02-26 17:00:17
Nauczcie sie robic reklamy. Wstyd. Wyzysk.
Nie wiem co te Gorlaki z Wami robia. Jedyna rentowna akcje zrobila z nimi inna agencja: Veneo.
ASAP 2016-03-01 10:39:14
Kto sieje ASAP, ten zbiera FAKAP
sylwo 2016-03-07 19:15:48
Ostatnio to już był absurd. I myślenie oczów śmiesznym "dodatkami" typu pizza. Tymczasem zarząd co drugie spotkanie jęczy ze nima kasy. To ja się pytam po co w ogóle pchać się do firmy która ma nieustające problemy finansowe??? Mnie na rozmowie zmylili. Zgrywają wielką firmę A wystarczy wyjść na papierosa z ludźmi i każdy powie co myśli i jakie ma plany na prawdzią pracę hehehe.
tratata 2016-03-09 16:09:57
Byłem na rozmowie. Jak stawkę usłyszeli to prawie się podusili. Polecam połączenie się z Grupa Adweb, bo szefowie osiągnęli identyczny poziom. Suma sumarum. W Krakowie zostały może dwie normalne Agencje na Op oraz na Es, reszta działa podobnie. Polecam zmianę miasta lub branży ;/
Ja też 2016-03-09 18:26:42
Tak tak też tam byłem kiedyś na rozmowie. I moja koleżanka. Całkiem nie dawno. Oni tak robią. Szukają frajerów którzy pójdą jak najtaniej pracować. Dla tego taka rotacja. Ludzie bez doświadczenia A potem się zastanawiają czemu robią tylko małe projekty. Przestudjujcie sobie w GL lub LI doświadczenie ludzi z kreacji. Niezła beka. "Szefowa" w żadnej znaczącej agencji nie pracowała i.ledwo kilka dlatego doświadczenia. A reszta działu też nie lepsza. Czemu tak jest? Bo oni nie płacą dobrze. Mi zaproponowali kasę poniżej 2000. Powinno to pisać w ogłoszeniach to by się człowiek nie fatygował. Teraz wiem że tam mało kto zarabia powyżej 3 000. Mam tam kolegę i jestem na bieżąco :-). Takie rzeczy jak mi opowiada to chore. Łącznie z historią wykiwania dziewczyn w ciąży albo chłopaka po wypadku. I ta akcja nie wypłacenia należności za urlop nie wykorzystany. Bonanza.
Przyjaciel agencji Eura7 2016-04-14 10:20:59
Najlepsze w tej firmie jest to, że mają bardzo wykwalifikowaną kadrę! Najlepszy ze starej gwardii jest szef działu IT. Stoi twardo na ziemi i trzyma poziom jakości projektów. Wystarczy zobaczyć projekty dla marek Śnieżka, Magnat, ABB, czy Igepa. Kosztorysy też nie biorą się z kosmosu. Wszystko jest dobrze przemyślane, przewidziane i z roku na rok realizacja projektów IT przebiega coraz sprawniej. Jeżeli miałbym pieniądze, żeby zamówić w Eura7 serwis www, czy sklep internetowy, to nie zastanawiałbym się dłużej! Jeżeli ktoś szuka sprawdzonego partnera, to polecam. Pracownikom też rekomenduję pracę. Jeżeli chcesz pracować w agencji - najlepsze rozwiązanie to Eura7. Jeżeli ciągnie Cię do korporacji, możesz być pewny, że po 4-5 latach masz pewną pracę w korpo!
MaciekT 2016-04-14 13:58:58
Pracowałem w eurze kilka lat. Bardzo dobrze ją wspominam pomimo kilku drobnych wpadek organizacyjnych. Ludzie i ich wiedza to największa wartość firmy! Gdyby moje losy potoczyłyby się inaczej na pewno dalej pracowałbym w eurze :)
kata 2016-04-17 23:21:31
Fajni ludzie, do rany przyłóż. Zawsze można na nich liczyć. Taka załoga to skarb :)
Pedro 2016-04-18 12:27:12
Rozpoczęli współpracę z Almą, wiec chyba u nich jest dobrze.
Uber 2016-05-01 07:40:14
Gratulacje!!!
Uber 2016-05-01 07:41:36
Polecamy się agencji Eura7!
Pixi 2016-05-11 22:46:21
Dziękuję za dzisiejsze śniadanie internet asap!!!!!
Barcelona z Warszawy 2016-06-02 00:12:14
Eura7 to rewelacyjni ludzie! Miałam okazję pracować z nimi przy projekcie socialowym, który prowadzili dla firmy, w której pracuję. Wszyscy ludzie, z którymi pracowałam chwalili sobie pracę w Eura7. Sama zastanawiałam się, czy nie spróbować pracy w eura7, ale stwierdziłam, że nie wypada. Może kiedyś... Eura7! Jesteście najlepsi i macie bardzo fajny zespół!!!
Eura7 2016-06-02 15:38:04
Dziękujemy za miłe słowa! Zapraszamy do śledzenia ofert pracy w naszej agencji dostępnych w zakładce "Kariera" na www.eura7.com. I mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś uda nam się współpracować :))
Babixis 2016-06-14 11:35:55
Czy ktoś wie czy w Eura7 są aktualnie jakieś rekrutacje na stanowisko związane z PR-em? Bardzo dużo dobrego słyszałam na ich temat od znajomych i chyba jest to jedyna agencja w Krakowie, z której każdy kto wyszedł, nie narzekał na brak pracy.
Eura7 2016-06-14 13:19:26
Zapraszamy do odwiedzania naszej strony i zakładki "Kariera", może coś się niedługo pojawi. Dziękujemy za miłe słowa i pozdrawiamy :)
nice 2016-06-14 15:15:20
nie ma jak prowadzić dialog z samym sobą :P bravo eura 7
Sylwek 2016-06-14 19:22:22
Na gamtree też widziałem ogłoszenia od nich. A jak się w googlu wpisze eura 7 to można poczytać co o nich piszą. Dużo robia i pracują dla znanych firm.
Paluszki 2016-06-14 20:11:30
szukam tanich paluszków na komers. Macie?
Konrad 2016-06-15 00:02:45
Czy eura7 to to samo co abanana? Gdzie jest lepiej pracować gdy interesuje mnie facebook?
nice 2016-06-15 08:53:32
nice, powiedz mi, skąd wiesz, że eura 7 prowadzi dialog z samym sobą?
nice 2016-06-15 08:58:36
wiem i już. mam włączone powiadomienie i jak tylko się coś pojawi na ich temat w tym wątku, to dostaję od gowork powiadomienie. dzięki temu widzę kto komentuje. jest jeszcze druga opcja, że też mają włączone powiadomienie i też sami monitorują i odpowiadają na pytania od razu jak się coś pojawi.
Mariusz 2016-06-15 08:59:39
@nice, dzięki za informację.
nice 2016-06-15 09:00:35
Mariusz, nie ma sprawy! Ty też monitorujesz ten wątek?
Mariusz 2016-06-15 09:01:24
Tak, dlatego tak szybko mogę z tobą Mariusz dialogować :P
Eura7 2016-06-15 09:23:08
@Konrad, Abanana jest agencją komunikacji marketingowej - zajmuje się marketingiem w Internecie, kampaniami w social media, planowaniem strategicznym ATL i BTL. Eura7 projektuje technologie internetowe, strony www, aplikacje na Facebooka, systemy CMS. Jeśli interesujesz się mediami społecznościowymi, szukaj ogłoszeń rekrutacyjnych od Abanany :)
nice 2016-06-15 10:20:57
i jeszcze podszywają się po ksywki innych. zaczęli pisać moim nickiem i wymyślili sobie kolejną osobę Marcina ze nieby dialog z nimi prowadzi. To jest niewiarygodne. Szopka niezła. Szkoda ze nie da się tu rejestrować i rezerwować nicków. Wtedy biedny PR którego pewnie szefostwo zmusza do pisania takich pierdół mógłby chociaż się wybronić i powiedzieć ze się nie da. No nic. Z taką mentalnością ta agencja zawsze będzie postrzegana jako janusze reklamy.
nice 2016-06-15 11:40:13
Januszu reklamy, nie podszywaj się podemnie! Nie wiem kto pisze jako nice, ale nie jest mną!
prazownik 2016-06-15 11:48:52
Chętnie wkleiłbym maila jaki wysłał szef z konkursem na najlepszą opinię na gowork dla eury7 :) Nie zrobię tego, ale z przyjemnością popatrzę jak nasz kochany PR albo szef doda kolejne posty żeby ukryć prawdziwą opinię o firmie.
Łukasz Wołek 2016-06-15 22:38:34
Przeklej praZowniku! Razem się pośmiejemy :) Widzę, że zaangażowanie tu większe niż na Facebooku...
bzyk 2016-06-28 09:39:46
Słyszałem, że firma wraca do zwyczaju darmowej pizzy dla pracowników. Mówcie, co chcecie, ale przez trzy lata pracowałem w podobnej agencji, i nigdy takich benefitów nie było. A wiadomo, kiedy brzuch pełny, praca lepiej idzie
anon 2016-10-12 22:39:57
W sumie to znamy się z firmy ale to nie ważne. Pracowałem w firmie przez pewien okres (około 2 lat) i w 100% popieram Twoje zdanie. Nie dało się po prostu lepiej tego ująć.
LWG
Zostaw swoją opinię o eura7 - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie eura7